Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

hehe vcera dobra anomalie.. jezdil sem sam public, moc se nedarilo, ale nijak sem se nad tim nepozastavoval a sel z jedny bitvy do druhy.. bylo jich urco tak 30 a vic...Az kdyz sem to vypinal sem zjistil ze sem mel win pouhych 33% .. popravde je mi relativne *** jaky mam staty, kdyz rostou je to fajn ale nijak si na tom nezakladam...

Nejvic sem byl vsak udivenej z toho ze sem nebyl napruzenej.. tolik porazek a ja byl uplne v klidu ...porad sem si rikal tak posledni win a jdu spat... no bylo 2:30 kdy sem to po poslednim, lostu vzdal a sel fakt radsi spat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky občas mívám takový stav- ještě dám dvojnásobek s T30 a jdu od toho. A ono ejhle, je z toho hodina hraní a Win v nedohlednu :Smile_teethhappy: .

Určitě každý znáte stav, kdy v bitvě nic netrefíte, nic neprostřelíte a když,tak za min. damage. Tak včera jsem zažil extrém z druhé strany. S KV-1S bylo 8 killů, otáčel jsem bitvu za stavu 0:5 v náš neprospěch, kdy zbytek našich TOP byl v garáži. Nějaké medaile byli, Ocelová zeď a Ostřelovač (už samotná medaile Ostřelovač s KV-1S je nesmysl :Smile_smile: ). Vycházelo naprosto vše- trefit Hellcata na 250m do vykukujícího vršku věže a penetrovat , dát enemy KV-1S damage na 430 metrů za 400 atd. Tak jsem si jen na konci bitvy říkal, jestli jsem jí vlastně vyhrál já, nebo script......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

za prodlouženej víkend jsem nahrál kolem 67 bitev a win lehce nad 62%. Byli v akci tier 3 a 4 tak kluci vzali Matildy já M8A1 a jelo se, opravdu moc fajn zábava dlouho jsem se takhle nezasmál...' jůů KV-1S jdu spot ok aha už nemusím jste jí dali :-D. Jinak jsem již vyexpil T49. Ještě souhrn ocenění: 4x Spojenec,3x Odstřelovač a 2x Bratři ve zbrani ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MNo tak poslušně hlásím že jsme dostal svůj první ban...jednodenní, za stavu 14 -10 ve vyhrané bitvě kdy mám s Lowe 4 killy a přes 4300 dmg se těšíc na krásnej dvojnásobek zjištuji že nás kepuje zbylá artyna a tým nereflektuje a hrne se se stále na kap, prostě NIKDO se neobrátil a že třeba SU 144-22 co je rychlé a stihlo by resetnout v poklidu...se neobtěžuje ( ne ono se uprostřed mapy taky hrne na cap ), tak jsem dva nobíky jedoucí na cap prostě a jednoduše odpráskl Vytáčí mě že ani základní znalost hry ty děti nemají a ne...nestihli bychom to kapnout kdyby dojeli....pro oponenturu ...

 

Musím říci že jsem hodně nakrklej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nějaká úprava MM. Losy jsou podobné tomu co bývalo v dobách co odvál čas. Např. 1xT8, 3xT7, 6xT6 + arty a nějaký ten zbytek. Nedokážu odhadnout výsledek bitvy a skoro vždy děsný nervy. Většinou jsem v týmu v té dolní části, ale s tím já problém nemám. Zatím jsem v topu moc kempařů neměl a tak těch pár bitev dopadlo většinou dobře. Uvidím jak to půjde dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem včera podobný pocit. Hlavně jsem konečně zažil týmovou hru. Lakevile, s VK3601H, město sice padlo, takže s jedním, co tam zůstal jsme se stáhli za základnu. HT, co zvládly průsmyk se nám vrátily pomoct bránit. Při couvání zpět mě nikdo nezablokoval, naopak mi udělal místo. Nejlepší hráč poděkoval všem za hru a nikdo v chatu během hry nenadával. Skvělou přestřelku jsem si užil i s dobrým výsledkem a pozůstalí si navzájem poděkovali za spolupráci a za výhru. Zní to asi poněkud sci-fi, ale ta hra měla úplně jiný rozměr! Navíc jsem účinně použil i své 2 goldy bez dingu, což mě taky potěšilo :Smile_Default:. Kéž by takových bitev bylo víc, protože takhle by to asi mělo vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nějaká úprava MM. Losy jsou podobné tomu co bývalo v dobách co odvál čas. Např. 1xT8, 3xT7, 6xT6 + arty a nějaký ten zbytek. Nedokážu odhadnout výsledek bitvy a skoro vždy děsný nervy. Většinou jsem v týmu v té dolní části, ale s tím já problém nemám. Zatím jsem v topu moc kempařů neměl a tak těch pár bitev dopadlo většinou dobře. Uvidím jak to půjde dál.

