Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Konec.

 

Před týdnem tady Stingray psal, že končí a o důvodech proč končí s WoT. Týden jsem přemýšlel nad jeho příspěvkem a došel jsem k názoru (ač s ním v mnohém nesouhlasím), že má stoprocentní pravdu.

Tuhle hru jsem začal hrát, když moje žena onemocněla jako jakýsi únik od bolestné reality. Časem se z toho stala těžká závislost. Prakticky jsem začal žít jen hrou a tady na fóru. Ty čtyři roky co jsem hrál mi proklouzly mezi prsty na klávesnici. Ztratil jsem kontakt s dětmi i s manželkou. Čtyři roky, které nejdou vrátit. Moje žena zemřela a já dál hrál a vůbec jsem si neuvědomil, jak jednou bude bolestné zjištění, že jsem se raději věnoval WoT než jí. Čtyři roky, kdy jsem mohl být s ní. Tahle hra mi svým způsobem zničila život. Díky Stingrayovi jsem si konečně uvědomil do jak hlubokého bahna jsem to zapadl a dá hodně práce abych se z toho vyhrabal.

Takže, dnes jsem naposledy vyjel na bojiště a v poslední bitvě slavně zvítězil, teď už je na mě jestli zvítězím i nad hrou a závislostí na ní.

Chtěl bych na závěr tohoto příspěvku poděkovat klanu Steel Vortex a speciálně Květuli, že to se mnou dlouhou dobu vydrželi, klanu CFF, JassonuSmithovi a Waltaremu za důvěru, Paramelovi, Zvedákovi a Martenovi za to, že jsem se od nich hodně naučil a koneckonců vám všem co přispěli dobrou radou. Děkuji i těm pár prudičům, kterým ležím v žaludku, bez nich by to nebylo ono.

Speciální dík patří klanu Dělo a mým osobním přátelům Strakapoudovi, Vulgovi, Panzerpepimu a ostatním.

Přeji všem hodně štěstí na bojišti i v osobním životě.

 

HeavyBoyJoe

 

shot359.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji HBJ a držím palce. Odvykání je to nejhorší, co může člověk zažít  :thumbsup:.

 

A teď ke mému hlášení. Po třech dlouhých dnech v práci, jsem měl volno, tak jsem si zajezdil pár her. A jelikož se chci vyrovnat Martenovi a spol (což se mi nikdy nepovede ale to neva), tak jedu línii na Leoše. Jsem zatím na sedmičkové Vece. Vozil jsem tam dělo s větší pene a menší dmg. Včera jsem to vyměnil a hned padl Master. Docela jsem si oddychl. Už jsem myslel, že to nepůjde. Bohužel díky té penetraci je potřeba dost často použít goldíky. Hlavně čelně proti osmičkám. Takže co druhou hru jsem byl označen za goldnooba, který si tím kupuje skill. Njn co naplat, hráči hru neznají, tak je lepší někoho takto označit protože jsem idiot a on mě zabil goldy. 

S tímto se nese ruku v ruce to, že je potřeba někde nahnat ztracené kredity (goldovou munici kupuji za kredity, takže vlastně nejsem goldnoob  :woot:). Tak jsem tahal Superplečku jako doplněk. Uuu co ten stroj dokáže, to je neuvěřitelné. Odrazím E75 a penetruje mě Comet. Prostřelím levou zadní čelně bez goldu M103 a hned na to tři rány do KV3 a jejího ladného zadečku neprojdou. To jsou mi ale věci. No každopádně víc náladový tank se opravdu hrát nedá. Ale i tak jsem ztrátu dohnal a ještě hezky vydělal. Bohužel SP není na otáčení bitev, tak se mi 3x stalo, že jsem zůstal sám proti třem a prohrál. S T54 si fakt neporadím. Ještě když je full. Je to smutný tank. 

Jinak se včera celkově dařilo. Bohužel celý herní den zkazila série 6 proher v řadě a takového Bulhara, že jsem nebyl schopný to nijak ovlivnit. Hlavně jedna bitva byla vážně tragická. Náš tým složen výhradně ze zelenomodrých braviček a enemáci měli převahu žluté a oranžové. Bohužel se ukázalo, že ani toto složení není výherní. Tak jsme to rupli docela hrozivě.  Nevím čím to, ale zdálo se mi, že ti lepší hráči chtěli hrát jen na sebe.Tak snad příště pánové ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ony jdou hrát na pohodu i tanky WoT, ale slabší povahy to nedají :Smile_trollface-3:

 

pravda, ale už se ti to ohraje, kdo jednou hrál tanky, většinou si najde jinou, či podobnou hru s tanky, prostě mu nabízím alternativu :)) pro mě je více než solidní a musím říci že mě tam tanky baví, jasně taky se to ohraje, ale zase ve hře být za nooba je dobrý :-D

 

PS : že jsme ho nedal na ránu, že tamhle to, tamhleto, věci co zkušenýho hráče ve wotku někdy štvou, tady jsa nobík si říkám , chlapče to je rukama, to je rukama, až budu skilla , pak můžu řešit technickej ráz hry, protože ten je pro všechny stejnej :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je na tom někdo závislej? No to mě po... Hrál sem mrtě her a i ty sebelepší sem nakonec odinstaloval, abych se k nim po x letech zase třeba vrátil.

