Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hele přítelikamarádestejněstarejjakjá. Z bodem č.1 nemohu,ale skutečně nemohu souhlasit. Jelikož mi náleží v počtu cap bodů 2.místo na EU serveru....no jo,jsem vlastně druhá největší lama v Evropě.

Aspoň něco. :biggrin:

 

Výjimka může potvrzovat pravidlo ;-) Bohužel v tom má "Kanár" docela pravdu a ani tvůj post to nezlomí... stačí se v bitvách dívat, jak to ostatní hrají.

 

PS: poslouchej, a neCAPoval ty jsi enemácké základny v touze po zvýšení EFR? Svého času to bylo hodně populární i u dobrých hráčů ;-):-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám cap i dnes protože vím,že si zastřílím a baví mě to. Prohrávat 5 :11 a vyhrát na cap to potěší.Kdo je větší lama,ten co dokončil cap nebo ten co prohrál? Cap se dnes vůbec nehodnotí a moje WN8 nemůže díky tomu dosáhnout nic jiného jak průměru,ale kvůli tomu nezměním styl hraní ve kterém mám myslím slušné zkušenosti.A hlavně na enemy capu najdu vždy nenáviděný zbabělý artyny.(už se blíží velké jubileum množství jejich sestřelů) :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4/14. No co, zas to nechám na čas být. Ale asi jsem paranoidní, když si myslím, že všcihni jdou po mně. 

FV-4202 - 3 arty proti, druhý spot na jiném místě, po cca 6 vteřinách soustřel všech tří artin (nebyly v četě) během sekundy. První rána oheň.

V dalších 2 hrách jsem byl taky rozebrán artinami na soustřely (nebyly v četách) ... asi blbej den.

 

Ale artiny se strašně rozlezly... buďto jedna, nebo tři a více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hicory:mrkl jsem na ten replay a z mého pohledu to vidím takhle.Každopádně byla sviňárna Tě vytlačit před enemáky.Borec byl zřejmě naštván,že absorbuje střely,zatímco ty jsi za ním a čekáš,až se enemák vynoří z poza rohu.Jenže v pozici,co jsi stál se enemák moc nevynoří,pač o tobě věděli a navíc jim stačilo vyjet natolik,aby nastřelili tu E100,za kterou si se kryl.S tímhle systémem by nejdříve dostali tu E100 a pak tebe.Dle mě by jsi udělal lépe,kdyby si se kryl po jeho pravé straně a spíše za ním.Po výstřelu enemků povyjet a nastřelit je.Pak se zase krýt za E100,ale z pravé strany,aby měl volno za prdelí k couvání a menévrování.Z osmičkou proti desítkám stejně moc nezmůžeš,ale to jsi věděl,když si jel na nejpravděpodobnější místo na téhle mapě,kde je můžeš potkat.Jeho poznámka o tom,že se nejedná o týmovou hru byla spíše ironie.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono těch cca 80% lamek má v této hře pouze jednoduché cíle:

 

1. capovat

2. kempovat tak dlouho a tak vytrvale, že se podaří i přežít a někdy i bez škrábnutí ale samozřejmě i bez killu a damge

3. dát si aspoň jeden kill a čím víc jich bude, tím větší radost

 

Ty body nejsou seřazené podle něčeho ale jenom popisují různé přístupy lamek. Podle těchto bodů a počtu hráčů inklinujících k některému z nich se pak odvíjí ty šílenosti v bitvách, kdy se jednoznačná výhra změní okamžitě v prohru. 

 

 

 

