Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pokud chceš radu na zlepšení winu, tak tu ti mohu říct, je poměrně jednoduchá, prostě si najdi stálého parťáka do čety. Hrajte tanky které vám sedí, neexpěte a jen se bavte. Jezdím takhle už řadu měsíců se švárou a ten vliv na bitvu je pak dost často zásadní.

Jinak zcela upřímně, nevím co jezdíš za tanky, kolik máš nahráno bitev, jestli třeba pořád expíš, jakej máš počítač atd., ale vzhledem k tomu, že tě tu vídám dost často, tak tedy WN8 okolo 1000 mi přijde jako ne zcela dobrý výsledek.

Konias,to už jsme řešili s kluky taky,pro hráče,který jede na full a má 50 fps by bylo mých 15-20 na naprosto ořezané hře boostlé tweakrem a dalšími fičurami naprosto nehratelné a nekoukatelné.Ale když si člověk zvykne jde to,prostě už vím ja předsadit když se o lehce trhá atd.Pro mne byl zas šok,když jsem hrál na našlapaném kompu,sem byl upe amrnej,ale vím,že bych si zvykl.Co se i tak řešilo,ta technika tě limitovat může,nejsem uber player,ale 99,999 % her sem odehrál na mém netbooku,a ted mám fps dost,byly doby kdy jsem  měl 10-15 pfs a chrochtal si :woot: A myslím,že mám celkem slušné výsledky,ovšem slušnější železo by mě zas posunulo dál(nemohu si dovolit luxus a sypat to na hnací kola,trefovat uprostřed boje hitzony,občas sem rád,že ten tank vůbec trefím :woot: Proto jsem měl vždy nejraději TD,kde byl čas si zamířit,nebo prcky,kde mě prohra tak neštvala.No,ale např u ne se WG optimalizace povedla,ps poskočily a začínám drandit i taková medka mnohem více,než dřív :thumbsup: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi ***** na staty a hrajte pre zabavu, ved je to hra nic menej a nic viac. Ked budes mat o 1-2 % lepsi winrate chleba aj tak nebude lacnejsi :D

Ja sam na sebe viem, zeby by som dokazal zlepsit svoje statistiky trocha opatrnejsou hrou, ale proste by stratilo ten prvok zabavy a dovod preco to vlastne hram.

Nie je nic lepsie ako nabehnut niekde, ramnut volakoho a strielat sa hlava-nehlava :D

Ale kazdy si asi najde to svoje. Najradsej mam prave tie "fialky" co vzadu kempia a nepomozu tymu ked sa prave nieco melie, lebo by nahodou niekto poskriabal ten ich lak na tanku a stratili by nejake HP. Potom to dopadne tak, ze ostanu sami a bitka je tak ci tak prehrana, ale hlavne, ze oni si nieco nastrielali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuju! Nic tak nezabíjí staty jako expení nějakýho krámu, kor v základu. Dobří parťáci jsou další důležitá věc - když zalamíš, on to třebas ještě dají.

 

Když máš parťáky,tak na stock sere pes,využiješ jejich full tanky a sám se držíš lehce za nima a podporuješ,viz včerejší drandění s kometkou ve stocku..No a včera jsem měl dobré parťáky,binfa a prtkina..když nám olda třikrát po sobě zdechl v IS-2ce s 0 DMG,tak celkem průser.Pak ovšem chytl druhý dech a masakry započaly..

1000 je hrozně málo, když mám fakt špatnej den, tak mám kolem 1800, ale to musí být fakt průser, pravidlo č. 1: expit pomalu(expím teď 4 lajny, ale je to slow mo, a to těžce), pravidlo č.2: vyhýbat se stock strojům(pokud to nejde, tak aspoň stock gunům)....to znamená, že prostě nejezdím se stock gunem, dokud nemám free expy, abych přeskočil stock gun(pokud je teda tragický), tak ten tank nehraju, bez gunu WN8 neuděláš aneb co nenastřílíš, to neokecáš, pravidlo č.3(které já teda hojně porušuju):jezdit zásadně v četě, pokud možno s hráčema, kteří tě můžou něco naučit, já teda jezdím i sám, protože jsem totální nervák a když mám ostřejší náladu, tak nemám potřebu tím někoho obtěžovat, protože já fakt nadávám hodně

