Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Tomaso: tenhle týpek nelítal nad základnou, ale nad SPAWNEM - což je trochu rozdíl. Takže já se objevil ve hře a měl sem ho někde nad sebou na šesti hodinách, vrhnul se na mě střemhlav a bylo vymalováno.

 

Já si ho prvně nevšiml, spawnul sem se ve stuce a letěl si odbombardovat svoje cíle. Z nějakejch 3500 sem klesal abych nabral rychlost a najednou za mnou byla stíhačka a šel sem. Nu což to se stává. Ještě sem tu airacobru viděl v deathcam jak stoupá strmě vzhůru. Ok, chce zpátky nabrat výšku, loví bombardéry, no problém. Spawnul sem se znova a teď už to bylo rychlejší. V Dornieru sem nebyl ve vzduchu ani dvacet vteřin a ten maník střemhlav na mě a šel sem - ustřelil mi křídlo. No a deathcam - a hošík zase stoupal nahoru - takže mi najednou došlo kde se mi vzal za zadkem. On si prostě nastoupal nad spawn a tam číhal, až se někdo objeví pod ním. Byl v takový vejšce že byl nad bombardérama i nad stíhačkama a měl krásně všechno jak na dlani.

 

Jestli tohle nejni spawnkilling tak nevím.

 

Sestřelení letadla co se opravuje na bázi spawnkill není, je to riziko toho manévru, navíc ne nijak velký, ale na spawnu se lidi objevujou pravidelně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to je pěkné. Taková taktika k tobě asi nebyla fér, ale zase byla asi dost účinná, určitě ti to pěkně znechutil :)

Já měl za to že se spawnu pokaždé trochu jinde, ale asi ne.

Zas tak často se mi to nestává, občas mi zničí 1. stroj tak to dolétám ve druhém. Zkrátka nemám možnost opakovaného posouzení polohy zrodu v jedné bitvě.

 

Dnes jsem se dostal do bitvy s "Dorou" proti prouďákům. Nebylo to moc příjemné jeden předemnou, druhý za mnou asi 2 km ode mě a 1 km nade mnou. To bylo kroucení, abych se uhnul. Samosebou šli po mě, byl jsem nejvýš. Jeden udělal po druhém průletu chybu, myslel, že se za mě pověsí a sundá mě. Udělal jsem sudový výkrut a byl za ním. Ještě než uletěl jsem ho párkrát trefil, jen lehce. Stejně mě pak dostali. V té bitvě jsem přišel o 3 letadla a uvažoval zda tam lézt s dalším FW 190 F8 který manévruje opravdu bídně. Konec kola mi to usnadnil, prohra. My nic proudového neměli.

Aspoň jsem si připsal 2 sestřely jako záplatu na opravy. Ale náladu jsem měl nízko a šel do ranku 8-9 pro sichr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky hned po začátku stoupám a právě slídím po bombardérech. a taky se snažím pokud možno přežít bitvu s jedním  strojem .V poslední době se to i docela daří. Ale jak jsou tyhle eventy o něco tak je to naprd, pokud tě nedostane nepřítel tak se o to často postarají vlastní .Dnes tři bitky a dva ,,teamrammy ".

Chápu že někdo v zápalu boje při nějakém hromadném kroucení může lehce někoho přehlédnout, když pak ještě napíše třeba zkráceně ,,sry" tak odepíšu ,,np " nebo ,,ok " .

Ale abych před sebou hnal enemáka kterej očividně mele z posledního, kolem nás celou dobu nikdo nebyl  a  najednou zezadu mě nabral náš kterej se přihnal odkudsi z výšky  a ještě má tu drzost napsat že jsem vlastně sundal já jeho ,to už je na mě moc.

 

Přesně jak napsal CharlieV , spawn máš až za základnou takže teoreticky tam ten týpek nemá při férovém boji co dělat, tam může opravdu jen číhat na ty co naskakují do hry.