Právě si Kanáre popsal moji strategii ve hře.Já se furt divím,že přežívám jako poslední se 100% života,když jsou již všichni mrtví.V tom capování sem se taky našel :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes stejné jako včera a to totálně na houno. Absolutně nehratelné !! RNG klasicky netrefuju, nedávám DMG .... 4x za sebou neprostřelím spodní plát Jgpz.E-100 s OBJ 140 nebo mě T-30 2x za sebou prostřelí do věže přímo vedle děla a pak mě E-75 dodělá do věže! ( samozřejmě že já byl v krytu a lezla mi jen věž) a oni dva byly vedle sebe krásně na ně šlo střílet, ale hra řekla NE!!! snad 6x jsem se nestrefil do e75, která stála čelně proti mě a T-30 stála bokem!! asi na 200-300 metrů, to už není náhoda tomu prostě nevěřím :wallbash:. Demence a tuna dalších věcí (lagy, padání hry) dělá tuto hru nehratelnou, což jsem čekal bo jsou prázdniny. Takže je to jako hrát o víkendu, kdy jsou děti doma a to se dějí až neskutečné věci. Taky mám až exkluzivní štěstí na artyny, které jdou prostě jen po mě, kdykoliv se rozsvítím. Je to paráda hrát. Staty jdou krásně dolů a W/R taky. Jen u toho nadávám, takže to asi na měsíc - dva odinstaluju a budu mít klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG mě dnes opět ******,dány jen 4 hry,první lost,druhá lost,třetí lost..čtvrtá..**** na to,nabíjím full gold,zapínám mód CS...a ejhle..bonus byl,když mne poslední přeživší enemák(T34) narval z 20m kolmo do boku a já s 30 HP přežil..sem málem smíchy spad z postele..

5447fc2d1c9809a8ee73f61f8da6b1db.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG mě dnes opět ******,dány jen 4 hry,první lost,druhá lost,třetí lost..čtvrtá..**** na to,nabíjím full gold,zapínám mód CS...a ejhle..bonus byl,když mne poslední přeživší enemák(T34) narval z 20m kolmo do boku a já s 30 HP přežil..sem málem smíchy spad z postele..

Ten obrázek asi není z bitvy co jsi s 30HP přežil, že? Já jen, abych nežil v případným omylu.

 

Edit: Těch 30 HP mělo být před výstřelem enemáka nebo po?

Upraveno uživatelem Miri37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohové, to je křáp, to bych vrhnul třílitránek opakovaně. Nebýt Sama a Challa, který mě kryli, nikdy bych to údolí nepřejel, jede to jak chromej prostatik na vyšetření. O to víc zahřála pochvala od spoluhráče- gg Ducktank - ale jinak je to žhavení lebky zvané budík, což je, jak známo, strašná mučící metoda.  

 

shot_007.jpg   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem si koupil Tigera I, první sedmičku, co jsem kdy měl. Mám s ní über noob staty, tak jsem si říkal, že to tak nemůžu nechat, tak zmršenou legendu...a teď k hodnocení, tank je to teď výborný, 40km/h je super, dělo bomba, sidescrap funguje docela slušně, ale to MM, to je něco otřesného, dal jsem 12 her, z toho 9 x proti IX tieru, jako chápu, že ten tank je trochu OP, ale takový punishment???Samozřejmě jsem končil s tragickým WN8 okolo 2000, ale je fakt boží, kdybych hrál proti svým, tak si myslím, že je to tank na průměrné WN8 přes 3000.

 

Ještě teda co jsem potkával za prasata na IX tieru, to už člověk vidí, jak se ti lidi rozjíždí, že tu něco nehraje. 3 x jsem měl v devítkové hře největší dmg ze všech, což teda hovoří za vše, bohužel 3 x jsem skapal poměrně rychle, 2 x zásluhou arty f.a.g.s., kterých je teď hrozně moc a nemají nic lešpího než trefovat "neškodnou zelenonoobskou heavy" na spodku mm.

 

Dál jsem si koupil opěvovanou KV13, ale musím trochu pořešit free expy, ve stocku to hrát nebudu a nechtělo se mi s tím už crcat, každopádněš jsem zvědavý, jak to půjde s těma gunama, není to žádná sláva.

