Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že jsem včera hrál jako pako a ta přesdržka co jsem dostával byla zcela oprávněná.  :yes:

P.S. Zdá se to jenom mě nebo valem přibylo artyn? V každé hře jsem měl čtyři až pět.

včera jen jedna hra na V. tieru a 0 artyn.. před 3 dny 15 her 4.,8.,10.tier a nejvíc 2 na tým..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, je jich zase jak s r a č e k. Nicméně včera pokračovalo mé trápení s ISU-152 bez BL-10. Po 25 bitvách s tímto strojem jsem opustil houfnici a nasadil jsem 122mm D-25-T. Prostě to s tou houfnicí nešlo. Neskutečně drahej provoz, kdy jsem mšl při porážkách klíďo i -30k. To se prostě nedalo. když čelně goldem s pen 250mm neprostřelím IS-3, nebo Tigra 1, to už na mě bylo kapku moc.... :wallbash:

Nasadil jsem 122mm a přišlo mi pocitově, že to jde líp. Tak u toho zůstanu. Na BL-10 mi zbývá ještě 38k XP. Tak mám co dělat.

 

Jinak včera šílený losy a šílený bitvy. 3x v řadě porážka 15:3, 15:4 a 15:2 a další bitvu s desítka a jsme na pouštní řece vyhráli 15:0. Stihl jsem jednou nasolit Obj.140 za 770 DMG. Víc se toho stihnout nedalo.

 

Ne, takhle si jednoduše zábavu nepředstavuju :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, je jich zase jak s r a č e k. Nicméně včera pokračovalo mé trápení s ISU-152 bez BL-10. Po 25 bitvách s tímto strojem jsem opustil houfnici a nasadil jsem 122mm D-25-T. Prostě to s tou houfnicí nešlo. Neskutečně drahej provoz, kdy jsem mšl při porážkách klíďo i -30k. To se prostě nedalo. když čelně goldem s pen 250mm neprostřelím IS-3, nebo Tigra 1, to už na mě bylo kapku moc.... :wallbash:

Nasadil jsem 122mm a přišlo mi pocitově, že to jde líp. Tak u toho zůstanu. Na BL-10 mi zbývá ještě 38k XP. Tak mám co dělat.

 

Jinak včera šílený losy a šílený bitvy. 3x v řadě porážka 15:3, 15:4 a 15:2 a další bitvu s desítka a jsme na pouštní řece vyhráli 15:0. Stihl jsem jednou nasolit Obj.140 za 770 DMG. Víc se toho stihnout nedalo.

 

Ne, takhle si jednoduše zábavu nepředstavuju :mad:

 

Tohle přesně nesnáším, výsledky 15:1-5 jsou naprosto o ničem, člověk nestačí nastřílet, nestačí si bitvu užít, prostě hrozná nuda, i když se vyhraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zakoupeno Diablo III za nějakých 530,- pouze klíč. Tak si tak vesele hraju, během pauzy dávám pomainku dohromady modifikace na WOT a pak zase pokračuju Diablo. Akorát bych to asi měl nechat, protože se mi zdá, že jsem trochu mimo:

DBI3Z.th.jpg bOpTx.th.jpg

 

Ne, vraždění růžových jednorožců a plyšových medvíků a kytiček bych vážně nečekal... sakra, co jsem to koupil za šmejda  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se párkrát projel s T-54 na cizím účtu. Full, posádka tři skilly. Abych řekl pravdu, jsem na rozpacích jestli to martyrium s T-44 vůbec stálo za to. Sedm her, šestkrát tier 10. Top kanón nepřesný, pene i s goldem na tier deset nic moc, nízká dmg. Celý ten tank je z papíru včetně věže. Nastřílet alespoň dva tisíce dmg je pro mě s tímhle tankem nadlidský úkol. Nevím, třeba se nakonec skamarádíme ale nějak se mi do něj po téhle zkušenosti nechce. Tak nějak by možná pro můj styl hraní byla lepší E-50.

Ještě ho zkusím projet zítra jednou a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nastalo popatchové období, včera dvě výhry a čtyři prohry, VK 28.01 je fakt zvláštní scout, moc mě to nebere, sice stačí nastřílet fakt málo a člověk má dobrý zápis, ale vlivný je asi jako česká zahraniční politika, s AMX scoutama se nedá srovnávat, to jsou zabijáci, hlavně ta šestka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si vysloužil ban, ale takovým způsobem, že jsem napsal na podporu. Ocas v T-34 se jal vystrkovat moje ARL do soutěsky, doprovázeje to posměšky do chatu. Takhle se mi to stalo za těch 20k bitev asi poprvé, obvykle mám kam odjet, ale tady nebylo kam, protože za růžkem sedělo pár enemy a zpět to prostě skrz toho dementa nešlo. Nezbylo, než ho detrakovat, aby mě tam neposouval, ale po třetím zásahu BAN ale to už jsem byl i mrtvý. Ten kripl se mi celou tu smál. Protože mám chatban, tak jsem ani nemohl napsat... No, vynahradil jsem si to v mailu podpoře, a to jsem nevychladl ani přes těch tisíc odkazů, co trvá než se dostanete k založení tiketu.

