Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ale tak ono se to těžko může nějak škatulkovat. Iron Maiden také asi není klasický rok a já to do toho řadím. To je moje soukromé třídění, které by se spíše mělo nazývat asi tako: "Staré dobré pecky!" :Smile_trollface-3::Smile_blinky:

 

Třeba toto: http://www.youtube.com/artist/manfred-mann?feature=watch_video_title

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem opět při odpočtu nevěděl jestli prohraji nebo ne a dokonce jsem to nevěděl ani po 5 minutách bitvy no, co říct.... :Smile_teethhappy:

 

Jediné co mi kazilo hru s E50 bylo setkání s 2x 5 artyn na mapě kde má obrovský vliv kombinace scout - arty. Na Malinovce a Redshiru. Bohužel jak naše arty tak scouti nezahráli nic a ač se podařilo naší AMX50B nasázet lehce pod 6k dmg s podporou mích 3,5k poškození prostě to nestačilo, když naše arty měla dohromady něco přes 4k dmg a enemácká přes 10k a to o jednu arty přišli na countera hned v první minutě a to si pořád myslím, že hrát s arty je to nejjednodušší v celém WoT, no jak vida, pro někoho je i arty moc. Jinak E-50 hodnotím na 110,5% je to skvělí stroj. :Smile_smile:

 

Pronásobení Obj.268 už beru jako pohodovou záležitost. Ač X tier arty ne-arty mapa ne-mapa tahle bestie si práci odvede všude a vždy. 4 kousky a 5k dmg a to jsem většinu mapy projel na RRR :Smile_teethhappy: . Není třeba zastavovat.

 

GWTiger po osazení top děla se stal velice účinný nástroj na rozdávání pozdravů vrchní polovinou úhlů. DMG mám sice pořád jen lehce nad 2k, ale tuším, že se podá a časem přelezu přes 2,4k dmg. Dneska jsem poprvé z nouze použil jediné APčko co vozím a vyšlo to za 1651hp a zničená E100 (byla si 30m daleko a bokem)sice mě potom sesmahla artyna, ale i tak jsem byl potěšen.

 

Od rozdělí serverů, jsem zatím byl vždy hozen na EU1. Nějak to neřeším kde hraji, je to opět zbytečné. Nechat to na AUTO je lepší. :Smile-tongue:

 

Dneska se mi stalo, že spousta lidí nadávala na hráče cz/sk, tuším, že naše jméno v lesích, borech, pastvinách, pouštích, bažinách, přístavech, městech a blatech WoT nezní moc dobře ba naopak se obávám, že jsme za totální idioty. No není se co divit, ono si totiž stačí přečíst pár příspěvků zde na foru a člověk má jasno proč tomu tak je. Ani jsem o tom nechtěl psát, kdyby nebylo poslední bitvy dnes, kde hned při startu se nějak na chvilku zablokovali naše AT15 a SuperPershing. Po spršce nadávek v angličtině s gramatikou zpráv z KLDR se SP rozhodl pomstít, žel se mu to povedlo, žel měl na věži ČESKOU vlajku, žel měl nick s příponou cz, žel je to i zástupce klanu, žel byl to další debil.

 

 

h-xrzvepaj.jpg

 

 

 

Teď jsi dám pauzu, zítra vyprší premium účet a potřebuji si dát oraz a také, ale to by jste mi nevěřili, že na VŠ po mě chtějí seminárky :Smile_teethhappy: divné. Pokud bude čas stáhnu si test - server a zablbnu si tam jinak na shledanou u verze 8.5.... :Smile_glasses:

 

Ať se daří....

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbů je všude jaxraček a to napříč národnostmi, to jenom někteří mají pocit, že když si najdou obětního beráka, tak že něco vyřeší. Neexistuje žádný důvod, který by nějak dával zapravdu v tom, že ten a nebo onen národ je blbější. Uvědomte si, že tuhle hru hraje 80% dětí a dětiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci? Ty jako myslíš, že ve 24:00 už dětí spí?! Omyl! To právě spinká každý tatík, který už má toho za celý den dost ale dětičky nee. Popřípadě si k tomu sedne ten vrátivší se z hospody a jiný sváteční hráč, který ani neví co je to hitzóna. Ať je to, jak jeto, tak faktem je, že za tuhle marast situaci může ten šíleně složitý a nepřehledný systém, který nebyl nikdy a nikde oficiálně vysvětlený ( bůhví, zda WG vůbec ví, jak co funguje ) a tím pádem 80% hráčů o tom neví lautr nic. WG mělo asi mylnou představu o tom, že když se nebude nic vědět a bude to co nejvíc zamlžené, tak že se jim hráči budou v bitvách batolit jak telátka a nikdy nikdo nebude o moc lepší, než někdo jiný. Povedlo se jm to! 80% hráčů se opravdu batolí a vůbec nic neví ale těch 20% zbylých na to kouká jako když vleze Einstein do Jedličkova ústavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano svět má různá časová pásma ale evropa zase tolik ne, dejme tomu +-2hodiny, každopádně dětičky nejsou jediné lamy ve hře.

tak jako každý národ má své mamlasy tak každá věková skupina má taky své.

Tak o tom nepochybuju. Jen je fakt, že těch dětiček je tam nějak moc. Do hampejzu také nesmějí, tak tady by to také chtělo nějakou selekci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem udělal fatální chybu. Vyjel jsem sám na public. Nejdřív ELC. 1:3, co povídat. Jedno z nejvyšších dmg mezi devítkami, to už je na psychologa.

