Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si zkusil, tady tísíckrát ohrané, hrát na sebe, vykašlat se na tým a nastřílet. Ano, na statistiky to funguje, pokud chce někdo onanovat nad svým podpisem, ale nebaví mě to. Nebaví mě prohrávat. Radši to capnu s půlkou nastřílené dmg a vyhraju než tohle.

 

shot280b.jpg

Jedna vlaštovka jaro nedělá.. a čtyři hry o ničem nevypovídají.. Postni to po min 30ti bitvách ať to máš pořádně podložený. Jinak ti zas umejou hlavu..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlasim,že včera to šlo jak po masle.až sem se sam divil.

http://www.wotinfo.net/en/history?playerid=500276487&server=EU&from=30-10-2014&till=31-10-2014

a je zajimavy,i kdyz sem vcera hral posledni bitvu o pul desate CW,tak na dnesek me to pise dve bitvy odehrany.i kdyz sem tanky nemel ani jeste zaply :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si zkusil, tady tísíckrát ohrané, hrát na sebe, vykašlat se na tým a nastřílet. Ano, na statistiky to funguje, pokud chce někdo onanovat nad svým podpisem, ale nebaví mě to. Nebaví mě prohrávat. Radši to capnu s půlkou nastřílené dmg a vyhraju než tohle.

 

shot280b.jpg

Ty jsi tak dobrý! Ach!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna vlaštovka jaro nedělá.. a čtyři hry o ničem nevypovídají.. Postni to po min 30ti bitvách ať to máš pořádně podložený. Jinak ti zas umejou hlavu..

 

Hlavu mi můžou mejt jak chtějí, stejně to tu dělají dva, maximálně tři chytrolíni, mě je to jedno. Já jsem to jen zkoušel jestli to funguje. Kašlal jsem na cap naší báze a jel si pro další dmg nebo jsem se vykašlal na kolegy a jel s osmičkou ustřílet M6 jenom pro dmg. Nastřílet se takovým způsobem dá a vzhledem k tomu, že WN8 je postavená z 95% na dmg tak se takhle dají zvyšovat i statistiky. A je jedno kolik je to bitev. Po čtyřech prohraných bitvách mě to přestalo bavit. Radši vyhrávám.

 

Jinak dnešní hrací den celkem v pohodě, hodně jsem jezdil s T-44 (brrr, už abych to měl za sebou), úroveň týmů mě při víkendu docela mile překvapila (samozřejmě se našly takové ty...ehm..prostě špatné). Bavil jsem se dobře a to je hlavní.   :yes:

 

shot282b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrál jsem NFS Hot Pursuit... je načase nainstalovat něco jiného na zkrácení chvíle... WOTko není dobrá volba. Dnešek opět totálně nasr**, prostě mě už nebaví být permanentně cíl č1 pro artiny i ostatní. Už mě to fakt nebaví. S tímhle krásným fialovým něčím můžu stát jak idiot někde vzadu v křoví a modlit se, abych neblikl. XVM je pěknej humus a je mi moc dobře jasný, proč to WG nechce zrušit. Koho totiž XVM znevýhodňuje? Rajčtátka si totiž déle zastřílí.

 

Jinak dobrý, ale desátý tier asi 2/10. Peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem po dva dny hrál až do pozdních nočních hodin a některé výsledky her, tzn. 15-2, 3-15 a podobně, jsou zarážející. V 00:30 bych už mnoho dětí u hry nečekal, tak buď hrají navrátilci z hospody nebo je pravda, že blbost je vždy a všude přítomná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po první bitvě mi ruply nervy. Když mě opět v Obj 140 za jízdy rozbily všechny 3 artiny, které neomylně trefovaly alespoň splashem, tak to šlo přes Alt+F4... následně jsme zkusili s kámošem co říká, že to vypínám nějak často prohodit účty. Ano... 6 her, jediná artina v jedné z nich. Po vrácení do normálu? 3,2,3,1 ... 

 

Velmi úsměvné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po počáteční šnůře 0-5 jsem se kousl a otočil to do plusu. Ale je to fakt porod. Na výhru s ARL 44, kde jsem nasadil konečně top dělo, jsem potřeboval 5 her, ač jsem byl v dmg vždy nahoře. Všechny další stroje na poprvé. Divné.

Jinak Tiger I. je skutečně skvělý, hlavně z dálky, se enemáci nestačí divit, co je trefuje. O to víc mne štve, že mi to tak nejde u II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem o víkendu dal asi 100 bitev s WR cca 65%, protože na staty umí hrát každý, tak jsem hrál na vítězství..... :woot:vinou čehož jsem měl mizerné WN8 asi 2400, nicméně jsem měl dobrý pocit, že jsem se obětoval pro tým:D

 

Poznatky:

1) S VK2801 vyhrávám zásadně jen bitvy s mizernou dmg. Pokud nastřílím kopec, tak je to zatím vždycky prohra.

 

2) T1Heavy je na V. tieru monstrum, dokonce bych řekl, že se může směle rovnat KV1, ještě musím zkusit KV1S.

 

3) Měl něco dělat se svým herním projevem, je sice pravda, že teď hodně expím, ale recent wn8 kolem 2400 je fakt mizérie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2) T1Heavy je na V. tieru monstrum, dokonce bych řekl, že se může směle rovnat KV1

 

3) Měl něco dělat se svým herním projevem, je sice pravda, že teď hodně expím, ale recent wn8 kolem 2400 je fakt mizérie.

sakra to je ale překvápko :woot:

 

se divíš? nemáš se nechat ovlivňovat HBJ a hrát na win.. jak tě to probůh (v týhle hře) vůbec napadlo? ;-):-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...