Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem konečně vyrazil Prototyp z garáže, natěšený koupil T30 a vyjel do víru bitev. Zajel jsem 11 bitev, z toho v 10 bitvách bylo na každé straně po 4 kouscích artyn v naprosté případě tierů 7 a 8. Takže všechy hry spočívali v tom, že 11 hráčů na každé straně dělalo spotery artynám a nebo byly jako slepice při výhřadu :Smile_mellow: . Skoro 2 měsíce jsem se na tier 9-10 nepodíval, ale takovéhle zvěrstvo nepamatuju :Smile_mellow: . Jen doufám, že to byla extrémní smůla na MM ,protože tohle má k zábavě sakra daleko..... Vůbec nesejde na schopnostech hráče, ale pouze vítězí tým s lepšíma artynami, popř. tým, co nafasuje k artynám jako bonus ještě skauta, který není úplný dřevák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, ale já taky pochopil, že myslíš EFR :Smile_teethhappy: Mi to bylo divný, skoro jsem se lekl, že se zhorším, když nebudu hrát.

 

Den druhý: Abstinence je svině, zvlášť, když má WOT reklamu na každým druhým webu. Přemýšlím nad přechodem na Firefox a její plugin blokující reklamy. Nebo dohledat, jestli to Opera nepodporuje taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že po večerních 7 bitvách mi došla zásoba všech sprostých slov. Ve čtyřech bitvách ze sedmi se do sebe pustili dva idioti, enemák capoval, jim to bylo fuk. Blbec s KV-1 se snažil vytlačit naši artynu do rokle, nechápu, jak se tohle idiotství rozšiřuje. V jedné bitvě jsem to už nevydržel a napálil každému jednu výchovnou, nic platné. Banda kokotů to je. :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem čekal že mi už praskne žilka a budu mít pokoj. Nadával sem jak špaček až mi žena řekla ať jdu od toho, když se pořád rozčiluju. :Smile-izmena:

Nakonec win 8 a 9 lost, s objektem 704 sem už 2 dny nedal dvojnásobky a poslední hra s cromwellem mně totálně odrovnala, pak už sem neměl sílu hrát. Za stavu 12:11 sem začal sám capovat, předtím sem vyjel na mapě EL Haluf po levé straně, tam jak je říční koryto a voda nepozorovaně až na protější enemy kopec, kde sem sejmul schovanýho Panzra 4, pak si dojel pro artynu za vršek a krásně utočil chrchla, kterej se tam na mně sápal. Začal sem capovat, protože se situace nevyvýjela úplně dobře na druhé straně se probilo enemy IS a 2 tigři a v údolí bylo KV-3 a taky jeden tiger. Měl sem nacapováno už cca 60 % a od začátku capu píšu shermenovi co se hrabal taky ke mně na kopec ať jede ke mně rychle capovat. Nejel trouba a střílel raději přes půl údolí do boku KV-3, v pohodě by jsme to capli a byl by win. Než sejmuli to KV-3 v údolí tak se vrátil enemy tigr a jelikož sem byl už na ránu, tak mně při cca 90% capu sejmul, pak samo sejmul shermana, který totální mátlo stál stále mimo cap. To už sme prohrávali 12:13, pak přijel náš tiger, který sfouknul toho pochroumanýho tigra a pak ještě polomrtvé IS co právě dorazilo.

Sem si říkal pohoda 14:13 vedem, mezitím ovšem přijel k jejich capu jejich poslední tiger a oba dva měli cca 1000 HP a přes údolí jelo k jejich capu ještě naše SU-152. Ten náš tiger idiot zůstal stát rovně a na rovině, kdežto ten jejich se šikovně schovával za skálu a natáčel, takže ten náš dingal a enemy prostřeloval a náš tiger zhebnul a enemákovi zbylo asi 500 HP. SU se právě vyšplhala na kopec a dala tigrovi za 300 HP už byl jen na ránu a ten náš poslední trotl 2x na 50 m netrefil a ten tiger ho 2 ranama dorazil. Zapřísahám se, že nebudu už sledovat bitvy do konce, protože u toho zmagořím nebo mi jebne. :facepalmic::Smile-_tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem včera zkusil Test server 8.3 a můžu říct, že jsem se do těch bambusáků zamiloval..většina je rychlá a i přesná...a jen tak jsem si zkusil nějaká ruské objekty..a asi jsem se zamiloval...dát na jednu ránu DMG 800...to je něco..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera pzIV - Erlenberg, dal som 3 killy a ostal som sám za stavu 3:14 ... ja už fakt nechápem. Ešte Ynteligent v ich tíme zahlásil" Wow, what a "masaker" "

 

Na druhú stranu mi pekne vyšiel násobok s E-50 M - 3 killy a 3,6k dmg

 

Inak bieda, včera som viac lietal ako tankoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál kolem 4 hodiny odpoledne a to bylo peklo... Definitivně jsem se rozhod, že na AMX 13 90 už nesáhnu, maximálně na roty. Protože čím větší tier, tim menší mozek. Desítky rushující přes pole na malinovce, E100 rushuje na útesech přímo rovně, samej lemmingtrain atd. Ve výsledku jsem s AMX udělal násobek na pátej (šestej?) pokus, to samý s T28prot i přesto že jsem nehrál špatně a dmg jsem rozdal požehnaně s oběma tankama, ale když je v týmu 5 devítek a 4 z toho jsou vylízaný hovada, tak výhru s těmahle tankama nezajistim.

