Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Nejdivnější SEXUÁLNÍ ZÁKONY: Neuvěříte, co všechno se nesmí.

stparam=oloslvkpds

Utah
Je tam nezákonné vzít si sestřenici, dokud nedosáhne věku 65 let. Pak už je to v pohodě. Také je zde přísně zakázáno souložit v sanitce.
 

Washington
Pokud svezete do práce prostitutku, zabaví vám auto. Při sexu je také oficiálně legální pouze misionářská poloha.
 

Pensylvánie
Orální a anální sex je proti zákonu. Orální sex je zakázán v dalších 18 státech USA.
 

Texas
V zemi je zakázáno vlastnit více než 6 robertků najednou.

 

Aljaška
Na Aljašce mají losi přísně zakázáno souložit na ulici.
 

Florida
Manželé zde nesmějí líbat své ženy na prsa, přísně zakázán je také sex s dikobrazem.
 

Wyoming
Zákonem je tu specificky zakázán sex v mrazicím boxu s masem v supermarketu.
 

Bolívie (Santa Cruz)
Podle zákona muž nesmí mít sex zároveň s matkou a dcerou. Zvlášť je to v pořádku.
 

Země Blízkého východu
Vyznavači islámu se řídí zákonem, podle kterého muž může mít sex s ovcí, po souloži ji ale nesmí sníst. To by byl totiž smrtelný hřích.

 

Libanon
V zemi je rovněž povolen sex se zvířaty, ale mohou to být jen samice. Za soulož se samcem je naopak trest smrti.
 

Hong Kong
Pokud je zde muž ženě nevěrný, má podle zákona manželka právo nevěrníka zabít. Ale smí to udělat jen holýma rukama.
 

Kolumbie (Cali)
Žena smí mít podle zákona sex pouze s manželem a u jejího poprvé musí být přítomna její matka.
 

Guam
Na tomto ostrově platí zákon, podle kterého v zemi pracují muži, jejichž zaměstnáním je připravovat dívky o panenství. Panna se zde totiž nesmí provdat.
 

Bahrajn
V zemi mají těžký život gynekologové. Smějí sice ženy vyšetřovat, ale nesmí se při tom dívat na jejich intimní partie. Musí se tudíž řídit podle odrazu v zrcadle.
 

vážně někdo dokáže vymyslet tohle? :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Manželka doma usilovne trénuje kung-fu. Kope, fučí, vzdychá... Muž ju chvíľu pozoruje, potom sa pýta?
- A to ti bude načo dobré?
- Načo? Keď pojdem večer potme domov cez park, uvidí ma nejaký úchyl a bude ma chcieť znásilniť, tak sa ubránim...
Muž ešte chvíľu na ňu pozerá, potom hovorí:
- Myslím, že až taká veľká tma nikdy nebude..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žalobce: "Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno seběhlo?"
Babička: "No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a hřálo, tak jsem se posadila na lavičku. Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný, a sedl si ke mně. Po minutě se přisunul blíž a vzal mě kolem ramen."
Žalobce: "Bylo vám to nějak nepříjemné?"
Babička: "Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když jsem ještě byla mladá."
Soudce: "A co bylo dál?"
Babička: "Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku a když jsem se nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke kalhotkám. Když už se mě tam málem dotknul, pustil mě a zakřičel: Aprííl! Tak jsem ho zabila, hajzla jednoho!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno zamknulo se to téma co s tímhle vláknem, já bych jenom ještě chtěl rozvést ten Spoiler, Tady je to tak pěkně schované  v tom BBCode, že to možná někdo nebude umět používat, hodilo by se to dát jako přímo tlačítko v editoru (ale to nevím jestli jde) Jinak je to - 

Speciální BBCode (vedle Písmo) A funkce spoiler. Hodit tam humor, který by mohl být na hraně nebo míň přístupný. 

 

Černější  humor :D 

 

  1888457_697465740276464_1157506506_n.jpg  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...