A to je u mě obyčejné prase,pak se mu koukneš na kartu a on má třeba 1 000 vzletů a 10 000 killů (lehká nadsázka ) ,a budí dojem jak je ,,našlápnutej " pilot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu hru fakt nechápu :sad:  Mám stodevítku, nalítnu na ruskýho bitevníka, najednou kolem mě trasírek jak na silvestra. Jdu dolů, koukám co mě dostalo - dvě SB-2, nu hoši ok. Beru další, tentokrát E-3, a zjišťuju že ani s ní SB-2 neukroutim a ani jí neuletim. Takže ruskej dvoumotorovej bombardér je vlastně obratnější než jednomotorová stíhačka (krom toho, já vim že je SB rychlej bombardér, má to i v názvu, ale proč jsou ty Mezci tak pomalý? Dyk to lítá trapných 350 :confused: )...

 

A to pomlčím že SB-2 vydrží v pohodě plnou dávku z mejch kanonů, zatímco ten německej papírák jen vidí kulomet tak je rudej jak Rus po flašce vodky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem zas zjistil jak sem marnej - u anglánů (jejich nulky jsou naprosto nermajnější ze všech v čem sem letěl, to nejsou letadla ale cihlys  křídlama, I Heinkely 51 jsou proti tomu baletky) sem se včera proexpil na Hurricana, říkal sem si super, ty mi zatápěj, kontolní salva vypadala taky impozantně. No tak si letím letím, pokropil sem nějakýho nebožáka a najednou kolem mě peklo. Chvíli sem zdrhal, ale bylo mi jasný že ho nesetřesu. To éro postupně přestalo točit, stoupat, všechno, a ta stodvanáctka mi visela za zadkem jak klíště. No šel sem dolu.

 

Další potupu s tímhle stojkem sem zašil o chvíli později, kdy mě vymlaskl v Hawkovi.

 

Ale ty britský bombarďáky sou super, je to rychlý, obratný, oproti tý ludře 111, která má problém provést jakejkoliv manévr nebe a dudy. Těším se na Beaufightera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurricane podle mě není tak špatnej, ale bohužel to letadlo je opravdu dost "tuhý", takže s tím člověk musí hrát trochu "odzadu", protože jakmile se na tebe pověsí něco obratnějšího, tak jdeš většinou k zemi... Mně se vyplácelo číhat a likvidovat nějaké chvilkově osamělé slabší kusy... Zapíchnout čumák přímo do prostředka klubka letadel obvykle smrdělo krchovem..

 

Beaufighter dokáže bejt neskutečná bestie, když to s ním člověk umí... I když je fakt, že teď už to asi není takový, jako dřív - přidali tam pár letadel, co mu tou brutální silou výzbroje s možností smysluplného útoku na letadla konkurujou - třeba Do-217ky v tomhle nejsou úplně marný. Ale i tak mi přišel prima ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do-217 má silnou výzbroj, v jedný bitvě sem při jednom průletu se stíhačkou za zadkem sejmul tři chudáky: první stíhačka mi proletěla před čumákem a dávka jí rozebrala na součástky, druhou sem stíhal a poslal jí k zemi a třetí to zkusil čelně :tongue: no a pak mě poslala k zemi ta potvora co mi visela za zadkem...

 

Dvěstěsedmnáctka je silná, ale má obratnost kloubovýho autobusu (teda alespoň ta první), Blenheim je proti tomu čamrda... Chtěl bych s ní letět to k čemu byla určená, totiž noční lov na Halifaxy, ve dne proti jednomotorákům je k smíchu (a nahoře mě většinou vyhmátne osamělá Lavočka, která číhá na takový zoufalce jako já a bombardéry)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší plus těhle britskejch dvoumotoráků je obrovská obratnost a hlavně to dvojče ve věži. Se zkušeným střelcem je to na těch nízkejch tierech docela zabiják.