 

1000 není málo,tisíc je téměř nic.Vím jak hraju,když mám WN1500(to jdu za dveře a naliskám si),nic netrefuju,prohrávám,sem zbytečný v týmu.Prostě ostuda a ani mne to nebaví kazit to týmu.Druhá možnost je,že sedím v SP :laugh: To ty staty kazí samo :thumbsup: Expení yep,já ted rozjel druhou linu(jezdím vždy jen jednu,za freeččka tuním jak zběsilý).Ad čety.Naučil si mě jedno,když tě hra nasere,prostě žádné příště to půjde či bla bla prostě se to vypne a konec.Ovšem vždycky ta trapná minuta ticha když jsi odešel a pak:on tu jako fakt už není,jo?? :laugh: 

ještě teda malá poznámka, když už musíš tahat stock gun, tak si prozlať cestu rájem a už nemusíš se bát:D

Stock **** gun=vyměnit AP za goldíky a hurá do boje(u takové komety ovšem i top gun bude vykrmován vitamínkem G).Prostě průstřel=dmg=exp+coins=win

 

nevím no:D.....co si představuješ pod hraním na vítězství?jakože pojedeš někam, kam nikdo nejel, abys to tam podržel a hrdině tam zdechnul? střílet a kašlat na vítězství? holy moly nějak tomu nerozumím:D

Hraní na vítězsví,v dnešní době úplná utopie.Pokud mám četu,ano jdeme na jednu stranu a prorážíme.Pokud sem sám,nedělám hrdinu,jedu se stádem,když má stádo rozum,rozhecuju útok,pokud není,jezdím mezi nima,využívám je jako štíty aby oni dostávali a já dával mezi reloadem enemáků.Je zbytečné dělat mirka dušína,je to hra,je to válečná hra a ve většině případů hrajete s lidmy úrovně negramotná opice.Jooo kdy jsou ty doby,kdy jsem obětoval mašinu,abych zachránil borce,co se chybkou dostal do nekrytého prostoru.Ted se mu jen vysměju,za chyby se holt platí. :sweat: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi ***** na staty a hrajte pre zabavu, ved je to hra nic menej a nic viac. Ked budes mat o 1-2 % lepsi winrate chleba aj tak nebude lacnejsi :D

Ja sam na sebe viem, zeby by som dokazal zlepsit svoje statistiky trocha opatrnejsou hrou, ale proste by stratilo ten prvok zabavy a dovod preco to vlastne hram.

Nie je nic lepsie ako nabehnut niekde, ramnut volakoho a strielat sa hlava-nehlava :D

Ale kazdy si asi najde to svoje. Najradsej mam prave tie "fialky" co vzadu kempia a nepomozu tymu ked sa prave nieco melie, lebo by nahodou niekto poskriabal ten ich lak na tanku a stratili by nejake HP. Potom to dopadne tak, ze ostanu sami a bitka je tak ci tak prehrana, ale hlavne, ze oni si nieco nastrielali...