Souhlasím, poslední dobou jsou bitvy zábavný a třeba hrajeme a je to velmi vyrovnaný a každý tank rozhoduje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem snad nehrál WoT. Takovou celkovou spolupráci týmů a hru na win jsem už hodně dlouho neviděl. Bráno s ohledem na public. Pokud bylo někde potřeba pomoci, tak se tam pár strojů přesunulo tak nějak samo. Dnes žádný klasický případ z posledních měsíců, že si jede jedna strana po svém: „Až prorazíme tak pojedeme dál bez ohledu na to co se děje na středu či druhé straně a je úplně ***, že nepřátelé capnou dřív“. Většina bitev s výsledkem 15:8-13 nebo obráceně.

Za 2,5 hodiny hraní jen 4 prohry. Špatný ping v posledních bitvách mě donutil přestat hrát. :( Rozsah 70-1850 je moc. Pochvalu na adresu připojovatele zde citovat nebudu. Osobně jsem žádný super výsledek neuhrál, což asi u celkově dobře hrajících týmů asi nejde i lepším hráčům. Hrát pro tým co se jako tým tak nějak chová (v rámci publicu) je paráda a je to pro mě zajímavější a víc motivující něž nějaké ocenění či 1k expů.

 

PS: To nemůže zákonitě vydržet a nejspíš hned zítra přijde studená herní sprcha. V týmu bude pár sólistů, několik kamikadze, kempařů a pak pár zoufalců co se budou o něco rozumného snažit v tom chaosu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek. Po odpoledním vyspání jsem se rozhodl, že dnes to projedu. 15 bitev s JgPantherem...50:50...nějako se mi zdá, že jsem ty hry neovlivnil, nemastný, neslaný...pomalu jsem se bál teamkillerů ve svém týmu.

Potom jsem expil Alecta. Už "jen" 6k expů a můžu jít na želvu.

Potom četa Cruiser III. Fajn. Dokonce jsme porazili CZmato (zdravím :Smile_Default: ) a jeho nadupanou četu. Zahřálo u srdíčka. Bohužel jsem si do něj střelil jen jednou.

Pak los v Hellcatovi, kde enemy měl 3x scout a 3x 6. tier, my 3x 6. tier, 3x 7. tier, zbytek osmy... samozřejmě Malinovka, scouti hned přes pole. Skončil jsem se 1700dmg a 3 killy...prohra.

Nakonec zase četa Cruiser III, pohodička, opět jsme porazili i lepší soupeře. Krásný odreagování. Navíc 2. zásadní přínos. Já 10 kousků, kámoš 2. Krásná a zajímavá bitva na Kampánii.

 

V nejbližší době chci doexpit Alecta a malinko pohnout s tím JgPantherem... ale je to nuda.

 

Taky jsem opět s EFR v modrých číslech :Smile_teethhappy: , ale to už je vedlejší efekt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expení T54 je porod a piš te si tu co chcete! :-P To dělo z T44-ky je, proti devítkám a desítkám, naprostá trága......Nejlepší na tom je, že dvojnásobek se mi podařilo udělat asi až na šestej pokus a to samozřejmě ve hře, kde jsem hned zdechl a nic neudělal. :Smile-_tongue:

Různorodost losů také potvrzuji, opravdu nastala nějaká změna a vypadá to, že rozhodně k lepšímu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen možná blbej dotaz. Poslední dva dny se mi při prvním přihlášení stahujou nějaký aktualizace a musím odkliknout souhlas s podmínkami - že nějakej tichej upgrade?

