Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Oni to všichni vědí neboj, tak to tady furt dokola nepiš akorát tu furt rozpoutáváš trolling. Pak se to tu furt musí mazat. Já se ti divím, tak když seš tak chytrej tak to nehrej a nerejpej do druhejch. :biggrin:

Já bych tu nesměl napsat vůbec nic protože cokoliv napíšu, tak vyvolává trolling. Do nikoho nerýpu a jestli to tak někdo cítí, tak je to jeho problém a měl by se s tím nějak vyrovnat. Asi 80% hráčů netuší, že hrají něco, jako stolní deskovou hru, kde záleží na tom, jak jim padne kostka a to je docela hnusné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, přijde mi legrační, že to říkáš, i když máš 35k bitev, a že jsi prakticky to samé říkal i ve chvíli, kdy jsi měl o nějakých 10k bitev méně. Já mám asi nějakých 14k bitev a přijde mi, že se ta hra pro mě vyčerpala. Divil bych se, kdybys s 35k říkal něco jiného  :turned:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, přijde mi legrační, že to říkáš, i když máš 35k bitev, a že jsi prakticky to samé říkal i ve chvíli, kdy jsi měl o nějakých 10k bitev méně. Já mám asi nějakých 14k bitev a přijde mi, že se ta hra pro mě vyčerpala. Divil bych se, kdybys s 35k říkal něco jiného  :turned:

Někdo se ale diví.... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem po několika měsících vytáhl do boje KV1 páč jsem si chtěl dodělat rusáky a nenervovat se u toho.. twl já už úplně zapoměl co je to za prase.. 20 her 70% win, 3x "M" a losy +2 jsem měl tak pětkrát.. pak jsem koumal co si zahrát za Brity.. tak jsem koupil Churchill Vll a docela zábava.. KV1S a T150 docela čumí když mě dingaj :woot: a já je tím kulometem v poho uklovu.  10 her a 7x win.. ovšem nebylo to díky mě, ale díky týmům co jsem dostával. I když jsem nastřílel prd, tak to stejně tým dotáhl k vítězství.. uvidíme co dokáže proti Vlll. tierům, ale obávám se že bude díky pomalosti dost trpět.. asi jako všichni Britové :confused:

 

Edit : jo a všiml jste si ještě někdo, že se mu nenačítají body do víkendových misí??? mě na to na chatu upozornil kolega z klanu.. jinak bych si toho ani nevšiml..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit : jo a všiml jste si ještě někdo, že se mu nenačítají body do víkendových misí??? mě na to na chatu upozornil kolega z klanu.. jinak bych si toho ani nevšiml..

Mise se týkají jen týmovek a čet... 2x je to pro všechny. Co konkrétně nejede?

 

Sent by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera luxus- první bitva, Hellcat s goldem 2x za sebou v čelním souboji nepenetruje SU-100 na cca 10m- no nic, stává se. Beru AMX 50 100, ze 6 střel do nekryté vany KT na 100m mi projdou 3- to už je mi malinko divné, ale stává se. Beru Prototypa ,nastřílím v bitvě cca 5tis damage, zbývá poslední enemy KV-1S s houfnicí. Říkám si pohoda, jednu mu pošlu a on mi čelně  sebere  houfnicí zbytek 227HP. To už začínám mít tiky v pravém oku. A v tomto duchu se potom nesl celý večer.

Tohle se mi zdá jako největší  bolest WoT- jednou 2+2 tu je  4, jednou 1,5 a jednou klidně 9. Respektive hraju pořád stejně, pořád stejné stroje a 3 dny mám Win v klidu nad 60% a pak další pár dní je problém  dostat se alespoň nad 40%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se nám v četě stalo že jsme během 6 her 3x hráli Kokotořín, 2x 15minutová remíza. A dnes přišla sladká pomsta, lepší hru jsem na té mapě ještě neměl.

 

Po nevydařené šňůře her vezmeme v četě devítky, já vezmu T30, kolega objecta a třetí E75. Komařín, 4 (3x 10 a 1x 9) arty na každé straně, desítky kam se podíváš... Rovnou jsem napsal že takovou sra*ku hrát nebudu a že se jedu utopit. Kolegové se přidali, takže minutu po začátku jsme si už hráli na ponorky. Následně se utopila soupeřova četa Maus + E100 se slovy že takovýhle sra*ky taky hrát nebudou. Následoval rage (především od artynářů), po kterém se u nás ještě utopila IS7 a u enemy IS4 a Jagtiger. :laugh: :laugh: Všichni ostatní evidentně seděli v křoví protože na výpisu z bitvy byla remíza a pouze 2 killy mezi oběma týmy.

