Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si včera skvěle užil Centuriona 7/1. 9 z 10 bitev win. Ten stroj mě baví víc než T54 a E50. Skvělá deprese, stabilní rychlost, parádní dohled ,ale mám pocit, že s 20lb B barrel byly lepší losy a hlavně jsem nemusel tolik doměřovat. Se 105tkou se musí doměřit poctivě, ale pak ty prdy. Budeme kamarádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panther II je výborná volba, skvělý tank se skvělým gunem a příšerným MM. Jako první nahoď automatický hasičák, pořád hoří.

Dík za tip, automatiku vozim všude i na 3 :D. Jinak jsem na něj zvědavej posádka už bude solidní tak snad něco pro tým udělám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jak s TD.To je to o čem mluvím.Hraješ s ním jak s rychlým TD a pěkně z dálky kůli medkovýmu camofactoru.Takže když si koupíš rychlý TD s lepším maskováním a kanonem,tak na tom budeš lépe.Zkus s ním ale zahrát jak s medkem.Udělej obchvat a rozdej si to třeba s nějákým americkým zásobníkovým heavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jak s TD.To je to o čem mluvím.Hraješ s ním jak s rychlým TD a pěkně z dálky kůli medkovýmu camofactoru.Takže když si koupíš rychlý TD s lepším maskováním a kanonem,tak na tom budeš lépe.Zkus s ním ale zahrát jak s medkem.Udělej obchvat a rozdej si to třeba s nějákým americkým zásobníkovým heavy.

 

No, na "medkování" německý medka nebyly dobrý už od CBT a první seznámení s jejich TDčkovitostí dostaneš už na Pantherovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WT sekce Denního hlášení je zde: http://worldofwars.cz/index.php/topic/2844-denní-hlášení-wt/

WT sekce obecně je pod sekcí WOT.

Hydepark (dohady - hádky) by měl být úplně dole.

 

Takže se vrátíme k dennímu hlášení WOT.

Jsem unavenej a nemám náladu, mazat teď nic nebudu- jen to, co přijde po tomto příspěvku. Berte jako varování, že vaše psaní může být zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni dobou se ve hře potkávám se super losty zařízených koncem bitvy typu "Kill all." Nějakého inteligenta pravidelně napadne, proč by se melo capovat, pobiti všech je rychlejší. Vesměs to je za stavu, když má enemy zpravidla o 2-3 tanky min. A z 90 procent to konci lostem, protože enemy má sice posledni tři stroje, jenže všichni jsou minimálně zeleni a ty stroje jsou TT. A s těma si většinou ruda armáda neporadí... Takze pokud si odvedu svoje a nepřežiju, tak doufam ve win u dobre rozjeté hry. A po par minutách prokusuju klávesnici, když ze stavu 13:10 je 13:15. A co je nej, akce Kill all se účastní již capujici hráči. Clovek to rve do chatu horem dolem a stejně je to prd platné... Vsichni opustí cap celem k lostu...

 

Sent by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni dobou se ve hře potkávám se super losty zařízených koncem bitvy typu "Kill all." Nějakého inteligenta pravidelně napadne, proč by se melo capovat, pobiti všech je rychlejší. Vesměs to je za stavu, když má enemy zpravidla o 2-3 tanky min. A z 90 procent to konci lostem, protože enemy má sice posledni tři stroje, jenže všichni jsou minimálně zeleni a ty stroje jsou TT. A s těma si většinou ruda armáda neporadí... Takze pokud si odvedu svoje a nepřežiju, tak doufam ve win u dobre rozjeté hry. A po par minutách prokusuju klávesnici, když ze stavu 13:10 je 13:15. A co je nej, akce Kill all se účastní již capujici hráči. Clovek to rve do chatu horem dolem a stejně je to prd platné... Vsichni opustí cap celem k lostu...

 

Sent by Tapatalk

Taky jsem zaregistroval. Cap opouštím pouze v případě, že zbývá poslední poslední nepřátelský stroj a je dost minut do konce. Případně pokud nejsem na capu, píšu do chatu, aby tam alespoň jeden zůstal "just in case" a celkem to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale zase na druho stranu Tě naštve, když se probiješ nepřítelem, jedeš si pro poslední artynu s krví v očích, protože Tě předtím střelil a nejakej připitomělej červeňák, kterej nic nenastřílel, jen jel za tebou Ti to capne.

 

To se mi stalo včera. Náč červený scout AFK, když bylo po bitvě a já + jedno TD si jel pro fialovovou artu, tak ten náš exot se probral a hrrrr na cap. Dostal tu epickou placku, jak zabereš sám základnu bez toho aby Tě nepřítel viděl a ještě útočníka. Kdyby za to nebyl BAN, tak toho našeho scouta snad z toho capu smahnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni dobou se ve hře potkávám se super losty zařízených koncem bitvy typu "Kill all." Nějakého inteligenta pravidelně napadne, proč by se melo capovat, pobiti všech je rychlejší. Vesměs to je za stavu, když má enemy zpravidla o 2-3 tanky min. A z 90 procent to konci lostem, protože enemy má sice posledni tři stroje, jenže všichni jsou minimálně zeleni a ty stroje jsou TT. A s těma si většinou ruda armáda neporadí... Takze pokud si odvedu svoje a nepřežiju, tak doufam ve win u dobre rozjeté hry. A po par minutách prokusuju klávesnici, když ze stavu 13:10 je 13:15. A co je nej, akce Kill all se účastní již capujici hráči. Clovek to rve do chatu horem dolem a stejně je to prd platné... Vsichni opustí cap celem k lostu...

