Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já jsem psal, prosil i láteřil aby se někdo rozjel resetnout cap, i děcku tedy pak by mělo dojít proč jsem NAKONEC začal střílet....

Já se neobhajuji, prostě konstatuji v Denním hlášení zač jsme dostal ban a co jsem udělal...nic víc :-) Jak píše dobře sonorek, ono to je k něčemu dobré si od Wotka odpočinout :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to těžko, včera mě blokoval nějaký čech petr666petr na malinovce a bylo to schválně , jak se potom i přiznal při další komunikaci. Bylo to při výjezdu na hill v tom místě kde vás z boku můžou krásně hitovat, tak jsem ho prostě zabil. Pak se rozčiloval , že to že mě blokuje přece není důvod ho zabít. Hlava mi to moc nebrala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem psal, prosil i láteřil aby se někdo rozjel resetnout cap, i děcku tedy pak by mělo dojít proč jsem NAKONEC začal střílet....

Já se neobhajuji, prostě konstatuji v Denním hlášení zač jsme dostal ban a co jsem udělal...nic víc :-) Jak píše dobře sonorek, ono to je k něčemu dobré si od Wotka odpočinout :-)

Pak to chápu, ono je to taky tím, že já jsem měl za poslední tři dny pocity spíš lepší než horší a zažil jsem v jednom týmu skoro "ůlovou inteligenci", což není v módě a je to fakt pohlazení na duši, i kdybych nakonec prohrál. Dneska jsem taky nadával, když se nereagovalo na klikání na mapě a pak jsem se marně snažil ubránit zatáčku v JgP proti čtyřem. Paradox je, že když jsem s JgP byl taky jednou top, v týmu byl takovej zmatek (proboha ale ne kvůli mě :Smile_teethhappy: ), že jsem se skoro odlogoval už minutu po rozjezdu a byl jsem nakonec rád, že je to zřídka. Ale jinak jsem hrál hodně pozdě a kupodivu mě to přišlo lepší než obvykle, hlavně málo těch blitzkriegů 3-5:15 a naopak. Spíš jsem se bavil, když se v prototypech utkali dva Češi z klanů a stříleli se kontaktně čelně a jeden se ptal toho druhýho, jestli to má cenu a jestli se na to radši nevyprdnout. Ran jak na pouti, průstřelů pomálu a dovětek, já ti říkal, že to nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek se bohužel neopakoval. Top stroje v bitvách méně kolektivní a začali se objevovat předem rozhodnuté bitvy – převážně prohry. Výskyt zatím v přijatelných mezích. Asi redukce denního winu k 50% neboť proher bylo z počátku méně.

Při jedné takové běžné prohře, která na to nevypadala náš top stroj IS3 100%, nebyl schopný zničit 43% SuperPersching + jeden asi AFK šestkový stroj a 3x arty. Když je neschopný a nastřílí jen skoro 3k DMG, tak se s ním vyhrát nedá. :(

Z pozitivnějších věcí je, že se mi podařilo konečně zlepšit win na 50% u T-43(VII). Pořídil jsem si ho ve slevě před časem. Původní win byl po 203 bitvách 46,31%. Stačilo postupem času nahrát dalších 183 bitev a je to doma. Dokonce jeden nový člen posádky dotáhl skoro ostatní na úroveň 100%+98% prvního perku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě se teda včerejšek opakoval. Naprosto otřesný losy (k tomu se dostanu za chvíli) a ti nejhorší hráči co jsem kdy viděl. A to nekecám, dnes jsem opravdu potkal párek dvouch... nedokážu je pojmenovat aniž bych tu dostal ban.

IS3 + LOWE, v týmu 5-6 osmiček, oni mezi nima, celou pos**nou hru stáli na spawnu a leštili si bambusy. Když zbytek týmu pomalu pomřel (protože bez 2 top tanků to jde špatně), tak lowe couval zadkem na soupeře a koukal se jinam - takhle si nechal dát 5 ran! IS3ka 6x za sebou nedokázala prostřelit AMX M4 1944 a to AMX jí prostě ustřílelo z plnejch životů. Další příklady dnešního materiálu jsou ve spoileru.

 

A co ten slavnej MM ? Nejvíc je to vidět u IS, schválně jsem si to poslední 2 dny zapisoval.. 15 her, 2x top dog (max. tier 7), 8x tier 9, 5x tier 8. **** YOU WG, KV1S to samý v bledě modrym, to samý T28prot.

 

 

 

Celej tým mentálně zaostalej, lemmingtrain doleva celej pochcípal, prohráváme o 5 tanků, ženou se na nás z lesa. Ale schovanej 15m za křovim jsem je dokázal zastavit a rozdat do nich přes 4k dmg. Najedou do mě někdo střílí zezadu, KV4 mě několikrát střelila dozadku a detrackovala mě, abych nemohl odject. Pak napsal že prej proto, že jsem kradl killy... WHAT?????????? Takhle to potom dopadlo.. povívejte se, že to bylo docela těsný, kdyby mě ten ****** nezabil, tak by jsme to otočili.