 

A pak jsem to zapnul znova večer po desátý a to byla jiná, to se dařilo se všim, tak jsem znova zkusil prototypa... Hra plná desítek, bez arty (!!), ale byl jsem úplně poslední v tabulce. Rozdal jsem 4,7k dmg (z toho 3k do desítek) a 3 zabil a to mam jen 105mm dělo, takže prototypu budiž odpuštěno :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera prakticky pouze protáčení heavy a TD na tieru 7-8 + arty 6+7

 

Celkem úspěch, výdělky celkově tak nějak, protože v rámci expení do 7 tier arty využívám nakoupené goldy v akci abych doexpil na 8 tier.

 

Stále se držím toho že VK4502A je ultimátní stroj, pokud se využije jeho mobilita a T32 mě konečně začíná mile překvapovat, pokud nedostanu X tier proti sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jezdil hlavně novou T30, zatím po pár bitvách nemůžu hodnotit, navíc bez TOP děla to není ještě ono. MM se už umoudřil, po 4 artynách na každé straně už bylo jen v každé druhé bitvě.

Ale může mi někdo vysvětlit, jak je možné dát s T30 do boku S-51, na kolmo, na cca 50m, HE střelou damage 91 :Smile-tongue: ? Jediné zdůvodnění mě napadlo- politruk v S-51 dal zrovna na stěnu ešus, tím zvýšil hodnotu pancíře 3x a já měl pech, že jsem zrovna to místo s ešusem trefil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem ****** na co jsem hrábl.Osvědčený stroje úplně zklamaly.Pak jsem dal poslední bitvu s Tiger II,který má čerstvě dlouhou 10,5cm.Zakempil jsem za vrak Typ62 a rozdal si to na férovku se čtyřma osmičkama.Necelých 4000DMG a ocelovka.

Usínal jsem s pocitem jaký maj rváči :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jezdil hlavně novou T30, zatím po pár bitvách nemůžu hodnotit, navíc bez TOP děla to není ještě ono. MM se už umoudřil, po 4 artynách na každé straně už bylo jen v každé druhé bitvě.

Ale může mi někdo vysvětlit, jak je možné dát s T30 do boku S-51, na kolmo, na cca 50m, HE střelou damage 91 :Smile-tongue: ? Jediné zdůvodnění mě napadlo- politruk v S-51 dal zrovna na stěnu ešus, tím zvýšil hodnotu pancíře 3x a já měl pech, že jsem zrovna to místo s ešusem trefil....

 

Trefil jsi pásy. Taky už jsem se mnohokrát vztekal, když jsem na artinu použil HE "na jistotu" a potom jsem hořel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes opět hrůza. To co dostávám za týmy, to je děs.... všichni se dají na jednu stranu, píšu jim slušně, pak nadávám, pak prosím... anglicky, česky, klikam na mapu .... nic .... projedeme to.

Další hra to samé.... já Panther - poslední tank v MM a mam nejvíc exp.... když to bylo asi po desáté, tak jsem se tak rozčílil :-) .... málem mi prdla žilka... jdu si nalít koňak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak TigerP mě definitivně naštval. Letěl z garáže. Debilita hráčů na vysokejch tierech neskutečná, pancíř je po optimalizaci papír, co prostřelí i KV1 ač na to nemá pene. Do 8.2 supr tančík, o vánocích se to zlomilo a teď jsem ho skončil s 49% win, a to před vánoci jsem měl 67%.. Losy poslední dobou šílený, kde jedu většinou proti devítkám. Vyhrát s ním se rovná malému zázraku. Z 90% jsem jako nejhorší tank v MM s nejvíce hvězdama. Poslední týden jsem s ním pořádně nedal dvounásobek. Kašlu na vysoký tiery, většina hraje jako děti na jedničkách. Koupím nějakýho čtyřkovýho scouta na legrandu a místo Tigera jsem koupil zpět 3601.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska se mi opravdu darilo, nevim co z toho WG ma ze dostavam takovy losy. V posledni hre dneska jeden idiot z naseho tymu s artynou postrilel pulku naseho tymu a nez jsem k nemu dojel ja sundal ho enemak, pak uz jsem to proste nevydrzel a tank utopil protoze takovy hovado jsem jeste nevidel snad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to byl zas děs. Tupounu tuny(demence, demence). V každé hře sme měli četu poskladanou v rozdilu 4 tieru. Ikdyž se podarilo nějakou hru vyhrat, tak sem byl vždy nas.... žadná zabava, žadny relax. Los hracu pořad stejný z 15 hracu 13 pod 48%W, z tech 13 jeste 10 pod 45%. Po par bitvách sem to musel vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...