Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

většinou dávám jako první letecké vlastnosti, ono se dosti často i se základní municí dá zahrát, třeba u kanonů MG 151, u Spitů, které jsou i holé obratnější než soupeř, či japončíky typu zera, jdu ale nejdříve do munice, kanonů...., prostě dle typu letadla a boji k němuž je určen...BnZ letadla nejdříve vlastnosti kupříkladu

hmm já to dělal do nyní obráceně... tak u rusů... podle mě když už se za někoho píchnu, tak musí jít dolů... mno někdy mám pocit, že mám munici "gumibear" takovej ten pocit, když pálíš do spodku letadla a vidíš jen jiskřičky :-D , ale zkusím od teď obráceně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já dávám letadlo full,pokud možno, vlastně se dokonce nyní vracím k letadlům co jsem přeskakoval a expím do fullu,  ono stejně nejdůležitější je být výš než ten druhej :-)

 

G oblek má tutově už Bearcat

tak já měl hodně letadel ve fullu, ale co přidávali další modifikace, tak už je nemám v maxu :-D ale většinou stačí pár bitev... mno tu rusy snařím pochopit jak na ně... ono z němců, kdy jsi zvyklí na zbraně v křídlech které řežou jako pila... jeten jeden 20mm kanon fakt nedostačujícící...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za Rusy je největší řezník do druhého ranku ve stíhačích LA-5 (BR 3,7) a poté mig-3-34 (BR 2,3) ... alespoň z mého pohledu... I-16 type 27 jsem ještě nehrál, ale to už je BR 3,3... jinak LA-5 12 bitev... 15 killů a 50% wins...

 

s La-5 souhlas (myslím že ses upsal u BR). MiG-3 není zlej, ale extrémně tuhne ve vertikále a taky se mi zdá že dost ztrácí energii, to je třeba proti Němcům problém. I-16-27 je k ničemu, na ten BR nemá výkon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s La-5 souhlas (myslím že ses upsal u BR). MiG-3 není zlej, ale extrémně tuhne ve vertikále a taky se mi zdá že dost ztrácí energii, to je třeba proti Němcům problém. I-16-27 je k ničemu, na ten BR nemá výkon

jo LA-5 je BR 2,7, kuji za opravu... každopádně jsem měl jen jednu bitvu bez killu a ze 12ti bitev mi zbyly ještě tři free opravy... a hlavně to není marný a je to zábavný... a o to tady jde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co začal tenhle event na ty premiové letadla, tak mi to vůbec nejde... létám posledního stíhače na třetím ranku za rusy Yak3P a mám jen 25% wins... a kill vs bitva jeden ku jedné... samotný event usa vs. japonci se také moc nepovedl... čekačka na vyhrávající národ jak prase... doexpím třetí rank všechny stíhače do topu a poslední Ilku na 4 ranku a uvidím co dále...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš BR 1.7...něco se s tím dá, ale zázrak to není, to je letadlo do sbírky...

Tak každej němec třeba E1 tě rozebere na padrť... moc se toho nedá... kdyby měl zaměřovač na bomby, tak ani neštěknu, ale takhle ten bomber na sebe moc nevydělá... leda mít dost času a pokillovat co nejvíce pozemáků... ale proč tohle hrát, to raději kopnu do vrtule IL2 a ta je dost konkurenceschopná :-)

 

A za druhé... nevíte někdo taktiku na Aircobru od Pokryškina... ten kanon to létá jak tenisáky a na čelňáky to moc není :-) ale docela to i točí a je to rychlé... já s podobným typem letadel zkušenosti nemám... na bombery ideální, ale jenom proti nim se nehraje :-) dobré letadlo... jenom pro začátek nevím jakou nabrat výšku a jestli dělat vertikály, ono to letadlo nějak moc nevybírá :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...