Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Tak sem zjistil že beaufighter je po patchi uplně naho... Nejenže se hejbe jak autobus, ale navíc odrbaly ty kanony na účinnosti. Nastoupal sem za enemáckou SB-2 do nějakejch 7km, plazil sem se tam nehoráznou dobu a málem při tom strhal motory, pak sem do SB nasázel celej palebnej průměr těch dvacítek, a enemák si v klidu otočil, udělal utaženou zatáčku, při který já bych se dávno propadl k zemi, a postupně mě vykropil předním střelcem. Ta bedna se skoro nehejbala a jemu to v těch sedmi manévrovalo jak jednomotorová stíhačka. Navíc to éro něměl skoro poškozený, zatímco ty Škasy mě páraly jak plyšáka.

 

Nebo Gaijin změnil strategii a letadla bez vyzkoumajech upgradů sou stejně tragický jako tanky ve WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tímhle stylem vyškolil jeden frajer v HB .Já na Harikovi ,nasypal jsem ho z přepadu a pak už jsem jen nestíhal. Točil pomalu na pětníku ,přechody do vertikálních manévrů mi byly k ničemu ,všechno dával v klidu jak s jednomotorem.Nakonec mě naporcoval tak že jsem jen bezmocně vybíral vlnu v moři do které to píchnu.A to chvíli před tím poslal do vln jiné dva stíhače.

Ale věřím že vzít to letadlo já tak to bude jak šutr ,aneb ,,éro toho druhého je vždy lepší " :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně je fakt nahouby jak je to teď děsivě nevybalancovaný - když už ze sebe dělám vola a soupám na letovou hladinu bombardéru, tak si mě s prstem v pr... vyndá, a když ze sebe šaška nikdo nedělá, tak hry končej rozbombardovanou základnou. Ten patch dodrbal co mohl a zábavnost arkády je v pr... navíc DMG model je nějakej divnej, éra sou jakoby mnohem křehčí, hlavně vůči kulometům - spitem na salvu trefím éro a to se rozpadne na součástky, zatímco z kanonů vydrží dávku a nic... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně je fakt nahouby jak je to teď děsivě nevybalancovaný - když už ze sebe dělám vola a soupám na letovou hladinu bombardéru, tak si mě s prstem v pr... vyndá, a když ze sebe šaška nikdo nedělá, tak hry končej rozbombardovanou základnou. Ten patch dodrbal co mohl a zábavnost arkády je v pr... navíc DMG model je nějakej divnej, éra sou jakoby mnohem křehčí, hlavně vůči kulometům - spitem na salvu trefím éro a to se rozpadne na součástky, zatímco z kanonů vydrží dávku a nic... :confused:

Ono to tak bylo v reálu často, že kanónový projektil proletěl tenkým potahem a pokud nenarazil na nic co by ho nakoplo k explozi, tak vyletěl druhou stranou ven a nic se nestalo. Ale takových 8 kulometů nadělalo z křehkého letadla trhací kalendář. Jak je to v arkádě nevím a zjišťovat to ani nebudu. Jsem rád, že se neustále vylepšuje FRB a že je to tam už velice zábavné a nějak nevidím, že by tam někdo na něco nadával tak často, jak je tomu na arkádě. Ono je to také logické. Šmrdlat myší a nebo válčit s letadlem, které stačí jen malinko víc přitáhnout v zatáčce a je konec, to je rozdíl. Tam se pak musí využívat vlastnosti každého letadla a nikoho nepřekvapí, že Zero šupne zatáčku, kterou s Beaufighterem neudělám ale zase pokud se to Zero někde zapomene a já mu pustím sekundovou dávku, tak je z něho v momentě pytel kytarových trsátek :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak šmrdlání s myší . . . . . já s třeba často bavím tím že si dám testovací let a pak prolítávám mezi stromy, letím na plné pecky nad vozovkou pěkne utopený mezi álejí ,kličkovat městem atp..Prolítávám mosty opět nad vozovkou hezky po délce .Podlítávat je už je úplná rutina i třeba s Ju88 .

I s tou myší se dají dělat zajímavé věci,a jak se to pak hodí v kaňonech když za váma letí vláček enemáků a jen sledujete hlášení jak to půlka z nich někam narve :smile: Tím ovšem netvrdím že je myš lepší.

Když jsem s WT začínal tak jsem už ze zvyku zkoušel joy.Bohužel to s ním bylo horší než s myší,takže jsem si musel zvyknout na myš.Dneska už je mi to celkem fuk.

