Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Artiny mají problém. Bez čety 3-4 minuty trvající bitva. S trochou štěstí se vám po dvou minutách ještě nikdo neprohání po bázi.

 

BF 4 dohrán... what? 

Grafika stejná jako trojka. Příběh naprosto příšernej a lehce se mi to nepodařilo pobrat. Možná proto, že chybělo nějaký vysvětlení. Jedna jediná zábavná a zajímavá mise. Trojka oproti tomu byla výborná. Fuj, kdo to může koupit...

 

 

Tak, dneska už asi jen CW. Opět četa s kolegou. 3x T-127. Vždy čtyřky. Takže zábava nula.

T34 (musím vydělávat) byla... průměrná. Byly i dobrý bitvy, jednou přes 100k čistýho, ale arty... zase, zase a zase. Když byla ve hře, prostě jsem ji dostal. 

 

Finální s FV4202 na spravení nálady. Severogorsk. Říkám si do hajzlíku. No, jel jsem na střed kde... jela E3. Jednu mi dala, já ji oplatil dvěma. Potom se mi tam někde kolem middlu dařilo blbnout, sem tam goldovej HESH, takže prda jako kráva. Finální rozebrání enemáků u naší základny. Když jedu JgTigera, tak z 20 penetrací dám 2 kritičáky. Teď díky HESHům měli skoro všichni poničenou munici nebo nádrže. Zahřálo u srdce. 5500 dmg a výhra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes celkem slušně počet tady v téma jak WG znevýhodňuje hráče co mají dobré staty. Osobně mám pocit, že WG jsou nějaké staty konkrétních hráčů šumák mimo jednoho ukazatele a tím je W/L.

 

Co se týká hraní, tak dnes win nad 50% tedy dobrý. Hodně špatný to bylo s odhadem výsledků, kdy úspěšnost nedosáhla ani 50%. Tak ono je to těžký, když mají enemáci proti našemu jedinému top stroji artyně taky arty a ještě TD a stejně prohrají. Po bitvě zjištěna na hráče celkem vyrovnanost s tím, že fialka byla u nich.

 

Před časem jsem si říkal, že bych si mohl posunout šedesátidenní WN8 ze žlutý barvy do červený, ale to jsem si dnes trochu zkomplikoval nastřílením průměrné DMG odpovídající HP mému stroji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Ještě před pár dny jsem se domníval, že nejhorší kraksny jsou francouz D1 a usa M3Lee. Není to pravda. Nejhorší je Tiger 1. Jsem vůl, že tu řadu jsem vůbec začal expit. Komu se s Tigerem 1 daří, tak ho obdivuji. 

 

Víš co se s takovejma jako ty dělalo ve středověku?!? :Smile-angry:

 

Ale jako jo, žádnej ubertank to ve WoT není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artiny mají problém. Bez čety 3-4 minuty trvající bitva. S trochou štěstí se vám po dvou minutách ještě nikdo neprohání po bázi.

 

BF 4 dohrán... what? 

Grafika stejná jako trojka. Příběh naprosto příšernej a lehce se mi to nepodařilo pobrat. Možná proto, že chybělo nějaký vysvětlení. Jedna jediná zábavná a zajímavá mise. Trojka oproti tomu byla výborná. Fuj, kdo to může koupit...

 

 

Tak, dneska už asi jen CW. Opět četa s kolegou. 3x T-127. Vždy čtyřky. Takže zábava nula.

T34 (musím vydělávat) byla... průměrná. Byly i dobrý bitvy, jednou přes 100k čistýho, ale arty... zase, zase a zase. Když byla ve hře, prostě jsem ji dostal. 

 

Finální s FV4202 na spravení nálady. Severogorsk. Říkám si do hajzlíku. No, jel jsem na střed kde... jela E3. Jednu mi dala, já ji oplatil dvěma. Potom se mi tam někde kolem middlu dařilo blbnout, sem tam goldovej HESH, takže prda jako kráva. Finální rozebrání enemáků u naší základny. Když jedu JgTigera, tak z 20 penetrací dám 2 kritičáky. Teď díky HESHům měli skoro všichni poničenou munici nebo nádrže. Zahřálo u srdce. 5500 dmg a výhra.

Zvedáku, já jsem si BF4 koupil, ale né kvůli kampaně... Kampaň jsem od doby koupě ještě nespustil, protože vím jaká to je kravina... Zábava spočívá v online hraní. Můžu i říct, že zkušenost z BF4 se dá použít i ve WoT. Horší, když hraju WoT a potom pustím Deathmatch v BF4, to si připadám strašně líně a netrefím nic... Hraju s kamarádem a je to větší sranda než WoT. Jinak, od soboty hraji Watch Dogs, zajímavý počin  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál BF3 Mulťák, ale... chvíli dobrý. Ale celkově me to nakonec moc nevzalo. Na Watch dogs se těším. Ale dnes již nekupuji hry, aniž bych si je vyzkoušel. Takže si počkám a potom se uvidí :) 

 

 

T23E3 je strašná plechovka. Sedmičkový medko s dělem z T49... ale hlavně, jak málo má HP! 1050... Cometa 1150, Chi-ri 1250, Panther 1300...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál BF3 Mulťák, ale... chvíli dobrý. Ale celkově me to nakonec moc nevzalo. Na Watch dogs se těším. Ale dnes již nekupuji hry, aniž bych si je vyzkoušel. Takže si počkám a potom se uvidí :) 

 

 

T23E3 je strašná plechovka. Sedmičkový medko s dělem z T49... ale hlavně, jak málo má HP! 1050... Cometa 1150, Chi-ri 1250, Panther 1300...

