Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tož první pracovní den a i herně pohoda. Ikdyž z 15 winů byly jen dvě hry pěkné. S ISu a s Ferdou. Jinak to bylo takové nic moc...

S Ferdou jsem s trochou štětstí mohl dát 12ks, ale T59,Loweho a Churchilla mi vždy vyžrali těsně před doražením...tak můžu být rád za 9. Pěkná hra. Ikdyž první 4 střely šly mimo...pak už 22 přesně....6500dmg :Smile_teethhappy:

Vítězství!

Bitva: Redshire 2. ledna 2013 21:57:34

Vozidlo: Ferdinand

Získáno zkušeností: 4 722 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 77 551

Úspěchy v bitvě: Radley-Waltersova medaile, Válečník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ježděno převážně s JgPantherem... vyzkoumán již do elitního stavu.... (Jak Ferda tak JgPII) ... 24 výher, 4 prohry .... super den.... jedna prohra byla 1:15 (top tanky český klan s efr 800-1000) ...... přijde mi to ujeté... minulý měsíc jsem měl děsnou smůlu na týmy... vyloženě jsem kouzlil, dal třeba 8 kilů a stejně samé prohry.... a tenhle týden se to totálně obrátilo .... pokud zahraju i jen průměrně, vyhrajeme...... tohle se mi na wot nelíbí...jsou to takové vlny ... (předpokládám totiž, že hraju stále stejně)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední 2 dny byli naprosto tristní -0,13 a -0,1% celkovýho winrate.

Dneska se to vrátilo lehce do normálu, ale pořád chytam hrozný dementy, s francouzskou 4kovou arty jsem 5 her po sobě měl přes 2k dmg, pokaždý prohra.

 

A ještě mě serou ty scoutparty, dneska opět hra, kde na každý straně bylo 7-8 scoutů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra se chová někdy uplně nepochopitelně. Když je v týmu 10 lamek, tak se nedivím, že je to debakl ale jak vysvětlíte, že v rotě proti sobě stojí dva téměř stejné týmy a to ne jenom co do kvality hráčů ale také mají stejnou techniku a skončí to 0:15 !!!??? Přitom nejde o nějaký pokus o raš a nebo zkoušku nějaké strategie ale o normálně rozložené síly na Ruinbergu. Dokonce jsme předvídali co bude nepřítel hrát a čekali jsme tlak na správném místě. Když se pak kouknu na výsledky, tak zjistím, že asi 75% našich střel neprošlo a nebo minulo. Už jenom čistě logicky přece není možné aby z 15-ti nadprůměrných hráčů nikdo nedal víc, jak 1000 HP damage a ani jeden kill, no ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff, tak uz mam 11 plechovek co ceka ve fronte na koupeni :) ted uz expim jen ctyri stroje: E-75, KV4, M7 a ARL V39... a porad nejsou love :(

Vyzkoumany ale nemam prachy: JagTiger, E-50M, Pershing, T28-Prot, M40/43, Jackson, T110E5, Objekt 212, Comet, SU-101, AMX 13 F3 AM

 

btw: stejne si asi budu skudlit na cinsky medka, protoze se mi na testu tier V, IX a X dost libi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som lamil. Vrátil som sa s práce unavený ako kôň (ono to človeka vyčerpá vôbec ráno po 2 týždňoch "prázdnin" vstať z postele:)) a spustil WoT.

Vybral E-50 ausf M a šup ho, po 5 hrách 4 porážky. Pomaly si zvykám na to, že na tier X toho už vela sám neuhrám, ale včera som hral vyslovene zle.

...pauza...

Dalšuie tri hry s E-50 M, všetky 3 vydreté winy, tak som ten tank za stavu 4:4 nechal radšej tak.

Nasledovala IS3 - zase mi to nešlo, 3 hry, 3 porážky a ked som v poslednej hre vybehol tak neskutočne blbo, že som lahol ako prvý, došlo mi, že dnes ozaj nie je môj tankový deň a radšej som to vypol.

Spočítané a podrthnuté - slabá hra a zaslúžene slabé výsledky

 

Dnes ráno som si ešte pred prácou trochu napravil náladu - s IS3 win s 3 killmy a T2LT win v takmer výhradne tier4 hre s jedným killom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra se chová někdy uplně nepochopitelně. Když je v týmu 10 lamek, tak se nedivím, že je to debakl ale jak vysvětlíte, že v rotě proti sobě stojí dva téměř stejné týmy a to ne jenom co do kvality hráčů ale také mají stejnou techniku a skončí to 0:15 !!!??? Přitom nejde o nějaký pokus o raš a nebo zkoušku nějaké strategie ale o normálně rozložené síly na Ruinbergu. Dokonce jsme předvídali co bude nepřítel hrát a čekali jsme tlak na správném místě. Když se pak kouknu na výsledky, tak zjistím, že asi 75% našich střel neprošlo a nebo minulo. Už jenom čistě logicky přece není možné aby z 15-ti nadprůměrných hráčů nikdo nedal víc, jak 1000 HP damage a ani jeden kill, no ne?

jak vidíš tak to možné je.. ty skromný nadprůměrný hráči :-P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DtX: Vidím jen 5 skautů. Nezapomínejte, že ELC není skaut, ale zatraceně dobrý TDčko. Skaut pouze v lose s osmičkama, ale i tam se dá dobře zahrát TD styl.

