Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Všiml jsem si na jednom z videí ( ze starší verze WT ) že tam měl možnost si zapnout mody co chce hrát, nyní tomu tak není, nevíte někdo proč to bylo zrušeno ?

Jestli jsem tě dobře pochopil tak se ptáš na možnost přepnout mezi bitvami v AB,RB,SB .To je tam pořád, v pravém dolním rohu nad řádkem ,,do bitvy " jsou dvě políčka  letecké a pozemní bitvy.Najedeš myší třeba na letecké a vyskočí ti podokno  kde už je samotný výběr typu hry .

 

Pokud myslíš něco jiného tak prosím upřesni i pro méně chápavé (tzn. mě :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hezke moc hezke,,, za službu na hrdem nebi albionu nasim letcum https://www.youtube.com/watch?v=zA1Bo72_hnQ

 

 

rttw:ano ale pukud je na trhu dost simu pro nas neobyjcene ale pokud nic není ma gajin velkou sanci podchytit i tuhle zakladnu hracu a ja mam dojem ze jim to pomalu docvakava a snazi se o zmenu viz http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/160849-devblog-proudlou%C5%BEen%C3%A9-mise-a-p%C5%99ipojen%C3%AD-v-pr%C5%AFb%C4%9Bhu/

 

proto ja tyhle zmeny vitam a hejtim ty co to nechtej kapis??abychom si rozuměly tak me nejde o "ruseni" arkady ta at si z duvodu který si ty sam rek zustane ale o to aby se WT posunulo dal kapis,,,mod jako svetova valka atd,,,a hlavne aby to nesklouzlo jen k arkade kapis:c))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem tě dobře pochopil tak se ptáš na možnost přepnout mezi bitvami v AB,RB,SB .To je tam pořád, v pravém dolním rohu nad řádkem ,,do bitvy " jsou dvě políčka  letecké a pozemní bitvy.Najedeš myší třeba na letecké a vyskočí ti podokno  kde už je samotný výběr typu hry .

 

Pokud myslíš něco jiného tak prosím upřesni i pro méně chápavé (tzn. mě :-) )

 

ne, v tom videu měl možnost zaškrtnout přímo mody...třeba Nadvláda .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, v tom videu měl možnost zaškrtnout přímo mody...třeba Nadvláda .....

Aha, tak to asi muselo být někdy z doby kdy jsem ještě nehrál.Wt hraju rok a něco a o téhle možnosti jsem vůbec nevěděl.Pokud mrkneš na to video tak by mělo být vidět když je v hangáru jaká je to verze hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

položím tu otázku i tady- Co znamená "Expertní" posádka?

 

Předpokládám, že se nejedná o zhoršení schopností? I když to tak vypadá

Při povýšení posádky na hodnost expert se u posádky letounu přidá + 30bodů ke schopnostem pilota, střelců a pozemní obsluhy. U pilota k ostražitosti a viditelnosti, u střelců přesnost palby a preciznost palby a u pozemní obsluhy  k rychlosti oprav a rychlosti nabíjení.

Takže pilot dále vidí a je ostražitější ,střelci se o 30 , tzn. víc jak polovinu normální hodnoty ,lépe a častěji trefují a u pozemní obsluhy to vede ke zkrácení času také o víc jak polovinu k jmenovaným úkonům.

Vylepšení je to znatelné a třeba u střelců a obsluhy jej opravdu poznáš.Proto u každého letounu o kterém si myslím nebo vím že jej budu létat často nebo více než jiné si jí klidně koupím,je to dobrá investice. Při povýšení na Eso ,což už je za real prachy se dovednosti zvednou o dalších + 20 na konečných + 50. A opět, pokud je to letadlo dobré, tzv. člověku sedne tak asi není o čem diskutovat.

Ke zhoršení vlastností či výkonu posádky zaručeně nedojde, osobně vyzkoušeno a využíváno. :-)

 

Snad tě takto formulovaná odpověď uspokojí, pokud ne nebo tě zajímá něco konkrétně tak se klidně zeptej, pokud budu vědět rád odpovím. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem se proto, ze mam po povyseni posadky pocit, ze doslo spis k zhorseni nez zlepseni.

Strelci nic naraz netrefi, ignoruji nepratelska letadla. To vse po povyseni.

Dale situace kdy kanonova munice neposkozuje a isacek pohodlne sestreli B-25 plus stav GF me donutila odinstalovat hru nebot uz hrozilo realne poskozeni mysi a klavesnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jim to stouplo danny do hlavy. Nikoho nepovyšuj z lidu, to nedělá dobrotu, důstojníky je třeba školit od začátku, aby měli od mužstva ten " správnej " odstup , jako dnešní manažeři :-D

 

Jinak já tedy nemám " expertní " stroje, stojí to zlaté a přijde mi to zbytečné, stačí tunit bohatě posádku.Ta se samo nejlépe tuní prémiovým letadlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom bleskem na skok.. . .

No já nevím, s tím odečítáním se mi to moc nepozdává.Zrovna tohle můžu docela objektivně posoudit z důvodu že létám v nějakých cca 90 % jen jeden letoun a už ho mám tak nějak v ruce a oku.

