Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že dám tak 10 bitev denně a nějak nemá proč hrát víc. Pár misí ve WT na FRB zabere hromadu času a baví mě to víc. Dnes jsem našel peněženku tlustou jako cihla. Bylo v ní přes 4 000,- kreditky, občanka, řidičák, výpisy z účtů a kdovícovšecko. Někdo si to položil na střechu auta na parkovišti a pak odejel. Sehnal jsem ho po telefonu a teď čekám, že si pro to přijede. Měl takovou radost, že se asi počůral :biggrin: .

Tak tak....seš dobrej chlap. Není moc lidí co by tohle udělali....mě už se tohle taky stalo a není lepšího pocitu, než vidět toho nešťastníka jak zaří blahem. Máma před lety našla peněženku s cca 30 000Kč......v obchodě. Jenže starý poctivec to dala prodavači aby to dal policii :wallbash: . Asi tušíte, že ten prodavač na polici moc nechvátal........

Ještě jednou.....dobrý to počin Kanáre!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dám tak 10 bitev denně a nějak nemá proč hrát víc. Pár misí ve WT na FRB zabere hromadu času a baví mě to víc. Dnes jsem našel peněženku tlustou jako cihla. Bylo v ní přes 4 000,- kreditky, občanka, řidičák, výpisy z účtů a kdovícovšecko. Někdo si to položil na střechu auta na parkovišti a pak odejel. Sehnal jsem ho po telefonu a teď čekám, že si pro to přijede. Měl takovou radost, že se asi počůral :biggrin: .

palec hore!! ty peníze by ho asi tak neštvaly, jak ty občanky,kreditky... taky se mi to stalo už

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V naší rodině se peněženka ztratila dvakrát. Jednou ji nechal opilý brácha v taxíku, taxikář ji druhý den vrátil. Samozřejmě nic nevzal. Podruhý vypadla peněženka mně v autobuse. Dojela s ním na konečnou, kde se řidič zeptal, jestli mě někdo nezná, a náhodou tam byla pošťačka, která dělala v našem okruhu. Tak mi ji rovnou odnesla, asi 10 minut potom, co jsem zjistil, že mi zmizela. Taky se neztratilo vůbec nic. O ty peníze pak člověku ani tak moc nejde (pokud tam nemá 30 tisíc). Ale představa, že bych si musel všechny doklady a karty dělat znova, z toho by mě asi odvezli rovnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Dnes jsem našel peněženku tlustou jako cihla. Bylo v ní přes 4 000,- kreditky, občanka, řidičák, výpisy z účtů a kdovícovšecko. Někdo si to položil na střechu auta na parkovišti a pak odejel. Sehnal jsem ho po telefonu a teď čekám, že si pro to přijede. Měl takovou radost, že se asi počůral :biggrin: .

respekt chlape.holt stara škola se pozna.

apropo Kanar je moravak jestli se nepletu :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou se mi stalo, ze jsem ztratil penezenku. Druhy den jsem si v praci domluvil na dalsi den volno na vyrizeni dokladu a pri prichodu domu jsem ve schrance nasel tlustou obalku bez popisu a v ni moje penezenka (mam ji asi 10 let, poctiva hovezina :-)). Pravda, chybelo 4.500,- ale doklady byly komplet. I to potesi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dám tak 10 bitev denně a nějak nemá proč hrát víc. Pár misí ve WT na FRB zabere hromadu času a baví mě to víc. Dnes jsem našel peněženku tlustou jako cihla. Bylo v ní přes 4 000,- kreditky, občanka, řidičák, výpisy z účtů a kdovícovšecko. Někdo si to položil na střechu auta na parkovišti a pak odejel. Sehnal jsem ho po telefonu a teď čekám, že si pro to přijede. Měl takovou radost, že se asi počůral :biggrin: .