 

To CharlieV : no ten balanc je fakt nějakej divnej. Dneska jsem si skočil třikrát a pokaždý jsem byl spokojenej výsledkem. 2 X přeživší a jednou jsem ztratil jedno éro ,pokaždé do třetího místa v tabulce a nějaké ty tituly , 2X battle trophy atp..Ovšem že by MM byl v pořádku to určitě ne.Lítal jsem ex.rank 4 s oblíbenou Bf110 a i proti F6F ,P 47  . . .na druhou stranu to tam pleskalo do obou týmů i letouny jako He 51 ,Ki 10 ,Gladiátor atp. Nějak se mi nezdá že by to ty lidi měli blbě poskládané v hangáru (na to jich bylo moc ) a i kdyby tak co by je vedlo k tomu tím letounem začínat když by jim muselo být jasné že jsou jen položky pro vylepšení soupeřovo statistiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to hraješ myší i FRB ? To jsi teda machr !!! :biggrin: Tam jsou některá letadla tak citlivá na každý pohyb kniplu, že jsi furt ve vývrtce, než si na to éro zvykneš. Vůbec si to nedovedu s myší představit.

<br />Můj kámoš dal ve FRB sestrel s myši, nekecam, s Yak-9K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to hraješ myší i FRB ? To jsi teda machr !!! :biggrin:  Tam jsou některá letadla tak citlivá na každý pohyb kniplu, že jsi furt ve vývrtce, než si na to éro zvykneš. Vůbec si to nedovedu s myší představit.

Já psal někde něco o FRB ?? Má reakce se týkala jen a pouze onoho výrazu ,,šmrdlat s myší " a že i šmrdláním se dají dělat zajímavé věci .Nic víc nic míň.No a jak píše kulomet333 tak jsou asi i tací co to dají i s tou myší :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to tak bylo v reálu často, že kanónový projektil proletěl tenkým potahem a pokud nenarazil na nic co by ho nakoplo k explozi, tak vyletěl druhou stranou ven a nic se nestalo. Ale takových 8 kulometů nadělalo z křehkého letadla trhací kalendář. Jak je to v arkádě nevím a zjišťovat to ani nebudu. Jsem rád, že se neustále vylepšuje FRB a že je to tam už velice zábavné a nějak nevidím, že by tam někdo na něco nadával tak často, jak je tomu na arkádě. Ono je to také logické. Šmrdlat myší a nebo válčit s letadlem, které stačí jen malinko víc přitáhnout v zatáčce a je konec, to je rozdíl. Tam se pak musí využívat vlastnosti každého letadla a nikoho nepřekvapí, že Zero šupne zatáčku, kterou s Beaufighterem neudělám ale zase pokud se to Zero někde zapomene a já mu pustím sekundovou dávku, tak je z něho v momentě pytel kytarových trsátek :biggrin:

svatá slova kanáre!!!!!!já teda hraju zatím jen HB ale na FRB se taky už pomalu připravuju ale chci ho lítat jen v některých mašinách,,,takže nejdříve vyexpim mašiny i posádky v HB a pak s tím do FRB,,,,,,jinak ta arkáda je pochopitelně pro některý lidi nehratelná a to už od samého začátku,,,,,já například sem v ni strávil cca 1 hodinu/nalítáno/ze začátku a to co sem vyděl,,,,hmmm,,,nebudu nic ani radši komentovat neb se tu na mě zas sesype minusový atak: c)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdím, že to nejde ale je to docela šílené.

já bych teda este dodal ze s tou myši je nižší obratnost,,,teda co sem si vsim v HB,,,,,,dyz sem to zkoušel abych zjistil jakou výhodu má eventuálně člověk který to s ni hraje tak sem mel problém se rozhlížet,,nějak to neslo,,když sem se chtěl podívat za sebe tak sem točil celou mašinu,,jak píšeš kanáre docela ujete,,,,,navíc ta obratnost byla o dost nižší kor se zaplym instruktorem,,,,já nevím ale já bych tu arkádu zrušil aspoň by slo víc lidi do HB a pote následně elita do FRB a taky nechápu jak to ze v arkádě sou největší odměny ty bych naopak cekal v FRB,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu jak někdo může hrát arkádu a jako bonbonek na myši,,,takový NFS na obloze: c)))

 

ber tak, je to len vec nazoru. niekoho bavi blbnut v arkade, niekto zase rad simulator. mozeme byt radi, ze to takto gajin rozdelil. kazdy si najde co mu vyhovuje a vyvojari pokryju vacsiu cast trhu. preto nevidim dovod odsudzovat ine herne rezimy. ja osobne som vdacny za HB ovladanie je +-arkadove (co vyhovuje mojmu skillu) ale celkova atmosfera posobi hodnovernejsie a kazdy zostrel si clovek viac vazi. ako hovorim je to len vec nazoru kazdy nech hra co ho bavi.   

 

 

ps: ak by si zrusil arkadu ludia by isli skor do prdele ako do HB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ber tak, je to len vec nazoru. niekoho bavi blbnut v arkade, niekto zase rad simulator. mozeme byt radi, ze to takto gajin rozdelil. kazdy si najde co mu vyhovuje a vyvojari pokryju vacsiu cast trhu. preto nevidim dovod odsudzovat ine herne rezimy. ja osobne som vdacny za HB ovladanie je +-arkadove (co vyhovuje mojmu skillu) ale celkova atmosfera posobi hodnovernejsie a kazdy zostrel si clovek viac vazi. ako hovorim je to len vec nazoru kazdy nech hra co ho bavi.   

