Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem jel jednu bitvu s pětkami. Na topu byly na každé straně dva šestkové heavy a pod každým z nich seděla jedna pětková artyna. Jak často jste se vy dostali do losu s artynou, kde jste byli třetí od topu v tabulce ? Já teda asi nikdy :D

Za poslední měsíc jsem viděl arty na topu asi ve 30 bitvách. Skoro vždy arty páté třídy a aby toho nebylo málo, tak k ní ještě většinou 2 nějaké nižší třídy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nevidíš nic špatnýho na tom že záměrně kazí hru dalším 29 lidem, tak je něco špatně. On nadává na lamky co maj hroznej w/r a kazí hry a jeho řešení je zk*** hry dalším 29 lidem... parádní logika.

 

AFKery bych nejradši střílel, občas to i dělám když mam šňůru proher, všechny je reportuju a snažím se přesvědčit všechny aby je reportli. Lepší lamka s 400 efr než afk *** s 1900 efr.

 

nevím že by Miri37 tady nadával na lamky ...konstatuje a experimentuje si, věcně bez zbytečných emocí a frustrací z proher vlastního lamáctví....

 

na tom skutečně nic špatného nevidím, měl prostě záměr něco si vyzkoušet, tak byl párkrát AFK..., skutečně zkazil hru ? to se asi nikdy nedovíme zda by to dopadlo jinak....kdyby hrál..., mnohdy se člověk může usmažit a usnažit a nezmůže téměř nic....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za poslední měsíc jsem viděl arty na topu asi ve 30 bitvách. Skoro vždy arty páté třídy a aby toho nebylo málo, tak k ní ještě většinou 2 nějaké nižší třídy.

Já včera taky hrál podobnou hru. na jedný straně Hummel top, na druhý T-43 top a 2. Hummel. Na každý straně ještě asi 3 pětky a zbytek menší... divná hra.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jel jednu bitvu s pětkami. Na topu byly na každé straně dva šestkové heavy a pod každým z nich seděla jedna pětková artyna. Jak často jste se vy dostali do losu s artynou, kde jste byli třetí od topu v tabulce ? Já teda asi nikdy :D

 

Já osobně nikdy, bo artyny nehraju :-) ale v průběhu týdne (ode dneška zpátky) jsem byl 2x ve hře, kdy byla artyna TOP (pokaždé to byl Hummel) :-/

 

Upřímnost je v pohodě. Co se týká nějaké zadele, tak je ve hře možnost nahlásit hráče. Jak moc to funguje a jak s tím WG pracuje netuším. Určité riziko, že dostanu BAN na určitou dobu tady bylo a byl jsem si ho plně vědom.

Co se vlastní hry týká, tak mě baví pokud není znám výsledek bitvy.

Rozhodně neříkám, že to co jsem udělal bylo zrovna správné. Taky jsem měl uvést, že jsem si hrál se 6 třídou, kde se normálně bez PÚ neprodělává. Uvádím je proto, aby si někdo nepřestavoval to nejhorší T9-10. Použití věty. „Takže expení šlo strašně“ asi nebylo nejvhodnější. Expy nejsou mojí prioritou, ale zajímalo mě jaké by to bylo, kdybych nehrál v té sérii bitev co jsem měl před pokusem.

 

PS: Já jsem celkem skromný. Stačí bitvy, kde mi není hned jasné, kdo vyhraje a stroj co může pro svojí stranu něco udělat. Má nějakou vlastnost co týmu může pomoci.

 

Díky za reakci. Takto podáno se to dá chápat (no, spíše napíšu "je to pochopitelnější" :-)).

Jinak souhlas s uživatelem "Thebigrolf" (= nepoužívej barevná čísílka a XVM). Já už je také nepoužívám a ta hra je skutečně (ZASE) zábavnější, respektive nejsem deptán už od začátku kvalitativní úrovní týmu. Respektive se občas při odpočtu juknu na wot-news.com na 2 naše a soupeřovy TOPy a hotovo. Také mi přijde "ošidné" posuzování procentuální šance na výhru a určitě bych se toho nedržel coby dogmatu. Řekl bych, že to sedí tak půl na půl. Stačí, aby soupeřův "nej" stroj (tedy spíše jeho uživatel :-) byl např. AFK a situace se může dramaticky změnit.