 

Na WoT mám něcelejch 8k bitev a už mě to moc nebere, WT taky hraju jen tak jednu bitvu za den (asi sem přetankovanej)... Baví mě pořád BF:BC2, ale že bych tam hnil hodiny denně už ne, s kámošema, s kterejma sme to pařili před lety, se už moc nevídám (max na Steamu)... prostě život jde dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je na tom někdo závislej? No to mě po...

tj pro tebe novinka, že hraní her se může díky potlačení reality zvrhnout v závislost? Užívání návykových látek z téhož důvodu taky.. nebo třeba adrenalinový feťáci, co riskujou život při adrenalinovejch sportech.. taky nic? Ujet se dá prakticky na všem.. No možná nadešel čas na to, vstát od compu a něco se dozvědět o "reálném" životě :-P

A to že to nedají jen slabý povahy, jak píše LucSulla tak to jsou jen kecy v kleci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Takže co druhou hru jsem byl označen za goldnooba, který si tím kupuje skill. Njn co naplat, hráči hru neznají, tak je lepší někoho takto označit protože jsem idiot a on mě zabil goldy. 

 

no na X je to normální nadávka a to ještě nepravdivá, protože X medka střílejí APCR (krom 121) a ,,všichni,, křičej goldnoob

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tj pro tebe novinka, že hraní her se může díky potlačení reality zvrhnout v závislost? Užívání návykových látek z téhož důvodu taky.. nebo třeba adrenalinový feťáci, co riskujou život při adrenalinovejch sportech.. taky nic? Ujet se dá prakticky na všem.. No možná nadešel čas na to, vstát od compu a něco se dozvědět o "reálném" životě :-P

A to že to nedají jen slabý povahy, jak píše LucSulla tak to jsou jen kecy v kleci..

 

No, novinka to pro mě není, ale spíš sem si to spojoval s nějakejma záležitostma typu WoW nebo tak, kde má člověk toho "svýho" hrdinu, před kterým mřou enemáci po stovkách a v jehož stínu se plouží desítky polonahých obdivovatelek. Personalizovat se s tankem? Notabene kterej má uvnitř pět paňáců... no nevím.

 

Ale je fakt, že odkrouti +35k bitev už asi závislost chce, nebo minimálně pevný nervy a dobrej žaludek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je fakt, že odkrouti +35k bitev už asi závislost chce, nebo minimálně pevný nervy a dobrej žaludek.

Já se netajím tím, že jsem závislí na wotku. A není to o nervech a o žaludku. za mě je to prostě relax. (jasně nemám +35k bitev)

Ale myslím si, že závislost není závislost. jakmile začneš zanedbávat vše okolo a opravdu jsi každý den a každou minutku na wotku, tak to je závislot. Já třeba stačím něco opravit něco pošolichat doma,práci nezanedbávat, věnovat se rodině a dětem, ale pravda je, že ráno o víkendu si vstanu dřív a projedu se, že sem tam myslím na bitvu,jak jsem to mohl zahrát jinak a tím přiznávám, že jsem závislej na hře. Ale je to opravdu závislost taková, že by se měla léčit? To modelář by se mohl léčit též.Ale je to opět úhel pohledu, protože kdybych nehrál, mohl bych udělat těch věcí víc,ale kdybych víc věcí udělal,byly by hotové a co potom s časem? Člověk si vždy najde nějakej,,koníček,, a ten vždy bude žrout času...goučing,čumění na bednu,sport,hospoda,zahrádka,shoping,rybaření (kde člověk vydrží i celý den sedět-pro někoho k nepochopení) atd...prostě úhel pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se netajím tím, že jsem závislí na wotku. A není to o nervech a o žaludku. za mě je to prostě relax. (jasně nemám +35k bitev)

Ale myslím si, že závislost není závislost. jakmile začneš zanedbávat vše okolo a opravdu jsi každý den a každou minutku na wotku, tak to je závislot. Já třeba stačím něco opravit něco pošolichat doma,práci nezanedbávat, věnovat se rodině a dětem, ale pravda je, že ráno o víkendu si vstanu dřív a projedu se, že sem tam myslím na bitvu,jak jsem to mohl zahrát jinak a tím přiznávám, že jsem závislej na hře. Ale je to opět úhel pohledu, protože kdybych nehrál, mohl bych udělat těch věcí víc,ale kdybych víc věcí udělal,byly by hotové a co potom s časem? Člověk si vždy najde nějakej,,koníček,, a ten vždy bude žrout času...goučing,čumění na bednu,sport,hospoda,zahrádka,shoping,rybaření (kde člověk vydrží i celý den sedět-pro někoho k nepochopení) atd...prostě úhel pohledu.

