Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

jj, při vyexpení 6. tieru už to nejde ovládat myší a klávesnicí, ale musíš si koupit 2x joy (rajčáky), pedály a další blbůstky aby jsi byl správný tankista...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu snad jasně, že nejprve nalákat a až budou u středních ranků, tak zatnout tipec a to už každý poběží koupit knipl :biggrin: . Je jasné, že když stáhne hru a po spuštění zjistí, že nemá knipl, tak to odinstaluje a kašle na to ale když už bude mít pár letadel, tak tu miniinvestici udělá rád.

 

Ježíš to jsou zase perly... Mně přijde pravděpodobnější jiný scénář - těch prvních pár hráčů, co se dohrabou na střední rank, to zjistí, rozhlásí to do světa a ti ostatní se na hru vyprdnou, nejsou hráči, nejsou peníze, není hra... A nezahraje si nikdo - ani myšáci, ani kniplofilové...

 

Online "free2play" hry budou vždycky založené na tom, že potřebujou nahnat haldu casual hráčů, kteří to budou cálovat... Ne, pár remcavých kniplofilů to fakt nezachrání a neufinancuje, ne v dnešní době a dnešním konkurenčním prostředí. Takže můžeš být rád, že tam máš FRB, kde se můžeš na kniplu vyblbnout... Předělávat hráče z myši na knipl je sice hezký sen, ale bohužel pro tebe a Tobě podobné je to pro toho, kdo chce na podobné hře vydělat peníze, ekonomická sebevražda. Protože spíš hráče "předělají" na konkurenční hru, než na knipl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aź mi tam přidají vrtulníky, tak na joy přesedlám rád, ale do tý doby my na myš nesahejte! :devil: :tongue:

 

Cykliku na joystick... pedály na rotaci joysticku.... Ale kam s kolektivem??? Pokud nemáš joy se samostatnou plynovou pákou (jako např Hotas) tak se ta helikopotvora řídí na joyi dost divně... Nehledě na to, že když dáš kolektiv na plynovou páku, tak kam pak dáš plyn??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strýče kanár zase vymyslel blbost prý knipl pro každého  :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:  kanáre kam na takový nápady chodíš prosim tě ? :Smile_teethhappy:  

Tak je to logické. Co to je za hru, když každý vyžaduje aby se ovládala pokud možno jenom na 2 tlačítka ? :devil:  Nebude lepší dělat jenom interaktivní filmy? A nebo ani to ne protože tam je možnost výběru a to by bylo moc komplikované... :biggrin: :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cykliku na joystick... pedály na rotaci joysticku.... Ale kam s kolektivem??? Pokud nemáš joy se samostatnou plynovou pákou (jako např Hotas) tak se ta helikopotvora řídí na joyi dost divně... Nehledě na to, že když dáš kolektiv na plynovou páku, tak kam pak dáš plyn??? 

Na to bude dobrej Saitek x52 (někde jsem o tom i četl)......až budu mít čas, chci to na nějakém vrtulníku vyzkoušet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to logické. Co to je za hru, když každý vyžaduje aby se ovládala pokud možno jenom na 2 tlačítka ? :devil:  Nebude lepší dělat jenom interaktivní filmy? A nebo ani to ne protože tam je možnost výběru a to by bylo moc komplikované... :biggrin: :teehee:

 

To je prosím ARKÁDA PRO MASY. Vem si, kolik lidí hraje simulátory a kolik arkády... copak to není jasné za první zamyšlení??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jste u těch blbinek....zamýšleli jsme s kamarádem sehnat a používat ty tank. kukly s krkafonem. Aby jsme nerušili manželku a sousedy, do sluchátek člověk moc řve. Jenže jsme je nějak nedokázali připojit k počítači a na TS :smile: Aspoň mě zbyly ještě nějaké vlasy! Kdyby se to ale povedlo, rajčáky a pedály na wot by určitě přišli pro úplnost virtuálního pocitu na řadu taky :biggrin: .