 

Důležitá poznámka: Ty tabulky s očekávanou damage podle jednotlivých strojů jsou bullcrap, vůbec to tak není, dal jsem dmg 2000 a měl jsem WN8 také 2000, což bych podle té tabulky měl mít totálně fialové, ale to je detail, každopádně ty tabulky jsou nic neříkající resp. říkající lež:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitá poznámka: Ty tabulky s očekávanou damage podle jednotlivých strojů jsou bullcrap, vůbec to tak není, dal jsem dmg 2000 a měl jsem WN8 také 2000, což bych podle té tabulky měl mít totálně fialové, ale to je detail, každopádně ty tabulky jsou nic neříkající resp. říkající lež:)

Taky jsem zjistil, že to přesně neplatí. Jelikož nejsem zaměřen na hraní na WN, tak jsem to přešel s tím, že je to průměrná hodnota DMG při průměrným win 50%. Pokud člověk prohraje, tak musí nastřílet víc než při výhře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět moje oblíbená kombinace a opět stejný scénář. S bisonem můžu střílet vlastní do zmodrání a přesto vyhrajeme s přehledem, s Lorraine 39 i přes killy všech "nebezpečnejch" barev je obrazovka s victory na konci pouhou utopií. Myslím, že pochopit tento jev je pro mě stejnou záhadou, jako aplikovaná etika.

Nakonec jsem Bisona prodal, na řadě jsou německý čryřky... i když v módě jsou teď německý sedmičky, já už myslím dopředu na october fest a čtyřky jsou, myslím, účelnější.

Lorrainu jsem si masochisticky nechal za účelem dalšího pozorování.

Ale jak byly včera poměrně rychlé hry, prohnal jsem skoro celou garáž a bez dvou her dal čtyřicítku, pokud budu i nadále prohrávat jen každou čtvrtou hru, tak budu spokojená panda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mě WoT nějak nudí, tak jsem dal jen pár bitev s mým oblíbencem T49. MM nebývale přál, většina bitev proti tieru 5, max 6, kde je T49 zabiják a nebýt jedné prohry na cap, byl by Win 100%. Nejsem sledovač statů, ale pro zajímavost jsem na to kouknul a WN8 bylo lehce přes 3500 a to se do toho pindíkometru ještě nijak nezapočítává spot, kterého bylo také požehnaně. Potom jsem ještě vytáhl na pár bitev Obj 704, to už bylo horší, vliv na průběh bitvy je podstatně menší. Jen jedna bitva potěšila ,kde tenhle woT dědeček nastřílel přes 5,5 k damage, nicméně jeho doba je už bohužel ve WoT nenávratně pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten obrázek asi není z bitvy co jsi s 30HP přežil, že? Já jen, abych nežil v případným omylu.

 

Edit: Těch 30 HP mělo být před výstřelem enemáka nebo po?

Je:Da30 hp sem měl před jeho výstřelem,už sem si říkal,že je po mě,pochyběl mi náboj na jeho dorážku a nestihl sem zdrhat :laugh: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě včera jsem si myslel, že když vystřelím héčkem do věže WTE100, tak nemusím ani mířit. Bohužel, šeredně sem se spletl, stačí trochu "štěstíčka", trefíte dělo za "nula" a jdete do kytek aji s celým slavným Leopardem..... :biggrin:

Jinak včera dobrý, až na tu moji chybu výše, dařilo se. Zjistil jsem, že pro dobrý pocit ze hry a slušné výsledky, je v mém případě, ideální dát tak max 10 bitev.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě včera jsem si myslel, že když vystřelím héčkem do věže WTE100, tak nemusím ani mířit. Bohužel, šeredně sem se spletl, stačí trochu "štěstíčka", trefíte dělo za "nula" a jdete do kytek aji s celým slavným Leopardem..... :biggrin:

 

Jinak včera dobrý, až na tu moji chybu výše, dařilo se. Zjistil jsem, že pro dobrý pocit ze hry a slušné výsledky, je v mém případě, ideální dát tak max 10 bitev.  :yes:

Ano! Tos zjistil přesně to stejné co i já. Jakmile se začne hra mrvit, tak je třeba okamžitě přestat. Nejhorší co může hráč udělat, je snaha něco zlepšit. Například mám WN8 za 10 bitev kolem 3000 ale W/L pouze 55%. Řeknu si, že dám ještě pár výher a bude W/L 60% a pak už toho nechám. CHYBA !!! ERROR !!! Ошибка !!!

Je totiž velká šance, že proběhne bitva ve které mě dostane artyna na ránu a nebo se někde zaseknu a podobně, což má za následek pád WN8 hluboce pod 2000 a W/L ještě většinou také klesne. Zábava v pérdeli a další snaha to ještě zhoršuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...