Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Podľa mňa nejde o „staty“ pri určovaní kto vyhrá/prehrá, ale ide o konkrétneho hráča a je jedno či fialka alebo rajča, máš na obdobie XY nalosovane že vyhráš/prehráš – preto tie časté výsledky 3/15 a pod.

Nechápu, jakože si někdo ve WG řekne, sakra, ten Lubo nějak jede, přistřihneme mu křidýlka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, presne tak si to predstavujem, ináč si neviem vysvetliť to striedanie období, kedy sa schopnosť vedieť/nevedieť hrať sa mení zo dňa na deň.

 

Ale nerobme tu zase nejaké teátre, včera stačiloJ

 

A niečo aj k hláseniu dňa .... mal som nalosované včera dobreJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slabé PC ano, dá se pořešit nastavením grafiky, ale mě se základní prostě nelíbí.. ale FPS jsem neřešil.. nestabilní připojení těžko (zajímalo by mě jak jsi přišel na těch 50%).. ledažby mi myši překousaly kabely od UPC.. a píšu že to dělalo jen teď o víkendu (a jednou včera), tak jsem chtěl vědět jestli jsem v tom sám..

Já jsem popsal případy, kdy se mi taková věc stávala. Delší dobu hraju s FPS nad 30 a tak tu chybu co jsi prezentoval vidím asi jednou za 1000 bitev. O víkendu mi hra lagovala a ping byl hodně vysoko, ale tento druh chyby se neobjevil.

Co se dotazu na stabilitu 50% týká, tak je to můj odhad dle zkušeností a nějakých měření. Vlastní hra nedává moc prostředků jak sledovat extrémní případy. Asi nejvíc se mi osvědčilo měření na:

http://rychlost.cz

které nejvíc kopírovalo (vysvětlovalo) podivnosti při hraní WoT. Měření u připojovatele dávalo často i o řád lepší hodnoty a některé ani raději neuvádělo. Např max ping dosažený v testu.

Co já mám odpozorovaný, tak hodně vysoký ping přes 1500-2000 je vždy doprovázen velkou nestabilitou. Ve hře se to projeví tak, že při hodnotě pingu 999 tank při pohybu propadne jakoby mezi pásy na terén a přestane se na nějakou dobu pohybovat a následně se teleportuje o kus dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejšek byl jeden z těch velice dobrých. Zastřílel jsem si, zasmál jsem se, zaklel jsem. Ale jinak velice spokojen. Nemohu si vynachválit SP. Co jsme včera s ním vyváděli, to bylo až hanebné. V jedné hře na Klidném pobřeží jsem si totálně rozebrali jednoho v osmičkové Vece. Mě bylo toho hráče až líto. Vůbec netušil kam nás má střílet. Teda hlavně mě. Mířil všude možně a stejně neprošla ani jedna. Hlavně taky proto, že jsem sebou mlel jak kapr na suchu. A je to zvláštní, ale artyny jdou zásadně po low tierech. Včera šli po mě neskutečně. V devítkové hře pálí artyna po sedmičkovém BlackPrincovi. Tohle není normální. Samozřejmě že hru prohráli, protože kdyby poslal ty rány do Tortoise nebo IS8 místo do mě, tak mohli vyhrát. Ale né, to on to bude házet po mě. No co se dá dělat. Jeho blbost. Hlavně že měl nastříleno. Potáhl jsem taky s KV4. Dal jsem si s ní nový rekord. 6700dmg zastavené poškození pancířem. Docela nářez. Správné úhlování a hned to jde samo. Škoda toho děla. Ale i na to se dá zvyknout. A ještě jedna super bitva na Murovance. Četa Peršing, SuperPeršing a T-44. Dostali jsme bázi u lesíka. Moc našich do lesíka nejelo. Ani mi né. Najeli jsme si klasicky na A,B 1,2. Po chvilce většina našich, co byli okolo nás vychípali. Samozřejmě že chcípli, když tam lezli před laufy enemáka. Potom nám všichni nadávali, jací jsme noobové. Že jsem tam na nic atd. Tak když jsme tam byli úplně na nic, tak jsme tam rozstříleli ISU, T30, T29, IS8, T29 a RHM. Potom jsme jeli bránit lesík, kde už zůstalo jen pár enemáků a hru jsme vyhráli. Ale všechno jen díky dobré komunikaci a taktice počkat si na ten správný moment. A i tak nám pořád nadávali, dokud nepadl poslední enemák. Tabulka hovořila za vše. Dohromady jsme měli nastříleno 8500dmg a osm killů. Njn jsme to ale noobové  :whistling:. Hlavně nadávali ti, kteří umřeli po dvou minutách hry a měli 500dmg na kontě. Jj s T54E1 500dmg, to už je výkon. Na to musí být člověk sakra inteligent  :geek:. Když to vemu kolem a kolem, nemám si na co stěžovat. Jsem asi odměněn za to, že jsem se zúčastnil srazu. Pokud to tak bude i příště, tak to asi začnu doporučovat všem.