No nevim jestli bych to nazýval obrovská obratnost, možná papírově. Skutečnost je ale taková, že když trochu zrychlíte (řekněme nad těch 400) tak beufighter ztrácí obratnost extrémním tempem. Například když letíte za nějakou stíhačkou a on malinko zatočí, tak nemožnost natočit se o těch pár stupňů je vážně skvělá. Tím ale nechci říct, že je špatný. Největší sranda jsou s nim čelní souboje s borcema ve stíhačkách :) no a samozdřejmě lovení bombardérů, které díky 4 kanónům pošlete během chvíle k zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridam i ja svuj nazor na Baufightera:

 Vzdycky mne rozcili, jak jednoduse mne sestreli a to i v jednomistne stihacce a ja mu nemuzu utect.

na druhou stranu mne rozcili jeste vic, ze kdyz v nem letim ja, tak je to sice rychle, ale neobratne jako piano. Ovsem pravda je, ze pokud se nejaky nestastnik ocitne a zabloudi do zamerovace, jde k zemi. v horsim pripade nema  ani co jit k zemi.

 Ale musim priznat, ze jej nemam jeste namaxovaneho, cimz se snad vysvetluje toto trapeni s ovladanim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som sa na ofiko fore WoT dozvedel, že WT je pre uplakane deti, noobov a podobnu sebranku ... co nezvlada chapat zakladne mechanizmy WoTka ... 

Myslím, ze sa tymto definitvne potvrdilo, ako dlhodobe hranie WoT, ludom lezie na mozog.

já si myslím, že mechanizmus WASD nepochopí jen tak někdo... proto to tam vypadá jak vypadá :-D ... mám pocit, že reagovat na podobné "hloupé" výkřiky nemá ani cenu, nikdy člověk neví, kolik danému je let, jestli netrpí na něco, byla šikana ve škole-nebyla.. a také faktor inet hrdiny dělá své :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si myslím, že mechanizmus WASD nepochopí jen tak někdo... proto to tam vypadá jak vypadá :-D ... mám pocit, že reagovat na podobné "hloupé" výkřiky nemá ani cenu, nikdy člověk neví, kolik danému je let, jestli netrpí na něco, byla šikana ve škole-nebyla.. a také faktor inet hrdiny dělá své :-)

 

jj, bol to betatester ;)

 

Aspon je jasne, odkial sa ta aura kvality v tankoch berie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás piloti. . . .

Mám takový, možná až lamáckej dotaz. Když zavedli eventy tak tam byl vždy jeden zjednodušený (bez oživení ) ,jeden historický a nejspíš i simulátor nebo realistický. Teď si vůbec nejsem jistý jestli jich nakonec nebylo pět.

No ale o co mi jde, začal jsem  lítat ty zjednodušené, ono to bylo skoro jak HB akorát že navíc bylo ,,zaměřovací /směrovací kolečko. A docela mě bavily,jenže pak najednou ty zjednodušené nějak skončily a už tam vidím jen realistické a simuláror.

Jak fungují ty realistické ? Měl jsem za to že to je  ve stylu FRB .Teď jsem četl že HB se mají přejmenovat na realistické, a tak tápu zda to už u těch eventů tak nefunguje.

Jasné ,mohl bych to vyzkoušet, ovšem pokud bych pak zjistil že je to ve stylu FRB tak je to tak na odhlášení a tím bych pokazil hru ostatním a ,,svůj tým " bych svým odchodem oslabil. A to určitě nechci ,někomu kazit hru.

Takže kdyby se našla dobrá duše která by mi to objasnila . . . . . ..   Za případné info děkui předem. :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na eventy sem se uplně vykašlal, páč to vyžadovalo tuhle plně naexpený bombardéry, tuhle aspoň tier šest u japončíků, a já s mým občasným hraním pár hodin odpoledne fakt nemám ani chuť, ani sílu nahánět s bombardérem stíhačky nebo expit Zero.

 

Až bude Open Beta tak bude, zatím to neřeším. A třeba mě do tý doby začne zase bavit WoTko :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...