 

K teme zavislost: mam odkrutenych +38k, mam vyexpene komplet vsetky tanky - rok na standardnom ucte a potom rok na premiaku som to doklepal. Pocas tohto obdobia som sa rozisiel s frajerkou ziadnu novu si nenasiel a to hlavne kvoli tomu hraniu, kedze na nic ine nezvysilo cas a akonahle mal clovek cas nic ine nerobil len hral...Moja zavislost sa ale viazala k expeniu tankov, teraz ked som vsetko doexpil uz si len sem tam odjazdim nejaku akciu na posadku, zarabam prasule na premiakoch na standardnom ucte a uz to neriesim. Uz aj nejaka zena sa objavila na obzore a o to pri tom poslednu dobu sedim menej.

Bola to zaujimava skusenost ale nikomu to neodporucam, je do velkej miery velka strata casu a nervov frustracie hlavne na tych publikoch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na X je to normální nadávka a to ještě nepravdivá, protože X medka střílejí APCR (krom 121) a ,,všichni,, křičej goldnoob

 

 

Proto je třeba mít správný mod, který ukazuje skutečně goldovou munici.

Tedy nejen písmem, ale taky barvou. Žlutou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto je třeba mít správný mod, který ukazuje skutečně goldovou munici.

Tedy nejen písmem, ale taky barvou. Žlutou.

a nebo nemít žádnou a neřešit čím tě prostřelují (aspoň mě je to šumák)...no oni většinou křičej ti, kteří si myslí, že jsou nej a když se na ně koukneš na konci bitvy, tak ti to je jasné ...wn8 kolem 1200 a méně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem závislý na wotku, sportu, dobrém jídle, dobrém pokouřeníčku, je toho prostě hodně, ale řídím se zásadou, že přemíra čehokoliv je past. Pokud sedím celej den na zadku v kanclu, tak jsem nadšenej, že si můžu zahrát basket nebo hokej, vybít ze sebe energii, pokud celý víkend jezdím po zápasech, tak si rád dám v sobotu večer bk a wotko, důležitá je rovnováha, člověk se nesmí nikdy upnout na jednu činnost nebo zájem, protože ho to zákonitě buď zničí nebo vyhoří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ještě něco k DH..

Včera jsem dle očekávání po dvou dnech pohodového hraní opět zažil den hrůzy, kdy ani 9 kilů nebylo zárukou výhry a WR skončil po 45 hrách někde na 54%..

pořídil jsem si Chaffe s tím, že okouknu ty vychvalovaný následovníky, ale zjistil jsem že rychlíci jsou pro mě nehratelný :-( nestíhá totiž ta moje plečka.. jak projedu nějakým křovím a nedejbože spotnu nějaký stroje, což je můj úkol, tak se hra zaseká a já několik vteřin čekám až se FPS dostanou alespoň na 15+, což mě většinou stojí HPčka, nebo rovnou končím. Snipovat s tím taky nemůžu, páč ještě není žárovka a kdo by svítil scoutovi, že.. Tak expení odkládám na neurčito..

A dva postřehy ke kvalitě hráčů..

scout T70 umírá v prvních 30s bitvy a celý tři minuty co trvala bitva, buď nadával tak, že by u toho mohly slabší povahy omdlít, nebo nahlašoval pozice spojenců.. Mě i přes 5 killů a nej dmg označil za .... páč mi nasvítil na 2s asi 6 strojů a já je všechny nevyndal.. Borec měl odjeto 131 bitev...

Další extrém byl čech.. chování stejné, ale odehráno 8k bitev, v garáži 9 prémiáků a 5 X. tierů, tanky přeskakoval po 5-10 hrách. WR 45%.. Po expresivně vyjádřeném upozornění aby příště mlčel, se mi dostalo obvyklých narážek na matku, moje duševní zdraví, stav konta atd.. Když se borec vyklidnil, tak jsem přijal jeho nabídku na výcvikovku s tím, že když ho vyndám, tak uzná že jsem lepší hráč a pokloní se mi.. (jeho návrh :-))

Ruinberg.. On Buldoga já Hellcat.. Lítal po poli jak splašenej, tak jsem ho sestřílel na ránu a pak jsem vyjel.. Přijel a ptal se jak je možný, že mě neviděl?! Tak jsem mu řekl to strašlivý tajemství o spotu, camu atd.. a protože končil čas bitvy, tak jsem ho místo rozloučení odřachnul, čímž jsem zvítězil a nakonec jsem na tý pokloně ani netrval.. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...