Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes mám asi tak 15% W/L. Neskutečné šňůry proher !!! A to bych nemohl tvrdit, že byly losy špatné, spíš vyrovnané ale z nějakého nepochopitelného důvodu to bylo stejné, jako kdybych měl šanci na výhru 30%. Hrál jsem AT15, Hetzera, Hellcata a AMX50 100. Všechno jedno a všechno marné. Každou bitvu jsem nastřílel 2x až 3x víc, než kdokoliv jiný a to včetně enemáků. Stejně lost. Jen pro představu. Poslední bitvu jsem konečně vyhrál a to jsem nastřílel 5 700 damge !!! Druhý nejlepší měl 2 010. Ach, jo !!! :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to nějak shrnul. Kdys dávno, jako mladý junák jsem viděl spartakiádu, cvičení děvčat. I myslel jsem si, že tolik ,,znaků renaulta,, pohromadě, už nikdy neuvidím. Omyl, stačí si pustit WoT.

Děkuji za pozornost.

 

P.S. Zvedákovi se omlouvám, včera už na četu nebyl čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robertíku co říkal doktor?

 

Reakce byly na Miriho podivný pokus, tak by jsi do toho nemusel míchat problémy s PC a další . Tuto hru nejvíce kazí hráči sami a ty mezi ně taky patříš. Možná by to chtělo méně slohovek a spíše se věnovat hře.

Doktor říkal, že když ti ležím v krku, tak si mě máš dát do ignore! A že patřím k dalším 100k idiotů, který podle tebe a jiných vám tu hru kazí je mi srdečně jedno. Vedlejšák z ní mít fakt nehodlám! Je to pod tvojí úroveň si mě všímat, takovej póvlhráč jako já je přece zbytečný úsilí, se ti divím. A pokud jsem ti s tou tolerancí šlápl na bebí tak sry a pá.

Mimochodem, během cca 4 dnů mě to po posledním patči 6x padlo i s vidlema, protože jsem zkoušel, kde je problém. Nechcete mi to za to vynadat? Už by mě to ani nepřekvapilo :Smile-tongue:, taky jsem ty hry patrně někomu zkazil :Smile-hiding: a protože jsem herní debil, tak ze 6 pádů byly 4 winy :Smile_trollface-3:, tak do Miriho klidně kopejte dál, chytrolíni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doktor říkal, že když ti ležím v krku, tak si mě máš dát do ignore! A že patřím k dalším 100k idiotů, který podle tebe a jiných vám tu hru kazí je mi srdečně jedno. Vedlejšák z ní mít fakt nehodlám! Je to pod tvojí úroveň si mě všímat, takovej póvlhráč jako já je přece zbytečný úsilí, se ti divím. A pokud jsem ti s tou tolerancí šlápl na bebí tak sry a pá.

Mimochodem, během cca 4 dnů mě to po posledním patči 6x padlo i s vidlema, protože jsem zkoušel, kde je problém. Nechcete mi to za to vynadat? Už by mě to ani nepřekvapilo :Smile-tongue:, taky jsem ty hry patrně někomu zkazil :Smile-hiding: a protože jsem herní debil, tak ze 6 pádů byly 4 winy :Smile_trollface-3:, tak do Miriho klidně kopejte dál, chytrolíni.

 

ale prd robertíku, jseš mi celkem volnej, jen mě vždycky fascinovali ti profesionální tlučhubové, kteří o tom prd ví, ale zasvěceně o všem hovoří a nejlépe hooodně dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co se do něj navážíte? Je to každého věc, jak si to hraje. Jestli se mu zachce utopit tank, tak ať si ho utopí. Jestli někdo hraje blbě a nebo naopak špičkově, tak to také nijak neovlivníte, tak nechte lidem svobodu. Je to to jediné co v této diktátorské hře lze také mít. Kecy o nějakém týmu si nechte od cesty prosím. Tým je četa a rota ale ne sólo hraní na publicu! Proč nenadáváte někomu, že hraje furt jen artyny a nebo hraje furt jenom skauty stylem kamikazééé ?! Je to uplně totéž.