Posádku jsem na něm vytunil do max a pak až povyšoval ,napřed experta s tím co že to jako udělá a když jsem viděl zlepšení tak jsem jí máznul na eso.

Pilot určitě dál vidí ,pozemní obsluha určitě rychleji opravuje a rychleji dobíjí,v bitvě s poškozeným letounem jsem na letišti pár sekund ,nebudu házet nějaká čísla protože jsem už dlouho nelítal a úplně přesně to nevím,ale typoval bych to někde kolem deseti sekund.

Co už není tak jednoznačné je zadní střelec ,ale to bych řekl že se v tom hrabali a není to přímo důsledek povýšení samotného.Vysvětlím.Zadní střelec vytuněný na 50 už slušně zasahoval a občas sestřeloval.

Po povýšení na experta už jsem se o zadní polosféru pomalu ani nestaral a věnoval se jen manévrování, střelec mohutně poškozoval a sestřel byl častým jevem.Po povýšení na eso už byl zadní střelec opravdový killer.Hitoval vše co se kolem šustlo a kdo se chvíli zdržel na šestce tak končil buď těžce poškozený nebo rovnou šel dolu.

Pak najednou po nějakém tom jejich z mnoha menších a větších patchů se z něj stala lemra. Střílí, i když ne úplně vždycky (to podle čeho se rozhoduje jsem zatím nerozklíčoval :-) ) ale hituje citelně méně a sestřel už je spíš vzácnost, a to mě kolikrát nějaký zarputilec honí i nějaku tu minutu ,svě ,tři . . . .

Řekl bych že to má spíš nějakou spojitost se štelováním a ,,opravou " přesnosti německých zbraní.Ale tohle je spíš moje doměnka než reálný fakt, musel by to někdo takhle porovnat i u jiných národů. Já žádný jiný letoun ve stylu jako je Bf 110 nelítám.Kdysi Ki 45 ale tu už jsem nevytáhl snad třičtvrtě roku a u Me 410 mi střelec u všech stávkuje od prvního okamžiku co jsem si 410tky koupil.. . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem se proto, ze mam po povyseni posadky pocit, ze doslo spis k zhorseni nez zlepseni.

Strelci nic naraz netrefi, ignoruji nepratelska letadla. To vse po povyseni.

Dale situace kdy kanonova munice neposkozuje a isacek pohodlne sestreli B-25 plus stav GF me donutila odinstalovat hru nebot uz hrozilo realne poskozeni mysi a klavesnice.

aha, tys měl pocit. dva lidi se ti snažili odpovědět, protože to vypadalo že nemáš šajnu o co jde, a ty sis přišel jen postěžovat, že zas ve hře něco nefunguje.. hádám, že nemáš zač.

 

asi seknu s moderováním a začnu zase jako obyč user spamovat co bych si představoval jinak. dohromady by to dalo aspoň stovku věcí, co bych ve hře změnil. sice by můj spam na neoficiálním fóru ničemu a nikomu nepomohl, ale mohla by to bejt sranda.

 

lidem se po nějaký době ohrajou všechny ty dobrý funkce, co ve hře jsou, a začnou si všímat jen toho, co se jim nelíbí. když devové hned v dalším updatu nespraví přesně to, co se jim zrovna nelíbí, tak je to update k horšímu. následně musí lidi dát všem okolo vědět, jak nespokojený jsou a že hra stojí akorát za uninstal. přitom by stačilo po 3 letech non-stop hraní, kdy by to unudilo i mrtvýho, hru na chvíli vypnout a zapnout něco novýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mám pocit. Protože nemám nástroje abych to dokázal.

Zeptal jsem se protože mi to přišlo divný. 

Tady je moje hlášení http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/5225-wt-letecké-hlášení/?p=280206 a potom otoč kolečkem myši co se dělo pak http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/5225-wt-letecké-hlášení/?p=280296

- Dobré funkce? Prosím připomeň mi je. 
- Ano, všímám si daleko více věcí co mi vadí. Snižuje to zábavnost hry.

- Ano, dám to veřejně najevo, že jsem nespokojený. Nebo mám nahodit americký úsměv a tvářit se že je všechno krásný?
- Existuje statistika, která ukáže jak často hraji? Kolik mám bitev? Tam by bylo vidět jak jsem dával pauzy. K ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je fakt že člověk je tvor nespokojený a tak jako u časů minulých (tím nemyslím nějaké státní/politické zřízení aby bylo jasno ) vzpomínáme spíš na to dobré , tak u současných vnímáme spíš to horší a dobré bereme tak nějak jako samozřejmost .Tohle se projevuje i u her,a hráči často silněji vnímají chyby než to co funguje dobře potažmo normálně. Vídám to třeba i na foru k BSGO .Je to prostě normální lidská vlastnost a ani mě není cizí. No a že WT těch chyb má dost (relativní pojem ) asi víme všichni ,to že to občas člověka třeba až rozpálí do běla asi taky není nic většině neznámého.