Bych si to nebral tak osobně, musíš taky brát v potaz, že arty střílí po tom, co vidí a kam může střílet (vzdálenost, kopec, skála). Pokud nebyli ti zmiňovaní spotlí, tak logicky šli po tobě. Navíc je BP pomalej, takže se líp trefuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si to osobně bral, když já stojím ve svahu na Arktidě a o 20m dál vlevo stojí zmiňovaný Tortoise. Nikdo mi tady nenamluví, že ten pablb v artyhieně nemířil na mě. Takhle blbě a ještě k tomu 2x by se nemohl trefit, i kdyby to byl ultranoob. Já vím, že dělostřelectvo a celkově SPG patřili a patří do výzbroje a do boje. A taky vím, že né každá rána padne tam, kam má. Ale inteligence těchto hráčů je kolikrát nulová, takže střílejí jen po tancích, kterým uberou půlku HP, protože tomu vedle by ubrali o 50% méně. A to přece není účel zastavovat silnější tanky, ale hlavně ty slabší. Nebo střílet jak magor do KV4 s FV304. Bral mi po 50HP. Nicméně hned o kousíček dál bylo medko, které na Bažině udělá daleko více, než já. Jenže to je těžko. To by zakopcemklikač musel použít mozek a říct si, že KV4 je na této mapě marná. To raději zabiju stojící medko, které je tady platnější než pomalý stroj, který svítí na sto honů a ještě k tomu se pořád hýbe. Nesnáším artyny čím dál víc. Včera to byl opět podloženo ještě hráči, kteří postrádají špetku logického uvažování. Ať už to bylo v mém týmu, nebo u enemáka. Prašť jak uhoď. Já jsem artyny přestal hrát pro to, že jsem viděl, jak je to nefér. Ale to je jinak téma na artyny, které nepatří sem. Rád bych viděl podobný systém jako je WT. Artyny bych zrušil úplně. Prostě by si je mohlo vyzkoumat každé medko nebo skaut. To by potom rozhýbalo mapu a hlavně za*rané campery v TD, kteří si zvedají staty jen tím, že půlku her jsou schovaní a stojí na místě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si to osobně bral, když já stojím ve svahu na Arktidě a o 20m dál vlevo stojí zmiňovaný Tortoise. Nikdo mi tady nenamluví, že ten pablb v artyhieně nemířil na mě. Takhle blbě a ještě k tomu 2x by se nemohl trefit, i kdyby to byl ultranoob. Já vím, že dělostřelectvo a celkově SPG patřili a patří do výzbroje a do boje. A taky vím, že né každá rána padne tam, kam má. Ale inteligence těchto hráčů je kolikrát nulová, takže střílejí jen po tancích, kterým uberou půlku HP, protože tomu vedle by ubrali o 50% méně. A to přece není účel zastavovat silnější tanky, ale hlavně ty slabší. Nebo střílet jak magor do KV4 s FV304. Bral mi po 50HP. Nicméně hned o kousíček dál bylo medko, které na Bažině udělá daleko více, než já. Jenže to je těžko. To by zakopcemklikač musel použít mozek a říct si, že KV4 je na této mapě marná. To raději zabiju stojící medko, které je tady platnější než pomalý stroj, který svítí na sto honů a ještě k tomu se pořád hýbe. Nesnáším artyny čím dál víc. Včera to byl opět podloženo ještě hráči, kteří postrádají špetku logického uvažování. Ať už to bylo v mém týmu, nebo u enemáka. Prašť jak uhoď. Já jsem artyny přestal hrát pro to, že jsem viděl, jak je to nefér. Ale to je jinak téma na artyny, které nepatří sem. Rád bych viděl podobný systém jako je WT. Artyny bych zrušil úplně. Prostě by si je mohlo vyzkoumat každé medko nebo skaut. To by potom rozhýbalo mapu a hlavně za*rané campery v TD, kteří si zvedají staty jen tím, že půlku her jsou schovaní a stojí na místě.

