Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jak bych kometoval probíhající víkend? Odpovím si: banda děcek a škodičů.

V průměru každou desátou bitvu do mě narazí v plné rychlosti nějaký papír (hraju teď HT + těžká TD) a mám na krku poškození spojenců.

Nevím, jak to ten systém vyhodnocuje, ale 90 procent těch nárazů mi vymaže něco jako tu medaili za 50x nepoškození spojenců v bitvách.

O medaili mi nejde, spíš čekám, kdy zmodrám a dostanu ban za poškozování/zabíjení...

Zbylých 10 procent se nějak nepočítá. Poslední případ, stojím s Chrchlem VII a přestřeluju se s KV-85 a TOG II*.

Zezadu ke mě v plné rychlosti přijede náš Marder 38T a zabije se o mě - kolik měl HP nevím, ale nepřežil / za tohle "Kamikadze" rozhodně nedostane :devil:

 

Nevím, buď to ty lidi dělají schválně nebo v pátek a v sobotu někde chlastali.

Mi neříkejte, že hráči s 5k+ bitev (většinou to jsou právě tihle) neví, že co se stane, když papír potká zapalovač :-D

 

Ach jo... No nic, jdu si splnit manželské povinnosti - vynést koš, vyvenčit čubu a pak na nákup :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za celou dobu co hraju tanky se mi tohle v živote nestalo. Dnes 8 her a 8 proher. Ty trojnásobky ten public zkurví ještě víc než obvykle. Raději jsem dal alt f4, protože dnes mi to bohatě stačilo. Začínám vážně!!! uvažovat o tom, že zbývající goldy převedu do volných expů a jakmile mi premiák skončí, končim definitivně. V životě jsem v mmo neviděl tolik idiotů jako ve wot. Jediná pomoc je zrušit xvm a noob factor, protože to tu hru podle mě pomalu ale jiste pohřbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted bitva 3 v cete z CSTD-    samy rajcata a jak isu , tak t26e4 i prototyp me zezadu dali :) a plnou hubu kecu. miluju to, kdyz nekdo takrka nedokaze jet rovne a komentuje

lofas555666 http://worldoftanks.eu/community/accounts/500853467-lofas555666/

lordbilly http://worldoftanks.eu/community/accounts/504343609-LordBilly/

a jannovy http://worldoftanks.eu/community/accounts/508753075-jannovy/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doexpen Churchill VII. Ty pásy s dmg jsou prostě nezapomenutelný. A teď Black prince. Dělo jako TOG... HP jako TOG... jen má pancíř na věži, to je vše. Já ho budu hodně nenávidět. Hrdinu už teda mám, ale ... ta penetrace 171mm... dost podobný šestkovým TD a medkům. A dmg přes pásy. Prostě chuťovka. 150 alfa dmg. Nebudem kamarádi. Naštěstí mám med lajnu, takže jedu v topu hned ze startu. A už jen 100k XP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doexpen Churchill VII. Ty pásy s dmg jsou prostě nezapomenutelný. A teď Black prince. Dělo jako TOG... HP jako TOG... jen má pancíř na věži, to je vše. Já ho budu hodně nenávidět. Hrdinu už teda mám, ale ... ta penetrace 171mm... dost podobný šestkovým TD a medkům. A dmg přes pásy. Prostě chuťovka. 150 alfa dmg. Nebudem kamarádi. Naštěstí mám med lajnu, takže jedu v topu hned ze startu. A už jen 100k XP...

Taky jsem přemýšlel, že bych skočil do heavyn. Motory a děla jsou udělány od střeďáků. A X. zadověžovku budou měnit (ikdyž bych osobně uvítal, aby zůstala, jelikož si myslím, že je svým způsobem specifická .. to že příjde něco podobného E5.. co už) Jen se tak trochu bojím té mobility o které píšeš od Matildy k Black Princovi .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doexpen Churchill VII. Ty pásy s dmg jsou prostě nezapomenutelný. A teď Black prince. Dělo jako TOG... HP jako TOG... jen má pancíř na věži, to je vše. Já ho budu hodně nenávidět. Hrdinu už teda mám, ale ... ta penetrace 171mm... dost podobný šestkovým TD a medkům. A dmg přes pásy. Prostě chuťovka. 150 alfa dmg. Nebudem kamarádi. Naštěstí mám med lajnu, takže jedu v topu hned ze startu. A už jen 100k XP...

Já jsem se dnes ráno rozhodl využít slev na tančíky a vyjet si od nuly britské HTčka = Chrchel I - Chrchel VII - BP (cíl, T8 už slevu nemá).

Oba Chrchly jsem jel ve fullu (moduly z med lajny + free exp dle potřeby), nemám rád stockové tanky a posádka startovala na 75 procentech...

 

Dopadlo to takhle:

Тank Wins AvgDmg WN8

Churchill VII 20/30 1 137 2 403 (pak prodán)

Churchill I 13/20 891 2 428 (pak prodán)

Black Prince 1/3 2 038 3 807

 

U všech se mi dnes podařilo M (tank, co mě neuchvátí a má "M" už může zmizet z garáže), u Chrchla I při 13 hře, Chchrla VII při 20 a u Black Prince hned při první :-D

 

Asi je moc lidí nehraje nebo jim to moc nejde...

 

A protože cíl akce byl splněn, jdu chrnět :thumbsup:

 

Edit: Abych nezapoměl, za posledních 15 bitev si o mě zase 2 papíráky rozbili kokos a já platil opravy. Za poslední dva dny to bylo asi 10x + 1x úmrtí o mě. Jsem zvědav, jestli časem zmodrám nebo bude ban, zatím nic nedošlo ... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...