 

Já měl tuhle chvilku před cca týdnem.A řekl jsem si že je čas dát si pauzu.Vrátil jsem se k modelařině a udělal si pár pohodových večerů (poslední tři byly zběsilost při vylepšování rodinného hnízda :-) ) a u toho jsem se vyklidnil.Zatím mi hra nechybí.Takže až potud dannyho chápu.

Co mi ovšem není moc jasné je to odinstalování s tím že pokud následný velký patch bude dobrý tak jí zase nainstaluje (pokud jsem to dobře pochopil ).Nějak moc by se mi nechtělo zase tahat 7 (?) G dat, nastavovat grafiku,ovládání . . . .

Neber to danny jako nějaký osobní útok, jen mě to prostě zajímá.Rozuměl bych tomu kdyby jsi se rozhodl že už to prostě hrát nechceš ať už se děje cokoli. Nemusím řešit místo na HD takže WT na něm zůstává stejně jako BSGO (u té pro ,,co kdyby " které trvá víc jak rok :-) ) .

Vžyť pokud nemusíš řešit zrovna místo tak není potřeba to hned mazat. Když mě štvou bitvy,podělané MM ,nebo nedetekce zásahů a další věci , tak si třeba já zalítám single misi,nebo třeba kampaň. Tam s podivem funguje všechno,střely zasahují a poškozují atd.

No a takhle se dá lítat pokud člověk má chuť si zalítat ale nechce se vztekat při bitvách s lidma,s MM,s nefunkčností toho a onoho . . . .prostě si to zahraju jako singlovku.

Uninstal bych tedy viděl jako poslední definitivní krok. . . .

 

Ty samostatné mise mě fakt bavily ,vždycky koukám při nějakých změnách (naskočení dalšího levelu,otevření a koupi dalšího letounu ) jestli se mi odemkla další.Skoro všechny je mám odlítané na zjednoušené a real, některé i na simulátor.Jen dvě a to zadržení bombardérů (jednou obrana letiště a u druhé radiostanice ) nejsem schopen splnit.Moji AI spolubojovníci lítají kdesi a já nejsem schopen sám zadržet ty kvanta letounů.Už jsem zkoušel sundat vždy první stroje z formace (vedoucí ) ale další vlny mě stejně převálcujou :-) .No ale to už je na jiné téma  .. . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odinstalování a následné tahání hry. V tom je totiž jedna věc. A ta, že nebudu zvědavě strkat čenich kam nemám, nebudu nervačit. Prostě eliminuji toho čerta co našeptává "zkus to"

Někdy v GF stačila jedna bitva a já byl rozpálen doběla. Takže letadla a tam to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže pán je chabrus na pevnou vůli . . . . . :teehee: :wink:

No to taky znám, jedu z práce a říkám si . . ,,tak hodit sprchu,něco spolknout a udělám dekály nebo něco slepím (atp.) "  . . .pak dorazím domů,udělám první dva úkony  a .. .  ,,ještě jen mrknu na Net na XY a hned jdu na to lepení (či jinou naplánovanou činost) " no a z ,,hned jdu " je klidně i několik hodin :-) Ten ,,internát " jak říká jeden náš slobodušší zaměstnanec ,je strašnej žrout času a tester vůle :-)

Ale s tím nezapnout hru jako takovou zas moc problém nemám. . . . .ten příjde až přidají další Bf 110 nebo Uhu :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pevna vule je. Prestal jsem pred patnacti lety kourit a chlast jsem taky zkrotil.

 

Ale asi me WT nevytocilo jako WoT, kde uz jsem ukoncil hrani.

Scenar je ale stejny. Prestal jsem hrat, jen sem tam. Pak to slo z pc ven. To je prvni kolo.

Pak jeste jedna instalace, minimalni hrani, ulozeni k ledu a otazka "Proc mi to tu vlastne zabira misto?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

danny nějak to bereš vážně dosti ne ?

 

já si k tomu sednu po práci, zalítám si nějakou tu RB,oderaguju se a vypínám většinou spokojenej

 

nepotřebuju od hry víc než mi poskytuje a WT je co se leteckých her docela na výši, baví mě a to mi stačí

 

ano, nesundám někdy B17, jindy ji sundám, mám 4 x hispano a vidím jiskry a nic , ale tohle všechno prostě ke hře patří, jindy se to povede, než pauza nějaká, prostě to nebrat tak vážně

 

navíc jde o to taky jestli hraješ sám, nebo  někým, to taky dosti je znát na tom jak tě hra baví...., kámoš tě pokryje atd....i když já nyní lítal sám o víkendu a taky to šlo

 

než bezhlavě vše expit nové a nové stroje, si vymazluju, rep snažím se vymazlovat ty co mám za oblíbené a daří se mi na  nich, proč mám lítat se vším ? ostatně to není žádná sláva lítat holátka stále a stále., lepší full stroj osvědčenej a na bitevním výkonu je to hned znát

 

není proto třeba odinstalovávat., já prokládám WT Skyrimem a nyní jsme se vrátil k RTW 1 :-)

 

a možná byla u tebe chyba že jsi hrál i tanky...ve WT, jakoby nestačilo na tohle bláznivé Wotko :-) mě tedy bohatě a vůbec mě nelákaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...