314b12d.jpg

 

Tady je ten platoon největších trubek co jsem kdy viděl, takhle si ten lowe nechal dát 5 ran, pořád jen jel od něj a kroutil kanónem.

2llha3l.jpg

Slušnej MM s Hellcatem, to bude dobrá hra... tohle je rozložení týmu cca 1 minutu po startu, dokonce hry se nezměnilo, jen se jeden ****** utopil a ostatní pomřeli tam kde stáli.

a5du94.jpg

Tohle je hra ve který byli i těžký tanky 8. tieru. My měli 5 scoutů, soupeř 3... Myslíte že někdo z nich scoutoval? Proč bych scoutoval, budu předstírat že jsem těžkej tank a tu IS2ku na kopci rozstřílím čelně.

33x9fer.jpg

 

 

 

Nakonec jsem zavedl nový pravidla pro hraní na publicu... někdo do mě střelí - okamžitě ho jdu zabít. Někdo mě blokuje - upozornění, pak ho zabiju. Někdo je afk - vždycky když budu okolo tak mu jednu pošlu. Scouty co kempí u báze ve křoví střílím tak dlouho dokud nejedou něco dělat, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem sesmahl jednoho klučinu z našeho týmu.Se scoutem si stoupl do křoví přede mě zrovna když jsem měl zaměřeného enemáka a prozradil mojí pozici.I když jsem nemusel střílet,tak jsem to do něho pustil.Stálo mě to cca 11000 stříbrných a nějákou zkušenost.Ale já jsem dobrák a obětoval tento obnos,aby si chlapec uvědomil,co udělal špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No klasika den..docela pohoda, ale člověk musí jezdit sám...smutný trend by WG...nejen, že samotný hráč má lepší MM, ale i hráče. V četě jsme dali 3 hry a hned 3 losty...všechny topky...a to vždy...totální lemplové pod 47%....to není náhoda.

Pak jedu solo....7ks, další hra 2200expíků. další hra 1992...všechno win přes horší MM...páč je v týmu většinou daleko méně volů, jak když jedem v četě. Naposledy jsem jako četa dali 10ks..stejně lost.

Jak chtějí, já teď hraju hru daleko méně, páč mám málo času a i ten zbytek si nenechám kazit...vždy se přizpůsobím...vezmu PzIV nebo Háčko či T29 a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě se teda včerejšek opakoval. Naprosto otřesný losy (k tomu se dostanu za chvíli) a ti nejhorší hráči co jsem kdy viděl. A to nekecám, dnes jsem opravdu potkal párek dvouch... nedokážu je pojmenovat aniž bych tu dostal ban.

IS3 + LOWE, v týmu 5-6 osmiček, oni mezi nima, celou pos**nou hru stáli na spawnu a leštili si bambusy. Když zbytek týmu pomalu pomřel (protože bez 2 top tanků to jde špatně), tak lowe couval zadkem na soupeře a koukal se jinam - takhle si nechal dát 5 ran! IS3ka 6x za sebou nedokázala prostřelit AMX M4 1944 a to AMX jí prostě ustřílelo z plnejch životů. Další příklady dnešního materiálu jsou ve spoileru.

 

A co ten slavnej MM ? Nejvíc je to vidět u IS, schválně jsem si to poslední 2 dny zapisoval.. 15 her, 2x top dog (max. tier 7), 8x tier 9, 5x tier 8. **** YOU WG, KV1S to samý v bledě modrym, to samý T28prot.

 

 

 

Celej tým mentálně zaostalej, lemmingtrain doleva celej pochcípal, prohráváme o 5 tanků, ženou se na nás z lesa. Ale schovanej 15m za křovim jsem je dokázal zastavit a rozdat do nich přes 4k dmg. Najedou do mě někdo střílí zezadu, KV4 mě několikrát střelila dozadku a detrackovala mě, abych nemohl odject. Pak napsal že prej proto, že jsem kradl killy... WHAT?????????? Takhle to potom dopadlo.. povívejte se, že to bylo docela těsný, kdyby mě ten ****** nezabil, tak by jsme to otočili.

314b12d.jpg

 

Tady je ten platoon největších trubek co jsem kdy viděl, takhle si ten lowe nechal dát 5 ran, pořád jen jel od něj a kroutil kanónem.

