Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jenže se stane, že to někomu vypadne jednou za uherský rok a nebo mu to spadne ve Woknech a je uplně nesmyslné tyto hráče střílet protože už se mi stalo mockrát, že byl někdo AFK i celou bitvu a když už enemáci capovali základnu a na AFK tank prděli, tak tento se vzbudil a pěkně je poslal do šrotu. To bylo pak překvápko! Střílet vlastní za blbé roty a jiné těžké hříchy, to je OK ale střílet své AFK je hovadina!!! Když pro nic jiného, tak jen proto, že ten tank i když je AFK, tak spotuje a když ho smáznete, tak pak na bázi vidíte kulové!!! myslet trochu by to chtělo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera jsem jezdil od 19:00 do 2:30 a najel jsem 60 bitev a win mám 80% a to vše bylo v trojkové četě. Takže mě zas tak nevýhodný MM pro čety nepřijde. Ikdyž některé bitvy jsme museli rozhodnout sami jelikož tým nebyl ničeho schopný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže se stane, že to někomu vypadne jednou za uherský rok a nebo mu to spadne ve Woknech a je uplně nesmyslné tyto hráče střílet protože už se mi stalo mockrát, že byl někdo AFK i celou bitvu a když už enemáci capovali základnu a na AFK tank prděli, tak tento se vzbudil a pěkně je poslal do šrotu. To bylo pak překvápko! Střílet vlastní za blbé roty a jiné těžké hříchy, to je OK ale střílet své AFK je hovadina!!! Když pro nic jiného, tak jen proto, že ten tank i když je AFK, tak spotuje a když ho smáznete, tak pak na bázi vidíte kulové!!! myslet trochu by to chtělo....

když je scout 3/4 bitvy zalezlej v křoví na bázi a Heavyny si musí soutit sami tak je to prostě fail!!! Ano trochu myslet by to chtělo..

 

Edit: neříkej mi že hráč jako ty nepozná srábka kterej se zašívá? a psal jsem že je nedorážím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdž je scout 3/4 bitvy zalezlej v křoví na bázi a Heavyny si musí soutit sami tak je to prostě fail!!! Ano trochu myslet by to chtělo..

Asi nevíš o čem píšu, co?! AFK = hráč mimo hru. To co ty popisuješ je hráč ve hře, který dělá voloviny. Pochopils ten rozdíl?! Správně číst, pochopit a pak myslet by to chtělo... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale co je afk? Je afk i hráč, co je připojený, ale jen mu zkrátka zrovna zazvonil někdo u dveří? A on šel otevřít a než to vyřídil byla hra u konce?

Anebo je taky afk hráč co má doma psa kterej zrovna strhnul ze stolu ubrus s vázou plnou vody, a on musí jít rychle sušit parkety aby se mu nezničily... ?? :-)

Já na stojící "zelené- připojené" hráče sice nadávám... ale nestřílím do nich.... sám jsem byl totiž už několikrát v situaci kdy jsem musel opustit hraní....

A taky jsem - jak zde již bylo napsáno - jednou dovedl pak otočit bitvu. Kdyby mne někdo mezitím z našich rozstřílel...byla by prohra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsme si to tady všiml několikrát, ale je tu nějakej filtr sprostých slov a nejde napsat zvrá*** (zvrácecek) :D chápete..ne? ;)

 

včera jsme zkusil ten test server..no zkusil, stáhnu to, pustím to a 85 000 lidí předemnou ve frontě, tka jsme zapl normální hru a bylo krásný, jak na wot eu1 bylo 50 000 lidí a na wot eu2 bylo 165 000 lidí....

