Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že včera na clusteru jedna s Matildou většinou dobré losy a tudíž jsem přidal dalších 30 vítězných bitev do statistik. Oproti předchozímu dnu to byl obrat o 180 stupňů. Začínám mít podezření, že MM nějak pracuje se statistikami hráčů. Včera jsem je měl nějaké rozhašené (neukazovaly se u mě žádné hodnoty) takže mě to MM moc tím losem neprznil. Dnes si dám asi pauzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, T50-2 si to šine přes pole, pečlivě zamířim, trefa, penetration, 0 dmg. Sleduju ho dál, zamířím, trefa, penetration, 0 dmg. Paráda. S dělem co má průměrnej dmg 440 a 250 pene.

 

Možná začnu věřit konspiračním teoriím zdejších matadorů :-)

 

Včera bitva s M6 (byl jsem TOP v týmu, M6 v "elitu")... spoluhráči byli podpůrměrní (dle EFR), soupeři na tom byli lépe...

 

Skončil jsem tak, že mě nakouřila artyna a pak na 2 rány dosmahlo KV-1... které stálo asi 100 metrů ode mě bokem (já se pěkně naúhloval čumákem k němu) a já ho 2x natankoval s hláškou "střela neprošla" (samozřejmě dozaměřeno). Docela jsem čuměl, bitvu jsme samozřejmě prohráli :-/

 

EDIT: pro pobavení: potkal jsem se s hráčem "LANZER82" (měl nějakou desítku tank) a jelikož hrál docela mizerně, trošku jsem ho po hře okouknul... kolem 14.500 odehraných bitev, WM6 = 415 (!!!) a samozřejmě v KLANU (D-KK - asi dementi - ****** a kun(d)y) :-) jsem mu psal, že s takovými staty musí být robot, ale bez reakce... asi je to fakt robot :-)

 

http://worldoftanks.eu/community/accounts/503273807-Lanzer82/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek jsem na public skoro nepáchnul. Dal jsem násobek na Alectovi, četu s Bobem (T29) a to bylo vše. Vlastně ne. Usadil jsem se na rotách. Dnešek byl celkem vtipnej. První jsem vstoupil do nějaké české, kde byl mimo jiné i Bedza - Hugovec (zdravím Bedzo), tímto zdravím, který se mě s nadšením snažil dostat k nim :Smile_teethhappy: Zahráli jsme si pěkně. Druhá rota byla podobná. Klan na TS, můj Hellcat nastartovanej v zájemcích. Pak se přes Q ozvalo, že mě chce, ať mě vemou...pak nějaký nesouhlasný zabručení a po chvilce jsem už byl na poli :Smile_smile:

 

Musím říct, že roty jsou něco jinýho. Ač jsem jel podle WN6 se slabšími, žasnul jsem co se dělo. I když to byl trochu mix a nízký hodnocení, poslouchalo se, v 90% se jelo podle velitele, žádný nadávky, klidný prohry, nadšený výhry. Tihle lidi mají prostě můj respekt. Prohry proti publiku nemrzí, protože když člověk jede proti týmu, kde má většina lidí dvojnásobný WN6 a vidí, jak se to rozjede podle plánu (pravděpodobně nevidí ty staty) a drží, bojují. Opravdu jsem byl pyšnej, když se takovéhle bitvy vyhrály. Dnes jsem stál povětšinou proti silnějším týmům, ale ti kluci všude bojovali, když šlo do tuhýho, začal jsem mluvit a poslouchali. Spolupracovali a váleli. Úžasný. Druhou věcí je, že jsem pravidelně býval s top dmg, ale nebýt kluků, tak bych se taky mohl jít klouzat. Poslední rota 7:1, z toho první 3 hry šance na win 33% a dopadlo to. Prohra byla až poslední, kde jsem se nechal zvyklat kámošem a nestihli jsme se včas vrátit a podpořit naše bránící hrdiny. Zůstal jsem sedět s otevřenou pusou, když jse zjistil, že můj dnešní win je 75%. Takže naprostá spokojenost a doufám, že to tak zůstane a nebudu nucen se vrátit na publik. Jo a co zahřeje na srdci je, že tým dokáže ocenit poctivě oddřenou nebo zachráněnou bitvu :Smile_teethhappy:

 

PS: Stále zamilován do Hellcata. A čest a slávu všem loajálním spolurotařům :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek jsem na public skoro nepáchnul. Dal jsem násobek na Alectovi, četu s Bobem (T29) a to bylo vše. Vlastně ne. Usadil jsem se na rotách. Dnešek byl celkem vtipnej. První jsem vstoupil do nějaké české, kde byl mimo jiné i Bedza - Hugovec (zdravím Bedzo), tímto zdravím, který se mě s nadšením snažil dostat k nim :Smile_teethhappy: Zahráli jsme si pěkně. Druhá rota byla podobná. Klan na TS, můj Hellcat nastartovanej v zájemcích. Pak se přes Q ozvalo, že mě chce, ať mě vemou...pak nějaký nesouhlasný zabručení a po chvilce jsem už byl na poli :Smile_smile:

 

