Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

ja teda proti kořistním masinam nic nemam,,,co se realu a pouziti tyce tak je fakt ze napr.nemi za války zkouseli narusovat radio provoz/odposlouchávat/a rozhazovat formace jiz serazenych a na cil naletavajicich stehovaku/b17/se svejma par koristnima B17,,,jinak se tydle masiny na všech stranách zkousely co se vykonu a obratnosti tyce po celou valku ale do boju snad nikdy nezasahly ale s jistotou se to tvrdit neda,,,,a co se tyce hry jak sem psal me to nevadi i když je fakt ze to nekdy prekvapi viz jak sem cetl vyse za US proti JAP kteří sedi v corsairu :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kořistní letadla

 

1. je to plně vyexpený- co když ukradly ten nevyexpený :-)  Takže ať jim ho prodají s omezením a je to.

2. vydělává to hodně, takže to bude lítat- lidi neví co s prachama

3. levné opravy- wtf kde furt berou náhradní díly? Chápal bych ty zapujčený v rámci pomoci.

4. to si kupují munici na e-bay, že to po každé bytvě přebije? Chápal bych to u spojenců, když při postupu obsadili letiště.

 

Ať to lítá jen v arkádě a budu spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kromě vývojářů neví nikdo... Ale je avizováno, že systém bude kompletně změněn... Nejideálnější by bylo kořistní letadla zrušit úplně, což vzhledem k množství lidí, kteří si je zakoupili asi bude neprůchodné.... Násilná přeměna na původní národ také není moc průchodná, tak jsem zvědavý, jak si s tím poradí.... Může to dopadnout tak že budeme zklamáni... nebo tak, že to nevyřeší v podstatě vůbec nic... A nebo naopak příjemně překvapí fungujícím systémem.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a protože se neustále opakuješ, tak i já se budu opakovat... Systém kořistních a prémiových letadel bude komplet předělaný!.... Kterému slovu v té větě nerozumíš???

 

Jenže tomu moc nevěřím, ale možná soon. Ale, jelikož jsi to napsal, tak to tam asi bude. Ale je možný, že jsem to na ofiku přehlídl, ale na druhou stranu viz. první věta.

Hledám jen na CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k mému ultravysokému ranku (hrabu se na 7) mě to zatím netrápí a navíc zjišťuju, že čím víc přepadovej stíhač tím víc sem marnej.

 

Ja jedničce dokážu překroutit i lepší stroje a trefuju se, se stodevítkama to jakž takž jde, ale třebas už u tý první kanonový devítky nevím jak s ní lítat. looping to neudělá, při jednom průletu to stejně nic nesestřelí (když se nepovede kritičák) a je to šíleně neobratný - a měkký, krátká dávka z kulometů a to éro je rudý jak sovětská vlajka, P36 jsou hotová nemesis a i s čajkou nebo jiným lowtier zabijákem je problém. Asi mi zatím nejvíc sedí poslední Heikel 112 - je přiměřeně obratnej, odolnej a má silnou výzbroj, takže už dokáže ublížit i dvoumotorákům a jinejm obludám jako je třeba A-20.

 

Jinak dotaz na zkušenější harcovníky - je to jen můj dojem nebo jsou Blenheimy, A-20 a Mitchelly tak brutálně OP? Ty éra sou ukrutně rychlý, se stodevítkou je, pokud nenaberu rychlsot ve vtřemhlavým letu nemám vůbec šanci a i když rychlost ztratěj při manévrování tak jí bez problému naberou - a já ne. Navíc dost často se mi zdá že do toho krámu nasázím celej palebnej průměr a nic - a zejména střelci v Blenheimech dokáží na dávku sesmahnout stodevítku jak nic.

 

A třtí věc - jaký je váš průměrný lifespam ve Stuce? Můj přesně jeden nálet a pár kanonových ztečí. Pak se většinou přiřítá nadržená stíhačka vyrobé ze mně řešeto... tuhle byla výjimka, to se přiřítila až po dvou minutách, tak sem ty nálety stihl dva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k mému ultravysokému ranku (hrabu se na 7) mě to zatím netrápí a navíc zjišťuju, že čím víc přepadovej stíhač tím víc sem marnej.

