Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Respektive velitel přidává 10% z aktuální hodnoty členovi posádky. Copak jsi si nikdy nevšiml, že když máš posádku na 100%, tak kromě velitele mají všichni ostatní 110%  :laugh: ?

Jasně protože sám má jenom 50 procent tak přidává jen 5 procent. A divím se že kanár to neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co budu dělat s Togem ? Tak to vím naprosto přesně,prodám. Po dnešku ještě 1x mise TOG, u Croma a Mithry !!!

A ještě poděkování týmu WG, v mírné nadsázce: V posledních několika dnech jsem losnul z 20ti her 40x Himmeldorf, dnes konečně změna, 40x Vichřice, fakt díky chlapi, děláte to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže abych to uzavřel, po několika beznadějných hrách s Togem, kdy jsem byl prvním cílem všeho (mám pocit, že i našich). Jsem došel k závěru, že nejsem duševní masochista a tudíž nemám zapotřebí takto trpět. Stačí, že to lamím s normálníma tankama. Takže dík za 711 000 stříbra a už nikdy víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že jsem překvapen, čeho jsou lidi schopní. V bitvě 3x TOG II (v našem týmu) a nejvyšší dmg? 260... Top tanky. Pene 175mm. 1400HP. A jeden z nich dá 260 dmg, druhej 150 a třetí nulu. 

 

Šestkovej tank se super penetrací proti papírovým tankům, šestkovej tank co má 2x víc HP jak všechny ostatní ... 1-2 penetrace za hru? TOG je dobrej tančík, baví mě. Ale nechápu, jak tohle někdo dokáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...