Já udělal to samý, peněženku položil na střechu auta a odjel. Byly v ní všechny doklady, kreditky a navrch ještě 5 000 Kč. Nečekaně se nikdy nenašla. Proč taky..5 000 Kč už je trestnej čin, ne jen přestupek. Jo bylo super obíhat všechny úřady a zřizovat nový doklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tu byl. Taxikář. Potřeboval něco vybavit a tak si udělal ze střechy auta stůl. Zavolali ho k ritu a on na tu šrajtofli v roztržitosti zapoměl. :biggrin:  Tohle se stalo kámošovi s mobilem ale ten mobil se po silnici rozprsknul a bylo po něm. Myslím, že měl kliku, že jsem tam šel pro auto asi brzo poté protože pod tím viaduktem je nejen parkoviště ale také domov bezdomovců. A nemusíte z toho dělat, že jsem někomu zachránil život :biggrin: . Mě to docela pobavilo a chtěl jsem vidět ten xicht, až zjistí, že nemusí všecky doklady znovu pořizovat :biggrin: . Cpal mi nějaké peníze, tak jsem mu řekl, že nic nechcu, byl neoblomný a tak jsem mu řekl, že piju Ferneta. Asi za hodinu přijel s flaškou v dárkovém balení, takže si dám dnes do nosu. Docela zábavné bylo i to pátrání po něm. Napadlo mě, že to dám policajtům ale jak je znám, trvalo by jim to dlouho a ten chudák už by mezi tím blokoval kreditky a kdoví co ještě dělal. Začal jsem teda probírat tu šrajtofli a hledat nějaký kontakt. Adresa tam byla několikrát ale telefon nikde. Zato tam měl hromadu účtů hlavně za sázky a dvě stvrzenky ze zástavárny. Tak jsem zavolal tam, jestli na něj nemají telefon. Chlap se smál, že na něj mobil nemá protože mu dal svůj mobil do zástavárny. Vypadá to, že hodně sází a je bez koruny a ty 4 000,- byla jeho tržba, kterou stejně musí odevzdat. Pak jsem si všimnul, že tam má potvrzení o zkoušce znalosti města a vizitky na nějakou TAXI službu, no a tam jsem zavolal a on jezdil pro ně a už to bylo jasné. Pobavil jsem se a ještě dostal Fernata.....a to se vyplatí !!! :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já takhle našel telefon ve vlaku. Bylo tam hafec zameškaných hovorů, tak sem tam zaloval, zvedla to nějaká dáma, zeptal sem se jí jestli zná majitele telefonu a pak už sem se s nima domluvil na předání. Taková starší pani, šťastná jako blecha byla :)

 

A taxikáři sem jednou vracel asi osm stovek, pozdě v noci mi vracel na dva litry a nějak se přepočítal. Koukal jak vrána a hrozně děkoval :P

 

Ale nejlepší nález byl jednou na Hlaváku - vrátil sem se zrovna z Vizovic z fesťáku a uprostřed tunelu ležel paklík eurovek. Jen bankovky, nic jinýho. No, policajtum sem je fakt nenesl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dnešek byl... neuspokojivý. Sólo katastrofa, čety katastrofa... přitom stroje mám rád.

 

Večer JgTiger. Ten stroj se mi začíná zamlouvat. Dobrá mašina. Pokud má tohle dělo i WT E-100.... ať jde WG do míst, kde slunce nesvítí.

Udělal jsem si na něm i Hrdinu. Pořadové číslo 101.

 

Před CW jsem vytáhl T110E5, že se s tou srájdou rozehřeju. Tak jako jo, dělo se přímo rozžhavilo, ale... kolega blbě vyhodnotil situaci, neposlechl mě... jel si pro posledního enemáka. Nestihl ho a náš původně zamýšlený těsný CAP nevyšel. 

czPHw.jpg

http://wotreplays.com/site/536677#team

Takže remízka...

Btw můj rekord v dané dmg. Doteď ho držela E3 s cca 10500 dmg... tohle bych fakt nečekal. Doryčný mi po bitvě psal, že se omlouvá a že chce replay... a že to blbě vyhodnotil, že blbě viděl XVM a popletl to...

