Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím, že jsem včera měl jen chvilku dopoledne. Potom přišla na řadu práce a jiná zábava. Chtěl jsem si vyzkoušet nový přírůstek v garáži. Dal jsem tři hr a vcelku spokojenost. SP je vlastně takový líný tvrdý sniper. Tvrdý proto, že jsem teda dost podingal. Ale bylo to hlavně díky hlavě. Něco málo jsem vydělal. V jedné hře i díky akci přes 100k. Pravda, nastřílel jsem 4500dmg a 1500dmg nasvítil a byl z toho lost. No co se dá dělat, sám toho moc neudělám  :geek:. V jiné bitvě na Lakevilu bez artyn jsem jel do průsmyku. Enemák měl jednoho fialkového hráče v Chi-Ri. Věděl jsem, že tam bude taky a že bude jediný, kdo mě bude prostřelovat. A taky přesně tohle se stalo. Ani Indien ani IS mě prostě neprostřelili, ale fialový borec co druhou ranou jo. Naštěstí měl sýrový tank, tak mé střely do něj procházely lehce a až byl z Chi-Ri  ementál, tak se stáhl. No stejně lost, protože jsme rupli ve městě. Nejvíc mě rozesmál borec v T32, když jsme udolali posledního enemáka v průsmyku, že se mám vracet na base. Enemák začal právě v té chvíli capovat. Tak jsem mu napsal, že už je pozdě. A on na to, že jsem MT  :woot:. Asi nezná parametry tanků. Ale já se vážně začal hooodně smát. Tohle byl fakt skvělý vtip. No jinak celkově jsem větral ještě jiné prémiáky. S malým čunčíkem SU100Y jsem zahrál jednu solidní bitvu, druhá stála za nic. A Pz.IV.Sch.  jsem zahrál úplné prd. S tímto tankem mám dost často smůlu na špatné týmy a tento stroj to nijak nedohoní díky dělu ze Stuga a motoru snad z nějaké trojky. Njn co se dá dělat. Posádku potřebuju vycvičit tak i tak. Tak si zablbnu ještě dneska a víkend bude pasé. Sobota Lešany, neděle Re-Load herna. Jako vždy má být na venkovní akci škaredě. To mám radost  :mad:.

 

Dodatky:

Miri je jistě duševně jiným člověkem. Buďto to tady píše, aby se potom smál reakcím, nebo tak opravdu činí. A v tom případě je to člověk zavržení hodný. Protože právě s SP jsem včera hrál hru, kde to podle čísel měla být jasná prohra a nakonec z toho byla bitva do posledního tanku s výsledkem 14:15. A v garáži si přečtu, že jsme měli úžasných 27%. Co by asi tak Miri udělal? Možná dokonce dezertoval a střílel své spoluhráče s ním, aby z toho něco měl.

 

Pro ty, kteří chtějí vědět, co dělá WG aby zasáhli svou cílovou skupinu, a to je jak oni říkají tatíkové, kteří si to zahrají po práci,  mám jedno doporučení. Zkuste si to někde najít. Já to hledat za vás nebudu. Je to tak cca 4 měsíce, kde to zdůvodňovali. A jestli ani po malinkatém zapřemýšlení nepřijdete na to, proč potřebují přesně tuto cílovku, tak je mi to líto. Btw nemáte to jedno? Děcka nejsou nejhorší ve hře. To mohu s klidem říci. Horší jsou právě ti, kteří přijdou z fabriky domů, zajdou na čtyři pivka (možná i více), přijdou v sedm osm domů a zapnou hru. Co takový člověk asi ve hře udělá? 