 

Ne,ne, nehledej v tom vůbec nic "zákeřného"! To jsou jen nějaké drobnůstky pro tvůj maximální zážitek ze hry a další třešničky pro vylepšení hratelnosti. V žádném případě se nejdená o žádný tichý nerf či buff. To jako v žádném případě! :-P :-P :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera zakletý den, stav 5-1-11 (win - draw - lost) mluví za vše (nejvíc me dere, když můj tým je celý červený a já jediný zelený, to je potom labůžo)

raději jsem to vypnul a šel na basketbal se odreagovat (tam jsem alespoň byl platný a můj tým dobře zahrál)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MNo tak poslušně hlásím že jsme dostal svůj první ban...jednodenní, za stavu 14 -10 ve vyhrané bitvě kdy mám s Lowe 4 killy a přes 4300 dmg se těšíc na krásnej dvojnásobek zjištuji že nás kepuje zbylá artyna a tým nereflektuje a hrne se se stále na kap, prostě NIKDO se neobrátil a že třeba SU 144-22 co je rychlé a stihlo by resetnout v poklidu...se neobtěžuje ( ne ono se uprostřed mapy taky hrne na cap ), tak jsem dva nobíky jedoucí na cap prostě a jednoduše odpráskl Vytáčí mě že ani základní znalost hry ty děti nemají a ne...nestihli bychom to kapnout kdyby dojeli....pro oponenturu ...

 

Musím říci že jsem hodně nakrklej....

 

Udělal jsi dobře, ale odbuchl jsi jich málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsi dobře, ale odbuchl jsi jich málo.

 

víc jsme jich nestihl a to mi to šlo tak že bych trefil i mouchu v letu jak to Lowe střílelo pěkně :-) žádnej bulhar, vše jak má....ale mít víc času asi bych je dal všechny jak jsem byl vytočenej,mě nevadí že vyhraje tým lepších hráčů, nebo dobrá taktika...atd, ale prohrát díky absolutní neznalosti hraničící s idiocíí mě dost naštvalo...tak holt mám ban - nelituju svého činu ani okamžikem.., včera jsem si tedy místo WOT krásně četl Trpaslíky od Heitze :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hlavně oprášil díky akci měsíce Jagdpanthera po delší době. Už jsem úplně zapomněl po všech těch experimentálních křápech, jaké to je hrát s čistokrevným TD- paráda. Na jedné mapě mě nakrkl náš WZ-131, když jsem v jednom okamžiku zbyl na jedné straně mapy já s Jagdpantherem a on, schovaný navíc ještě v křoví za mnou.. Proti nám jela načnutá enemy T34 a Jagpanther. Trubec ve WZ nebral ohledy na prosby mé ani arty, ať jde naspotovat, že se je pokusíme zastavit. Naopak utekl na úplně druhou stranu mapy a přilepil se dozadu za houf našich heavy, co bojovali ve městě. Naštěstí enemy na mé straně to zahráli nejhůř jak mohli a udržel jsem to. Co mě ale naštvalo - když blbeček ve WZ-131 zjistil, že je cesta volná, rozjel se za stavu 14:9 v nás prospěch rychle capovat enemy bazi. Tak jsem mu se 105kou vysvětlil, že takhle lehce expy sbírat nebude. Ale až na tenhle zážitek hry s Jagdpantherem paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víc jsme jich nestihl a to mi to šlo tak že bych trefil i mouchu v letu jak to Lowe střílelo pěkně :-) žádnej bulhar, vše jak má....ale mít víc času asi bych je dal všechny jak jsem byl vytočenej,mě nevadí že vyhraje tým lepších hráčů, nebo dobrá taktika...atd, ale prohrát díky absolutní neznalosti hraničící s idiocíí mě dost naštvalo...tak holt mám ban - nelituju svého činu ani okamžikem.., včera jsem si tedy místo WOT krásně četl Trpaslíky od Heitze :-)

Celkem tě beru i s tím vztekem, ale pokud jsi jim nevysvětlil "za co byl loket", tak je možný, že si jen vylejou vztek na jiných hráčích úplně bez příčiny, obzvlášť jestli to byly "geniální" děti a najdou v tom kouzlo. Nejsem svatej, udělal jsem to taky jako odvetu za teamkill, ale myslím si, že to moc neřeší. Jedině pokud si na náhradní hlavni ve skladu děláš zářezy za debily, to bude ale hodně dlouhá hlaveň :Smile_teethhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...