Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Otázka na hráče, kteří hrají více medka jako já.. Či jsou mnohem lepsi, jak ja.. (koukam na Vas Zvedaku, martene :D)

Používáte v nastavení horizontalní stabilizaci spolu spojenou s dynamickou kamerou? Co jsem tak koukal, tak u evropskych streameru ji nepouziva skoro nikdo .. Zatimco vetsina ruskych .. Napr. Luciquell ji pouziva .. Na vetsine foru, co jsem tak četl je psáno, že pro hráče medium a light tanku je to MUST HAVE .. Ja to vcera zkousel zapnout a jsem z toho takovy nesvuj ..musel bych si dyl zvykat .. Pouzivate ? Doporucujete?

Abych splnil denni hlaseni .. Expim STA-1 , ve fullu medko celkem kompetentni. Navic jsem k JT88 a E25 otevrel cestu na waffle, abych tam na 3x dodelal aspon zarovku. Koupil jsem BDR a v akci koupim zpet Typa 58. Cile jsou dany .. Stb, 50B,113,50M. Pak tu mam jeste par problemu lehce osobniho razeni :D furt jsem si nevybral pohyblivy premiovy VIII tank i kdyz kluci mi tu popsali celou stranku na foru a nejak tapu ve vyberu klanu.Nihil se nam promenil v lehce stronghold klan.. Coz mi prijde na hlavu .. Bud strongholdy hraji a venuji se jim (ANV) nebo ne (CELL) ... Neco mezi mi neprijde jako skvely napad.

Tukal jsem to na mobilu, tak omluvte hrubky. Odchod hlasi vojin Tutik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dopadl jako hubkař! Tolik dní jezdím na obou účtech denně po těch 10-ti až 12-ti bitvách abych splnil denní event a až to udělám 20x, tak dostanu 500k a dnes jsem zjistil, že to končí zítra v 6:09 a já můžu poslední event udělat až za hodinu potom :wallbash: :wallbash: :wallbash: . Už nikdy nebudu hrát eventy, které jsou na dlouhou dobu a nemají dostatek času!!!

Ouplně koukám jako blásen.. dyk ty hraješ přece sporadicky, WoT je blbost... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco málo k víkendovému hraní. Moc jsem toho nestihl, takže není až tak moc co psát. Řekl bych, že levou zadní jsem splnil misi na 20K XP oba dny. Včera mi na to stačilo 9 her. Celkově vzato byly oba dny velice povedené. U hry jsem se bavil. A to ať už pozitivně, nebo negativně. Dát s ISU do boku T32 2x 0 dmg je jak k smíchu, tak k pláči. Nicméně to samé se mi stalo v i s Conquerorem. Přijde, zamířím na bok věže, vystřelím a ??? jediné co mi můj velitel řekne je: Great Job  :teehee:. Asi máme oba jinou představu o tom, co ty dvě slova znamenají. Dobrá práce by to byla, kdybych mu dal ammorack, a né hit za velkou nulu. Asi přidali T32 nějaký extra pancíř. Další zjištěný fakt je, že se sedmičkovou Vekou nesmím jezdit četu. Pak dostávám často devítky a tam jsem marný. Ta tragická penetrace i na goldu nejde zachránit absolutně ničím. Ale aspoň jsem si včera s ní zařádil na Posvátném údolí. Byl jsem tak otravný, že hned tři osmičkové tanky mi museli věnovat pozornost a díky tomu jsme vyhráli. Jinak by jsme, a to mohu říct s klidem v duši, rupli na celé čáře. Indien Panzer už se pomalu blíží, tak budu se slzou v oku tento tank prodávat. Těším se docela na prosinec, akcí je habaděj, tak snad z toho něco vytřískám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dopadl jako hubkař! Tolik dní jezdím na obou účtech denně po těch 10-ti až 12-ti bitvách abych splnil denní event a až to udělám 20x, tak dostanu 500k a dnes jsem zjistil, že to končí zítra v 6:09 a já můžu poslední event udělat až za hodinu potom :wallbash: :wallbash: :wallbash: . Už nikdy nebudu hrát eventy, které jsou na dlouhou dobu a nemají dostatek času!!!