 

Ja jedničce dokážu překroutit i lepší stroje a trefuju se, se stodevítkama to jakž takž jde, ale třebas už u tý první kanonový devítky nevím jak s ní lítat. looping to neudělá, při jednom průletu to stejně nic nesestřelí (když se nepovede kritičák) a je to šíleně neobratný - a měkký, krátká dávka z kulometů a to éro je rudý jak sovětská vlajka, P36 jsou hotová nemesis a i s čajkou nebo jiným lowtier zabijákem je problém. Asi mi zatím nejvíc sedí poslední Heikel 112 - je přiměřeně obratnej, odolnej a má silnou výzbroj, takže už dokáže ublížit i dvoumotorákům a jinejm obludám jako je třeba A-20.

 

Jinak dotaz na zkušenější harcovníky - je to jen můj dojem nebo jsou Blenheimy, A-20 a Mitchelly tak brutálně OP? Ty éra sou ukrutně rychlý, se stodevítkou je, pokud nenaberu rychlsot ve vtřemhlavým letu nemám vůbec šanci a i když rychlost ztratěj při manévrování tak jí bez problému naberou - a já ne. Navíc dost často se mi zdá že do toho krámu nasázím celej palebnej průměr a nic - a zejména střelci v Blenheimech dokáží na dávku sesmahnout stodevítku jak nic.

 

A třtí věc - jaký je váš průměrný lifespam ve Stuce? Můj přesně jeden nálet a pár kanonových ztečí. Pak se většinou přiřítá nadržená stíhačka vyrobé ze mně řešeto... tuhle byla výjimka, to se přiřítila až po dvou minutách, tak sem ty nálety stihl dva :)

Tak ten mě zbořil , Mitchell ukrutně rychlý. To ano , pokud už nemá křídla a padá tak ze tří kiláků :D. A co se týče sestřelu , je třeba přehodnotit taktiku boje :facepalmic: . Jednoho mezka jsem dostal zadním střelcem jen proto že se mi pověsil na šestou v domění že budu po něm pálit asi špuntama od šampáňa :Smile-playing:

post-2112-0-52981600-1384268246_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten mě zbořil , Mitchell ukrutně rychlý. To ano , pokud už nemá křídla a padá tak ze tří kiláků :D. A co se týče sestřelu , je třeba přehodnotit taktiku boje :facepalmic: . Jednoho mezka jsem dostal zadním střelcem jen proto že se mi pověsil na šestou v domění že budu po něm pálit asi špuntama od šampáňa :Smile-playing:

 

Tak Mitchell možná ne, ale A-20 a Blenheimy jsou rychlý ukrutně.

 

CO se týče taktiky boje - nepleskej na čelo a poraď :mellow:

 

Občas taky nědo poškodí můj zadní střelec u stuky nebo u Ju-88, ale pořád to není úplně fér souboj, dkyž ta stíhačka za zadkem má dva kanony a plnou ***** kulometů a ten dobrák jen 7.62 kulomet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k mému ultravysokému ranku (hrabu se na 7) mě to zatím netrápí a navíc zjišťuju, že čím víc přepadovej stíhač tím víc sem marnej.

 

Ja jedničce dokážu překroutit i lepší stroje a trefuju se, se stodevítkama to jakž takž jde, ale třebas už u tý první kanonový devítky nevím jak s ní lítat. looping to neudělá, při jednom průletu to stejně nic nesestřelí (když se nepovede kritičák) a je to šíleně neobratný - a měkký, krátká dávka z kulometů a to éro je rudý jak sovětská vlajka, P36 jsou hotová nemesis a i s čajkou nebo jiným lowtier zabijákem je problém. Asi mi zatím nejvíc sedí poslední Heikel 112 - je přiměřeně obratnej, odolnej a má silnou výzbroj, takže už dokáže ublížit i dvoumotorákům a jinejm obludám jako je třeba A-20.

 

.....