 

8 tanků utopených během dvou minut aniž by jedinkrát někdo z nich vystřelil. Nejlepší na tom ale bylo, že jsme tu srač*o mapu Kokotořín nemuseli hrát a místo toho jsme mohli hrát něco zábavnýho. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mise se týkají jen týmovek a čet... 2x je to pro všechny. Co konkrétně nejede?

 

Sent by Tapatalk

jj už jsem si taky všiml.. ty týmovky jsem věděl, ale u těch druhejch misí jsem si nevšiml "operační jednotka: četa" :pinch:

 

jinak dnes dokončeni Britové díky Churchill Vll a můžu říct, že ke konci už jsem měl tik v oku a cévka v mozku je pěkně popraskaná.. ty pásy jsou fakt smrtící.. musel jsem přecvičit posádku aby měli full opravy a nahodit 2 sady oprav.. no nakonec celkových 56% win, "M" je na něm taky, tak šel hned z garáže :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dobře!!! Moc!!! Tohle by stačilo a hnulo by se to. Když se po každém tak pomrveném MM všichni utopí, tak se to WG jistě nebude líbit a něco s tím udělají. Ovšem mám obavu, že neudělají to co chceme, ale udělají to, že budou za utopení penalizovat .... :laugh:

No to by bylo jen dobre...

Chapu tvuj pohled na vec, ale nesouhlasim s nim.

WG se svym patentem na MM nic delat nebude, jses dobrej? Mas smulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si debil...

 

Normálně bych s tebou souhlasil, ale zrovna na Komařínu s čtyřma prasoartynama na každý straně je celkem chápu.

 

Jako lepší možnost by bylo hned na začátku vypnout artyny, jenže v současným systému instantbanů je to nemožný. Jedině je snad nahrnout do vody a utopit, nebo je vytrollit hlavní kanonu strčenou do jejich laufu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem neměl moc času na hraní, ale jak v sobotu , tak i v neděli jsem měl celkem napínavé bitvy Leopardem 1. V té sobotní http://wotreplays.com/site/880638#live_oaks-konias-leopard_1   jsem ten konec dost zalamil, ale naštěstí nám to zachránila arty a v té včerejší http://wotreplays.com/site/882412#ruinberg_on_fire-konias-leopard_1  to bylo spíš o tom, že jsem neudělal moc zbytečných chyb a bídně nezhynul.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se nám v četě stalo že jsme během 6 her 3x hráli Kokotořín, 2x 15minutová remíza. A dnes přišla sladká pomsta, lepší hru jsem na té mapě ještě neměl.

 

Po nevydařené šňůře her vezmeme v četě devítky, já vezmu T30, kolega objecta a třetí E75. Komařín, 4 (3x 10 a 1x 9) arty na každé straně, desítky kam se podíváš... Rovnou jsem napsal že takovou sra*ku hrát nebudu a že se jedu utopit. Kolegové se přidali, takže minutu po začátku jsme si už hráli na ponorky. Následně se utopila soupeřova četa Maus + E100 se slovy že takovýhle sra*ky taky hrát nebudou. Následoval rage (především od artynářů), po kterém se u nás ještě utopila IS7 a u enemy IS4 a Jagtiger. :laugh: :laugh: Všichni ostatní evidentně seděli v křoví protože na výpisu z bitvy byla remíza a pouze 2 killy mezi oběma týmy.

 

8 tanků utopených během dvou minut aniž by jedinkrát někdo z nich vystřelil. Nejlepší na tom ale bylo, že jsme tu srač*o mapu Kokotořín nemuseli hrát a místo toho jsme mohli hrát něco zábavnýho. :thumbsup:

Docela bych se podíval na záznam z té bitvy  :biggrin: . Jinak podle mého ta mapa není absolutně vhodná pro vyšší tiery. Max tak do 6 tieru, kdyby to omezily. Ta mapa je odpad všech map.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna na téhle mapě to dokážu pochopit a obzvlášť s T10 artysmeckou... To je na rozdělání ohýnku a grilovacku, tuhle mapu mam rad asi tak jako mého 5ti letého prcka, když přijde v sobotu ráno v pul šesté do ložnice, zafrka na frkacku a zakřičí: Vstavejte, už je přece světlo! Topeni obecne nemam rad, ale v určitých případech ho dokážu akceptovat ;-)

 

Sent by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo Komarin a El Haluf, To jsou po novu jedny z nejhorších map. Zvláště, když jsou na Komarinu silné TD a ještě artyny. To je pro aktivní hraní konečná. Vždy mám svůj šutr na levé straně a tam si dávám co přijede. Sám, ale zaútočit nemůžu. Leda, že se to podaří provalit v pravo. Problémem jsou ty dva lesy. ProTD  duchařinu ideální místo. Já bych se sice neutopil, ale u této mapy to chápu.