Jen taká technická.Většina hráčů,s kterými se z různých důvodů dostanu do konfliktu(mé blbé poznámky na styl jejich hry) kteří přijdou opruzovat do garáže tě začnou fakovat a bla bla bla.Diskuze je zbytečná,oni mají tu pravdu.Když se kouknu na jejich stats,atakují většinou hranici 47% WR.Zato vy jste si saty nahonil bud hellcaty,v četě nebo goldy.Na vše mají odpověď.V četě můžou hrát taky.Goldy můžou použít taky,jen jsou holt marní a nejsou schopni si na ně vydělat.A pak jen brečí šašci.Navíc gold jen eliminuje RNG,nic víc(až na pár extrémů na pár strojích,kde se pene neúnosně navýší).Když máte trpělivost a zboříte veškěré jejich argumenty,jejichposlední věta je ve smyslu,hraju to pro zábavu,ne na staty.No a za debila jste vy.Ale koukni,to je fakt jen tupá výmluva,jelikož nevím jak tebe,ale mne baví vyhrávat.Staty jsou vedlejší,vím ak fungují a jak se vytváří,takže už podvědomě si je navyšuji a neřeším je,řeím jen bitvu.Za den dáš 50 bitev.CO je lepší,vyhrát jich 25 nebo 35 hm???Já myslím že větší zábava je jich vyhrát víc,k emuž ti skill a četa dopomůže.A opatrnou hrou staty fakt nezvýšíš,dmg ti pak uteče.od doby co hraji agresivněji staty poposkočily.A to teď cca měsíc jen expím(mise SP,teď ARl+comet,žádné OP stroje,posádky bez žárovek,šroty stroje) ale i tak si úroveň udržím.Kbych jezdil jen borsiga,IS-3 a také hračky,staty jsou někde jine,ovšem to mě moc neba.Ad empící fialky.Jak říkám,nevím co to je za hoax,ale oni nekempí,pak ti prostě uteče ta dmg kterou na fialovou barvu musíš nasekat.To samé,přece nepojedu do první linie,když tam jede nějaké rajče.Ono zdechne,já už mám 1000+ nasekáno +vím o enemy pozicích.Pak se přesunuju,flankuju slabší strany atd.Nechápu fakt ty hatery fialek,prostě jsou fialoví a to že jste je viděli kempit nic neznamená.Jen sou obezřetnější a čekají,kde enemák má skulinu,To,že zůstavají mezi posledními je o tom,že prostě jejich tank přežije v jejich rukou déle a prostě nechají chcípnout radši lobotomiky než sebe  azbytečně nejedou na smrt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi ***** na staty a hrajte pre zabavu, ved je to hra nic menej a nic viac. Ked budes mat o 1-2 % lepsi winrate chleba aj tak nebude lacnejsi :D

Ja sam na sebe viem, zeby by som dokazal zlepsit svoje statistiky trocha opatrnejsou hrou, ale proste by stratilo ten prvok zabavy a dovod preco to vlastne hram.

Nie je nic lepsie ako nabehnut niekde, ramnut volakoho a strielat sa hlava-nehlava :D

Ale kazdy si asi najde to svoje. Najradsej mam prave tie "fialky" co vzadu kempia a nepomozu tymu ked sa prave nieco melie, lebo by nahodou niekto poskriabal ten ich lak na tanku a stratili by nejake HP. Potom to dopadne tak, ze ostanu sami a bitka je tak ci tak prehrana, ale hlavne, ze oni si nieco nastrielali...

A já zas miluju ty "experty", kteří musí hned někam vystartovat, vypisovat "pomoc, pomoc", nadávat všem do kemperů a vyvolávat situace ze kterých není východisko a kde pak oni sami a nebo ty, které k tomu bláznovství strhnuli, pochcípají. Tahle hra je o tom, kdo lépe vystihne situaci, kdy vyrazit a kdy ne. Kdo vyrazí kupředu bez toho aniž by věděl co tam je a mnohdy to lze na 100% odhadnout, například, když má anemák 8 TDéček a má výhodnou stranu mapy, tak ten musí na 90% prohrát. Také když kouknu na sestavu, kterou mám v týmu, jaké mají staty, jaké mají stroje a kam se kdo rozjel, tak si udělám obrázek o tom, jestli bude dobré nějak se angažovat a nebo radši nastřílet damage a pak se uvidí. Když se někomu líbí ten hurá systém, který někdy vyjde a jindy zase nevyjde, tak se pak nemůže divit, že má staty nízké a že věčně nemá kredity a ani expy. Také nemůže svůj Rambo styl požadovat po ostatních.

 

Sting to napsal dřív a asi i lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazal som na situacie, kde clovek narazi na 2-3 tanky, je sam popripade este s niekym, snazi sa face to face nieco nastrielat a prezit a par metrov niekde za kamenom je "fialka" (nehovorim ze vzdy, ale vacsinou to tak byva) a ten vas akoze kryje. vysledok takeho suboja vacsinou byva nasledovny, enemacke tanky tak na pol HP, jeden mozno dole, ja mrtvy samozrejme a fialka full HP a nastrielane, nakoniec ho aj tak daju dole tie 2 tanky s pol HP lebo sa dostava do krizovej palby.