 

nevím jeslti je to náhoda, ale přijde mi, že i na normální hraní na wot eu1 narazím častějš na lepší hráče a na wot eu2 mám častějš tik, kvůli jelitům v týmu :) tohel by ot jen dokazovalo, že většina těch dobrých hráčů si chce zkusit test a nováčci a ti co to moc neumí nemaj o testu ani páru... možná je to jen taková moje spekulace, ale kdo ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jen nechápu proč teda reaguješ na něco, co nepíšu vůbec na adresu tebe a ani nikoho, kdo je nechává napokoji ale psal jsem to na adresu těch, kteří AFK střílejí.... :Smile-tongue:

protože máš jeden nepříjemnej zvyk a to ten že nepoužíváš citace a člověk pak neví jestli reaguješ na jeho příspěvek nebo jen prezentuješ tvůj názor obecně.. v tom případě stačilo na mou reakci napsat: "s tvým příspěvkem to nesouvisí" a nemuseli jsme se tu dohadovat..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

tohoto jsem si všiml taky...ale nedovedu určit, zda je to jen náhoda.... ale když hraju cca 3-6 bitev denně, případně nějaý ten den vynechám...... je to většinou v pohodě.... jakmile o víkendu mám více času a dám si třeba 20 her v řadě, případně hraji často každý den třeba 10 her... je to samá prohra 5:15... náhoda?

Jo, mám to tak stejně. Jako by mě chtěli odměnit, že jsem se ke hře po takový době vrátil. :-D uvidim teď o víkendu, jestli se teorie potvrdí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky jsem - jak zde již bylo napsáno - jednou dovedl pak otočit bitvu. Kdyby mne někdo mezitím z našich rozstřílel...byla by prohra....

Tobě se to stalo jednou, Kanár tvrdí že to zažil mockrát ale podle mě je to naprosto bezvýznamnej počet her kdy je nehrající tank k něčemu dobrej.. Velkej průšvih ovšem je že 90% hráčů (je to jen odhad) nehraje naprosto úmyslně a jen čekají jak se hra vyvine aby mohli s co nejmenší námahou dorazit pár poškozenejch enemy a nebo prostě spoléhají na to že dostanou pár expů za to že přežili a dokonce i třeba něco nasvítili.. a pokud odejdeš od hry nebo se ti stane "nehoda" pak musíš počítat s tím že nebránící se tank nepřežije..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo, mám to tak stejně. Jako by mě chtěli odměnit, že jsem se ke hře po takový době vrátil. :-D uvidim teď o víkendu, jestli se teorie potvrdí. :)

už jsem chtěl na podobný téma založit topic kde by hráči postli výsledky w/l v souvislosti s počtem odehraných bitev za určitý časový úsek (den, týden) a počtem hraných strojů, ale bojím se že bych byl pranýřován jako zastánce "KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ" :-#
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to řeknu jinak. Včera mi to prostě asi na 3 minuty kleklo. Stává se mi to vyjmečně, ale stalo. Server je nedostupný, to napsalo, připojte se znovu. Sejmul mne náš hráč, jméno říkat nebudu. Ale jak bylo výše uvedeno, úmyslně zničit tank, co je 3-4 shora (T29), ani ne v polovině hry ...... udělá jen idiot. Navíc jsem byl v keři, v půlce mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslusne hlasim, ze uz mam 10 killu i s e50m, to bylo nekdy predevcirem a byla to velmi povedena bitva, celou dobu prohrana a nakonec diky me malickosti, kdy jsem poslednich +- 8 tanku se stestim rozstrelil sam, vyhrana :Smile_trollface-3:

 

spoluhraci mi psali ze jsem prej superman, ale ja na sobe skony k litani nepozoruju :Smile_blinky: no kazdopadne lepsi nez co slysim casteji - noob :Smile_Default:

zase me to zaclo bavit :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 

Btw, kolik je cca potřeba expů na Ace tankera (M) u T71? Nastřílel jsem 2600 dmg, 3 killy, 1500 naspotováno, 7 spotnuto a 1100 exp = (2). To jsem docela koukal, alespoň 1. úroveň bych čekal.

 

(M) - Musíš získat více zkušeností v jedné bitvě než 99% všech hráčů, kteří hráli stejný tank v průběhu posledních 7 dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám z nedávné doby také jednu zkušenost, kdy "probuzený" afk zvrátil výsledek bitvy. Jednalo se nějaké medko co stálo celou dobu v kruhu na základně. Nakonec zůstal jen on a dvě naše arty proti pětici nepřátel. Arty se schovaly do křoví bokem základny a dokázaly sejmout první dva enemy, které afk nasvítil. Pak přijeli další a on se probudil, jednoho sejmul a poslední dva nasvítil pro arty.