Tak jsem zvědavý, jakou to bude pro mne mít kárnou odezvu, protože jsem si servítky nebral. Ale fuj, nas.aný jsem ještě teď, fakt mě to neskutečně vytočilo :wallbash:

 

EDIT: a ještě su, ku.vadrát, modrý v garáži. To si dělají (I)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zakoupeno Diablo III za nějakých 530,- pouze klíč. Tak si tak vesele hraju, během pauzy dávám pomainku dohromady modifikace na WOT a pak zase pokračuju Diablo. Akorát bych to asi měl nechat, protože se mi zdá, že jsem trochu mimo:

DBI3Z.th.jpg bOpTx.th.jpg

 

Ne, vraždění růžových jednorožců a plyšových medvíků a kytiček bych vážně nečekal... sakra, co jsem to koupil za šmejda  :laugh:

Také ujíždím na D3... Někde v této lokaci je údajně legendární gem "Boon of the Hoarder"... Přestože už jsem byl v této lokaci několikrát, tak jsem ho bohužel ještě nenašel... Možná to bude chtít datadisk RoS... (dá se pořídit za ± 630,- Kč... ) Asi do něj těch pár kaček vrazím... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se seznamoval s ChiRi .. panebóóže to je mašinka  :laugh: 390 dmg během 3 sekund .. neskutečný mazec .. mrzí mě, že není na tento styl více autoloaderů, hned bych si tu lajnu rozjel  :thumbsup: Master badge(Hrdinu) jsem získal po pár bitvách a ještě na prohru  :laugh: 20.000 zkušeností dnes padlo během chvilky .. Nějak jsem zapomněl, jak vlivné a zábavné stroje jsou ti s bubínkem .. možná si ještě rozmyslím tu francouzskou těžkou  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak jsem zvědavý, jakou to bude pro mne mít kárnou odezvu, protože jsem si servítky nebral. Ale fuj, nas.aný jsem ještě teď, fakt mě to neskutečně vytočilo :wallbash:

 

EDIT: a ještě su, ku.vadrát, modrý v garáži. To si dělají (I)

tvoje stížnost na podporu nebude mít žádnou odezvu kromě toho že ti napíší něco o automatickém vyhodnocování a stížnostech posílaných ze hry (jinak s tím prý nic dělat nemůžou ani když jim pošleš replay) a modrej v garáži už jsem dva dny :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zakoupeno Diablo III za nějakých 530,- pouze klíč. Tak si tak vesele hraju, během pauzy dávám pomainku dohromady modifikace na WOT a pak zase pokračuju Diablo. Akorát bych to asi měl nechat, protože se mi zdá, že jsem trochu mimo:

DBI3Z.th.jpg bOpTx.th.jpg

 

Ne, vraždění růžových jednorožců a plyšových medvíků a kytiček bych vážně nečekal... sakra, co jsem to koupil za šmejda  :laugh:

Tak zkus zase jedničku, ta byla stejně nejlepší :) , úžasná atmosféra, na svou dobu a asi i teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se párkrát projel s T-54 na cizím účtu. Full, posádka tři skilly. Abych řekl pravdu, jsem na rozpacích jestli to martyrium s T-44 vůbec stálo za to. Sedm her, šestkrát tier 10. Top kanón nepřesný, pene i s goldem na tier deset nic moc, nízká dmg. Celý ten tank je z papíru včetně věže. Nastřílet alespoň dva tisíce dmg je pro mě s tímhle tankem nadlidský úkol. Nevím, třeba se nakonec skamarádíme ale nějak se mi do něj po téhle zkušenosti nechce. Tak nějak by možná pro můj styl hraní byla lepší E-50.

Ještě ho zkusím projet zítra jednou a uvidím.

 

Co? To dělo s menší pene trefí všecko i za jízdy. 330 pene na devítkovým medku ti je málo, když s tím pářeš E100vky do věže aj trochu natočený? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co? To dělo s menší pene trefí všecko i za jízdy. 330 pene na devítkovým medku ti je málo, když s tím pářeš E100vky do věže aj trochu natočený? 

 

Měl jsem to půjčené a to dělo s nižší pene tam kamarád nemá vyzkoumané. To dělo s vyšší penetrací mi cinkalo s goldem kde co a za jízdy jsem se skoro netrefil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...