Sry spletl jsem si vlákno :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár to chápe ale vy nechápete, že je to jen legrácka a také si myslím, že co je moc, to je moc. Například ve WoT by to ještě něco ovládat chtělo a bylo by to pak méně blbuvzdorné a zajímavější. Nebo taková lamka nedovede například odhadovat vzdálenost a podle toho zaměřovat? Pokud ne, tak jí to bude stejně jedno, když jí je teď jedno, že stojí s tankem na poli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prosím ARKÁDA PRO MASY. Vem si, kolik lidí hraje simulátory a kolik arkády... copak to není jasné za první zamyšlení??

 

A v rámci té arkády pro masy je tam mód, kde se virtuální wannabeprofipiloti mohou vyblbnout, mód, jehož realističnost většina z té masy lamek nedá s většími úspěchy... Takže bych řekl, že WT toho nabízí docela dost. A opravdu mi nepřijde, že by nebylo "férové", že Arkáda stoprocentně a HB z větší části taky jde hrát lépe na myši než na kniplu... Jen to prostě je určené pro jiný typ hráčů, kteří v drtivé většině používají jiný typ ovládání, než na který jsou kniplofilové zvyklí... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár to chápe ale vy nechápete, že je to jen legrácka a také si myslím, že co je moc, to je moc. Například ve WoT by to ještě něco ovládat chtělo a bylo by to pak méně blbuvzdorné a zajímavější. Nebo taková lamka nedovede například odhadovat vzdálenost a podle toho zaměřovat? Pokud ne, tak jí to bude stejně jedno, když jí je teď jedno, že stojí s tankem na poli.

No píšeš teď že je to legrácka ovšem ten původní příspěvek vyznívá víc než vážně.Dokonce ani žádný smail kterých se jinak nebojíš tam taky není. Vůbec jsem si všimnul že se ti stává že něco vypálíš a pak pod reakcemi ostatních slevuješ a slevuješ , a zlehka manévruješ do ,,jinam "

Ale to neber jako nějaké urážení nebo zesměšňování, tak to myšleno určitě není.

No a k tomu že by jsi po určitém levelu udělal šmitec a lidi by mazali pro joy. Myslím že se víc než mýlíš.Oni by nikam nemazali,maximálně tak do jiné hry. No a nebo by prostě zůsali lítat to co by už měli a pěkně s myškou.

 

Já třeba nepatřím k těm kteří mají cílovou metu mezi jety. Chtěl jsem Bf110 a mám jí, chtěl jsem lásku FW 190 a mám dvě.Takže čistě teoreticky už nikam dál stoupat nepotřebuju a proto mi třeba nevadí systém RP (respektivě počet který to přiděluje )

Do téhle hry šli většinou lidi s tím že si jí v klidu zahrají s tím co doma stejně mají a mít musí a většina lidí je jen nerada do něčeho nucena.Joy doma mám a vždy jsem lítal s ním, ovšem když jsem četl na forech (i od tebe ) jaký problémy s tím jsou, co do výběru a nastavení tak jsem šel cestou masy a to tou ,,myšoidní ". Takže když je budeš nutit a v tomhle případě do investice (to je jedno z nejháklivějších nucení :-) ) tak se seknout a hodí na tebe (tvou nutící hru ) bobek.No a k tomu že stojí joy pár korun, to ano, ovšem mrkni třeba na ofiko forum kde knilply řeší a zjistíš záhy že pokud to má mít smysl tak to za pár korun nebude a tím pádem s nucením vyhoříš.