 

A to je asi vše z toho zajímavého. Na T30 zbývá cca 30k XP, to už půjde samo. Jen ten Hrdina na T28 prot. nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tu byl. Taxikář. Potřeboval něco vybavit a tak si udělal ze střechy auta stůl. Zavolali ho k ritu a on na tu šrajtofli v roztržitosti zapoměl. :biggrin:  Tohle se stalo kámošovi s mobilem ale ten mobil se po silnici rozprsknul a bylo po něm. Myslím, že měl kliku, že jsem tam šel pro auto asi brzo poté protože pod tím viaduktem je nejen parkoviště ale také domov bezdomovců. A nemusíte z toho dělat, že jsem někomu zachránil život :biggrin: . Mě to docela pobavilo a chtěl jsem vidět ten xicht, až zjistí, že nemusí všecky doklady znovu pořizovat :biggrin: . Cpal mi nějaké peníze, tak jsem mu řekl, že nic nechcu, byl neoblomný a tak jsem mu řekl, že piju Ferneta. Asi za hodinu přijel s flaškou v dárkovém balení, takže si dám dnes do nosu. Docela zábavné bylo i to pátrání po něm. Napadlo mě, že to dám policajtům ale jak je znám, trvalo by jim to dlouho a ten chudák už by mezi tím blokoval kreditky a kdoví co ještě dělal. Začal jsem teda probírat tu šrajtofli a hledat nějaký kontakt. Adresa tam byla několikrát ale telefon nikde. Zato tam měl hromadu účtů hlavně za sázky a dvě stvrzenky ze zástavárny. Tak jsem zavolal tam, jestli na něj nemají telefon. Chlap se smál, že na něj mobil nemá protože mu dal svůj mobil do zástavárny. Vypadá to, že hodně sází a je bez koruny a ty 4 000,- byla jeho tržba, kterou stejně musí odevzdat. Pak jsem si všimnul, že tam má potvrzení o zkoušce znalosti města a vizitky na nějakou TAXI službu, no a tam jsem zavolal a on jezdil pro ně a už to bylo jasné. Pobavil jsem se a ještě dostal Fernata.....a to se vyplatí !!! :devil:

Colombo hadr :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dnes jsem po týdnu neexperimentoval se Sověty a hrál s tím co mám...a pohodička :biggrin: .

Jen někdy ten materiál.....dneska jsem potkal tři co měli v nicku datum kolem 1960....hotovo. Snad neznám nikoho mimo Kanára kdo by v tomto věku hrál dobře. Všichni tří měli cca 44%.

 

Ovšem Jantar na fotce...to byl kousek. Naše četa (já měl T49) si pěkně našla snip místo, že počká co scoutík u hradu spotne...krásně spotoval a když jsem chtěl střílet, tak tohle bezmozkové hovado přijelo s T1Heavy a nacpalo se před nás!!!Na štorc! Takž nejen že jsme nemohli střílet ale střely co lítali na něj trefovali i nás...já taky jednu dostal a měl jsem po nabiječi. V poho jsem to vyhráli, páč to byl pěkný los, ale já si dal sotva 400dmg... tyhle hráče by měli banovat....to nemá nic společného ani s klasickým noobem. Jen to hráčům kazí hru....tukan.

 

 

1389736280.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes musím taky zahlásit. Pouze jediná výhra z 11 bitev. Téměř v každé bitvě jsem měl nastříleno nejvíc a k pláči je to, že i víc, než o dva tiery vyšší tanky. Dnes jsem akorát nasranej. Dokonce i tiery 10 o kterých si myslim, že by mohly něco umět, tak někam najedou a je po nich. Opravdu nemám slov. Jestli to takle půjde dál, tak jakmile mi skončí premium, WOT definitivně odinstaluju, tohle mě fakt nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dnešek byl... neuspokojivý. Sólo katastrofa, čety katastrofa... přitom stroje mám rád.

Před CW jsem vytáhl T110E5, že se s tou srájdou rozehřeju. Tak jako jo, dělo se přímo rozžhavilo, ale... kolega blbě vyhodnotil situaci, neposlechl mě... jel si pro posledního enemáka. Nestihl ho a náš původně zamýšlený těsný CAP nevyšel. 

 

http://wotreplays.com/site/536677#team

Takže remízka...