Ale to víš, že nadávají :Smile_teethhappy: ale mě to až tak nevadí. Kamikadze scouting mě přivedl jednak ke všemu co mám v garáži (40 kousků) a jednak na první místo ve scoutingu na evropským serveru (tady musíte alespoň přiznat, že topení artyn nebo jen hraní za ně tohle nezvládne :Smile_trollface-3: ) A i když už vím, že správný scout by měl svítit víc jak jednou, stejně tak vím, že kamikadze (pokud se povede) udělá takovou paseku, že to enemy těžko rozdýchávají. Tak se kluci (pánové) nehádejte, hrajte si jak chcete, přemeřujte pindíky v EFR nebo W/L. Hlavně nezapomeňte proč to hru hrajete. Já proto, že je boží a po dvou letech mě pořád baví. jen jsem přešel ze scoutů na TD a teď budu šlapat Švejkovi po krku :Smile_teethhappy: protože když někdo umí tak tomu čest :Smile_honoring: .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy bych to do sebe neřekl, ale asi začínám propadat kouzlu medek a "polomedka" T71. :-P Sice nejsem žádnej přeborník, ta rychlost a obratnost je mi někdy až na obtíž :-P , ale já se do toho časem dostanu. Zatím, s ohledem k četě, jezdím víc těžítka, ale jakmile se pak dostanu k T44 a T71, tak teprve začne pořádná zábava. Poprvé za 12 tis her se mi stalo, že jsem s jedním tankem udržel celou jednu stranu mapy. :-P Byla to Prochorovka, já seděl na kopci v T71 s binem a maskovačkou a střílel, spotil a střílel. :-) I přesto, že dalších 14 tanků najelo do keřů na levé straně a samozřejmě se ani nehlo, tak jsem to udržel dostatečně dlouho na to, aby z toho byla výhra. Byla to moje třetí hra s tím to tankem a cca 1600 ex a 54 tis kreditů. Až se s tím tankem naučím, tak Wittmann hadra.... :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy bych to do sebe neřekl, ale asi začínám propadat kouzlu medek a "polomedka" T71. :-P Sice nejsem žádnej přeborník, ta rychlost a obratnost je mi někdy až na obtíž :-P , ale já se do toho časem dostanu. Zatím, s ohledem k četě, jezdím víc těžítka, ale jakmile se pak dostanu k T44 a T71, tak teprve začne pořádná zábava. Poprvé za 12 tis her se mi stalo, že jsem s jedním tankem udržel celou jednu stranu mapy. :-P Byla to Prochorovka, já seděl na kopci v T71 s binem a maskovačkou a střílel, spotil a střílel. :-) I přesto, že dalších 14 tanků najelo do keřů na levé straně a samozřejmě se ani nehlo, tak jsem to udržel dostatečně dlouho na to, aby z toho byla výhra. Byla to moje třetí hra s tím to tankem a cca 1600 ex a 54 tis kreditů. Až se s tím tankem naučím, tak Wittmann hadra.... :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy:

 

T71 je aktuální můj nejoblíbenější tank. :-) Takže já tě plně chápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych se topil při predikci bitvy do 25%, tak hltám vodu každou druhou bitvu. Alespoň na nižších a středních tierech ty statistiky vůbec neodpovídají dalšímu průběhu bitvy. Sice si zatím nevedu seznam, ale jsem přesvědčen, že jsme vyhráli více statisticky prohraných bitev, než těch statisticky vyhraných.

Rozhodně bych si nedovolil tvrdit, že při odpočtu dokážu odhadnout výsledek bitvy. Částečně je možné dělat nějaké prognózy v první minutě podle stylu rozjezdu týmu. V tuto chvíli je ale úkolem zkušenějších hráčů eliminovat slabá místa fronty. Jednak tím dávají příklad začátečníkům, kteří se mohou poučit a také tím mohou zvrátit mnohdy početně nerovný stav bitvy. Je pravda, že poslední dobou dost jezdím s Matildou, která je na 4. tieru mírně OP a dost vydrží, takže mám četné případy, kdy zůstávám naživu na konci proti velké přesile. Jenže to nemusí být ztraceno, protože velká přesila ještě neznamená že ty stroje jsou v plné síle. Pamatuji si na případy, kdy jsem zachraňoval bázi se třemi enemy na pokraji smrti, takže stačily tři rány a za šest sekund bylo vymalováno.

Takže zásadně nesouhlasím s házením flinty do žita (tanku do vody) jen podle barviček účastníků bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych se taky přidal. Dost využívám chat. Jo já vím, někdy se to nedá stíhat ale snažím se. Je dobré to nějak rozvrhnout a zkusit napsat jim tam anglicky taktiku jak to skusit. Ti lidé na to většinou dají, což mě těší.

OT: Nevíte jak to vypadá se Shermanem Firefly pro zařazení do hry? Na tohodle brita se velice těším.

Díky moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další den s bláznivým mm...nevím teda jak vy, ale já včera jezdil jen T-44 a Typ59 a měl jsem s tím zase losy, že bych kvetl... :) tentokrát byly pro mě velice příjemný, protože stejně jako předevčírem jsem měl tak v 75% her los max 5x tier VIII + 1x tier IX a zbytek sedmičky a šestky... v jedné hře jsem byl dokonce jen já s tierem VIII, pak dvě sedmičky šestky a k tomu 4 scauti tier V!!! dal jsem 6 ks naprosto bez nervů, až mi bylo líto těch lidí s tierama VI a V, co neměli absolutně žádnou šanci něco udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zatím co včera to byla celkem brnkačka, dnes se snad ti neplechové co nic neumí přímo koncentrují v mém týmu :-( právě před chvílí jsem byl s obj. 704 na siegfrídovce a 6 kousků nám vychcípalo v prvních minutách no a když potom netrefím na 100 m načatou IS-3 (bulhar jako prase) tak se asi nedá níc dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lipfert: Pohoda, přišel Bob :Smile-playing:

 

Včera se to nakonec večer spravilo. Lítal jsem sólo s Helcatem, dokonce top v dmg i mezi osmičkami, prostě zasloužený výhry. Potom četa s Bobem v T29, ale bože, 8 bitev, z toho tuším 4 mezi devítkami, 2 mezi osmičkami a 2 mezi sedmičkami. To byla šílenost. Lehce jsem si zalamil, ale dali jsme to 6:2. Takže taky pohodička. Večer jak měl být. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...