 

A nakonec pro kluky z klanu. Jde vidět, že jsme sice hráči převážně pro zábavu, ale evidentně vám ta hra není šumák. Což teda chválím. Takže předpoklad pro kvalitní hru tady pořád je, za což jsem velice rád  :wink:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 4 dnech jsem vytáhnl E4.....a remiza. Ono na té mapě žádný šok......WG ji předělal na nic. Magic forest je na obou stranách, takže nikdo nemůže pořádně útočit. Pak se přesně ví kudy enemák půjde...tam vždy čekám. A když Vás nepřečíslí nebo člověk nemá bulhara tak se to prostě nedá prorazit. Já je odrazil, ale síla na útok nebyla, šel bych na soustřel. Hrozná camp mapa. A pak se človék diví že win jde na E4 do haj.....přitom to je tak výborný milááášek.

1400826576.jpeg

T71 se snažila mě vylákat, ale nepodařilo se...tohle bylo po odražení jejich útoku. Vedli o hodně. Spoting systém k pláči....já si střílel jak chtěl a oni mě neviděli....jen ten zášleh z toho loďáku jak by měl být vidět....


1400826532.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl hlavně o tom doexpit co nejvíc akci na SP, což se povedlo najet na CHIN 10k a na JAP 9k expů, už ale mám z těch asiatů šikmý oči, abych to měl už za sebou....chybí mi ještě dodělat 9k a 20k a bude to. Hry s těmito vlnitými plechy se projevují na statech win kolem 40%, nejlepší tank z těchto národů se jeví typ-34, dá se sním někdy zahrát báječné hry........ale včerejšek se jinak povedl, kdy jsme v četě s butchrem, tskyem a pak Mirunou opravily win z 33% na 74% za 3 dny, no prostě se dařilo, takže čekám trest za úspěšnost od WG...

jinak jsem byl jako velitel čety s nejnišším xvm v četě pro zkoušku a zdá se mi, že jsme měli lepší losy než když jedem s velitelem s vyšším xvm....taky jsem jim nachystal překvapení v podobě duelu "střetnutí" a kolegové v četě byly z toho rozhozeni, mě se ten typ bitvy celkem líbí jako zpestření je to dobrý, ale chlapi nevěděli jak to hrát ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední týdny mne naprosto utvrzují ve dvou věcech, první je bohužel smutná, po dlouho dobu nejzábavnější tier 8, momentálně nemá žádný smysl hrát, protože moc toho neovlivníte a jste pouze potrava. Naštěstí druhá věc je naopak dobrá, zábava se přesunula na tier 9. Líbí se mi šikanovat ty houfy "umělců" v desítkách a mám radost z uznání od spoluhráčů, kterých se nám tu a tam, se švárou dostává. :biggrin:  Většinou to funguje tak, že švára to hrne svou St-1, já od něj odháním titěrný hmyz svou E50 a buď prostě jednu stranu prorveme nebo naopak ubráníme. Zbytek týmu se tam tak nějak plantá, chytá za nás poškození a občas i nějaké rozdá. :biggrin: 
Jasan, pokud je ve hře 20 desítek a vy v nich máte ultrablbce, tak nenaděláte zhola nic, ale naštěstí to není zas až tak časté. :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Japak to? Sanci na vyhru  neznam, nemam XVM.  Takze co cim chtel basnik rici?

WG zamezí poskytování dat pro xvm,noobmetry atd atd..takže,pokud to nějak neobejdou,nebudou moct ty programy načítat vaše data,tím pádem nebudete vědět,co proti vám jede za hráče a také to už nedokáže propočítat chance to win..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG zamezí poskytování dat pro xvm,noobmetry atd atd..takže,pokud to nějak neobejdou,nebudou moct ty programy načítat vaše data,tím pádem nebudete vědět,co proti vám jede za hráče a také to už nedokáže propočítat chance to win..

To je někde uvedeno? Oficiálně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhrát bitvu s šancí 35%, která je opravdu na solidním základu a nikoliv, že jsou tam 3 fialové artyny a jeden fialový o dva tiery dole, tak to je šance asi tak 2 x ze 100 stejných případů, takže spoléhat na to, že tohle vyhraju je sice hezké ale stejně blbé, jako spoléhat na to, že své dluhy splatím výhrou ve Sportce..... :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG zamezí poskytování dat pro xvm,noobmetry atd atd..takže,pokud to nějak neobejdou,nebudou moct ty programy načítat vaše data,tím pádem nebudete vědět,co proti vám jede za hráče a také to už nedokáže propočítat chance to win..