Navíc: nejlepší pocit ze hry mám, když vím, že jsem udělal maximum - a můžu klidně i prohrát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hlavně mě příjde docela úsměvný, když si někdo myslí že na začátku pozná že je hra prohraná :-D to je nějakej věšteckej skill na posádce? často se mi stane, že třeba na začátku prohráváme 1:5 nebo podobně, ale hra stejně skončí vítezstvím, protože jsou hráči co jsou schopný průběh otočit. nechci ze sebe dělat nějakou skillu, ale často se mi to stává teď, že hraju s Pattonem a losy mám takový, že hlavní práci by měly dělat desítky, ale neudělaj, místo toho umřou ze začátku nebo hrajou tužku, pak zbejvá mě nebo někomu jinýmu, aby dělal jejich práci a otočíme to k výhře. občas se to nepovede, ale často jo, takže když někdo hází flintu do žita ze začátku bitvy, je podle mě lama. to je asi všechno co k tomu můžu říct

 

btw už jste viděli gejmplej z novýho betlfíldu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hlavně mě příjde docela úsměvný, když si někdo myslí že na začátku pozná že je hra prohraná :-D to je nějakej věšteckej skill na posádce? často se mi stane, že třeba na začátku prohráváme 1:5 nebo podobně, ale hra stejně skončí vítezstvím, protože jsou hráči co jsou schopný průběh otočit. nechci ze sebe dělat nějakou skillu, ale často se mi to stává teď, že hraju s Pattonem a losy mám takový, že hlavní práci by měly dělat desítky, ale neudělaj, místo toho umřou ze začátku nebo hrajou tužku, pak zbejvá mě nebo někomu jinýmu, aby dělal jejich práci a otočíme to k výhře. občas se to nepovede, ale často jo, takže když někdo hází flintu do žita ze začátku bitvy, je podle mě lama. to je asi všechno co k tomu můžu říct

 

btw už jste viděli gejmplej z novýho betlfíldu

 

 

Mapa step, naše četa E100, IS7, T110E4, zbytek teamu heavy 10+ 9 tieru plus 5 artin. A teď enemáci, 2 x Baťák v četě + další tři medkové desítky, něco, něco a 5 artin. Stalo se mi to 3x v jeden den a v průběhu hodiny, hra byla ukončena vždy do 5-ti minut totálním rozebráním našeho týmu a naprostou nasraností nás hráčů. Nic "úsměvného" nám na tom nepřišlo, dopředu prohraná bitva, nebyla žádná šance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako jo, tohle je fakt blbej los :D ale to už jsem psal v diskusi o tý nový mapě co maj přidat - většina lidí hraje za pomalý krabice, z mýho pohledu je to nerozum, když to člověka hodí většinou otevřenou mapu. proč myslíš že jsem prodal E-100, protože na většině map chytím 200mm HE do ksichtu po prvním spotu. a to můžou bejt lidi v heavynách rádi za to že jsou mapy tak malý

ale i tak, kdybych chytil takovej brutální los tak neházím flintu, aspoň bych čekal na to až to někdo rushne a snažil se rozdat DMG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako jo, tohle je fakt blbej los :D ale to už jsem psal v diskusi o tý nový mapě co maj přidat - většina lidí hraje za pomalý krabice, z mýho pohledu je to nerozum, když to člověka hodí většinou otevřenou mapu. proč myslíš že jsem prodal E-100, protože na většině map chytím 200mm HE do ksichtu po prvním spotu. a to můžou bejt lidi v heavynách rádi za to že jsou mapy tak malý

ale i tak, kdybych chytil takovej brutální los tak neházím flintu, aspoň bych čekal na to až to někdo rushne a snažil se rozdat DMG

 

Klidně odpřísáhnu, že za těch odehraných 12 tis bitev, jsem tank ani jednou "neodepsal" či utopil a vždy bojoval do poslední kapky krve svých tankistů!! :-P

Ono se to lehko řekne, ale já hraji skoro výhradně těžítka a to ze spousty důvodů. Baví mě dávat pořádnou ránu, mám rád hodně pancíře, sem starší člověk, takže se mi z rychlej tanků motá hlava :-P, mám vyexpené 4 heavy desítky plus pátou expím. To vše mě navíc stálo spoustu času i peněz, takže jsem naštvanej, že mě o tu zábavu někdo takhle svévolně připravuje.

