Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Čistě náhodou jsem kouknul na WoT fórum ohledně odpovědí vývojářů a co tam nevidím, cituji:

 

"-Storm o hře War Thunder:"Hrali jsme ji, byli jsme trochu překvapeni, že se v ní od listopadu 2013 nic nezměnilo, nebudeme vyprávět  o problémech, dufám, že všem rozumí sami nejlépe."

 

A to prosím s datem 25.5.2014. Tak teď nevím, jestli si popletli herní titul a spletli si to s WoT, či hru hráli 1. prosince 2013, a nebo už ztratili absolutně přehled o dění kolem nich :wink: .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistě náhodou jsem kouknul na WoT fórum ohledně odpovědí vývojářů a co tam nevidím, cituji:

 

"-Storm o hře War Thunder:"Hrali jsme ji, byli jsme trochu překvapeni, že se v ní od listopadu 2013 nic nezměnilo, nebudeme vyprávět  o problémech, dufám, že všem rozumí sami nejlépe."

 

A to prosím s datem 25.5.2014. Tak teď nevím, jestli si popletli herní titul a spletli si to s WoT, či hru hráli 1. prosince 2013, a nebo už ztratili absolutně přehled o dění kolem nich :wink: .

Já WT hraju chvilku a změn si všímám ihned....stačí jak jsem nadával na neviditelné ikonky na minimapě.....a šup...po týdnu jsou vidět krásně. GJ neni dokonalý, ale rychlejší jak WG rozhodně je. Storm si bude muste na konkurenci zvyknout. Už teď si myslím, že to na zisku pocítili. Koukal jsem jak blázen, kdo všechno ze zkušených pařmanů WOTu už hraje WT. A skoro všichni byli poravidelní plátci....včetně mě. Tyhle pracující závisláky nenahradí ani tuna děcek a Storm to ví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale taková "nic" neříkající alternativa. Nic o tom jak pomocí klapek "obechcat" BnZ taktiku, jak správně polohovat klapky a hlavně kdy(rychlost + poloha nepřítele + vaše rychlost, atp...)

Prostě takové video co jenom řekne, že jsou ve hře nějaký klapky a k čemu +- slouží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale taková "nic" neříkající alternativa. Nic o tom jak pomocí klapek "obechcat" BnZ taktiku, jak správně polohovat klapky a hlavně kdy(rychlost + poloha nepřítele + vaše rychlost, atp...)

Prostě takové video co jenom řekne, že jsou ve hře nějaký klapky a k čemu +- slouží. 

Ok, beru v potaz a pokud je vložené video k ničemu tak se omlouvám.

Je faktem že jsem ho viděl už dost dávno a moc si nepamatuju co všechno v něm rozebíral,dejme tomu moje chyba.Zase na druhou stranu co se začaly objevovat Zedova videa a vešly ve známost mezi lidi tak se dal pozorovat určitý rozdíl k lepšímu v hraní WT,lidi začali víc stoupat,používat manévrování (třeba kmitání myší ) při úniku atd. atd. A když koukneš na všechna jeho videa tak je vidět že ten člověk nemá problém se postavit s téměř jakýmkoli letadlem  téměř jakémukoli letadlu.Zalítá styl BnZ stejně tak jako s tím co BnZ lítá vypeče.

Mno nic, příště buď nechám diskusi běžet mimo mě a nebo líp kouknu co postuju. .. . :salute:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono totiž žádný jiný jety skoro nelítají, protože se těmto strojům nemůžou vyrovnat a panther je ještě dobrej oproti me-262 nebo me-163 nebo meteorům. Sem tam se sice povede sestřelit jet, ale pak se staneš lovnou zvěří a nemáš šanci ani uletět a ani je přestoupat... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nexro - rttw

k příspěvku ..Ok, beru v potaz a pokud je vložené video k ničemu tak se omlouvám...

 

