Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

jel jsem ve svým SU-100 a nějakej petr_slavicek mě nazval imbecilem a kemperem, přičemž jsem měl 3000 DMG a on v jeho o dva tieru vyšším ISU neměl ani polovinu :-D

 

jj to je normálka... já jsem noob a moroon docela pravidelně a pak mam většinou 3x lepší udělené dmg než ten můj hodnotitel... ale samosebou taky někdy zalamím a pak jsem noob právem .. ;-)

 

jinak dneska teda hrůza ... porážka za porážkou .... asi jen 3 výhry a 15 proher .... a to standardně náš tým rupnul 4:15 apod .... to se pak můžu na hlavu stavět.... dá se to množství blbounů ve hře nějak reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dnes opět jen Cruiser III (málo času a tyhle bitvy jsou rychlý), první spotuju uprostřed malinovky v křoví a pak mě suveréně trefí náš. Dobrá, blbec netrefil. pak přilítla druhá, třetí a čtvrtá. Spot 1000, 200dmg. hlídka, průzkumník, výhra. Další hru opět 2 teamkilly, prohra (3. tiery), další hra opět teamkill, prohra.

No a takhle to dneska jde. 800-900 dmg i na Himmlu a stejnak to projedem. Sice se věnuju 6 nepřátelům (sám), který zničím, ale mezitím jaksi ten zbytek vystřílí naše...dneska ultra noobové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne sedi staty......poslednich 10 dnu jen prohry...vyhra jednou za cas..opravdu tragedie. wg na me muselo seslat kletbu pac jsi dam treba 10 her a 1 vyhra..a to se opakuje,pokazde si reknu to prolomim a sup a dostanu jeste vetsi idioty..nemuzu udelat nic, porad u me tym reds a u nich cety modrych a fialovych takze bitva vypada tak ze nase top 10 vyjedou a do 2 minut zhebnou..v 90% her dostavame 2-4 ku 15..nechapu to a uz me to ani nebavi.koho by bavilo vyhrat 1 bitvu z 10?vse to zaclo tou posr..ou m103 jakou ja s ni mam smulu na dementy to neni mozne........podival jsem se na par lidi co ji maji a nekdo mi vysvetlete jak muze mit lamka s efr pod 1000 s m103 win 57%,kdyz ja s ni mam priposranych 47% a stale klesa..prum. dmg s ni mam 2k tak myslim ze to neni tak zle, ale co to dneska hraje za dementy to uz fakt nejde..zabava se vytratila asi to bude treba na chvilec odinstalovat...dekuji wg a red hracum za spoustu sedivych vlasu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle hra mne už začíná opravdu štvát .... jel jsem s JgPantherem... scout mi spotnul enemáckého Jgp .... vidím mu jen "šošolku" nebo chcete-li střechu za terénem .... říkám si..zkusím ho...vystřelím skoro přes půl mapy.... zásah -350hp + začal chudák hořet!!! Ten se asi mohl zbláznit. Než to uhasil zůstal někde na 190ti hp.... :Smile-tongue: To přece není možný. Jindy mi WG nalosuje neskutečného bulhara a netrefím nic ani z pěti metrů... a pak tohle - opravdu humus. Kdysi se mi to stalo i v opačné verzi. Že mi to někdo nakouřil do střechy a hořel jsem já. Neví někdo zkušený co vozí JgP na střeše tak hořlavého? :Smile_ohmy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi škrtátko ze sirek...Já zas včera potkal patrně "ghoust scouta" na Malinovce. Náš se vydal (od baráků) vpravo podle vody, tak jsem jen trochu popojel dopředu a čekal, až je rozsvítí. Jenže jenom chvíli. Pak to začalo padat i k nám z jejich báze a musel jsem se stáhnout zase dozadu (už s 50% HP a nebyl jsem sám). Jejich scouta jsem krátkej zbytek hry hledal marně a to byl někdo od nás asi tak v polovině bažiny na kraji vlevo. Nedělám replaye, jinak bych ho vyvěsil, aby to někdo okomentoval (což může i bez něj)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že víkend špatnej, nemůžu ty medka dostat pod kůžu. Když už se moc nedaří, tak vytáhnu "těžítka" a je o zábavu postaráno. :-) No a včera večer jsem se opět přesvědčil, jak je samotnej člověk zcela neschopen ovlivnit hru, na vyšších tierech. Vzal jsem E75 nastřílel cca 4200 DMG a stejně z toho byla těsná prohra, tak jsem ji vzal znovu a co se nestalo? Neuvěřitelnej "Bulhar", páč 8 výstřelů a prošla pouze jedna střela a to ještě za nula. Trošku jsem se neudržel a v chatu jsem si postěžoval na bulharskou munici, hned zareagoval naše E100, že dopadla podobně. Ovšem kouzlo je, že i přesto z toho byla jasná výhra! Takže dva tanky s poměrně slušným potenciálem nahrají kulové a přesto je z toho jasná výhra......já tomu nějak nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že víkend špatnej, nemůžu ty medka dostat pod kůžu. Když už se moc nedaří, tak vytáhnu "těžítka" a je o zábavu postaráno. :-) No a včera večer jsem se opět přesvědčil, jak je samotnej člověk zcela neschopen ovlivnit hru, na vyšších tierech. Vzal jsem E75 nastřílel cca 4200 DMG a stejně z toho byla těsná prohra, tak jsem ji vzal znovu a co se nestalo? Neuvěřitelnej "Bulhar", páč 8 výstřelů a prošla pouze jedna střela a to ještě za nula. Trošku jsem se neudržel a v chatu jsem si postěžoval na bulharskou munici, hned zareagoval naše E100, že dopadla podobně. Ovšem kouzlo je, že i přesto z toho byla jasná výhra! Takže dva tanky s poměrně slušným potenciálem nahrají kulové a přesto je z toho jasná výhra......já tomu nějak nerozumím.

