Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Přijde mi to, že se debata opět stáčí k tradičnímu "Hra někoho zvýhodňuje / znevýhodňuje".... Čekám, kdy přejdete do fáze "Proč hra někoho zvýhodňuje / znevýhodňuje"... Tedy staré a x-krát omílané písničce...  :dntknw:

Když se něco losuje, tak to je logické, že někomu padne šestka a to třeba i 2 x po sobě a jinému zas jednička, ne? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi to, že se debata opět stáčí k tradičnímu "Hra někoho zvýhodňuje / znevýhodňuje".... Čekám, kdy přejdete do fáze "Proč hra někoho zvýhodňuje / znevýhodňuje"... Tedy staré a x-krát omílané písničce...  :dntknw:

to ti jenom přijde... jestli se tady někdo přiblížil max k 10 ti kouskům tak mu můžeme říkat, že to umí... zbytek umí hrát Wot a ostatní melou jen pantem a umí lejno :-) taková je realita  a když tu lepší hráč dá tři kousky, tak to hodnotí jako dobrou bitvu. Nakonec jsou v rámci hry stanovená pravidla stejně... mě se jednou povedlo dát max 12 killů co si pamatuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lowe        9
T40        11
Cruiser        12
Hetzer        10
AMX50 100    9
T34        9
Ferdinand    8
Hellcat        9
GWE100        7 hnůůůůůß velebnosti :laugh:  ale to je ještě z doby, kdy artyna byla possstrach, dnes už to asi nejde
Jagdtiger    8
IS-7        8
T95        9
Pz38H        12
GWTiger        8  ještě větší hnůůůůůs velebnosti :sick:
S35CA        11
T67        8
SU85B        9
Marder38T    9
T18        9
 

Všechny vyjmenovávat nebudu protože skoro s každým tankem mám "M" a taky 8 a nebo 9 kousků a u některých jsem třeba těch 9 kousků udělal i několikrát. Akorát s medkama jsem to neuměl a tam mám jenom 6 kousků maximálně. Jenže mi to přijde všechno jako děsná klika a nebetyčná hloupost nepřátel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baví se dvě děvčata: "Jak poznáš, jestli se ti kluk líbí nebo líbí moc?" - "Hodím si mincí, orel - líbí se mi, panna - líbí se mi moc. A ty to děláš jak?" - "Hodím do vzduchu kalhotky. Když spadnou - líbí se mi, když zůstanou přilepené na stropě - líbí se mi moc!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napsal jsem to né-přesně, tím jsem myslel, že o JENOM o RNG to nebylo, převážně měl štěstí jako takové a jak už jsem psal, drtivou většinu tanků měl naservírovanou na ránu...

Z meho zeleneho pohledu to zahral velmi dobre, i kdyz mel dost kliku - predevsim v tom ze po nem nikdo nesel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké prej "inzeráty" :-D

 

Hledám ženu na domácí práce do bytu 6953,2 km². Zn.: Bezdomovec

 

Vyměním 40letou ženu za dvě 20leté.

 

Hledám telepaty. Ozvěte se. Zn.: Vy už víte kam.
 

Mladá žena, 25letá z inteligentní rodiny, absolventka dvou vysokých škol, se chce seznámit s mladým mužem milujícím umění, který se vyzná ve filozofii Immanuela Kanta, nesouhlasí s vývojovou teorií Charlese Darwina a nachází chyby i v teorii relativity  Alberta Einsteina.
P.S. Odpověz obratem! Jebala bych, až mi uši odstávají!

 

Ztratila se mi žena. Kdo mi ji najde a přivede, tomu rozkopu držku.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...