Pokud má nexro stejný nick i ve WT tak má cca 4.000 vzletů v různých modech a takový video je mu skutečně už při jeho kvalitě na nic. Ale, ALE, Zedovi videa jsou nedocenitelná pro nováčky, já jsem si, když jsem začínal, na jeho kanálech našel všechno od rad/tipů po běžný hry a ze dne na den se mi výsledky zlepšily o tisíc procent. Takže nexro to video správně oglosoval s pozice esa, ale zapomíná, že toto není jen uzavřený fórum pro nějakou, úzkou elitu, ale podívají se sem právě i nováčci, kteří, když tu moc rad nenajdou, už se nikdy nevrátí. A s tím, co jsem tady třeba našel já, když jsem začal s WT a potřeboval jsem to, jsem úplně spokojenej nebyl. A teď nic proti moderům, dokážu pochopit, že mají lidi omezenej čas a že větší část příspěvků a rad tady vždycky měla na svědomí komunita jako celek.. ale před lety ve zlaté době wotka. Podívejte se třeba na seznam letadel v sekci letadla národů, asi třetina nebo čtvrtina /možná přeháním/ současných letadel tam vůbec nemá vlákno a ty, co je mají, mají obvykle poslední komentáře tak před 3/4 rokem, od té doby na nich bylo upravený kde co včetně výzbroje a BR, takže naprosto neaktuální. To si před lety v éře wot vůbec nedokážu představit. Asi to bude tak, že machři, elita tohoto fóra, už prostě nemají potřebu si vyměňovat elementární skutečnosti, který přece ví každej. Ale bohužel taky když se někdo snaží tady něčím přispět jako rttw, tak ho /a nic ve zlým nexro/, nějakej machr zatluče do země. Následuje ticho. Okukuju tohle fórum obvykle jednou týdně, obvykle najdu tak 3, 4 zajímavý novinky nebo příspěvky co se WT týče a  ještě je to z většiny nějaká hňupovina kolem Kanára a lidí co ho nemusejí. Blabla.. Prostě víc příspěvků, jen víc, i pro začátečníky, lidi si to přeci umějí přebrat, co komu pomůže a co ne. Čus.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to video úplně neodepsal. Jen jsem možná tvrdším způsobem naznačil, že jsou tu sice videa v AJ, ale s daleko lepší infomovaností a hlavně aktualností. Sice nejsou pro všechny, protože hodně lidí nerozumí AJ. Neříkám, že je Zed špatnej nebo něco, ale prostě on vás do hry "jen" uvede a řekne zhruba co a jak, ale to jak správně vymanévrovat letadlo v různých situacích už se nedozvíte. 

 

A co se týče letadel a jejich upravování popisků, BR a jiných věcí tady na fóru asi jen tohle: dost věcí se mění skoro každý patch (u letadel - FM, DM - ten je psanej v updatu vždy a v závislosti na tom se mění popisky), ale po nikom nemůžeš chtít aby ti po každém updatu ve WT updatoval i neoficiální fórum a kontroloval/přepisoval všechno ze hry.  

Když je update většinou 1x za týden, tak si spočítej kolik času to zabere.

 

Hlavně já nikoho do země netluču, ale když někdo nějaký informace chce a chce být dobrej v daný hře nebo v reálu v profesi kterou dělá, tak se jí musí naučit a hledat si informace, který ho zlepší sám. Nikdo ti nebude nosit informace pod nos. Když jsem to tak dělal v době WoT, tak jsem akorát narazil na spoustu nevděčníků co si prostě stejně chtěli hrát podle sebe a ještě když jsi jim řekl pravdu, tak se urazili a řekli, že hrajou stejně jen for fun(týpek neměl na CW hasičák a skoro celej uhořel nebo když se někdo špatně úhloval, atp....) 

A počet nevděčníků značně převyšoval počet těch, kteří byli opravdu vděční a rádi, že je člověk upozornil na chybu.

"pro dobrotu na žebrotu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První odstavec - u mě je problém ta Aj, proto jsem volil Zeda. Mě ty základy stačily, Clostermana z tebe žádný video neudělá, na to si rád přijdu postupně sám.

 

Druhý odstavec - máš pravdu, to by uživilo chlapa na plnej úvazek. Jde o to, že dříve když se ve wotku objevil novej národ nebo tank, měl vlákno a byl propranej během dvou dnů do posledního záhybu pancíře, aniž by se o to musel nějakej moder zajímat a po každým updatu znovu, nějak to nadšení už vyprchalo.

 

třetí odstavec - k tomu celkem není co dodat. Takhle to prostě je. Ale když jsem rozjel WT a hledal základní informace tady, našel jsem dost, ale všechno dost starý, neaktuální, místy to nevadilo, místy mátlo.

 

termín zatlouct do země jsem použil trochu expresně, přehnaně, jako legraci. Vím že to není ze psaného textu poznat. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale přátelé, není nutné zvedat vlny v lžičce vody.

Paavelovi děkuji za snahu se mně zastat ale on má nexro v něčem pravdu,tedy máte jí oba.Pro nováčky (neangličtináře ) jsou Zedova videa určitě přínosem o tom žádná.

Ovšem jak podotknul nexro jsou tak nějak letem světem ,minimálně to o používání klapek.Nějak tak ve smyslu ,,když vám enemák začne při kroužení ,,ujíždět " tak vysunete klapky a tím ho dotočíte "  . . To anglické už je takové : ,v tomhle okamžiku vytáhnout, teď zasunout, přesně v tuhle schvíli použít tyhle . . atd. atd. Prostě takové konkrétnější podrobnější .

 

Zed dělával videa minimálně ze začátku,spíš pro hráče arkády a ,,pro radost " než přímo jako školící materiál.Řekněme že Zed je základ (a rád na něj koukám pořád,jsem odběratel kanálu ) a to co postoval nexro už je ,,vyšší dívčí "

 

Je docela škoda že něco takového a i jiné neudělá někdo z českých nebo slovenských hráčů .

 

Takže už to neřešme, nic se neděje,jak jsem už psal je to moje chyba že jsem se nepodíval co přesně postuju (myslím co do obsahu a rozsahu ) a připomínku přijímám v plném rozsahu.

Velím ,,bodák skryj " a Svět se točí dál, ok ? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...