Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pak ať si někdo stěžuje na rajčata. Před chvílí na Karélii- s mými 980 WN 8 a LÖWE jsem tam byl nejhorší, samá fialka a modrák, jen cca. 4 jsme byli žlutý a myslím dva zelený, šance na win krásných 62 %. Všichni krom mě, tedy low tieru, AMX 13 90 a AMX 50 B se rozjeli do průsmyku. Enemy arty tam řádila jak nasranej jezevec. No a zprava z pláně mě probrala enemy T 110E3, která tam sežrala to 50 B. Fialenky konající jak při masturbaci moc křičeli, když jsem je nazval bandou sólujích blbečků a trotlů. To už v pohodě mohli, neboť je barvičkově nic moc, leč krásně spolupracující enemy team pokosil jak obilíčko obilí, zlatý země dar. Tolik tedy k debilitě a kretenismu, co se WoT týče. Děkuji za pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dny je hra neskutečně nestabilní.Začínám hru s příjemnými 15-18fps a chvíli po začátku to spadne na 5-8 fps a zůstane po zbytek hry.Občas se divím,že vůbec něco trefím.

Ja to kvuli tomu prestal hrat. 3-7 fps. Nedej boze, kdyz do me zacal strilet nejakej "kulomet", to jsem to mohl rovnou restartovat :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak ať si někdo stěžuje na rajčata. Před chvílí na Karélii- s mými 980 WN 8 a LÖWE jsem tam byl nejhorší, samá fialka a modrák, jen cca. 4 jsme byli žlutý a myslím dva zelený, šance na win krásných 62 %. Všichni krom mě, tedy low tieru, AMX 13 90 a AMX 50 B se rozjeli do průsmyku. Enemy arty tam řádila jak nasranej jezevec. No a zprava z pláně mě probrala enemy T 110E3, která tam sežrala to 50 B. Fialenky konající jak při masturbaci moc křičeli, když jsem je nazval bandou sólujích blbečků a trotlů. To už v pohodě mohli, neboť je barvičkově nic moc, leč krásně spolupracující enemy team pokosil jak obilíčko obilí, zlatý země dar. Tolik tedy k debilitě a kretenismu, co se WoT týče. Děkuji za pozornost.

A jé, teď jsi šáhnul na fialky a to se tady moc nenosí :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jen Carrambou. Obecně s českou elitou  :laugh:

 

Tak, je tam pár kluků, co jsou normální. Shodou okolností jsou to kluci z EHW :-D

Nicméně carramba tam louská fail za failem... :-)

A na svém blogísku si léči mindráčky z mé osoby.

 

Pak ať si někdo stěžuje na rajčata. Před chvílí na Karélii- s mými 980 WN 8 a LÖWE jsem tam byl nejhorší, samá fialka a modrák, jen cca. 4 jsme byli žlutý a myslím dva zelený, šance na win krásných 62 %. Všichni krom mě, tedy low tieru, AMX 13 90 a AMX 50 B se rozjeli do průsmyku. Enemy arty tam řádila jak nasranej jezevec. No a zprava z pláně mě probrala enemy T 110E3, která tam sežrala to 50 B. Fialenky konající jak při masturbaci moc křičeli, když jsem je nazval bandou sólujích blbečků a trotlů. To už v pohodě mohli, neboť je barvičkově nic moc, leč krásně spolupracující enemy team pokosil jak obilíčko obilí, zlatý země dar. Tolik tedy k debilitě a kretenismu, co se WoT týče. Děkuji za pozornost.

 

Jako jo, stane se. Otázka zní - proč jsou oni fialoví a ty žlutej?

Protože tak hrají pořád?

 

Nevím, co myslíš ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jé, teď jsi šáhnul na fialky a to se tady moc nenosí :whistling:

Nojo, kámo, ale to je mi buřt, stejně jako hadry, co jsou zrovna v módě :)   

 

 

Jako jo, stane se. Otázka zní - proč jsou oni fialoví a ty žlutej?

Protože tak hrají pořád?

 

Nevím, co myslíš ty?

Ne, takhle žádná otázka nezní, já se na nic neptal. Proč tady sakra některý jedinci furt někomu vykládají, jak by měl mluvit a myslet a co říkat. Já napsal nějakej ten žalozpěv na debilitu i u dobrých hráčů, viz. výše. Docela mě to nasralo, XVM používám v podstatě jen kvůli tomu, abych viděl, co se od koho dá čekat. A tady jsem se dočkal ošklivýho překvapení od dobrých hráčů, vypnuli mozek a jeli tam, kam se přece jezdí, to, že na druhý straně byly dva viditelný enemáci a jinak všechno v průsmyku jim bylo na salámu. Poté, co jednoho enemáka vypnula arta už jen jeden. Že by se někdo kouknul na mapu, přejel tam a vpadl jim do zad... neee, uhni, tady stojím JÁ, nestrkej do mě, JÁ teď budu střílet, ne, nepokreju tě, i když jsem plnej a ty ne, poškrábali by mi tančík a ego... spolek blbců, podělaný sólisti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázku jsem položil já, proto tedy nemohu souhlasit s tím, že tak žádná otázka nezní.