 

Čemu nerozumíš? Prostě vás dva hra tak nějak pro jistotu vyřadila, nic jste nemohli pokazit a tak tým vyhrál. :Smile_blinky::Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po tomto prodlouženém víkendu se ve ně něco hnulo a fakt jsem byl už na ty hráče totálně naštván.

Po té co mě od začátku honila po mapě naše M103, kdy jsem byl v T71 (2x se trefila a asi 6x minula....), jsem se totálně vytočil a rozhodl se, že když mám hrát s takovýma blbama, tak v něčem v čem můžu ovlivnit bitvy.

 

Proto jsem porušil své pravidlo a pořídil první tank s houfnicí a goldy, M4 Sherman mě opravdu překvapil. Věděl jsem že je totálně OP, ale až tak jsem si nemyslel. První věc co je velmi překvapivá je, že tento tank mi s PÚ vydělává, i když střílím jen goldy. Takový win a tolik killů na bitvu nemám s žádným strojem, Trochu se mu přibližuje arty SU-26 za starých časů, ale toto je opravdu brutus.

Většinu bitev mám sám, protože v četě už to není taková sranda. Mám s ním po 97 bitvách 80% win a 330 killů. Jediný důvod, proč to budu hrát je ten, že chci tu hru těm noobíkům totálně otrávit, aby to přestali hrát.... Možná 1 bitva z 10 je proti aspoň myslícím hráčům, tam je mi to trochu líto. Ale jinak to hrajou pořád hráči s 4k bitvama a 150 efr....Takže přesně cílová skupina mého počínání.

 

Nejsem na to hrdý, ale jinak tato hra nešla hrát. Ať jsem vytáhl cokoliv, i když jsme jeli četu, tak to bylo na naší straně přímo strašidelné. Rudá záře, z obrazovky z levé strany byla přímo hrozivá a taky ty bitvy podle toho dopadali. Dotáhl jsem to tak daleko, že jsem málem prodal T69, kterou jsem nedávno koupil..... Jeli jsme i četu dvou T69, ale ty spoluúčastníci (nebyly to spoluhráči), byli totálně hrozný, že ani ve dvou jsme si nedokázali pomoci....

 

Rozepsal jsem se trochu více, ale fakt už se vůbec nedivím švejkovi, proč hraje co hraje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem až na pár bitev nehrál. Zato dnes co hraju je to zatím strašný. 60% bitev rozhodnutých při odpočtu a bohužel zatím žádná z nich nebyla win pro můj tým. Pokud se MM rychle nesrovná nebo aspoň nezačne nadržovat mému týmu, tak dnešní denní win bude tragický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest LucSulla

No já jsem na tom podobně. Mám teď díky slevě nakoupené KT, SU-100, ale samo ve stocku, můžu koupit JagdTigra a v těchto strojích jít hned na top děla, nebo vyexpit KV-4 či franc. TD Mle 46. A nevííííím :-D V podstatě jezdím jenom heavy a TD (plus teda S-51, ale tam neexpím nic) takže to dilema je pro mě velké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...