Kanáre kdo je to hubkař? To je někdo, kdo si pořádně nepřečte podmínky mise a pak nadává? No ještě že jsi to nesvedl na WG.. A vůbec.. stojí ti půl mega za to abys to hrál 20x do měsíce na. 2 účtech? Vždyť se to dá vydělat za jeden večer..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ouplně koukám jako blásen.. dyk ty hraješ přece sporadicky, WoT je blbost... :D

20 - 25 bitev za den je podle tebe hraní?! :laugh:  A to jen teď protože jsem se nechal zblbnout těmi 500 000 stříbra. Si uvědom, jak jsem musel hrávat před 3 roky, to je dnes jako kapka v moři. Včera už jsem na to hodil bobek, když jsem zjistil, že jsem si to měl nejprve spočítat a až pak hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre kdo je to hubkař? To je někdo, kdo si pořádně nepřečte podmínky mise a pak nadává? No ještě že jsi to nesvedl na WG.. A vůbec.. stojí ti půl mega za to abys to hrál 20x do měsíce na. 2 účtech? Vždyť se to dá vydělat za jeden večer..

No, já to letmo vokouk, vidím, že to končí 1. 12. 2014 a přesně na ten den mi to sedlo, tak jsem nad tím už víc nehloubal a spoléhal na to, že to má WG nastavené tak, aby se to stihlo přesně, jako už jsem nekolikrát zažil. Že jsem o hodinu mimo, to mi došlo až pozdě. Nadávám na svoji hloupost, že se dávám do akcí, které jsou tak našponované. Proto se třeba nekoukám na seriály protože nemám rád, když jsem k něčemu vázaný. Svobodáááá !!! :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý den 25 zlatek celý měsíc? To není špatný dárek...

Dárek? Kde?

Jo ta akce :(, nejsem otrok. Zatím jsem většinu letošních akcí od WG letos vypustil, protože byla za hranicí možností mého běžného hraní. Pokud v nějaký den splním úkol a ty zlatky dostanu, tak se zlobit nebudu, ale nenechám si hrou diktovat jak moc hrát a kdy (každý den).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dárek? Kde?

Jo ta akce :(, nejsem otrok. Zatím jsem většinu letošních akcí od WG letos vypustil, protože byla za hranicí možností mého běžného hraní. Pokud v nějaký den splním úkol a ty zlatky dostanu, tak se zlobit nebudu, ale nenechám si hrou diktovat jak moc hrát a kdy (každý den).

Já otrok nejsem taky, ale za 5 vítězství je to zadarmo. Neříkám, že to budu valit každý den, to už dávno ne, ale je to příjemná odměna, když zrovna budu hrát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dárek? Kde?

Jo ta akce :(, nejsem otrok. Zatím jsem většinu letošních akcí od WG letos vypustil, protože byla za hranicí možností mého běžného hraní. Pokud v nějaký den splním úkol a ty zlatky dostanu, tak se zlobit nebudu, ale nenechám si hrou diktovat jak moc hrát a kdy (každý den).

Tady je to asi jedno. Prostě kdzž budeš chtít, tak dáš 5 bitev a máš 25G a když nechceš, tak holt nedáš a nemáš. Jestli to je takto, tak je to príma a líbí se mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka na hráče, kteří hrají více medka jako já.. Či jsou mnohem lepsi, jak ja.. (koukam na Vas Zvedaku, martene :D)

Používáte v nastavení horizontalní stabilizaci spolu spojenou s dynamickou kamerou? Co jsem tak koukal, tak u evropskych streameru ji nepouziva skoro nikdo .. Zatimco vetsina ruskych .. Napr. Luciquell ji pouziva .. Na vetsine foru, co jsem tak četl je psáno, že pro hráče medium a light tanku je to MUST HAVE .. Ja to vcera zkousel zapnout a jsem z toho takovy nesvuj ..musel bych si dyl zvykat .. Pouzivate ? Doporucujete?

Abych splnil denni hlaseni .. Expim STA-1 , ve fullu medko celkem kompetentni. Navic jsem k JT88 a E25 otevrel cestu na waffle, abych tam na 3x dodelal aspon zarovku. Koupil jsem BDR a v akci koupim zpet Typa 58. Cile jsou dany .. Stb, 50B,113,50M. Pak tu mam jeste par problemu lehce osobniho razeni :D furt jsem si nevybral pohyblivy premiovy VIII tank i kdyz kluci mi tu popsali celou stranku na foru a nejak tapu ve vyberu klanu.Nihil se nam promenil v lehce stronghold klan.. Coz mi prijde na hlavu .. Bud strongholdy hraji a venuji se jim (ANV) nebo ne (CELL) ... Neco mezi mi neprijde jako skvely napad.

Tukal jsem to na mobilu, tak omluvte hrubky. Odchod hlasi vojin Tutik.

 

Tohle mi začíná trochu vadit, zvlášť když je kvůli tomu pruda na chatu, že tam nejsou lidi, já jsem přitom nikomu nic nesliboval, když jsem přišel, to mi přijde krapet nefér.