To by bylo od WG celkem logicke......ale cim si budem merit pindiky? Tim jejich ratingem? Ajaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG zamezí poskytování dat pro xvm,noobmetry atd atd..takže,pokud to nějak neobejdou,nebudou moct ty programy načítat vaše data,tím pádem nebudete vědět,co proti vám jede za hráče a také to už nedokáže propočítat chance to win..

Ty voe to bude peklo! Co budu jako každé ráno u kávy dělat, když ne kontrolovat, jaké jsem měl včera WN8?  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe to bude peklo! Co budu jako každé ráno u kávy dělat, když ne kontrolovat, jaké jsem měl včera WN8?  :biggrin:

 

Můžeš si s "Kanárem" notovat, jak to stojí za vyližkoště :-D

 

Aha, tak to by mě zajímalo, jak se to hrálo, když XVM ve hře nebylo. Koukám, že někteří už z těch barviček úplně zblbli.

Já nemám vůbec nic proti statistikám, sám chci vědět jak jsem na tom, ale nepotřebuju to vědět v bitvě, protože třeba taky RNG, ozřalej skiller, skiller AFK, skiller topící se s artynou, skiller vyskakující ze hry...

 

Tohle jsi neměl psát, to je podpásovka... v tom "Kanár" pozná sám sebe a bude zle :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG zamezí poskytování dat pro xvm,noobmetry atd atd..takže,pokud to nějak neobejdou,nebudou moct ty programy načítat vaše data,tím pádem nebudete vědět,co proti vám jede za hráče a také to už nedokáže propočítat chance to win..

Co blázníte :no:  . Lamák zůstane lamákem i když to xvm nebude ukazovat a slušnějším hráčům se ve hře uleví. Alespoń se zamezí nesmyslným honům na modré a fialové hráče, kdy např. zakompcemklikač dokáže čekat klidně 2 minuty s výstřelem jen aby trefil toho zlého skillera, který má sice nejslabší tank z týmu, ale je přeci fialový nebo modrý. Takže pokud to opravdu tak bude, viděl bych to spíš jako dobrou zprávu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víkend bude pasé. Sobota Lešany, neděle Re-Load herna. Jako vždy má být na venkovní akci škaredě. To mám radost  :mad:.

 

OT: Jassone, pozdravuj v Lešanech, já se tam letos nedostanu - rodinné povinnosti, dost mě to mrzí. A ani slety teď o víkendu nejsou... :mad:

 

Poslušně hlásím, že po víkendovém expení se mi daří pomalu dostávat staty do lepších čísel i když jsem se k compu moc nedostal, takže her bylo méně než obvykle. Nicméně hra byla v průměru dobrá - musel jsem máknout opravdu dost, nic nebyl zadarmo a to se mi líbilo. WN8 průměr za včerejšek šel skoro na 2200, to by bylo fajn držet a zlepšovat. Fakt je, že poslední dobou je těch úplně špatných bitev méně než před měsícem, aspoň mám ten pocit.

Včera byly dvě hezké bitvy - jedna s T40 na El Hallufu. Ze začátku jsem docela dost nastřílel, ale pořád bez killu. Nakonec jsem zůstal sám proti čtyřem enemákům a začal opravdu adrenalin už jen vzhledem k pomalé rychlosti jízdy i otáčení T40. Ve finále to byl win s WN8 přes 7600 a hodně rozklepanýma rukama. Musel jsem to nechat na chvíli být a šel jsem lepit křídlo na ASK18 abych se zklidnil...