Musím říct, že roty jsou něco jinýho. Ač jsem jel podle WN6 se slabšími, žasnul jsem co se dělo. I když to byl trochu mix a nízký hodnocení, poslouchalo se, v 90% se jelo podle velitele, žádný nadávky, klidný prohry, nadšený výhry. Tihle lidi mají prostě můj respekt. Prohry proti publiku nemrzí, protože když člověk jede proti týmu, kde má většina lidí dvojnásobný WN6 a vidí, jak se to rozjede podle plánu (pravděpodobně nevidí ty staty) a drží, bojují. Opravdu jsem byl pyšnej, když se takovéhle bitvy vyhrály. Dnes jsem stál povětšinou proti silnějším týmům, ale ti kluci všude bojovali, když šlo do tuhýho, začal jsem mluvit a poslouchali. Spolupracovali a váleli. Úžasný. Druhou věcí je, že jsem pravidelně býval s top dmg, ale nebýt kluků, tak bych se taky mohl jít klouzat. Poslední rota 7:1, z toho první 3 hry šance na win 33% a dopadlo to. Prohra byla až poslední, kde jsem se nechal zvyklat kámošem a nestihli jsme se včas vrátit a podpořit naše bránící hrdiny. Zůstal jsem sedět s otevřenou pusou, když jse zjistil, že můj dnešní win je 75%. Takže naprostá spokojenost a doufám, že to tak zůstane a nebudu nucen se vrátit na publik. Jo a co zahřeje na srdci je, že tým dokáže ocenit poctivě oddřenou nebo zachráněnou bitvu :Smile_teethhappy:

 

PS: Stále zamilován do Hellcata. A čest a slávu všem loajálním spolurotařům :Smile_honoring:

dej si 2-3 hodinky sólo public a uvidíme jak se budeš rozplývat... jdu se vyblejt do "ulevte si"...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, už zkoušíš TDéčka z Anglie? Expí se to skoro samo protože skoro vždy nastřílíš hafo damage. Děla velice přesná a hlavně rychlopalná. Už mám AT15 a je to sranda s tím hrát. Čelně tě dává pouze vyšší tier a z dálky ani to ne. Hitzóny ještě nikdo nezná, takže si lze dovolovat být vidět, což u jiných TD ani nejde a ta děla, ta dělají díry do všeho co potkáš. A ještě jedna věc. Zjistil jsem, že když si pustím dobrou muziku, dnes to byla kapela Nazareth, tak to dávám tak nějak lépe a hlavně se tak nenasírám, takže jsem projel všechny tanky co mám z velice vysokým W/L. Teda na moje poměry pochopitelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo. Celonoční šichta za dělem pro T29. Úžasná přehlídka toho, co lidi dovedou. Mě nevyjímaje. Zpočátku plácání pod 10% WR a už jsem si říkal, že pokořím rekord 12, cosik % Nakonec japonec a dopadlo to výborně snad jenom trochu šoku. Sice už jen zbývá na top kanon cca 2k exp,m ale WR vylezlo na 72%, šikovnej tankista 1 třídy a nějaký placky.

 

Tak jo...dnes půl litru rumu, M u M6 a výše uvedená jednička u T29. sajonara pac a pusu mám toho tak akorát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, už zkoušíš TDéčka z Anglie? Expí se to skoro samo protože skoro vždy nastřílíš hafo damage. Děla velice přesná a hlavně rychlopalná. Už mám AT15 a je to sranda s tím hrát. Čelně tě dává pouze vyšší tier a z dálky ani to ne. Hitzóny ještě nikdo nezná, takže si lze dovolovat být vidět, což u jiných TD ani nejde a ta děla, ta dělají díry do všeho co potkáš. A ještě jedna věc. Zjistil jsem, že když si pustím dobrou muziku, dnes to byla kapela Nazareth, tak to dávám tak nějak lépe a hlavně se tak nenasírám, takže jsem projel všechny tanky co mám z velice vysokým W/L. Teda na moje poměry pochopitelně.

Nejedu a nepojedu. K smrti nesnáším všechno co jede pod 25km.....proč myslíš, že mě přestal bavit i jnak super FCM36? Není pro mé nervy nic horšího, než se někde plazit 20 a do kopce 8km...fakt mě vůbec nelákají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se ti vůbec nedivím. Také jsem si říkal, že už nic expit nebudu a jenom budu kupovat zajímavé kousky, jako Hetzera, Hellcata a tak. Jenže jsem si zkusil ta britská TD a ono to bylo zábavné (až na tu rychlost, ale já hrál dlouho T95 a tak jsem imunní) a tak furt pokračuju. Nějak to nehrotím a jenom lezu pomalu nahoru. Celá ta lajna je velice dobrá. Každé TD je odolné, přesné, rychlopalné...a pomalé :Smile_blinky: . No, holt nelze míti všechno. Obávám se jenom toho, že tier X bude stejně k prdu, jako JpzE100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to chápu, to mě také pěkně sere ale proto si pustím muziku a chlastám Portugal..... :Smile_trollface-3:

 

s tou muzikou to mám úplně stejně Kanáre. :-) (někdy i s tím vínem ;-) ) Taky jsem zjistil, že působí blahodárně na psychiku během hry... méně se rozčiluju, méně nadávám, jsem klidnější, více mne to baví .... takže většinou ac/dc, Midnight oil, apod .... když jsem ubrečenej, tak něco klidnějšího, třeba Norrah Jones či něco všeobecně do blues ....

 

Jinak já o víkendu zakoupil pekelnou číču a ač ještě nemám top kanón, hraje se s ní docela dobře. Za celý víkend win někde okolo 60% což beru na publicu jako super den. Teším se až bude Hellcat vymazlenej a posádka opět na 100% ... budu mít dalšího vydělávače vedle Stuga...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ty anglány nehraju právě kvůli tomu X tieru, pro mě ten stroj jak je nastavený nemá ve hře co dělat a doufám, že se masově nerozšíří. Ta 9 měla být X tier a tu pitomost tam vůbev neměli dávat.

To je jako nějak OP? To se mi nezdá. Už jsem ho parktát potkal a jakoby tam ani nebyl, tož nevím teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...