Však já hry taky nekupuji, jen výjimečně  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Ještě před pár dny jsem se domníval, že nejhorší kraksny jsou francouz D1 a usa M3Lee. Není to pravda. Nejhorší je Tiger 1. Jsem vůl, že tu řadu jsem vůbec začal expit. Komu se s Tigerem 1 daří, tak ho obdivuji. 

Vtip tydne? Me se s nim dari skvele, pritom jsem jen zelenac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Ještě před pár dny jsem se domníval, že nejhorší kraksny jsou francouz D1 a usa M3Lee. Není to pravda. Nejhorší je Tiger 1. Jsem vůl, že tu řadu jsem vůbec začal expit. Komu se s Tigerem 1 daří, tak ho obdivuji. 

Tiger má specifickej styl hraní. Rozhodně je to velmi velmi dobrá mašina, jen mu musíš přijít na kloub. Dokonce bych řekl, že se díky svému DPM (poškození za minutu) dá považovat za OP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Ještě před pár dny jsem se domníval, že nejhorší kraksny jsou francouz D1 a usa M3Lee. Není to pravda. Nejhorší je Tiger 1. Jsem vůl, že tu řadu jsem vůbec začal expit. Komu se s Tigerem 1 daří, tak ho obdivuji. 

Tak mě prosím obdivuj:) Mám s ním nejlepší staty, WN8 o 400 vyšší než s druhým tankem. Po nerfu budu plakat.

 

19803689653711763872.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar tankisti :laugh: .

Tož malé hodnocení po třech dnech ve WT. Nebojte budu to brát objektivně :laugh: . Berte to jako pohled začátečníka, ale i těch 70 her u stačí na lehký obrázek systému hry. Navíc je WT ještě v betě, WT není lepší než WOT, je prostě jiný a každému se líbí něco jiného. Pro mě jako fandu WWII je WT jasná volba, ale pro děti či akční jedince možná zas WOT.

 

Plusy WT proti WOT:

- atmosféra - zvuky, grafika, výstřely, zásahy ...fyzika jízdy...no super

- nelaguje - mám vše na střed a pohoda. Nevím co je lag. Neskutečný a přitom je grafika úplně jinde než u WOt

- RNG ...prostě není. Ano je tam stále dost chyb, ale nejedná se o úmysl či RNG

- střelba....hra bere v potaz úsťovou rychlost tanku daleko více jak WOT. Hráč musí nejen předsadit na jedoucí cíl, ale hlavně nadsadit. Radost z dobrého zásahu je skvělá.

- Spoting - až na chaos v džungli žádný není :laugh: .

- reálně stroje ...žádné ufa. Hra Vás díky tomu vcucne.....nemusíte koukat na to jak Vás obkružuje nějaký batman či jiný zásobníkový jelito, které zabijí atmosféru. Ve WT je zlomek strojů oproti WOT, ale hratelnost je jinde......

- nákladnost - tady spíše tlumočím kluky co mají vysoké třídy, ale neprodělává se ani na top třídách. Já láduju do PzIIIF APCR, které jsou dost drahý, a v pohodě jsem v plusu....nemám premko!

 

Mínusy WT proti WOT

 

- když si zvolíte hru za němce jako já, tak budete v 1 třídě dost trpět ruskou technologickou přesilou. Tohle je velice nevyvážené..a lostujete tak více jak vyhráváte. ...ale je to beta, bude setoho ještě dost měnit.....doufám

- tukani....tady se nejedná o mínus, páč ve WOT jich je ještě víc, ale i tady jsou. Ovšem nemají takový vliv na lost jako ve WOT a ani mít nebudou. Tohle hrát děti dlouhodobě nebudou. Až se lidi naučí kapovat vlajky, bude to v pohodě.

- minimapa - kluci se mi tlemí, ale je hrozná.....za tři dny mě bolí oči z WT jako za měsíc u WOT...ty červené enemáky prostě pořádně nevidíte....tak z lupou.