Pak jsem si řekl, že to hraní s T110E5 prostě musí jít, že zvednu win, je to jen normální tank. Fatal error. Opět 0:2, vždy 5 artin, životnost 3 rány. S desítkou zemřít po třech ranách je na mě trochu moc. Slibuju, že nic krom Hellcata a SU-85 (bohužel musím expit) na public nevyjedu. A už vůbec ne bez čety.

 

Navíc ta zku.... náhoda v každý střele. Dát E-50 zezadui za 0 dmg, neshodit pásy, prostě nic je trapárna nejvyššího kalibru. Dost, už jen čety a roty na nnízkých tierech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri37, tebe potkat 2x z těch hokuspokus bitev, tak jsi veden na supportu WG. Když Tě to nebaví, tak to nehraj, stejně jako každý jiný inteligentně uvažující jedinec.

P.S. Ještě nedávno se dalo přečíst v daném vláknu daná problematika, ale od té doby, co se NĚKDO vrátil z Banánové dovolené je všude kritika WG. :facepalmic:

A co lidi, kterým se to po rozjezdu odpojí, jako se to stávalo mě? Nebo když hra zamrzne anebo způsobí restart počítače? V prvním případě jsem se jak blb snažil co nejrychleji nalogovat zpátky, abych stejně zjistil, že je většinou ze mě vrak. Teď bych byl v naprostým klidu, protože to za žádný nervy nestojí! Tak by to možná chtělo víc tolerance, zvlášť u tak skvěle optimalizovaný hry jako Wot je! Pokud není znám důvod, není to kritika ale netolerance. Hru nejvíc zkazilo WG, ono z ní udělalo střílečku, kde náhoda hraje rozhodující roli. Já třeba nevím, kolik je v týmu stockových tanků, na jaký úrovni jsou jejich posádky a jaký doplňky používají. To jsou faktory, který asi nejen podle mě hru ovlivňují. A samozřejmě, jak kdo umí hrát, což se koupit nedá. Pokud soudíš bez těchto faktů, tak to pro tebe asi už není jenom hra. Komu by se mělo vynadat za to, že tam hraje hafo hráčů, co nemá ani 1k bitev? A že jsou jich mraky a jen výjimky jsou na 50% win! Aspoň na t5-7, který občas hraju. Že je na tomhle fóru málo hráčů, co má win pod 50% a naježdíno je jedna věc, ale, že je to zlomeček celkovýho množství je věc druhá.

Ostatní napsal Kanár.

Pokud je víc kritiky než chvály, tak to asi o něčem vypovídá. Jeden člověk (ten NĚKDO) těžko ovlivňuje veřejný mínění. Nebo jestli si z expení udělal někdo vedlejšák, je to jeho věc a způsob zábavy. S premiákem je to rozhodně menší otrava, já mám peníze na jiný věci a nejsem úplej blázen.

Ale co se do něj navážíte? Je to každého věc, jak si to hraje. Jestli se mu zachce utopit tank, tak ať si ho utopí. Jestli někdo hraje blbě a nebo naopak špičkově, tak to také nijak neovlivníte, tak nechte lidem svobodu. Je to to jediné co v této diktátorské hře lze také mít. Kecy o nějakém týmu si nechte od cesty prosím. Tým je četa a rota ale ne sólo hraní na publicu! Proč nenadáváte někomu, že hraje furt jen artyny a nebo hraje furt jenom skauty stylem kamikazééé ?! Je to uplně totéž.

Někdo tu napsal, že podstatný je co nejvíc rozdat za sebe, svatá pravda, protože týmu je to většinou stejně jedno. A v horším případě na adresu toho, kdo měl v bitvě lví podíl píšou cosi o cheaterech nebo goldnoobech. Mě třeba víc štvou hráči s HT, který vzadu obsadí pozice pro TD nebo se úsilovně věnujou horolezectví. Ale na druhou stranu, když se z toho stal takovej maglajz, na co číst k čemu ten tank je a jak s ním hrát. Umřu, tak si vezmu jinej a znova "vyrážime a to muselo bolet" :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mám dobrý den, překonal jsem rekord. Už mám 17 proher v řadě a W/L s T15, který byl 67% už mám jenom 55%. Přitom nemám špatné losy a týmy jsou vyrovnané až podezřele ale problém je v tom, že je to vždy protlak na obou stranách a jen já zelený u nás a někdo zelený u nich. Nastřílím pokaždé 2 až 3 x víc damage než kdokoliv v bitvě, enemy nevyjímaje a stejně to nestačí. Zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mám dobrý den, překonal jsem rekord. Už mám 17 proher v řadě a W/L s T15, který byl 67% už mám jenom 55%. Přitom nemám špatné losy a týmy jsou vyrovnané až podezřele ale problém je v tom, že je to vždy protlak na obou stranách a jen já zelený u nás a někdo zelený u nich. Nastřílím pokaždé 2 až 3 x víc damage než kdokoliv v bitvě, enemy nevyjímaje a stejně to nestačí. Zajímavé.

Pechta si doslapla i na Kanara!

 

Ja mel dnes bitvu co me presvedcila o naprostem ignorantstvi vetsiny artynaru. Svitil jsem s IS3 nepratelsky stroje na nepratelske zakladne (tier8-10), nemohl jsem vyjet spoza duny a nase 3 (!) arty vubec nestrileli, asi se bali ze je trefi zbyvajici jedina enemy arty. Po me silo kdeco...nakonec jsme to projeli diky tem blbum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a zapoměl jsem, že 2x, když byla jasná výhra a vedli jsme o 8 tanků a podruhé dokonce o 12 tanků, tak nám to pokaždé nějaký šulínek capnul. :facepalmic:

 

Včera nám v bitvě osmičkových tierů capnul bázi šestkový Chrchloň a dokonce dostal "Nájezdníka" :-) to jsem byl opravdu divák... svět se v ***** obrací :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...