Sorry, že cituju starší post, ale to mi nedá...

Já ELC jako snipera nemam moc rád, proč? Kvůli jeho dělu, sice má dobrej dmg a pen, ale ten reload a zaměření... To samý dělo mam na Hellcatu, kterej má reload kolem 8s a zaměření prakticky nemá - je zaměřenej hned. A Hellcat jde max proti osmičkam, což je pro ELC taky docela normální. Jjeho potenciál jako TD je podle mě malej... ALE, pokud s tim zahraješ slušně, tak proč ne, lepší jak většina lidí co někam nalítne a hned chcípne. Ale troufnu si tvrdit, že dobrej scout v ELC > ELC "TD"

 

A jinak: zoufale potřebuju prachy na T21, M40/43, IS a T32 a za chvíli budu moct koupit 5kovou fr. arty. Typan se asi prohne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý den bádám nad jednou věcí a proto bude lepší zeptat se odborníků zde.Dorazil jsem z brna od polovičky a jelikož jsem tam měl noťas a ona šprtala na zkoušky,zapl jsem WOT na pár bitev a nechápal z jedné věci,a to z pingu:

60864fb764c152664ead043e0e47cbf9.jpg

Ten se u ní na bytě pohyboval v rozmezí 30-50 ms,což mi mozek nebral,test připojení ukazoval rychlost cca 4 mb/s.A nechápu jednu věc,doma mám téměř stejnou rychlost,ale ping skáče 70-90 ms..a z čeho sem už zoufalý,na koleji mi dsl ukazuje rychlost průměrně 65 mb/s ale ping pod 90 nejde..co to vlastně je a jak je to ovlivněno???vím že je to rychlost odezvy,ale to je asi tak vše,faktory které jej ovlivňují neznám..doma máme klasiky net přez wifku,v brně je to kabelem od UPC a na koleji nevím..děkuji za vysvětlení..ale narovinu sem myslel že mám nějaké problémy s noťasem když sem viděl,jak všichni mají kolem 50ti a já blbec 100..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ping je pouze odezva a s rychlostí internetového spojení nemá nic společného. Ale když je lajna třeba přetížená, tak může ping narůstat. Ping se mění podle toho z jaké lokace jsi připojený, jak jsi připojený a hlavně, jaká je topologie sítě od bodu připojení až k serveru WoT a to může být velice různé už jenom v jednom městě, natož pak v městě jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ping je pouze odezva a s rychlostí internetového spojení nemá nic společného. Ale když je lajna třeba přetížená, tak může ping narůstat. Ping se mění podle toho z jaké lokace jsi připojený, jak jsi připojený a hlavně, jaká je topologie sítě od bodu připojení až k serveru WoT a to může být velice různé už jenom v jednom městě, natož pak v městě jiném.

 

Sdílené IP adresy tomu též moc nepomáhají co??Když se všichni navalí na net,asi to skáče nahoru předpokládám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zalezi na "podobe" pripojeni, mas-li bezdrat, pak budes mit spatnej ping, hlavne dle pocasi.

edit: Kanar to rekl presne.

 

JJ bezdrat,sleduju ze pocasim to není,ale ve špičče když se přihláší mrtě lidí a hlavně přez svátky to bylo k pláči tak sem ani nezapínal.a našel novou zábavu.Jako fanouška WD mě potěšilo zjištění,že existuje něco jako Dead Island..dle jedné stránky mě to na mém střepovi němělo jet,no jede to hezky bez sekání takže mazec.Není nad ti s pádlem čekat na útok 7 zombíků,když po třech kilech máte v ruce jen třísky a hledáte nějakou trubku,kterou jim vyvětlíte že nejste jídlo :Smile-playing: :Smile-playing: Ale dnes večer opět po dlouhé době usednu do tanku :Smile-izmena: :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska..nebo spíše poslední dva dny dostávám neuvěřitelné týmy..... většinou jsem vespod .... a sleduju s JgPantherem arty party (na každé straně 4 - 5 kusů většinou). .... enemáci nás rozsekají (naš erty dají 1 kus ...enemácké 6 kusů) a já se ze zvědavosti koukám na efr hráčů s našima GW pantherama.... 600 ..... 620..... dokonce jednou 710 ..... paráda.... viva noobs arty party....

 

ostatní také marnost nad marnost..... snažím se dnes zuby nehty přehoupnout přes 50% win ...ale s tou ELITOU co hraje na IX tierech se to opravdu nedá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...