Druhá bitva byla s Tigrem v Arktidě. Byly tam artyny, tak jsem mazal pod převis a dobře jsem udělal. Scouťácké potvory se motaly za horizontem a atry postupně dostaly všechny kolegy okolo. Mě lízla jen jedna splashem, když jsem moc povyjel, abych mohl na enemácké HT. Ale krycí skála dostávala ránu za ránou... Ve finále měl Tiger 16 výstřelů, všechny zasáhly, 12 poškozených enemáků a jen jeden kill... Projeli jsme to na cap, neměl už jsem šanci dojet zpět. Ale byla to dobrá hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že se tu právě míchá více věcí dohromady. Ač sám statistiku sleduji, tak mi bohatě stačí vědět svůj výsledek v servisním kanále po bitvě a naprosto souhlasím se znemožněním používání barviček v bitvě!  :wink:

 

Tak  pod tohle se můžu také podepsat, to mi přijde jako rozumný kompromis - tí, kteří se jdou hned na začátku utopit, mě prostě štvou a zobrazení pravděpodobnosti výhry je dost často depresivní - bez toho bych se obešel (vím, že zobrazování jde upravit). Na druhou stranu své staty chci po bitvě znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět promazáno.

 

Vlákno se jmenuje jasně a je i jasné, dle prvního příspěvku, co se zde má psát. Další OT bude opět promazáno.

 

Pokud se vám něco nelíbí, máte u každého příspěvku možnost ho nahlásit.

 

Kanarovi udělen bod za urážku

 

 

Za sebe píšu, čím víc trolla budete krmit, tím větší bude dělat bordel :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koho jsem urazil ty rádobycenozrko ?! Nikoho jsem nejmenoval a ani na nikoho neukazoval. Nejprve si něco zjisti o tom, co je považováno za urážku a pak teprve jednej protože tohle, co jsi teď udělala je jen a jen tvoje dílo a nemá se spravedlností pranic společného !!! Ostatně, jako vždy, že? Když někdo přímo uráží mě, tak ten dostane od tebe pochvalu. Jsi neskutečně príma ženská :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož je 21:55 a já se vracím z grilovačky....sněd jsem ..mámu tátu...hambáč, krůtí plátky, vepřový bok, krkovičku bez kosti, bavorské klobásky, žampiony, hlívu ústřčnou, a asi 1l RUMu a 2l coly...nebo naopak ? 2l RUMu a 1lcoly? Kod si to má pamatovat...asi taky nějaké RNG :laugh: .

 Jdu dát E4 .....ruďasi třeste se :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna bitva s FV4202, pak jsem to chtěl vypnout... rudé a oranžové desítky (naše všechny) enemy jen zelené... něco jsem dal, zbytek nedal nic a prohra.

Druhou bitvu už to bylo znatelně lepší. Ale mohlo být lépe. Výhra při 30% na win. 

 

Pak T57 po hodince. Já nevěřil, co cinkám. 2x v řadě E-75 s malým úhlem do boku. Enemy mě stříleli, spotovali, asi jsem jel blbě a enemy měl dost štěstí na trefy. Necelé 3k dmg prohra.

Druhá bitva 7500 dmg a výhra. Hurá. Ale bylo to celkem těsné. Pár našich tanků včetně mě na ránu. Ale co mě potěšilo. Souboj s devítkovým Japoncem. Já zrovna vysypal a on si vyjel. Byl výše a mezi námi mrtvola. První trefil Dělo mrtvoly. Druhou mířil lépe. Cinkl mě. Třetí prošla, zbylo mi pár HP. Dobil jsem. Sjížděl za horizont. Detrack. A měl to po dalších 3 ranách za sebou. Krása :) 

 

Potom už jen pomoc na CW a ... to bylo asi vše  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jim budeš vrhnout do poklopů ? :laugh:

Kdepak...dvě bity a stačilo...pozvali mě kluci z EFE, jenže brali kucíí jen artyny, takže pod 4x mrchy na stranu to nešlo. A to se nedá hrát...vždy jsem si jednou vystřelil.....člověk může jezdit a cukat jak chce....jednu hru na dvě rány a druhou na jednu. Opravdu nechápu, jak s tím chlap s koulema může hrát. To není hodno ani dětí....mé opovržení artynářema je stále stejně silné...na pivo bych snima nešel....bych se mohl bát o dirku ,,,,, :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...