 

Tiež som mal podobný problém pri postupe na vyššie ranky pri hre v AB. Na tých nízkych rankoch to ešte ako tak šlo. Človek proste vletí do toho kolotoča, chvíľu sa tam točí s ostatnými na niekoho sa povesí, nejako ho zostrelí , vyberie si ďalší ciel a takto dokola, dokiaľ niekto nezostrelí mňa.  No ako som postúpil v rankoch ďalej a kúpil nejaké tie čistokrvné takzvané "enrgy fighters"  určené na taktiku Boom and Zoom, tak som bol v arkáde stratený.  Tam totiž nájsť osamotený cieľ, ktorý aspoň chvíľu letí rovno a stále nemení smer letu, je na dosť dlho a keď sa tam taký niekto aj objaví tak než naň stihnem zaútočiť, už po ňom letí 5 našich.  A pri opačnom prípade keď 5 súperov naháňa a snaží sa dostať jedného z našich je pre mňa dosť problém si tam vytipovať ciel a úspešne ho zostreliť jedným náletom.  Mnohý hráči celkom úspešne praktikujú BnZ taktiku aj v arkáde. no mne sa to tam nedarí, ale vôbec. A to bol dôvod prečo som po dosiahnutí ranku 7-8 u daného národa začal lietať HB.  Tam je to predsa len o dosť prehľadnejšie. Človek tam vie viac pracovať s výhodami lietadla v ktorom práve sedí a vyberať si podľa toho súpera, prípadne určiť si obrannú taktiku, pokiaľ si niekto vyberie sa súpera teba.  Pre niekoho najväčšia výhoda AB módu je, že má k dispozícii na hru všetky lietadlá v hangári. Ja naopak považujem za najväčšiu výhodu HB módu, že je tam k dispozícii len jedno lietadlo a teda nehrozí, že sa ti niekto respawne  za chvostom.  Pre mňa osobne je HB ľahší mod  ako AB.  Aspoň čo sa týka vyšších rankov, teda od tej 7-8, ako u ktorého národa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Mitchell možná ne, ale A-20 a Blenheimy jsou rychlý ukrutně.

 

CO se týče taktiky boje - nepleskej na čelo a poraď :mellow:

 

Občas taky nědo poškodí můj zadní střelec u stuky nebo u Ju-88, ale pořád to není úplně fér souboj, dkyž ta stíhačka za zadkem má dva kanony a plnou ***** kulometů a ten dobrák jen 7.62 kulomet...

Lítám sice zásadně bombardéry a když už po mě jde nějaký to eso co to má zmáklý , tak dělá několik průletů než mě sundá, rozhodně se za mnou netáhne jak sopel s prstem na spoušti, vono default nábojáky na věži nebyli nic moc , ale takový Ap to je jiná  :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem zase začal hrát.... No Wellingtona mam evidentně od toho abych se pokusil o nálet a chcípnul Typhoon od toho abych se spawnul a chcípnul (panebože to je hovado, vsadil bych se, že okřídlená kráva by byla obratnější) Spitfira I a II abych se tvářil, že budim respekt a Hurricana II od toho abych si taky něco killnul. Jen nevim, co do toho cpát za munici. Zatim sem zjistil, jen to, že univerzál nebude zrovna to, co potřebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem zase začal hrát.... No Wellingtona mam evidentně od toho abych se pokusil o nálet a chcípnul Typhoon od toho abych se spawnul a chcípnul (panebože to je hovado, vsadil bych se, že okřídlená kráva by byla obratnější) Spitfira I a II abych se tvářil, že budim respekt a Hurricana II od toho abych si taky něco killnul. Jen nevim, co do toho cpát za munici. Zatim sem zjistil, jen to, že univerzál nebude zrovna to, co potřebuju.

no ten Hurricane je na svy tride asi jediny hodne dobry letadlo, z tech co jsi vypsal. ale Spitfire Mk I a II jsou taky OK, ale jen dokud nepotkas 109 E. s Wellingtonem litat jedine letky s nekym, kdo te bude kryt, nebo se drzet pobliz fighteru v nadeji, ze te nejakej dobrak pokryje. nektery historicky bitvy se s nim daji hrat dobre. Typhoon me nikdy nelakal, ale tu premiovou verzi hraje docela dost lidi, takze asi nebude tak marna. z munice se mi nejvic osvedcila prubojne zapalna nebo prubojne explozivni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak aby dostal kill tak ze soupeřova, ne? Myslím že to je celá pointa spawnkillingu...

