Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

dnes večer docela pohoda ... 10 win 3 lost - hráno převážně s Pantherem II.... pak sem pracoval ... a asi v 1:00h si řekl, že dám ještě dvě hry.... to sem neměl dělat.... :-) série 5-ti proher.... což mne samosebou naštvalo a řekl si že to musím zase nahrát tzv. zpět... :-) .... snaha byla.... ale tragicky týmy...neustále jsme rupali 3:15 apod.... takže to nakonec celkově dnes skončilo win/lost 12:12....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes večer docela pohoda ... 10 win 3 lost - hráno převážně s Pantherem II.... pak sem pracoval ... a asi v 1:00h si řekl, že dám ještě dvě hry.... to sem neměl dělat.... :-) série 5-ti proher.... což mne samosebou naštvalo a řekl si že to musím zase nahrát tzv. zpět... :-) .... snaha byla.... ale tragicky týmy...neustále jsme rupali 3:15 apod.... takže to nakonec celkově dnes skončilo win/lost 12:12....

zajímavý co se děje když děti spí co?? jinak já se držím hesla že dvakrát do jedný řeky nevstoupíš ;-) jak se dostanu s win nad 60% tak čekám na lost a pak to vypínam a ten den už nehraju :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by to být jenom jeden exe soubor o velikosti cca 4GB jako předchozí offline instalace.

Když jsem stahoval minulý patch, tak měl kolem 1GB a vše fungovalo jak mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavý co se děje když děti spí co?? jinak já se držím hesla že dvakrát do jedný řeky nevstoupíš ;-) jak se dostanu s win nad 60% tak čekám na lost a pak to vypínam a ten den už nehraju :-)

 

máš pravdu... dětma to nebude. :-) Asi je to tím, že znám i "tatíky" s X tier, 25k bitev a win/lost 46%... :-)

Jinak ten postup je ideální... jakmile má člověk 60% .... tak to vypnout. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som hral snáď najlepšiu bitku na mape Kľudné pobrežie, známa kemp mapa. Zobral som si KV-5 a akonáhle naskočila táto mapa, tak som hneď vedel, že to bude zase kemp na 15 minút. Začínali sme so stranou medzi horami, bez mesta a do chatu som napísal, že nech všetci zaútočia na mesto kamikaze útokom a normálne to všetci aj urobili. Len 2 SPG a asi 3 tanky išli hore na kopec. Zvyšok útočil na mesto, nikto sa nezastavil až pri meste, vlastne už v meste a tam sa strhla bitka. Na kopci boli 4 nepriateľské tanky menšie tiery a IS-3 a Lowe, ale tí neurobili takmer nič, bránili im v streľbe budovy. A o chvíľu bolo aj po bitke, asi za 6-7 minút bolo po všetkom a vyhrali sme. Zničili nám len 2 tanky a im ostalo iba 1 SPG, ktoré bolo asi na tom ostrove, tam nebol nikto. Bola to skratka paráda a rýchla bitka a s takýmito hráčmi by som chcel hrať stále. Škoda, že nemám replay, mám ich vypnuté, ale od dnes ich zase zapínam. Podľa mňa zatiaľ najlepšia taktika na túto mapu a asi po 1. krát sa zahrala tak rýchlo, a aj ma niekto počúval po 1. krát v tomto roku. Na konci znelo iba good idea and battle :Smile_Default:

 

http://img24.eu/v-ehpkfccx.jpg

http://img24.eu/v-ugjrdgyh.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam zase 15 minut kempoval a byla zase remíza. Tam už jsem zažil remíz víc jak proher. Kdo vystrčil čumák, ten dostal od tří artyn a bylo po něm. Nedá se tam dělat nic jiného, než rašovat ale to je pro public téměř zázrak. Měls kliku, že to všichni pochopili a že ve městě to nezvládali. Škoda, že nemáš XVM abys mohl informovat o kvalitě týmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to po třech dnech nahodil a koukám šikmý stroje....hold je Čína velký trh, to nemůže WG nechat chladným. Pěkný kopie rusáků a ty light troje jsou slušně řečeno ***** OP...to se snad otočí rychleji než Loeb s Citroušem.

Jinak hry v poho, ale garáž jsem neprojel. Zrovna jsem řekl Prtkinovy, že mi to po patchy šlape pěkně, nahrála se hra a konec...ping 200-400 a tank se hnul po 5s a ihned zas zamrznul na 5s.

Za dva a půl roku se mi tohle nestalo. Vyjedu ze hry a musel jsem najet přes exe soubor, páč přes klienta to nešlo. Pak jo, ale druhou hru to samé. Dva losty a nic ze hry. Vypnul jsem to. Internet mi jde dobře a předtím se dal cca 10 pohodových her.

Takže buď nestíhají WG servery bo nevím. Poslední hru co to šlo jsem si dal 4400expů s T29, boží hra, tak jestli mi někdo něco někam chválně neposlal. Ale mám po hraní.

Uvidím zítra. Čím to může být?...

Upraveno uživatelem waisik
Vulgarita +1 varování
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...