 

já už bych tady to téma neřešil.. myslím že jednou to stačilo a stejně jsme se k ničemu kloudnýmu nedobrali..

Edit: a ještě jednou si po sobě přečti co jsi napsal. Máš tam úžasnej protimluv co se týká výběru cílů dle HP :-P

Edit2: já arty taky nehraju... páč s tim lamim:-P najít si ten správnej cíl dle rychlosti a způsobu pohybu, dle významu na dané mapě, Hp, síly pancíře, barvy a dalších věcí je pro mě těžký a když už zaměřím tak netrefím a celej tým na mě plive.. to fakt nemám zapotřebí ;-) s německejma artynama a papírovejma TD mám absolutně nejhorší w/l ze všech strojů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si to osobně bral, když já stojím ve svahu na Arktidě a o 20m dál vlevo stojí zmiňovaný Tortoise. Nikdo mi tady nenamluví, že ten pablb v artyhieně nemířil na mě. Takhle blbě a ještě k tomu 2x by se nemohl trefit, i kdyby to byl ultranoob. Já vím, že dělostřelectvo a celkově SPG patřili a patří do výzbroje a do boje. A taky vím, že né každá rána padne tam, kam má. Ale inteligence těchto hráčů je kolikrát nulová, takže střílejí jen po tancích, kterým uberou půlku HP, protože tomu vedle by ubrali o 50% méně. A to přece není účel zastavovat silnější tanky, ale hlavně ty slabší. Nebo střílet jak magor do KV4 s FV304. Bral mi po 50HP. Nicméně hned o kousíček dál bylo medko, které na Bažině udělá daleko více, než já. Jenže to je těžko. To by zakopcemklikač musel použít mozek a říct si, že KV4 je na této mapě marná. To raději zabiju stojící medko, které je tady platnější než pomalý stroj, který svítí na sto honů a ještě k tomu se pořád hýbe. Nesnáším artyny čím dál víc. Včera to byl opět podloženo ještě hráči, kteří postrádají špetku logického uvažování. Ať už to bylo v mém týmu, nebo u enemáka. Prašť jak uhoď. Já jsem artyny přestal hrát pro to, že jsem viděl, jak je to nefér. Ale to je jinak téma na artyny, které nepatří sem. Rád bych viděl podobný systém jako je WT. Artyny bych zrušil úplně. Prostě by si je mohlo vyzkoumat každé medko nebo skaut. To by potom rozhýbalo mapu a hlavně za*rané campery v TD, kteří si zvedají staty jen tím, že půlku her jsou schovaní a stojí na místě. 

Ved ty si odporujes hned v druhej vete, najskor kritizujes ze artyni nestrielaju po HT ale po slabsie opancierovanych tankoch a potom zrazu preco nestrielaju po medkach. Proste najlepsie by bolo keby strielali po kazdom inom len nie po tebe co?

