Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Víkendových pár her docela v klidu, naštěstí dvojnásobek zkušeností pro posádku není pro noobíky tak lákavý, aby vyprodukoval taková zvěrstva, jako 3x nebo 5x expů, kdy to je fakt na publiku masakr.

A pro rouzproudění mysli při pondělku tu mám pro délehrající hráče WoT jednu otázku za 2 bludišťáky. Jakou kombinací je možno nepenetrovat s dělem,co má pene 276, na vzdálenost cca 10m kolmo postavený pancíř o síle 102 ? Jednalo se o souboj dvou T30 ve městě face to face.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkendových pár her docela v klidu, naštěstí dvojnásobek zkušeností pro posádku není pro noobíky tak lákavý, aby vyprodukoval taková zvěrstva, jako 3x nebo 5x expů, kdy to je fakt na publiku masakr.

A pro rouzproudění mysli při pondělku tu mám pro délehrající hráče WoT jednu otázku za 2 bludišťáky. Jakou kombinací je možno nepenetrovat s dělem,co má pene 276, na vzdálenost cca 10m kolmo postavený pancíř o síle 102 ? Jednalo se o souboj dvou T30 ve městě face to face.

 

25% náhoda + Bulhar + zavřené oči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám dilema, do čeho vrazit kredity. Mám koupit Panthera I. případně počkat na patch 8.5. a co bude dál s touhle větví. Nebo se nabízí možnost Tiger II.

??????

Osobně bych teď jen expil a počkal co bude v půlce dubna až bude mít WG výročí. Určitě budou slevy. Nákupy doporučuju až potom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na jeden - dva dni, sa mi posledné dva mesiace celkom darí. Pravda, dobrým výsledkom pomáha aj malý počet odohraných hier. Človek, ked nehrá 20 hier denne, ale dá si ich skutočne len pár, tak to málo odohrá s nadšením a s chuťou. A zabaví sa.

Za posledné dva mesiace mám necelých 150 bitiek, WR cez 60% a win6 skoro 2000.

 

A po dobrých troch mesiacoch hibernácie, som sa včera rozhodol, že idem expiť aj nejaký tank - konkrétne T-50.

 

Pauza fakt pomohla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem tanky nehrál, až včera večer a to jsem myslel, že mi z těch spoluhráčů jebne.

Dneska přesnej opak, ani jsem se nemusel moc snažit a výhry jen lítaly.

 

Btw, kolik je cca potřeba expů na Ace tankera (M) u T71? Nastřílel jsem 2600 dmg, 3 killy, 1500 naspotováno, 7 spotnuto a 1100 exp = (2). To jsem docela koukal, alespoň 1. úroveň bych čekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer (poslední 2 bitvy ze 6 celkových) takovej bulhar, kde mi to vše lítalo mimo a cinkalo co mohlo. No, půlka trefených bylo pro změnu za 0 dmg.

 

Dnes zatím jediná bitva. Cruiser III, 9 kousků, 1250 dmg, 400dmg nasvícením. Ještě dám asi 3 bitvy četu s T18, jsem zvědav.

 

Bad_Boy: Já je šikanuju už na II. tieru. Jednak na dlouhý bitvy nemám čas a tankama si potřebuju zlepšovat náladu, abych ten tlak ustál. Cruiser mi to krásně splňuje. I bez goldů :Smile_Default: No a ten pocit, že jste v podstatě vyhráli sami 3 bitvy ze 3 za to stojí :Smile_teethhappy:

 

Mmj, když jsem odpoledne kouknul na wotlabs, za posledních 24 hodin jsem měl Kill/Death ratio 33, to mi ještě nebralo ty večerní dvě prohry, pak to kleslo, ale i tak fajn :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sem jezdil sám s arty, tak winrate kolemv 35%, pak v četě asi 65%. blbců je dicky dost, hlavně v mejch týmech :Smile_sad: .

pomalu se posouvám na e-75 a mílovými kroky se blížím k gwp. občas to mixnu s t18....

celkem dobrej den, jen člověk nesmí jezdit bez čety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer (poslední 2 bitvy ze 6 celkových) takovej bulhar, kde mi to vše lítalo mimo a cinkalo co mohlo. No, půlka trefených bylo pro změnu za 0 dmg.

 

Dnes zatím jediná bitva. Cruiser III, 9 kousků, 1250 dmg, 400dmg nasvícením. Ještě dám asi 3 bitvy četu s T18, jsem zvědav.

 

Bad_Boy: Já je šikanuju už na II. tieru. Jednak na dlouhý bitvy nemám čas a tankama si potřebuju zlepšovat náladu, abych ten tlak ustál. Cruiser mi to krásně splňuje. I bez goldů :Smile_Default: No a ten pocit, že jste v podstatě vyhráli sami 3 bitvy ze 3 za to stojí :Smile_teethhappy:

 

Mmj, když jsem odpoledne kouknul na wotlabs, za posledních 24 hodin jsem měl Kill/Death ratio 33, to mi ještě nebralo ty večerní dvě prohry, pak to kleslo, ale i tak fajn :Smile-hiding:

tak ono neni moc umění lovit nováčky s 50% posádkou co ani pořádně neznaj mapu po který jedou. ale když z toho máš dobrej pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono neni moc umění lovit nováčky s 50% posádkou co ani pořádně neznaj mapu po který jedou. ale když z toho máš dobrej pocit.

Kdyby se dalo hrát někde jinde. Hellcat jde, ale ty bitvy jsou dlouhý, zakempený a nudnější. Tady je to dynamický a navíc tam taky hrajou skilleři, o to větší motivace sundat právě je :Smile_teethhappy: Nikde není napsaný, že 2. tier je jen pro nováčky. á to mám jako relax. Jako Svejk goldy v Pz IV, akorát jsem níž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes opět klasika... snažil jsem se něco zahrát s e50 .... většinou samé X tier + 4 arty .. + 3 IX tier včetně mne .... ve výsledku skoro vždy nejvíce expů .... to se mi pak chce plakat když průměrná lama jako já je první v tabulce. Jak je možné se dopracovat na X tier a nezahrát nic?? Nechápu... :-( .... dnes večer 5 proher a 1 výhra...

Nějak mne navíc na těhle hrách nebaví ty artyny ... :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem týden nehrál a nervy jsou hnedka lepčí, už se na tu hru začínám i trošku těšit, že si ji znova dám. takže rada pro všechny - dejte si občas pauzu :)

 

Tady lidi so josu na foru mají většinou super staty víc jak 52%, nědko skoro až k 60. ale celkově je takovýchdle hráču minimum, mnohem větší je skupina hráčů do 50% - tj lamy. Takže je prostě větší pravděpodobnost že dostanete do týmu tydlencty umělce, než dobrý hráče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem týden nehrál a nervy jsou hnedka lepčí, už se na tu hru začínám i trošku těšit, že si ji znova dám. takže rada pro všechny - dejte si občas pauzu :)

 

Tady lidi so josu na foru mají většinou super staty víc jak 52%, nědko skoro až k 60. ale celkově je takovýchdle hráču minimum, mnohem větší je skupina hráčů do 50% - tj lamy. Takže je prostě větší pravděpodobnost že dostanete do týmu tydlencty umělce, než dobrý hráče

 

Jako 50% děkuji za ohodnocení Lamou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...