Proto doporučuji afk netrestat. Mohou být ještě užiteční. Když ne pro spoluhráče, tak jako snadné body pro soupeře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když je scout 3/4 bitvy zalezlej v křoví na bázi a Heavyny si musí soutit sami tak je to prostě fail!!! Ano trochu myslet by to chtělo..

 

Edit: neříkej mi že hráč jako ty nepozná srábka kterej se zašívá? a psal jsem že je nedorážím

Jenže to vypadá, že je hodně hráčů, co neví, že je scout a co se od něj vůbec chce. Tančíky s kulometama jsou buď zalezlý v křoví u báze nebo zoufale střílí do prvního HT, kterej potkaj. Kdybych toho nebyl x-krát za poslední tři dny svědkem, nebudu to psát. Pokud někdo, kdo se co nejrychleji pronervil na t.4,5 nepřešel aspoň na MT, tak je v háji, protože ho to vrazí do "lepší společnosti" a pak dělá tyhle nesmysly. Jenže on o tom neví. A nejen HT, ale i TD jsou slepé, někdy koukám, co se mi na konci započítalo jako detekce a poškození za nasvícení třeba v SU85. Já jsem to s frantíkem radši vzdal, protože mi to s ním nešlo a nechtěl jsem nadávat sobě nebo si nechat nadávat. Není to ani vděčná role. Wot asi nerozlišuje, jestli má zkušenosti, prostě ho tam vrazí jako tier a uč se. I kdyby věděl, co znamená dobrej scout ve hře, vůbec není zaručeno, že bude vůbec někdy dobrej a týmu něco platnej. Asi je i otrávenej, proč ho to dalo proti tankům, na který nemá a pak se radši zašije. Ne že by mě to nevadilo, ale je to skoro kolikrát lepší, než když se někde blbě připlete a člověk mu ji našije nebo do něj vrazí a platí kompenzaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je ale věčný boj.... který například nesnáší moje přítelkyně. :-) Nechápe moji "zodpovědnost za týmovou hru" ... takže když se něco děje a třeba nám křičí dítě... tak nerozumí proč jsem se na hru hned nevykašlal a nešel řešit daný problém.... zkusil jsem se na okamžik vykašlat na synka, že hru dohraju... se zlou jsem se potázal :-) Takže se mi už asi 5x stalo že sem zkrátka musel od hry ....zvednout ***** a jít se starat. Což znamená že můj tank stojí na bázi a polovina týmu mi asi nadává. Teď se alespoň snažím zajet do křoví a alespoň tak spotuju s binem pokud by se blížili enemáci k naší bázi. ;-) Takhle jsme už jedno i vyhráli a já měl 5!! nejlepší hodnocení ačkoli jsem ani jednou nevystřelil.... :Smile_teethhappy:

Je jasné že syn má přednost před PC hrou, to snad všichni uznáte... :-) Ale

Tak tohle znám dobře....pořád hlídám syna...ale taky stačím do chatu napsat...jdu na WC a je většinou klid. WC používám, páč tomu rozumí skoro všichni....jednou jsem napsal obsáhlou větu, jak se mi probudil syn a jdu jej uspat...už jsem pak jen doutnal. To je prostě na lidi v publiku moc...

Je to těžký, ale popravdě drtivá většina afk, či jinak nečiných hráčů jsou hovada. Ale střílet je nebudu.....páč to tu řekl dobře Kanár....často pak lákají střelbu enemáků či je spotují....ale....ani to, nenahradí jejich sobeckost, když nechají tým na holičkách. Proto mi je jedno, když je jiní sudnají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téhle teorii Švejku moc nerozumím. Vždyť čety rozděluje MM rovnoměrně... třeba v každém týmu dvě čety.... to znamená že pokud vám se hraje v četě blbě .... enemáckým četám se musí hrát dobře... :-) Jediná verze co mne napadá, že wot sleduje u hráčů při losu efr, a když vidí tvé fialové staty :-) tak tě s četou přihodí k úplným lamám.... a ty enemácké čety zvýhodní.....