Tak si kup artinu a zastrielaj si aj ty a nie sa tu vyplakavas ako maly chlapec. Keby si hral s artinou tak by si videl, ze vacsinou si rad, ze po niecom vobec mozes strielat a modlis sa, aby to vobec trafilo a otazka vyberania si cielov je to posledne co ta trapi...A ked uz tak zasadne ides po papierovych tankoch, francuzi, anglicania a papierove nemecke TD su proste priorita ked sa da.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si to osobně bral, když já stojím ve svahu na Arktidě a o 20m dál vlevo stojí zmiňovaný Tortoise. Nikdo mi tady nenamluví, že ten pablb v artyhieně nemířil na mě.

 

Od smrti S-51 je už nehraju, ale zrovna Arktida a ještě v kombinaci se svahem značí sakra rozdíl v zaměřím - nezaměřím.

 

Ale inteligence těchto hráčů je kolikrát nulová, takže střílejí jen po tancích, kterým uberou půlku HP, protože tomu vedle by ubrali o 50% méně.

Tak tomuto nerozumím.

 

Artyny bych zrušil úplně. ... To by potom rozhýbalo mapu a hlavně za*rané campery v TD, kteří si zvedají staty jen tím, že půlku her jsou schovaní a stojí na místě. 

Takže arty, zas*ané TD... Co tam máš dál na blacklistu? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to trošku upřesním, když říkáte že tam mám protiklad. Já jsem to ještě stále vztahoval na bitvu s BP. Sedmičková artyna mi dala za 900. Kolik by dala Tortoisovi? 400? Možná i méně. Takže raději do BP, než do Tortoise, takhle jsem to myslel. 

Co se týče výkřiku pana bledose, tak kdyby četl pozorně, několikrát jsem zde psal, že když jsem hrál arty, vždy byla priorita na tank, který je ve hře nebezpečnější. Tudíž je mi jasné, že na Bažině nebudu střílet do pomalé neohrabané KV4, která nemá depresi, nemá rychlost, neschová se na té mapě prakticky nikde. Ale to už je o té inteligenci a zapnutí jedné mozkové buňky navíc. A snad hraju arty proto, abych pomohl týmu. Z toho co jsi napsal vyplívá, že na tým s*reš. Tvoje rozhodnutí, proto já s*ru na artynáře a když si pro ně jede skaut, tak ať. Nebudu se honit pro jednoho zakopcemklikače po skautovi, když vím že mi zakopcemklikač nepomůže. Z mých 13k bitev mi pomohli snad 100x. A to je možná ještě moc. Více mi vyžírají killy na konci, když mohu dostat válečníka. Takových zmetků jsem potkal hordy. Hlavně že on má na konci nastříleno 500 a jeden kill. Z toho do poslední artyny za 300, protože jsem mu ji spotnul, ale nestačil jsem vystřelit a tudíž mi ten ubožák šestý kill ukradl. 

A jestli si pan bledos všiml, tak jsem jeden z mála, který tady nebrečí. V tuto chvíli to bylo konstatování a upozornění opět na inteligenci hráčů v artynách.

Na další posty už nebudu reagovat, protože to sem nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, pokud by WG penalizovalo dobré hráče kvůli fajnovým statům, tak by ti vaši soupeři měli být... jací? Pokud jste jako enemáky měli modro fialové čety, tak WG zjevně ty modro fialové čety nepenalizovalo za jejich fajnový staty, ale spíše odměnilo pěkným losem...