2llha3l.jpg

Slušnej MM s Hellcatem, to bude dobrá hra... tohle je rozložení týmu cca 1 minutu po startu, dokonce hry se nezměnilo, jen se jeden ****** utopil a ostatní pomřeli tam kde stáli.

a5du94.jpg

Tohle je hra ve který byli i těžký tanky 8. tieru. My měli 5 scoutů, soupeř 3... Myslíte že někdo z nich scoutoval? Proč bych scoutoval, budu předstírat že jsem těžkej tank a tu IS2ku na kopci rozstřílím čelně.

33x9fer.jpg

 

 

 

Nakonec jsem zavedl nový pravidla pro hraní na publicu... někdo do mě střelí - okamžitě ho jdu zabít. Někdo mě blokuje - upozornění, pak ho zabiju. Někdo je afk - vždycky když budu okolo tak mu jednu pošlu. Scouty co kempí u báze ve křoví střílím tak dlouho dokud nejedou něco dělat, atd.

 

Jsem myslel, že vy opičáci jste trošku kliďasi. A jinak, včera jsem na Prochorovce zajel do křoví, Ping 40 a naráz šlus, byl jsem odpojen ze servru. Než jsem se dostal zpátky, hořel jsem. Tedy mohu počítat s tím, že kolem jel možná nějaká pitomec a střelil si???

Takových je vás v HUGO víc? :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že po týdnu půstu jsem k tomu včera sedl. A to jsem neměl dělat. Prohry jednoznačně převažovaly. MM byl přitom relativně rozumný. Problém byl v tom, že 90% spoluhráčů mělo pod 1k bitev na kontě, takže výsledky zcela nevyzpytatelné. Zajímavé bylo, že predikce bitev při odpočtu ani jednou neklesly pod 50% a spíše se pohybovaly někde mezi 60-70%. Opravdu se na tento parametr nelze nijak spoléhat.

A nesnáším hráče s houfnicemi nabitými goldy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při jedné takové běžné prohře, která na to nevypadala náš top stroj IS3 100%, nebyl schopný zničit 43% SuperPersching

 

No on je to někdy docela problém.... WG ti nalosuje bulhara že zkrátka neprostřelíš. A zvláště ne SPčko. Sice vím kam ho mam střílet ale zkrátka to lítá jinam... a než ta šestá střela projde ... tak už jsem s HP skoro na nule... takže netvrdím že to v tom IS3 nebyla lama, ale někdy se to tak zkrátka "přihodí" made in WG ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že když si dám vždycky pár dní pauzu, tak se mi pak hraje líp a i losy jsou mnohem lepší. :Smile_Default: Ale možná je to jen subjektivní pocit..ale statistiky pomalu lezou vzhůru, hlavně z těch posledních 8 bitev. :Smile_blinky:

 

 

tohoto jsem si všiml taky...ale nedovedu určit, zda je to jen náhoda.... ale když hraju cca 3-6 bitev denně, případně nějaý ten den vynechám...... je to většinou v pohodě.... jakmile o víkendu mám více času a dám si třeba 20 her v řadě, případně hraji často každý den třeba 10 her... je to samá prohra 5:15... náhoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano střílet do afk je úžasné hrdinství :facepalm_wowp:

Já teda do afk hráčů nestřílím...ale co je afk? když je jasně šedý a odpojený, tak je jasný, že mu kleknul net či musel jít pryč...ok, je to jen hra...ikdyž...... Ale...ale...rudnu, když vidím vola, co je připojený...nehne se ze základny, nebo jen popojede zavrtí kanonem a do konce hry se nehne. To bych vraždil, páč jich jsou tuny....samo, že když mu to spadne, tak může být minutu dvě minuty out, ale celou hru? A totolik hráčů? Kdepak...buď je to bot, nebo **** co na hru sere. Já je sice nestřílím, ale když je někdo smahne...dobře jim tak. Ale pravidelně je reportuju.

Je pravda, že 10% to můžou být lidé co za to nějak nemůžou, ale sami vite jak je to ve skutečnosti...

A řeknu i krutou pravdu, když má dotyčný chabrus net, který mu každou druhou hru shodí WOtko, tak ať nečeká nějaké pochvaly.... tak jako tak obrovsky vědomě riskuje oslabení týmu....

Něco jako v BF2...servery měly napsané maximální pingy...jak měl někdo špatné připojení, nekompromisně byl vykopnut...páč kazil hru ostatním. Stejně tak to vnímám u WOT...nemáš dobrý net a pravidelně ti to padá? Nehraj to...taková je realita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No klasika den..docela pohoda, ale člověk musí jezdit sám...smutný trend by WG...nejen, že samotný hráč má lepší MM, ale i hráče. V četě jsme dali 3 hry a hned 3 losty...všechny topky...a to vždy...totální lemplové pod 47%....to není náhoda.