 

V BFku se takhle nechalo killovat docela lehce a admini to řešili různě, někdys dostal kick ze serveru, jindy resetli mapu a přeházeli týmy...

tak airacobra to jeste neni takovy zlo, kdysi jsem spawnkilling videl od lidi v Me 163, proti mnohem nizsim rankum, proti tomu neslo udelat vubec nic.. v arkade kde je neomezeny palivo a munice to letadlo bylo nehorazne OP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No počkej, chceš říct, že když létám v 6000 m na svém BF, FW a jsem na polovině protivníka, tak nemůžu útočit na jeho letouny abych nebyl nahlášen ? Některé mapy jsou tak malé, že se pohybuji prakticky stále nad místy zrodu, kór když tam poletuji rychlostí kolem 500 km/h.

To mi na AB přijde trochu divné, sám takové situace zažívám i z opačné strany, kdy po zrození do 2s bojuji s nepřítelem a nevidím v tom nic závadného. Objevím se totiž v dobré výšce a se slušnou rychlostí. Jen tedy nadávám (pro sebe), kde jsou naši, že nebrání základnu.

A co když v HB jsou nepřátelé u našeho letiště (místa zrodu) a při pokusu přistát mě sestřelí, to si taky zasluhuje nahlášení?

 

Přijde mi to divné, kde jsou sepsána prosím "pravidla boje", co se má a co se nesmí dělat ?

 

Třeba dělám nějaká hrozná zvěrstva proti morálce a národu a ani to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud v AB lítáš v 6 000m tak tam pravděpodobně poletuješ sám :smile: . V 99,9% her s jakýmkoli letounem hned po spawnutí okamžitě začínám stoupat,a jak se dostanu někam ke 3 000  až 4 000 tak bývám zpravidla tím kdo je nejvýš, občas se někdo najde kdo jde se mnou, občas je o malinko výš nepřítel ale stejně se vzápětí všichni vrhnou dolů na své vybrané cíle.

Není až tak vzácné pak během bitvy vidět osamocený bombardér který unikl pozornosti a někde kolem  4 000 se snaží bombardovat základnu. A skoro s železnou pravidelností na něj každý dlabe a ten kdo pro něj šplhá jsem já. Pak ovšem spoustu času zabere se k němu dostat a ostatní si zatím vesele killují u země.Pak se nelze divit že končím bitvu třeba se třemi sestřely zatímco ,,přízemáci " jich mají třeba deset :smile:

Nejvíc mě dokáže vytočit když se k onomu bombardéru vyšplhám ,poškodím ho tak že si to sype k zemi ,padají z něj kusy ,třeba i hoří a někde nad zemí se přihrne ,,spoluhráč " a pokud mě rovnou při snaze urvat kill nerammne tak do něj párkrát vystřelí a voalá . . já mám krásnou asistanci. To bych nejradši rozlámal klávesnici :biggrin:

 

Stále píšu o AB do ranku 11

 

no a k tomu respawnu, pokud někoho sundáš nad základnou, ostřeluješ někoho kdo sedí na dráze atp. tak je to celkem v pořádku. On totiž spawn bývá za základnou, tam už těžko budeš čestně bojovat ale jen číhat na ty co právě naskakují do hry. Jak moc je to morální už nechám na každém z nás. Mě osobně za to ty killy nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že tam kromě bombardérů nikdo moc není, ale když já ty bombry tak rád. Od BF 109 F-4 jsem tam a ničím všechno co má bomby. Protože jak píšeš to neudělá nikdo jiný než já. Pak tam chvíli poletuji a když nikde nikdo musím zkrátka klesnout, protože útočit na cíl, co je 5 km pode mnou dost dobře nejde. Potom operuji kolem 3-4 tisíc m.n.m.

 

No jo jenže přízemáci s 10 sestřely mají taky 5 smrtí, to já mám tak 3 - 5 sestřelů a smrt žádnou. Občas tam nahoře ale najdu i nějakou letku stíhačů a to je pak jinačí boj, potom oceňuji že jsem vyčistil horní hladinu od bombardérů a můžu se doplazit na letiště pro opravu bez nebezpečí, že mě dostane bomba. To se mi stávalo dříve často, proto začínám čistit zhora a postupně jdu dolů.

 

Jo jo poškozené bombry, většinou ty ruské se mi taky nepřipisují. 20 mm kanony je jen lechtají, teprve s 30 mm ja jakáž taká záruka rychlého konce. Německé, britské jsou lahůdka a americké jdou bez větších potíží také rychle dolu. U nich si jen dávám bacha zda nalétávám opravdu správně, umějí dobře oplácet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...