 

Hele, máš na tohle taky nějakou teorii? Nebo někdo jiný? :-D

Tvoje uvažování je poněkud podivné. Dám příklad. Když poběžím závod na 10km s mistrem věta, tak i když on bude bosý, trať mu prodlouží o 10km, tak stejně jeho výsledný čas bude asi tak 3 x lepší, než ten můj. A ve WoT je to stejné. Veškerá snaha WG pouze snižuje rozdíly mezi hráči ale hlavně se zaobírá vyrovnáváním W/L a zvýšením možnosti killnout něco i když u toho bude lama obědvat kapra. Takže žádná lama se nemá šanci dostat pomocí WG na úroveň zeleného hráče ale pouze a jen vlastním přičiněním. Ovšem snížení rozdílu zde jistě zafunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, pokud by WG penalizovalo dobré hráče kvůli fajnovým statům, tak by ti vaši soupeři měli být... jací? Pokud jste jako enemáky měli modro fialové čety, tak WG zjevně ty modro fialové čety nepenalizovalo za jejich fajnový staty, ale spíše odměnilo pěkným losem...

 

Hele, máš na tohle taky nějakou teorii? Nebo někdo jiný? :-D

Ja chtěl l hlavne poukazat na to ze kdyz hraju sam tak sem tam se objevi nejaky dobry hrac ale jakmile mame modrofialovou cetu tak je proti nam taky takova podobna ale vetsinou 2 takove cety..to je ale nahodicka :-) proc nehraju proti dementum jako kdyz hraju sam?chces dukazy?poslu ti tolik screenu ze si budes muset poridit novy hdd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedak (9-TD) : jasně, nechtěl jsem,aby to vyznělo blbě, ale prostě většinou píšeš,e to vlastně stojí .... a když vidím co vidím,musím se nad tím pousmát.

Jasně někdo má hranici jinde, tvé hodnoty bych bral hned, tobě zas možná http://www.noobmeter.com/player/eu/EmbryonicJourney/502605082/ to by mě opravdu zajímalo jak to dělá....

Staty mi jsou už dlouhý čas u zadele. Maximálně si povyskočím, když se to fakt povede. Teď hodnotím spíš zábavu. A včerejšek s T34, kde jsme jeli proti desítkám víckrát jak osmám a devítkám dohromady... a 75% smrtí díky arty. Prostě ne, nebyly to dobrý hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já sice za arty moc nehrál, za mnou dobu působení ve Wot, jen pár her s Hummelem, když jsem ho vyexpil přes PZ III/V, ale kdybych si vzal tu tvou situaci, asi bych taky šel spíše po té KV4. Vždycky si myslím, že by arty měla jít po nejvíce obrněném stroji, který jde tanky co nejhůře prostřelit. Samozřejmě, může být vychcaný artynář, který páli radši po papírových AMXech a TDčkových fašounech, já to píšu spíše z mojeho podhledu. Medko jde vždycky trefit hůře, i když v tu chvíli třeba stojí, nikdy nevíš, kdy se může rozjet a než střela z oblak doletí...KV4 se určitě trefuje v takové situaci lépe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedak (9-TD) : to máš recht,neříkám, že nekoukám,jak se mi to povedlo na wn8, ale mě to moc neovlivňuje,protože, když spotíš,tak vlastně wn8 jde někam jinám,než by měla,tak je pravda,že je už na prvním místě zábava...a někdy je oblačno a někdy zataženo.Ale poslední dobou mi prostě nějak jdou kostky a to opravdu nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sice za arty moc nehrál, za mnou dobu působení ve Wot, jen pár her s Hummelem, když jsem ho vyexpil přes PZ III/V, ale kdybych si vzal tu tvou situaci, asi bych taky šel spíše po té KV4. Vždycky si myslím, že by arty měla jít po nejvíce obrněném stroji, který jde tanky co nejhůře prostřelit. Samozřejmě, může být vychcaný artynář, který páli radši po papírových AMXech a TDčkových fašounech, já to píšu spíše z mojeho podhledu. Medko jde vždycky trefit hůře, i když v tu chvíli třeba stojí, nikdy nevíš, kdy se může rozjet a než střela z oblak doletí...KV4 se určitě trefuje v takové situaci lépe :-)

Já mám 1300 bitev za artyny... a můj názor je takovej že arty by měla v prní řadě střílet po tancích který dokážou nejvíc ovlivnit hru. A to jsou teď TD, především UFO TD s nechutnejma dělama a UFO zásobníky, až potom těžký pancéřový bestie. Vyjímkou jsou superskilleři, který když se povede odstranit, tak se dramaticky zvyšuje šance na výhru.