 

Na druhou stranu takhle by to pak mělo fungovat i při single-player variantě.... je to divné...

A někdy taky ne. Jeden den jsem si zkoušel dělat nějakou zoufalou statistiku, kolik hráčů co najezdilo a s jakým winem ohledně výsledku na konci, takže si pamatuju hru, že v týmu, co jsem v něm hrál celkem nepodstatnou roli, byla četa ze tří HT, jeden B.Prince a ostatní na jeho tieru. Enemy měl taky tříčlenou, ale všichni míň jak půlku bitev a horší win a navíc dvě TD a jeden MT nebo HT. Do 5 minut hotovo, ti tři naši to prostě vybílili a to bylo na Dolech, kde je kopec. Po poslední zkušenosti, kdy jsem byl na publiku top s JgP už radši top být nechci, protože kolem mě byl takovej blázinec, že se mi ani nechtělo hrát. A to nejsem žádnej borec a co jsem vyfasoval!

A včera po předešlým jednodenním nadšení takový nesmysly, jako např. úplně prázdnej kopec proti vesnici na Redshire(?) a s JgP samý prohry, tak jsem to radši vypnul, protože jsem si patrně "nahrabal" už den před tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme tu pokračování statistiky "náhodnýho" MM

 

IS: 18 her, 3x T7, 9x T9, 6x T8

 

T28prot: 12 her, 7x T10, 1x T8, 4x T9

 

KV1S: 8 her, 5x T8, 3x T6

 

T29: 8 her, 6x T9, 1x T7, 1x T8

 

Je to opravdu zábava hrát, např. s tou T29 jsem dneska vyhrál tuším jen 1x a sedmkrát prohrál, 2x jsem měl přes 900 exp (bez prémka) za prohru, ani jednou pod 2k rozdanýho dmg.

 

Zvážím jestli po dnešku tanky ještě někdy zapnu, hra má bejt zábava, což vztekání se nad tim co provádí top tiery opravdu neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nostalgicky otevřel mou oblíbenou knihu "historie tanků". Je pěkný jí znovu pročítat....ale čím více jsem listoval a dostával se z první světové dál a dál...tak jsem jen spílal WG jak potenciálně krásné stromy dojebalo.

Třeba britské TD....já se na ně těšil jako malej...cvičil si posádku na lightovi...a pak WG vytvoří naprostý odpad, který je od 5 třídy naprosto nudný a stejný....

Nejhorší je, jak WG fluše historii do ksichtu. Když spojenci bojovali na západní frontě, tak měli jen dva stroje, které byly schopný porazit německé Tigry a Panthery...US stroj to na začítku nedokázal ani jeden...Jumbo šlo na frontu až v listopadu 1944 a M36 byla nasazena taky později....nové 76mm kanony co nahrazovali shitky 75mm bohužel selhaly...ty účinné stroje měli právě britové.

Archer a známý M4 Firefly, který si britové osadili 17 liberním dělem.(USA to díky patriotismu odmítlo a kluci v tancích za to hořce platili)

Archer - TDčko, podvozek z valentina...tak malý, že řidič zacouval a musel odejít pryč, páč by ho kanon zpětným rázem zabil. Dělo díky stabilitě bylo namířeno do zadu....ale byl to neviditelný zabiják....Kde je ve hře?

Firefly - Měl jako Archer 17 librový kanon....penetrace 130mm postačovala killovat Tigra na kilometr.....kde je ve hře?

 

WG nám tu rve nějaká AT2 a podobně shitky, které se bojů vůbec neúčatnily a takové legendy co zachraňovaly spojecům často *****....tu nemáme...bych blil....a toho je daleko více....

 

Jo perlička....US papláši byli v druhé světové vůbec na palici....nejdřív díky korupci nezačnou vyrábět ve své době skvělý M6 s 75mm kanonem....a pak jej zamítli i podruhé. Vyrobili 15ks M6 se 105mm kanonem...parametrově jasně drtil Tigra a byl schopen sfouknout KT!!! Né...výroba se stopla...M4 s 75 a 76mm kanonem bylo dost....těch životů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...