 

 

Zatím mě nic jiného nenapadá. Sice lehce OT, ale chtěl jsem se podělit o mé zkušenosti. Nejedná se o reklamu pro WT, každého to bavit nebude. Ale tohle není ofiko fórum WOTU, tak proč to neříct na plnou pusu. Každý kdo WOT hraje jinak než BF2 a tanky má rád, musí WT vyzkoušet. Začátky jsou krušně...pořád jsem a dlouho budu zelenáč, ale tohle je hra pro pravého tankistu pánové!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za minirecenzi. Vypadá to, že WT bude opravdu trošku opravdovější a simulátorovější. Přesto jako letitý hráč WoT (no vlastně i normálně jako letitý) :Smile_trollface-3:  zůstanu u WoT. Jednak by velitelka neustála nové expení a pak já jsem s WoT spokojen, je to přesně ten vyvážený mix pohody a akce který jsem očekával a který dostávám. A pokud se podaří odstranit lagy a lepení zaměřovače na horizont asi si nebudu mít na co stěžovat. Nicméně přeji všem kteří jsou s WoT nespokojeni aby ve WT našli totéž co já ve WoT :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za minirecenzi. Vypadá to, že WT bude opravdu trošku opravdovější a simulátorovější. Přesto jako letitý hráč WoT (no vlastně i normálně jako letitý) :Smile_trollface-3:  zůstanu u WoT. Jednak by velitelka neustála nové expení a pak já jsem s WoT spokojen, je to přesně ten vyvážený mix pohody a akce který jsem očekával a který dostávám. A pokud se podaří odstranit lagy a lepení zaměřovače na horizont asi si nebudu mít na co stěžovat. Nicméně přeji všem kteří jsou s WoT nespokojeni aby ve WT našli totéž co já ve WoT :thumbsup:

Naprosto souhlasím! Ještě za sebe bych dodal, že mě to stálo už tolik peněz, že odchod by byl VELICE nerentabilní... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek celkem dobrej, ale bohužel se začínám utvrzovat v tom, že Leopard 1 není pro sólo hraní příliš užitečný stroj. Nemožnost cokoliv trefit za jízdy tento stroj jako medko zcela degraduje a jinak dobré dělo vás nechá absolutně ve štychu. Co z toho, že do té doby "zašitej" nastřílíte 4,5 dmg, když vás pak z plného života na ránu smahne artyna jen kvůli tomu, že prostě musíte zastavit, doměřit na ni, vystřelit, nechat ji 25HP, pak uděláte uhýbný mánevr, ale ona vás stejně trefí do posledního možného "pixelu" vašeho tanku a jdete do garáže. Ne,ne, Leopard 1 je skvělej a pohyblivej stíhač, ale medko ani omylem.... :no:    

tak to já mám opačnou zkušenost, já střílím arty hlavně za jízdy, i jiné tanky, není problém, máš tam potřebné skilly a vybavení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle - odchod z WoT nemá smysl, pokud vás hra baví. Jelikož MĚ KONKRÉTNĚ začala SR*T, tak sem přešel. A je mi to trochu líto, jenže WG to tak chtěl.

 

Ještě bych přihodil jeden bod k dobru WoT - naprosto PERFEKTNÍ user interface. WoTko má úžasně intuitivní garáž a celou správu tanků a posádek, ve WT je to takový hodně technokratický, tabulkoidní, jako kdyby to dělal matfyzák s IQ 180 v Excelu. Ze všech podobnejch onlinovek, co sem hrál (WT, MWO, WoT), je garáž WoT naprosto nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl opět velice dobrý. Teda až na pár her, kdy jsem zahrál velké prd. Ale to tak nějak k tomu všemu patří. Díky radě od marty_vole jsem našel super místečko na Klidném Pobřeží a tam si spotuji a střílím ty chudáky, kteří jezdí jak na porážku. Než z místečka odjedu, tak mám povětšinou 1000-1500dmg. Jsem taky rád, že už kolegové v četě pochopili, že když jsem se rozhodli pro jednu stranu, tak tam taky jedeme. Žádné "Hele, na druhou stranu skoro nikdo nejede, jedu tam". Nic takového. Hezky jedeme spolu a většinou to vyjde tak, že i bázi ubráníme vcelku v pohodě. Ten posun je z taktického hlediska velice důležitý, protože stát sami tři proti sedmy či osmy enemákům není moc výhodné. Raději rozdrtíme jednu stranu a pak hurá zpět. ALe díky časové vytíženosti jsem měl čas jen hodinku na četu. Ale i sólo to nebylo špatné. Sice jsem v polovině hrách byl za šaška, který má nastříleno hromadu dmg, ale umře proti přesile pěti enemáků. Ale aspoň jsem měl dobrý pocit. NIcméně vypíchl bych hru s Caernem. Totální prohra. 6:15. Já měl 4 killy a 3500dmg. Na druhém místě v dmg byl borec s T69. Měl celých úžasných 1400dmg. Všechno ostatní pod 1000. No bránil jsem se zuby nehty. Nadingal jsem přes 4000. Jj hlava je hlava a je lepší než na T32. Ale sám proti devíti nic člověk nezmůže. Nicméně musel jsem se smát tomu, jak se na mě hrnuli. Nakonec tam byli všichni až na Prototypa. Ten nás capoval. A já se mu ani nedivím. Udělal bych to samé  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...