 

Tohle se mi stalo včera 2x. Až na to, že do chatu píšu opravdu minimálně, ono to fakt nemá cenu. Včerejšek byl vůbec vypečenej den - sice W/L kolem 60%, ale lítalo mi to pánubohu do oken - netrefit na 30m KV-1 se mi snad stalo poprvé. Mnoho střel šlo i mimo kruh, to jen člověk vrtí hlavou. Shrnuto - neměl jsem to zapínat a radši jít spát. Dnes musím něco odmodelařit, tak toho také moc nenahraju... A možná to bude dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesnáším lidi co zbytečně capují... Nechápu důvod, proč by se mělo capovat, když můžu zbylé nepřátelé pobít... Někdy bych opravdu capovací kruh zrušil.

Důvod? Potomci, co najedou zbylé arty před lauf.

 

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod? Potomci, co najedou zbylé arty před lauf.

 

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2

Chci vytřískat co největší dmg. Proč bych se o něj měl okrádat? Cap jen v případě nouze. Taky nechápu, proč jde získat Kolobanovka pomocí capu, tím ztrácí celý svůj smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zapl. První bitvu s T34 jsem nic netrefil. Ale výhra. Druhou bitvu krásný tým. Jediná zelená v týmu, zbytek oranžovo rudá. Enemy měl 3 rudé, zbytek žluto zeleno. Třetí bitva...jak mě zabili, to chčiju smíchy ještě teď... a já vůl se mu v duchu smál, jak jsem mu šikovně cukl, když jsem zaregistroval, kam mu to letí:

xzU0A.jpg

 

Tahle hra začíná strašně moc připomínat nějakou rychlokvašku... oni ani neumí správně nakreslit čáru na monitor. Jestli to letělo do mě, proč je střela vidět půl metru mimo. V týhle hře se nedá ničemu věřit, když ani to co monitor ukáže není pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z capu neodjíždím, ať si píše kdo chce co chce. Leda vidím, že je poslední enemák spotnutý a ten, kdo ho svítí má šanci třeba na válečníka. Jinak ne.

Taky zůstávám, pouze ve velmi výjimečných případech ho opouštím, ale to už musí byt fakt echt důvod. Už jsem zažil dost bitev prohraných timhle způsobem a nechci se na tom loose podílet ;-) Pokud není spotnuty, napíšu cap, dont hunt... A nechám je, at si ho honí kdo chce. Raději pro ne budu noob (vítězný a přeživší) než hero (zbytečná smrt a loose)... Jak se říká: Hřbitovy jsou plne hrdinu ;-)

 

Nicmene capuju v případě, ze už to jinak nejde...

 

 

Sent by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Nejprve k tomu capování. Asi jako všechno, z rozmyslem. Záleží na situaci, ono je opravdu lepší někdy capovat i když máte mírnou převahu, sám jsem zažil už vícekrát zbytečnou prohru, protože se začali nahánět zbylí nepřáleté, kteří ale byli ve finále lepší. Raději win, než možné body navíc. Opakuji, záleží na situaci ve hře. To se prostě dle mého názoru nedá zevšeobecnit.

Druhá věc. Já poslední týden zažívám naprostý volný pád. Nejsem schopen nic vyhrát, skoro nic nastřílet.  NIc nenastřílím, vyhrajeme, nastřílím, většinou prohra. Šílené výsledky. Např. vezmu T-150, který jsem si nechal pro radost,  dám 4 killy , výhra , 215 dmg!!! 215 dmg !!! Nejsem žádný doražeč, prostě se to tak přihodilo. Jak si mi dařilo třeba s TD T40, tak to už neplatí. Podobně se Stugem, toho jsem prodal a jedu v linii dál. Je to prostě úplně jedno. Vezmu T-95 nebo ST-I, říkám si, teď už nejakou dmg rozdám, ne a ne. Nejhorší je na tom, že jsem většinou v týmu, který je drtivě poražen, 3:15 pod. Vyrovnaných her mám minimum. Nevím, čím to je, hraju teď většinou před den, byly ty dvojnásobky, kdy to hrál asi každý dement, expím tři stroje, které nejsou ve fullu, protože zažívám většinou prohry, tak asi na to taky trochu kašlu, prostě jedu dopředu a nedám pozor, nevím. 

Mám prostě asi periodu, že jsem herně absolutně v pr..li. Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím se zvyšuje win8? Já měl včera s 1390 nasvíceno 6k dmg a po bitvě vidím win8 jen nějakých 1100. Takže bych to viděl jenom zabitím nepřátel a uděleným poškozením? Je tam ještě nějaký faktor?

70% je DMG..zbytek kily+ winy..můžeš nasvítit i přez 10 000 a je ti to k prdu,prostě WN7 ani 8 se spot dmg  nepracuje..takže střílet střílet střílet..a když to neprochází krmit to vitamínem G :thumbsup:

Edit:hm,pěkné,čumím na můj podpis,7 bitev s ARL,které sem dal konečně do topu,hra jede konečně plynule(pápá módy+reinstal) a jak je to WNko hezké..ovšem to bylo hlavně proti 7 a 8kám,tam ta dmg skáče sama s tím super gunem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...