Ano, okolnosti mě nutí dát se i do těch rychlíků, ale mám je pouze jako doplněk, hlavní jsou heavy. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je někdo celý natěšený z toho, že za stavu 0:8 to ten zbytek týmu otočí a ono se vyhraje, tak je to jeho věc ale mě teda osobně zázraky a nebo 1 až 2% nějaké šance na něco vůbec nezajímají. Mrknu na XVM, mrknu na techniku, mrknu na mapu a mrknu na prvních 5 minut a je mi jasné kdo vyhraje. Spletu se asi tak maximálně 5x ze 100 bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je někdo celý natěšený z toho, že za stavu 0:8 to ten zbytek týmu otočí a ono se vyhraje, tak je to jeho věc ale mě teda osobně zázraky a nebo 1 až 2% nějaké šance na něco vůbec nezajímají. Mrknu na XVM, mrknu na techniku, mrknu na mapu a mrknu na prvních 5 minut a je mi jasné kdo vyhraje. Spletu se asi tak maximálně 5x ze 100 bitev.

 

OT: nejsi náhodou nějak spřízněn se zpěvákem české blackmetalové legendy (kapely Root) Jiřím "BigBoss" Valterem? Ta podoba je až zařážející... případně teda Jiří, jsi to ty??? ;-)

 

https://www.google.cz/search?q=ji%C5%99%C3%AD+valter+%2B+root&hl=cs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=3fpSUcufJ9OP4gSdloGYAg&ved=0CEwQsAQ&biw=1674&bih=958

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je někdo celý natěšený z toho, že za stavu 0:8 to ten zbytek týmu otočí a ono se vyhraje, tak je to jeho věc ale mě teda osobně zázraky a nebo 1 až 2% nějaké šance na něco vůbec nezajímají. Mrknu na XVM, mrknu na techniku, mrknu na mapu a mrknu na prvních 5 minut a je mi jasné kdo vyhraje. Spletu se asi tak maximálně 5x ze 100 bitev.

stejně jde jen o to rozdat / naspotovat dmg, takže když už to člověk ze začátku nevzdá, tak to dělá aspoň kvůli sobě, ne jen kvůli týmu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 5ti minutách je mi to jasné taky , protože dýl ty bitvy většinou netrvají. :Smile_trollface-3:

 

Ale nezapomente, ze zazraky se obcas deji. Jeden priklad z nedavne doby. Po 5 minutach stav 1:8 Pak srovnani na 10 : 10. Pak zase 10:13 a nakonec vyhra 15:13. Ja mel Focha devitkoveho a vydrzel jsem az do konce a mel jsem 9 killu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nezapomente, ze zazraky se obcas deji. Jeden priklad z nedavne doby. Po 5 minutach stav 1:8 Pak srovnani na 10 : 10. Pak zase 10:13 a nakonec vyhra 15:13. Ja mel Focha devitkoveho a vydrzel jsem az do konce a mel jsem 9 killu.

 

Jj, to je pak alespoň bitva, na kterou se jen tak nezapomíná :-) bohužel k podobným výsledkům je třeba IMHO zejména TRPĚLIVOSTI, kterou (bohužel) neoplývám, až bych snad i řekl, že ji skoro ani nemám :-/ a to i přesto, že si na to myslím a říkám si "počkej, počkej, nevykukuj, nejezdi tam" :-)

 

A ten blackmetalista opravdu nejsem. Já mám radši klasický rock.

 

To byl jen takové "přátelské pošťouchnutí" ;-) ale ta podoba tam kua je, to zase ne že ne :-) jj, všimnul jsem si v postu, kde jsi zmiňoval Nazaret... já už slušně "vyměknul" oproti svému metalovému období v pubertě, ale na "klasický rock" zatím nedošlo (hodně poslouchám Jima Hendrixe a třeba The Doors, ale to se zřejmě nedá mluvit o "klasickém rocku" :-))...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...