 

Jinak jsem o víkendu pokračoval ve výborných výkonech a potvrdil tak stoupající výkonnost, dal jsem asi 60 bitev s úspěšností přes 70% a WN8 okolo 3000, přičemž jsem jezdil hlavně Centuriona 7/1 a T29.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já otrok nejsem taky, ale za 5 vítězství je to zadarmo. Neříkám, že to budu valit každý den, to už dávno ne, ale je to příjemná odměna, když zrovna budu hrát :-)

Tak já to bral podle sebe. Hraju skoro každý den. Někdy dám 1-3 bitvy a  jindy trochu víc až k 10. Za měsíc mi to ukazuje průměr lehce nad 6 bitev. Jsem takovej normální hráč s win kolem 50% a pokud nebudu speciálně vybírat techniku s lepším předpokladem na win a jsou dny, kde ikdyž nahraju víc bitev, tak 50% win nemám.

U mě to zadarmo znamená hrát 2-3x víc než poslední týdny hraju a proto jsem použil slovo otročina :).

 

PS: Pro hráče co hrají denně 15-20 bitev je to bonus a ano, vlastně zadarmo.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka na hráče, kteří hrají více medka jako já.. Či jsou mnohem lepsi, jak ja.. (koukam na Vas Zvedaku, martene :D)

Používáte v nastavení horizontalní stabilizaci spolu spojenou s dynamickou kamerou? Co jsem tak koukal, tak u evropskych streameru ji nepouziva skoro nikdo .. Zatimco vetsina ruskych .. Napr. Luciquell ji pouziva .. Na vetsine foru, co jsem tak četl je psáno, že pro hráče medium a light tanku je to MUST HAVE .. Ja to vcera zkousel zapnout a jsem z toho takovy nesvuj ..musel bych si dyl zvykat .. Pouzivate ? Doporucujete?

Abych splnil denni hlaseni .. Expim STA-1 , ve fullu medko celkem kompetentni. Navic jsem k JT88 a E25 otevrel cestu na waffle, abych tam na 3x dodelal aspon zarovku. Koupil jsem BDR a v akci koupim zpet Typa 58. Cile jsou dany .. Stb, 50B,113,50M. Pak tu mam jeste par problemu lehce osobniho razeni :D furt jsem si nevybral pohyblivy premiovy VIII tank i kdyz kluci mi tu popsali celou stranku na foru a nejak tapu ve vyberu klanu.Nihil se nam promenil v lehce stronghold klan.. Coz mi prijde na hlavu .. Bud strongholdy hraji a venuji se jim (ANV) nebo ne (CELL) ... Neco mezi mi neprijde jako skvely napad.

Tukal jsem to na mobilu, tak omluvte hrubky. Odchod hlasi vojin Tutik.

Já to používám právě proto, že jsem to odkoukal od Lucíka, prostě mi to přijde pocitově lepší, hlavně při střelbě za jízdy. Dynamická kamera je zbytečná, ale bez ní ta stabilizace nejde zapnout (prý je na to mód).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Mám dotaz,  hledal jsem všude možně , ale nenalezl jsem jednoznačnou odpověď.

 

Otázka : perk jemné míření u TD bez otočné věže.   Funguje pouze při pohybu děla u stojícího vozidla nebo i při otáčení podvozkem ?

 

p.s. Asi to sem nepatří , ale chodí sem hodně lidí, snad někdo poradí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes byl systém WG v dobrém rozpoložení asi díky tomu, že jsem vytáhnul stroje poprvé do bitvy. 5 bitev a 5 výher :). Zlatky nejsou, protože chybí ještě skoro polovina výher splňujících podmínky udělení. Víc bitev se mi nějak hrát nechtělo a asi by to bylo slušný trápení.

Hraní za arty se mi zdá zatím takové nepřirozené a představoval jsem si to takové jednodušší. Pletl jsem si při klikání do mapy RMB s LMB.

U jedné bitvy byl kámoš a říkal my, že jsem pošuk, že se ženu moc dopředu a za tu skalku kam chci střílet se z většího odstupu v pohodě střílí a já moc nebudu. Měl pravdu :(. 

Ona je to pro mě celkově velká změna. Poslední měsíce jsem hrát tak, že jsem se musel dostat na dostřel nepříteli min pod 400 m nejlépe na 50-100 m. Pokud někde byla nějaké šance to postrčit nebo objet, tak si tam člověk dojet. Teď je člověk někde vzadu a moc toho nemůže a ještě ke všemu všechno tak nějak dlouho trvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...