Pak jedu solo....7ks, další hra 2200expíků. další hra 1992...všechno win přes horší MM...páč je v týmu většinou daleko méně volů, jak když jedem v četě. Naposledy jsem jako četa dali 10ks..stejně lost.

Jak chtějí, já teď hraju hru daleko méně, páč mám málo času a i ten zbytek si nenechám kazit...vždy se přizpůsobím...vezmu PzIV nebo Háčko či T29 a je klid.

 

Téhle teorii Švejku moc nerozumím. Vždyť čety rozděluje MM rovnoměrně... třeba v každém týmu dvě čety.... to znamená že pokud vám se hraje v četě blbě .... enemáckým četám se musí hrát dobře... :-) Jediná verze co mne napadá, že wot sleduje u hráčů při losu efr, a když vidí tvé fialové staty :-) tak tě s četou přihodí k úplným lamám.... a ty enemácké čety zvýhodní.....

 

Na druhou stranu takhle by to pak mělo fungovat i při single-player variantě.... je to divné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téhle teorii Švejku moc nerozumím. Vždyť čety rozděluje MM rovnoměrně... třeba v každém týmu dvě čety.... to znamená že pokud vám se hraje v četě blbě .... enemáckým četám se musí hrát dobře... :-) Jediná verze co mne napadá, že wot sleduje u hráčů při losu efr, a když vidí tvé fialové staty :-) tak tě s četou přihodí k úplným lamám.... a ty enemácké čety zvýhodní.....

 

Na druhou stranu takhle by to pak mělo fungovat i při single-player variantě.... je to divné...

To není nic složitého...jedem četu a na topu jsme z 30%..jedu sám a jsem na topu z 70%......už jen tohle stačí. Ta náhoda výběru kvalit hráčů je asi opravdu jen náhoda... i když s odstupem času tomu začínám nevěřit...

Skoro 100% platí, že když jsem s četou dole, tak naše topky jsou složeny z totálních lam...ale totálních...39%-48%.....pak jedu sólo a vždy se najde v týmu někdo schopný...není to ani náhodou záruka winu, ale faktem zůstává, že se začíná lépe ovlivňovat win v sólo hře....právě kvůli výše uvedeným faktům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda do afk hráčů nestřílím...ale co je afk? když je jasně šedý a odpojený, tak je jasný, že mu kleknul net či musel jít pryč...ok, je to jen hra...ikdyž...... Ale...ale...rudnu, když vidím vola, co je připojený...nehne se ze základny, nebo jen popojede zavrtí kanonem a do konce hry se nehne. To bych vraždil, páč jich jsou tuny....samo, že když mu to spadne, tak může být minutu dvě minuty out, ale celou hru? A totolik hráčů? Kdepak...buď je to bot, nebo **** co na hru sere. Já je sice nestřílím, ale když je někdo smahne...dobře jim tak. Ale pravidelně je reportuju.

Je pravda, že 10% to můžou být lidé co za to nějak nemůžou, ale sami vite jak je to ve skutečnosti...

A řeknu i krutou pravdu, když má dotyčný chabrus net, který mu každou druhou hru shodí WOtko, tak ať nečeká nějaké pochvaly.... tak jako tak obrovsky vědomě riskuje oslabení týmu....

Něco jako v BF2...servery měly napsané maximální pingy...jak měl někdo špatné připojení, nekompromisně byl vykopnut...páč kazil hru ostatním. Stejně tak to vnímám u WOT...nemáš dobrý net a pravidelně ti to padá? Nehraj to...taková je realita.

 

tohle je ale věčný boj.... který například nesnáší moje přítelkyně. :-) Nechápe moji "zodpovědnost za týmovou hru" ... takže když se něco děje a třeba nám křičí dítě... tak nerozumí proč jsem se na hru hned nevykašlal a nešel řešit daný problém.... zkusil jsem se na okamžik vykašlat na synka, že hru dohraju... se zlou jsem se potázal :-) Takže se mi už asi 5x stalo že sem zkrátka musel od hry ....zvednout ***** a jít se starat. Což znamená že můj tank stojí na bázi a polovina týmu mi asi nadává. Teď se alespoň snažím zajet do křoví a alespoň tak spotuju s binem pokud by se blížili enemáci k naší bázi. ;-) Takhle jsme už jedno i vyhráli a já měl 5!! nejlepší hodnocení ačkoli jsem ani jednou nevystřelil.... :Smile_teethhappy:

Je jasné že syn má přednost před PC hrou, to snad všichni uznáte... :-) Ale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hráče kteří nehrajou a nejsou šedí v soupisce týmu reportuju ale to mi vydrží tak na 5-7 her pak jim po upozornění pouštím jednu do kožichu (někdy i víc ale jen tolik abych je nesejmul) aby si nemysleli že jim schovávání v rohu mapy přinese ocenění nezranitelný nebo že ušetří za opravy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...