Ale asi nejvíc nemám rád El Haluf. Tuhle mapu jsem miloval- tedy starou verzi. Co teď se tam dá zahrát? Ht se mlátí na kopci a medka na druhé straně pod kopcem. Jiná cesta nevede, ta mapa je tak čitelná až to ultra nudí. Není možnost nějak překvapit nebo něco vymyslet. Hrůza. Mapy jsou velice slabou stránkou WOTu. Stará vývojářská parta je pryč a ta nová mapy naprosto nezvládá. A nejen, že dělá nové **** mapy, ale navíc ještě předělávkou ničí ty dobré....staré....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se pamatuju, že na Halůfu šlo, ještě v úplně první verzi, kempit dole pod bází za šutrem a člověk mohl hlodat enemáky zespod, navíc odtama mohl střílet po scoutech zajetejch u vody, na drzouna se taky nechalo dojet středem pod bázi. Pak šutry odstranili a místo nich dam dali takový divný skorokopečky, za kterejma se před artynou neschováš, a ve finále vyrobili ten velekopec uprostřed údolí. Vůbec schovat se na Halůfu před artyprasatama je teď skoro nemožný a kdo dřív přijde, ten dřív mele, ostatní musej doufat, že je nikdo nenasvítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno hoďka hraní před prací.....znovukoupil jsem si AT Valentine a sranda dobrá. Ale to bylo tak vše....i s Pz38 stále jen mezi 5 třídou.....a samej fakan. Poslední hru naše pětky něměly více jak 44%......

No nic, je čas. Dneska se pokusím nainsatalovat WT. Je čas dětskou arcádu přenechat dětem. Tak nějak už mě WOT nebaví...ať vezmu stroj jaký chci, vždy je nějaká překážka, která sejme zábavnost.....

vezmu:

Pz38 a buď nepenetruju, nebo penetruju, ale naše topky jsou tak špatné, že není šance na win

T40 a dostanu rozkošné městské mapy, kde je výhoda velkého dohledu opravdu znát.....zvláště kdy na mě vyjede četa KV1S...

E4 a buď mě sundá hrdina v arty nebo dingnu brutálně opancéřovaného Batmana, který právě sundal naše topky, které měly 45%....

 

Tohle má jako bavit? Ne WG, děkuji....

 

Kanáre, pošli co mám kde stáhnut. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně doma a relativně i vyspaný. Po velice náročné, leč zábavné sobotě (až na ten hokej) přišla neděle. Herna Re-load, kde se konal sraz je docela útulná. Nicméně hned na začátku musím napsat, že tam bylo malinko horko. Herna je udělaná ve stylu mezonetu. A když máte počítače v horní části  bez oken a bez klimy, tak v počasí, jaké momentálně panuje je to masakr. Nedalo se u počítače vydržet déle jak půl hodiny. Ale zase to tak moc nevadilo. Bylo pořád co dělat, o co soutěžit a zabavit se i jinak. Celkově jsem z víkendem spokojený. V sobotu již zmíněné tričko. A to jsem stál u stánku WG opravdu jen zhruba 15-20 minut. Bylo tam na můj vkus moc lidí. V neděli v herně už to bylo komornější. Sice takový malinkatý chaos na začátku ale vcelku dobré. Na přivítanou jsme dostali taštičku s modelem letadla (je to skládačka pro děti a tudíž mé dítě z ní mělo radost), bonusový kód na M3 light a nějaké goldíky a poukázku na pití. Na to, že jsem neplatil žádné vstupné, je to dobré. K vyzkoušení potom byla verze hry na Xboxu, na IPodu a na 15 počítačích. Na počítačích se jelo na speciálních účtech, kde byly všechny tanky až na ty, které se rozdávají v GW kampaních. Tak jsem si zkusil prémiovou M6 a všechny ty různé tanky, které nikdy mít v garáži nebudu. Ale s některýma to byla sranda. Teda hlavně s hvězdou smrti a RHM. Díky soutěžím jsem ještě dostal Ch-nu-kai a do letadýlek, které nehraju P36c. Dále ještě přívěšek na klíče na samém závěru programu. Ono v konkurenci mladíků, kteří mají nabiflované všechny tanky se taková soutěž vyhrává špatně, když máte uhádnout co je to za tank, který se pomalu po kostičkách odhaluje. Ale jeden jsem poznal hned u první odhalené kostičky. Na další ceny jsem už nedosáhl. Ale vůbec mi to nevadí. Pro mě to bylo vcelku zábavné. Celý víkend byl hlavně náročný i po fyzické stránce, protože jsem toho moc nenaspal. Tak se budu těšit, že bude nějaká akce i blíže mému domovu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...