Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Zdarec.

Lidi chtěl bych se zeptat na pár rad ohledně rammer stylu.

Hraju to chviličku, ale čím dál tím víc umírám ve spárech sebevrahů. Nevím jak to v takových případech uhrát, začínám být zoufalý. :D

Situace, že letíme naproti sobě většinou probíhá tak, že pálíme co to jde a jeden z nás padne, druhý se rozbije o vrak. Když uhnu rozstřelí mě nebo kriticky postřelí, tak jako tak jdu k zemi.

To bych ale celkem chápal, do hlavy mi spíš nejde proč někteří nalítávají tak, aby se o mě a tím i mě rozsekal. Dyť z toho nemá vůbec nic, tak proč? V podstatě každou bitvu toto vidím.

Doufám, že je to jen moje neznalost a přijdu na to, jak tyto situace zvládat, protože mi to hodně znechucuje hraní. Člověk si dá sérii sestřelů a pak bum, hotové vyřešené do 5s. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, to je extra zaměřovač pro každou stranu letadla..na tom obrázku je to krásně vidět a dokonce je to tam i napsaný

Neumím tak dobře anglicky ale krom toho, že to je kukátko pro každou stranu tam nic napsaného není. Když se nad tím zamyslím, tak mi připadne zbytečné aby tam měl dvě kukátka. To by mělo význam pouze, když by ta optika byla někde dole u těch kulometů, že by jako viděl to samé co vidí lauf od kulometu. Jenže on se kouká z naprosto jiného úhlu a klidně by tam mohl mít jen jeden "dalekohled".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.

Lidi chtěl bych se zeptat na pár rad ohledně rammer stylu.

Hraju to chviličku, ale čím dál tím víc umírám ve spárech sebevrahů. Nevím jak to v takových případech uhrát, začínám být zoufalý. :D

Situace, že letíme naproti sobě většinou probíhá tak, že pálíme co to jde a jeden z nás padne, druhý se rozbije o vrak. Když uhnu rozstřelí mě nebo kriticky postřelí, tak jako tak jdu k zemi.

To bych ale celkem chápal, do hlavy mi spíš nejde proč někteří nalítávají tak, aby se o mě a tím i mě rozsekal. Dyť z toho nemá vůbec nic, tak proč? V podstatě každou bitvu toto vidím.

Doufám, že je to jen moje neznalost a přijdu na to, jak tyto situace zvládat, protože mi to hodně znechucuje hraní. Člověk si dá sérii sestřelů a pak bum, hotové vyřešené do 5s. :D

 

s rammerama toho moc nenaděláš, buď budeš mít štěstí a vyhneš se nebo smůlu a sundá Tě...a pokud to není nutné tak se vyhýbej čelním střetům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten válec před střelcem je převodovka pro převod pohybu od ovladače na kulomety, zaměřovaní jsou až ty dva klasické zaměřovače za tou převodovkou...

To nemyslím. Myslím ty periskopy na každé straně toho ramene. Koukají vlastně z těch kapes na zadní části kabiny, kde se svažuje do takových kapsovytých válců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To cos červeně označil jsou optická zařízení a nebo ne? Vzhledem k tomu, že je tam stříška pod úhlem 45 stupňů, tak předpokládám, že tam je zrcadlo, takže je to vlastně periskop. Ale to je vedlejší. Na tom názvu nesejde. Prostě mi to připadá jako ty dělostřelecké parohy. Střelec kouká do nějakých okulárů, které má před očima ale každé oko asi sleduje obraz z jednoho toho červeně označeného "periskopu". Fotek jsem si našel víc ale bohužel není na každé zobrazený stejný systém a tam, kde je zrovna to co mě zajímá, tak to tam není vidět celé a nebo je to málo rozeznatelné. Třeba tady je to uplně divné. Je tam jasně vidět sklíčko zaměřovače asi uprostřed ale vlevo je ještě jedno. Prostě se v tom chci vyznat ale zatím nemám dost rozumných fotografií a nebo nejlépe nějaký nákres. Podle všeho těch systému ale bylo víc a tím pádem je to teprve problém.

 

http://bbs.hitechcreations.com/smf/index.php?topic=322913.90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom schématu jsou dva, protože kdyby byl jenom jeden tak by nemohl mířit pod letadlo. Je možné, že to ještě zdokonalili přidáním třetího zaměřovače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly tam tři - jeden pro pravou stranu letadla a druhej pro levou, třetí pak pro horní polosféru.

docela pěknej obrázek je tady: http://forums.ubi.com/showthread.php/222916-Reserching-ME410-remote-control-guns-HELP!-Forums

 

Luxusní pohled je pak tady (je vidět pravej a středovej reflexák, pistolová rukojeť):  http://www.snyderstreasures.com/eBay/Images/2006/110906/PhotoMe410GunMount.jpg

Celý vlákno fóra: http://bbs.hitechcreations.com/smf/index.php?topic=322913.90

 

Na tom schémátku od BigToma jsou ty reflexáky nakreslený blbě (zrcadlo je odkloněný od střelce) a navíc jsou jen dva - je to vysvětlení principu, ne technickej výkres. Fungovalo to úplně jednoduše - mezi madlem kulometů, reflexákama a kulometama bylo propojení, střelec švenkoval rukojetí mířidel a snažil se dostat enemáka do kříže zaměřovače na tý který straně éra - a když ho tam dostal, zmáčkl spoušť. Systém ovládání za něj převáděl pohyb mířiče do pohybu kulometů a zároveň zajišťoval, aby se střelba přerušovala, když zbraně mířily na trup nebo další části éra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha! Proto mě to zmátlo. Ta sklíčka zaměřovačů mají totiž opačný sklon, ( zaměřovače totiž dělám docela často a vím, jak jsou ta sklíčka nakloněná vzhledem k pilotovi ) než je na tom nákresu a to mě přivedlo na tu myšlenku, že se jedná o optiku a ona je to jen ta průhledová destička. No, je to teď jasné ale teda docela to měl ten střelec divoké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na národu a používané "taktice"... Přepadová je absolutně bez trasírek... Nepřítel tedy o tobě neví dokud ho nezasáhneš... Ale a ni ty nevidíš kam střílíš (takže musíš umět dobře mířit )... U Britů používám trasovací, protože je složená se zápalných nábojů... Univerzální (jak už název napovídá) je sestavená tak aby byla účinná jak proti vzdušným, tak proti pozemním cílům... Tedy rozumná volba pokud lovíš letadla i pozemáky... Jinak na pozemní cíle je munice proti pozemním cílům (víceméně průbojná) a těžší techniku bez ní nemáš šanci zničit... Pro čistě vzdušný boj je zase munice proti vzdušným cílům... Ale stejně se to chce kouknout na složení pásu a vybírat tak nějak podle toho bez ohledu na název... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou je na výběr mezi AP a AP-I... (Tedy průbojná, nebo průbojně - zápalná)... Vzhledem k pancéřování stíhaček (otázkou je namodelování pancéřování ve hře) a k palbě na motor je ta munice vcelku pochopitelná... Já většinou mám AP-I, ale je to na každém jak zvolí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...