 

Po těch 1300 bitvách jsem ale dospěl k názoru, že artyny jsou především pro "nooby" co s ničím jiným pořádně neumí. Hra za vysoké arty je neskutečně nudná, navíc velmi frustrující když RNG nepřeje a střela letí dopr*** následována 40s reloadem. Ale pro rajče které by jinak v tanku umřelo po 2 výstřelech je to dobré, má šanci skoro celou bitvu střílet, když má RNG luck, tak rozdá dost dmg, povede se mu třeba dát na ránu hráče na kterého jinak skillově nemá. Dokážu ještě pochopit když někdo vezme artynu do čety, když je s kým spolupracovat, tak se hned hraje líp. Ale solo public? Proč by to dobrý hráč hrál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době, když mi to nejede (např. dnes 30% win a 2100 WN8) a chytám konspirační záchvat, tak si dám ze tři hry Hearthstone. Karty mi jdou úplně stejně jako WIN ve WoT. Konspirace zaručena - někdo mi ku*ví celý den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době, když mi to nejede (např. dnes 30% win a 2100 WN8) a chytám konspirační záchvat, tak si dám ze tři hry Hearthstone. Karty mi jdou úplně stejně jako WIN ve WoT. Konspirace zaručena - někdo mi ku*ví celý den!

Přesně .. říkal jsem si, jak hezky uteču od WoT k Hearthstonu, ale tam je RNG taky základním stavebním prvkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedak (9-TD) : to máš recht,neříkám, že nekoukám,jak se mi to povedlo na wn8, ale mě to moc neovlivňuje,protože, když spotíš,tak vlastně wn8 jde někam jinám,než by měla,tak je pravda,že je už na prvním místě zábava...a někdy je oblačno a někdy zataženo.Ale poslední dobou mi prostě nějak jdou kostky a to opravdu nechápu.

Mě už jen štvou "vychytávky" ... KV-2 mě zabije, ač trasírka jde 0,5m mimo tank. SU-122-44 mi dá dvakrát v řadě za 470... četa dvou osmiček - jediný osmy ve hře. Na Komarinu s artinama. 75% úmrtí díky arty. Týmy rudých imbecilů (jeden zelený, zbytek oranžovo-rudý) proti zeleno žlutým se třemi ruďochy. 

 

Když se ti tohle vše sejde v jedné herní hodině, je to prostě moc.

 

Dnešek doufám bude lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po těch 1300 bitvách jsem ale dospěl k názoru, že artyny jsou především pro "nooby" co s ničím jiným pořádně neumí. Hra za vysoké arty je neskutečně nudná, navíc velmi frustrující když RNG nepřeje a střela letí dopr*** následována 40s reloadem. Ale pro rajče které by jinak v tanku umřelo po 2 výstřelech je to dobré, má šanci skoro celou bitvu střílet, když má RNG luck, tak rozdá dost dmg, povede se mu třeba dát na ránu hráče na kterého jinak skillově nemá. Dokážu ještě pochopit když někdo vezme artynu do čety, když je s kým spolupracovat, tak se hned hraje líp. Ale solo public? Proč by to dobrý hráč hrál?

To by se mělo tesat do žuly !!! Přesně jsi to pospal a navíc tím i potvrzuješ ten komerční záměr WG. Dát do hry možnost relativně beztrestně bourat bábovičky = zaručený zisk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Dokážu ještě pochopit když někdo vezme artynu do čety, když je s kým spolupracovat, tak se hned hraje líp. Ale solo public? Proč by to dobrý hráč hrál?

Protože pro dobrého hráče je to zábava, jak si je tam dává?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...