A stacilo tak malo prist pomoct okrem udelenia DMG aj tym ze nieco schyta a prezili by sme obaja sice s pol HP ale enemaci by boli dole...

Tieto situacie na rozne obmeny stretavam casto, ta neochota schytat nejake rany, ale vo vysledku vyhrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazal som na situacie, kde clovek narazi na 2-3 tanky, je sam popripade este s niekym, snazi sa face to face nieco nastrielat a prezit a par metrov niekde za kamenom je "fialka" (nehovorim ze vzdy, ale vacsinou to tak byva) a ten vas akoze kryje. vysledok takeho suboja vacsinou byva nasledovny, enemacke tanky tak na pol HP, jeden mozno dole, ja mrtvy samozrejme a fialka full HP a nastrielane, nakoniec ho aj tak daju dole tie 2 tanky s pol HP lebo sa dostava do krizovej palby.

A stacilo tak malo prist pomoct okrem udelenia DMG aj tym ze nieco schyta a prezili by sme obaja sice s pol HP ale enemaci by boli dole...

Tieto situacie na rozne obmeny stretavam casto, ta neochota schytat nejake rany, ale vo vysledku vyhrat.

A nenapadlo tě někdy, že stačí vycouvat pár metrů a celá situace se rázem naprosto změní a enemáci se dostanou do velkých potíží? Tak to totiž zase vidím často já a dokonce i vypisuju a prosím jmenovitě aby se vrátili třeba o 20 metrů. Ti slabší hráči se totiž téměř vždy přestřelují na naprosto pitomém místě, kam fialka nepojede. Je to naprosto klasický postup hráčů od rudé až po žlutou, že když už někam přijedu a stojím tady, tak zpátky přece nepojedu i kdybych tu měl chcípnout.... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nenapadlo tě někdy, že stačí vycouvat pár metrů a celá situace se rázem naprosto změní a enemáci se dostanou do velkých potíží? Tak to totiž zase vidím často já a dokonce i vypisuju a prosím jmenovitě aby se vrátili třeba o 20 metrů. Ti slabší hráči se totiž téměř vždy přestřelují na naprosto pitomém místě, kam fialka nepojede. Je to naprosto klasický postup hráčů od rudé až po žlutou, že když už někam přijedu a stojím tady, tak zpátky přece nepojedu i kdybych tu měl chcípnout.... :laugh:

 

Ač nerad ;-) tak souhlasím :-D navíc - pokud má fialka "své" místo, tak se na něm většinou nějakou dobu zdržuje. A pokud tě nepodpoří, tak to může být také tím, že na enemáky nemá přímý výhled = nemůže na ně střílet. A dát o sobě vědět (= změnou pozice apod.) se většinou nevyplácí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám uplně nejradši, když mi někdo nadává, že nehraju podle jeho představ a má právě takový WN8, jako včera na bažině, po jedné minutě totální flame asi 4 lidí ve stylu. camping leo noob, l2p noob camper apod.....na konci bitvy jsem měl 7500 dmg, 6 fragů, 3500 nasvícené a bylo to samé gg! gg! o těch samých lidí, prostě oni to vidí z toho svého pohledu, že campíš, ale já jen potřebuju, aby se ta hra rozběhla a já mohl záškodničit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jsem zapoměl na to, že když vykouknu na enemáka, tak skoro vždy nějakou nafasuju a i když si ho vyčíhnu, že nemá nabito, tak nafasuju stejně protože někde dál číhá enemácká fialka na netrpělivé rudochy, kteří si musí vystřelit i kdyby to mělo být naposled. Proto je třeba se podívat koho a kde mám za sebou a situaci obrátit. Oni se musí exponovat a my budeme střílet a hlavně musí střílet ti, kteří jsou daleko za mnou protože to jsou většinou TDéčka a když tam stojí Wafflovač, tak je vymalováno, že? :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nenapadlo tě někdy, že stačí vycouvat pár metrů a celá situace se rázem naprosto změní a enemáci se dostanou do velkých potíží? Tak to totiž zase vidím často já a dokonce i vypisuju a prosím jmenovitě aby se vrátili třeba o 20 metrů. Ti slabší hráči se totiž téměř vždy přestřelují na naprosto pitomém místě, kam fialka nepojede. Je to naprosto klasický postup hráčů od rudé až po žlutou, že když už někam přijedu a stojím tady, tak zpátky přece nepojedu i kdybych tu měl chcípnout.... :laugh:

"Kupředu, zpátky ni krok."   ......oni za to nemůžou, oni to mají asi v genech......  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fialovýho hráče dělá přehled. Ví kdy má zaútočit, ví kdy se stáhnou (tzn. někdy kemp hned od začátku, protože to lemíci rozjedou jednou stranou ...), ví kde jsou otevřený vrata a ví kde je silná pozice.

Rajče zautočí do nekryté pozice a že mu 2. vlna nemůže pomoct ani kdyby chtěla se ani nedoví ....Rajčata útočí když se mají bránit a brání se když mají útočit.

Spoustě z nich nedochází, že když vidí enemáka, enemáci vidí je a můžou (a většinou mají) mít 2. vlnu která je kryje ....

 

Protože tomu nerozumí (a rozumět nechtěj nebo nemohou) tak po smrti začnou nadávat - protože konečně mají čas sledovat minimapu a psát do chatu ....

 

Ale tohle tu bylo v různých obměnách napsáno tisíckrát :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tier 6... v četě sranda. Sólo hratelný pouze v OPcatu nebo OP1S, v ničem jiným nedokážete v té zaplavě hráčskýho odpadu zajistit win.

 

Krásnou ukázkou toho je VK36.02(M).

Troufnu si říct, že mi to s ním jde, za poslednich 15 her jsem měl jen 4x pod 1500 dmg, ale i 3600 dmg. Prakticky vždy první v exp i dmg. A z 80% prohra o 6-8 tanků. Fakt nechápu...

 

Dnes jsem se dokonce utopil bez jedinýho výstřelu... VK30.02M, první hra, El Halluf, Já jako Mojžíš v záplavě kečupu, proti četa zelenejch 3 OPcatů, 2k dmg, 1k spoting, 4 killy, prohra 8<15. Druhá hra viz spoiler - těsně před utopením. A tak dál a dál... 6 proher v kuse, 5x první v exp.

 

 

0:5 po 90 sekundách a nikdo kromě mě nejel do města? Šaška soupeřům dělat nebudu, když mi WG nadělilo tým opic po lobotomii.

o0a1yp.jpg

 

 

 

A pak člověk vezme OP1Sku... 2k dmg, 3k dmg, 4k dmg, žádná míra. Osmičky? To mě nezajímá, já jsem KV1S, já postřílím všechny. Hellcat to samý. Tier 6, totally balanced.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WN8 5,1k, 4/7 vyhráno. Ale nejsem spokojen  :mad:

 

Někdo mi ohnul dělo na FV4202. Takových střel na kraj kruh, takových nesmyslných ran za 0 ... no a co mám povídat o artinách. Blik a už to lítá. Začíná mi to sakra vadit. Jako ty hry byly ve výsledku dobrý, jen to ohlé dělo. Rozhodně mě stále moc a moc baví.

 

Hry vcelku dobrý, ale to dělo mi pokazilo náladu. Aspoň T57 si zahrála a dala si 6k dmg...

 

No a ESL 1 vs 1. Zaměřenej tank, bum zem pod ním. On probil přes sidescrap... ne, tohle mi dobře nedělá, 1 vs 1 je čistě o RNG...

Neměl bych hrát takhle unavenej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, byl to dobrej den. Den s FV4202, se kterou jsem dal 5 bitev, protože se mi zdálo, že to pořád nebylo ono... pořád tomu něco chybělo. Ale i Hrdina mi tam kupodivu padnul. A stejnak se mi to nezdálo  :laugh:

AQBjG.jpg

 

Je to paráda mít v podstatě "doexpeno" (už jen chci dodělat JP E-100) a jezdit čistě to, na co je nálada. Teď už jen v akcích nahonit posádky na pár strojů, jenž musely jít výše a jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...