 

 

ps: ak by si zrusil arkadu ludia by isli skor do prdele ako do HB

jo v poho ja si to pak uvědomil a ten příspěvek  sem smazal/a nechal tam jen to K/,,,,.c))),,,,a k ty druhy části no tak by isli,,,škoda by jich nebyla: c))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je v tom, ze vsetky mmo potrebuju masy ludi, cim viac ludi tym vacsie precento platiacich hracov. vyvojari potrebuju zisk aby to malo pre nich zmysel. jeden zo zakladnych principov podnikania :-) preto arkadu nezrusia. teraz je len otazka ci vyvojari udrzia kvalitu hry a tym stabilnu zakladnu veteranov v HB a FRB. na vacsom pomere skusenych hracov k malemu poctu novych  hracov tieto herne rezimy stoja. ak to ******, HB a FRB stratia hratelnost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je v tom, ze vsetky mmo potrebuju masy ludi, cim viac ludi tym vacsie precento platiacich hracov. vyvojari potrebuju zisk aby to malo pre nich zmysel. jeden zo zakladnych principov podnikania :-) preto arkadu nezrusia. teraz je len otazka ci vyvojari udrzia kvalitu hry a tym stabilnu zakladnu veteranov v HB a FRB. na vacsom pomere skusenych hracov k malemu poctu novych  hracov tieto herne rezimy stoja. ak to ******, HB a FRB stratia hratelnost.  

ale no tak já to soudím ze svého uhlu pohledu ale taky chápu ze to tak musí být,,,,by me taky zajímala neaka statistika kolik hráčů z arkády po čase de výš,,,,,,podle mě moc ne a zbavit se pak následně těch zlozvyku z arkády bude taky pro spoustu těch arkadnich poněkud problém:c))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 pred WT som lietal sem tam v GTA a s vrtulnikom v arme 2. takze tu som zacinal samozrejme v arkade aj to zaciatky boli sialenstvo. mas pravdu prechod z arkady do HB je obtiazny, ale da sa to. ked uz to zvladol taky letec ako ja :-D staty mam sice "uzasne", hold nemecke lietadla niesu v tejto hre moc noobfriendly, ale clovek sa postupne zdokonaluje.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swice, pro FRB nemusíš vůbec expit posádky, teda pilota určitě nee ale pouze střelce protože ten dokáže na AI střílet lépe než když střílíš ty sám. FRB totiž funguje tak, že co ty uděláš to máš a žádné lepší ovládání letadla díky namakanému pilotovi nedostaneš. Mám piloty na téměř nule a nebo na nule ale střelce skoro na maximum. Jinak co se týká těch myší a joysticků, tak bych se být Gaijinem toho tak nebál a klidně bych třeba od určitého ranku nedovolil létat jinak, než s kniplem. Dnes si může každý koupit nějakou páku za pár stovek a někdy doslova za 2 - 3 stovky, takže nalákat na hraní a převychovat, resp. donutit vyšší level létat s kniplem. Hra by pak byla férová a ne jak je to teď. Teda myslím arkádu a HB protože u FRB asi těžko někdo uspěje s myší a jestli ano, tak to bude zanedbatelný počet hráčů. Odhaduju to tak na 2 až 3 :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebýt arkády a hráčů na myši, tak si nezahraješ FRB... Protože ať se ti to líbí, nebo ne tak arkáda tu hru živí.... Takže ty být Gaijinem, tak už žádnou hru nemáš.... Protože jsi zrušil výdělečnou složku hry.... 

Píšu snad jasně, že nejprve nalákat a až budou u středních ranků, tak zatnout tipec a to už každý poběží koupit knipl :biggrin: . Je jasné, že když stáhne hru a po spuštění zjistí, že nemá knipl, tak to odinstaluje a kašle na to ale když už bude mít pár letadel, tak tu miniinvestici udělá rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo si joystick nekoupí, pokud s ním nechce hrát....A naprostá většina nebude chtít hrát... Protože jim změníš styl hraní.... Nejen styl, ale žánr.... Prostě by jsi tu hru zabil.... Zeptej se kohokoliv, kdo ví něco málo o marketingu.... 

No a proč takový simulátor, který si koupíš v krabici a nebo dokonce i arkádu za 1200,- lze hrát jenom s kniplem a lidé to kupují ? A to je peněz narozdíl od WT zdarma, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a proč takový simulátor, který si koupíš v krabici a nebo dokonce i arkádu za 1200,- lze hrát jenom s kniplem a lidé to kupují ? A to je peněz narozdíl od WT zdarma, ne?

 protože to kupují jako simulátor, ne jako arkádu, kde jim v půlce expení nějakej starej dědek vymyslí fičuru "only joy"...chápen zí??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...