Btw můj rekord v dané dmg. Doteď ho držela E3 s cca 10500 dmg... tohle bych fakt nečekal. Doryčný mi po bitvě psal, že se omlouvá a že chce replay... a že to blbě vyhodnotil, že blbě viděl XVM a popletl to...

 

Moc pěkný. Nevím jaký používáš XVM, ale když u svýho zmačknu ALT, tak se ten panel kterej ukazuje rozdanej dmg změní na panel kterej ukazuje kolik enemákům zbejvá hp (kolik měli hp při posledním spotnutí). Já jen že jsem si všimnul že se ptáš kolik hp má Jgpz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejšek jen 10 bitev, pěknou bitvu jsem měl s T34 5k dmg, výdělek přes 100k čistého, pak jedná bitva s T30 na dvojnásobek, je paradoxní, že tyhle tanky T34 a T30 mají velice podobný styl hraní, ale s T30 mi to vůbec nejde, asi to je tím, že hrají již hodně s X kde s 1600HP a špatným kamo-bonusem co T30 má, jsem taková třešnička na dortu neboli kanonfuter ala waltare :-) A také zjišťuji, že se mi vůbec nedaří s T110E3 winrate mi s tímto parádním TD padl z 65% na 59% a dmg na bitvu, kles pod 3000 ... no nic, nechám jí pár dnů odpočívat v garáží.

 

 

Hele nevíte někdo co udává hodnota VE na mywotstats ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke včerejšku něco málo. Prvních 7 her bylo vysoce nestandartních. Šest výher a jedna prohra. No nicméně po této sérii WN7 pouze 1000 :smile:. Byly to tzv výhry zadarmo. Hned první hra tomu napověděla. Horský průsmyk s M53/55. Stačil jsem si 2x vystřelit. Sundal jsem 138 Waflovače, a jelikož náš tým sice krutě prohrával, tak přes ledovec, kde byl jeden jediný enemy scout, se naši dostali na jejich bázi a capli to. V tu chvíli byl výsledek 5:10 a běžela čtvrtá minuta bitvy. tohle prostě sakra naštve  :tongue:. No a velice podobně se vyvíjely i ostatní hry hned na začátku. Potom jsem vzal TigraP a už to nebylo tak jednoduché. Ale zatím mi ten stroj hooodně sedí. XP na VK jdou prakticky samy, aniž bych se nějak moc snažil. On ten stroj prostě umí rozdat. Byť je to takový šneček. V devítkové bitvě jsem s ním dal 4 killy. Nicméně jen 1500 nastříleno. Ono taky se nebylo čemu divit. JgTiger a T30 vždycky někoho klovli a na mě zůstalo už jen ten tank dorazit. No od té osmé hry to šlo už tak, jak by mělo a já si nastřílel, pozabíjel, nahrál si to, pro co jsem si šel a spokojeně to vypnul, ať nedráždím kobru holým pásem  :smile:

Nakonec se trošku pochválím. Jelikož nemám přes týden povětšinou tolik času na hraní, tak když mám chvilku volna, snažím se sledovat co nejvíce videí. Když si z toho člověk něco veme a zapamatuje, poté to přenese i do hry, tak ten posun je neskutečný. Neříkám, že vždy se se to povede, ale aspoň z části to funguje. Koukat prostě na lepší hráče a učit se od nich je velká výhoda. Škoda jen, že to tak nedělá více lidí. I u nás v klanu jsou proti tomu jakési předsudky nebo si to jinak neumím vysvětlit. Když se těch, kterým to moc nejde zeptám, jestli koukali na to video, co jsem jim doporučil, tak mi řeknou, že na to neměli čas. Ale hru zapnout, na to čas mají. A pak se rozčilují, že jim to nejde, týmy jsou údajně plné blbů (no tomu se dá občas věřit  :smile:), tanky stojí za nic, a tak pořád dokola. Samozřejmě né každému sedne to či ono, a ta či ona mapa. Ale i když se mi hraje s nějakým strojem špatně, tak to video mi umí pomoci k tomu, abych s ním hrál aspoň malinko obstojně. Jinak je ze mě prostě noob  :tongue:.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...