Zní, já jsem se ptal.

 

Hrají tak pořád, co myslíš? Neodpověděl jsi.

Měli vlčí mlhu a udělali chyby? Ano, to se stává.

 

Dělají to tak pořád? Nejspíš ne, proto jsou fialoví/modří.

 

Má tedy váhu tvrdit na základě jedné zkušenosti něco ve smyslu - spolek blbců, podělaní sólisti, trotlové, debilismus, kreténismus a podobně?

Ne, nemá to žádnou váhu...

 

Je to jen frustrace z toho, že někdo nehrál tak, jak si ty PŘEDSTAVUJEŠ.

 

Takže s dovolením použiju tvou větu: "Proč tady sakra některý jedinci furt někomu vykládají, jak by měl mluvit a myslet a co říkat." a dodám k ní: "Proč tady sakra některý jedinci furt někomu vykládají, jak by měl mluvit a myslet, co říkat a NEBO TŘEBA JAK HRÁT."

 

Děkuji za pozornost. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázku jsem položil já, proto tedy nemohu souhlasit s tím, že tak žádná otázka nezní.

Zní, já jsem se ptal.

 

Hrají tak pořád, co myslíš? Neodpověděl jsi.

Měli vlčí mlhu a udělali chyby? Ano, to se stává.

 

Dělají to tak pořád? Nejspíš ne, proto jsou fialoví/modří.

 

Má tedy váhu tvrdit na základě jedné zkušenosti něco ve smyslu - spolek blbců, podělaní sólisti, trotlové, debilismus, kreténismus a podobně?

Ne, nemá to žádnou váhu...

 

Je to jen frustrace z toho, že někdo nehrál tak, jak si ty PŘEDSTAVUJEŠ.

 

Takže s dovolením použiju tvou větu: "Proč tady sakra některý jedinci furt někomu vykládají, jak by měl mluvit a myslet a co říkat." a dodám k ní: "Proč tady sakra některý jedinci furt někomu vykládají, jak by měl mluvit a myslet, co říkat a NEBO TŘEBA JAK HRÁT."

 

Děkuji za pozornost. :-)

Aha, tak v tomhle kotli se vaří voda takhle.

Pokládáš si otázky sám a taky si na ně odpovídáš, což je tvoje věc a tvůj problém. Toto je Denní hlášení. Já si v něm postěžoval na debilitu hráčů v jedné bitvě, jejímž význačným rysem byly jejich barvy. Od takových hráčů se něco takového nečeká.  O to víc to překvapí a naštve. Další částí tvých textů se nehodlám zabývat, to, co z nich čiší mi není sympatické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S35CA a BDR mají stejné dělo. Jelikož mám nahráno hodně bitev s TDéčkem a nedávno jsem začal hrát BDR, tak vám můžu naprosto zodpovědně oznámit, že ta děla stejná nejsou. Dělo na BDR víc dingá tanky KV všeho druhu a jestě jsem s ním nedal větší damage, jak 300 a dát za 280 je celkem svátek, což u S35CA není nic neobvyklého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to zase rozepisovat nebo stačí jen, že žádných dalších 14 hráčů neexistuje? Ale to si nevykládejte nějak špatně... Pokud náhodou u někoho z týmu vidím trošku snahy a není to žádný ,,retard" (tím nechci nikoho urazit, je to odborný výraz u nás na TSku), tak samozřejmě tohoto jedince podpořím, ale jinak to nemá cenu. Například včera mi jeden hráč zachránil krk tím, že se přede mě postavil a schytal jednu ránu za mě (což by měli dělat všichni, ale většina se bojí schytat ránu i přes to, že mají plné HPčka a enemák je na ránu). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jak s HUGO - nejdřív napohodu a najednou se přestaly jezdit šestky roty (ačkoliv vhodná technika na ně byla v podmínkách, tak je spousta hráčů najednou neměla) a místo toho začalo prudit s CW. Přitom CW jsou dle mého naprosto nejnudnější část WOT, kde když má člověk smůlu, tak třičtvrtě hry kempí (a pak buď slavně vyhraje, nebo zhyne přesilou), navíc doplněná o buzeraci typu "sháníme hráče, všichni povinně do CW" a když teda zrušíš četu, vlezeš tam, tak deset minut čumíš a pak tě velitel vyšoupne, protože se mu nelíbí technika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jak s HUGO - nejdřív napohodu a najednou se přestaly jezdit šestky roty (ačkoliv vhodná technika na ně byla v podmínkách, tak je spousta hráčů najednou neměla) a místo toho začalo prudit s CW. Přitom CW jsou dle mého naprosto nejnudnější část WOT, kde když má člověk smůlu, tak třičtvrtě hry kempí (a pak buď slavně vyhraje, nebo zhyne přesilou), navíc doplněná o buzeraci typu "sháníme hráče, všichni povinně do CW" a když teda zrušíš četu, vlezeš tam, tak deset minut čumíš a pak tě velitel vyšoupne, protože se mu nelíbí technika.

Souhlas, nesnáším CWčka, ale musím to nějak přežít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...