Ostatně už to tady napsalo hodně lidí a nemá to cenu dál rozvádět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v rámci té arkády pro masy je tam mód, kde se virtuální wannabeprofipiloti mohou vyblbnout, mód, jehož realističnost většina z té masy lamek nedá s většími úspěchy... Takže bych řekl, že WT toho nabízí docela dost. A opravdu mi nepřijde, že by nebylo "férové", že Arkáda stoprocentně a HB z větší části taky jde hrát lépe na myši než na kniplu... Jen to prostě je určené pro jiný typ hráčů, kteří v drtivé většině používají jiný typ ovládání, než na který jsou kniplofilové zvyklí... ;-)

Presne tak, pro drtivou vetsinu je ovladani mysi jednodussi.... pak jsou treba lidi, kteri si poridi joy v domneni, ze jim to pujde lepe a pak se ho vzdaji a stejne jdou do mysi. Myslim, ze se da rict, ze WT na joyi i pres urcity handicap hraji jen skalni, pro ktere letani neco znamena....at uz aktivni nebo pasivni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cykliku na joystick... pedály na rotaci joysticku.... Ale kam s kolektivem??? Pokud nemáš joy se samostatnou plynovou pákou (jako např Hotas) tak se ta helikopotvora řídí na joyi dost divně... Nehledě na to, že když dáš kolektiv na plynovou páku, tak kam pak dáš plyn??? 

Shalom :-)

Já bych udělal ovládání vysílajdou, napíchl bych DX6i a vodil bych mixéra na páčkách.Jednak bych trénoval na léto a druhak bych měl šanci dostat se mezi ,,óberkilery " :biggrin:

 

to Lynx : já WT po nainstalování zkoušel rozlítat s joystikem ale pořád se to chovalo divně,je dost možné že samotná páka není to pravé ořechové,.mám Genius F-23  ,a s myší to bylo tak nějak přesnější.

Je třeba zvláštní že i v ETS 2 (simulátor kamiónů ) se volant nedá pořádně nastavit a s obyčejnou myší není problém bez nějakého ,,laborování " s nastavením vodit tahač ve stovce  po přecpané dálnici a proplétat se mezi auty.Jistě, je to zvrácené ale bohužel je to tak,na volant se práší a myš má orgie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

místo xichtu tady máš ty smajlíky....

Ne všechno považuju za legraci hodnou smajlíka. Něco beru jen jako takové free povídání a počítám s rozvíjením nevážného. Jaký je na to smajlík? Ono by někdy stačilo jen nepovažovat každého za blbce ale spíš si myslet, že to není myšleno uplně vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je nepoužíváš tak se nediv, že Tě někdo bere vážně...Ono by stačilo to jenom formulovat tak aby z toho bylo jasné jak to myslíš...nikdo z nás tady nemá věšteckou kouli aby dokázal rozeznat kdy si děláš srandu a kdy to myslíš vážně. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je nepoužíváš tak se nediv, že Tě někdo bere vážně...Ono by stačilo to jenom formulovat tak aby z toho bylo jasné jak to myslíš...nikdo z nás tady nemá věšteckou kouli aby dokázal rozeznat kdy si děláš srandu a kdy to myslíš vážně. :cool:

Bohužel to chce na mě vidět. Někdy se mi to daří lépe a jindy vůbec ale vím, že když je na mě vidět, tak není problém nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel zrovna ty jsi už tady nad kniplem a tím jak je hrozně fuuuj že WT se dá hrát na myši a joy ti v akrádě a HB neposkytuje výhodu plakal tolikrát, že už má lekcdo trochu problém poznat že zrovna teď to je jen blbý pokus o vtip...

 

Ad odhadování vzdálenosti ve WoT - nevím, proč z toho furt děláš takovej fetiš (já už to od tebe vidím zmíněný po x-té "lamka nedokáže odhadovat vzdálenost"... "ještě kdyby byl odhad vzdálenosti - to by bylo papáníčko", tos AFAIK prohlásil v nějakém threadu k WT tankům (pamatuju si to skrze to "papáníčko")... atd. atd..) ... Věř, že tebou x-krát proklínaní "kindoši", kteří na to narozdíl od pracujících mají násobně více času, se to klidně naučí... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pouze příklad ta vzdálenost. Nic jiného mě nenapadá a ani se mi nechce něco vymýšlet, to měli dělat vývojáři. Každopádně je na tom příkladu WoT versus WT dobře vidět, že víc módů dává možnosti pro víc hráčů. Nad kniplem jsem opravdu trpěl skoro rok protože se FRB dost dobře nedalo hrát z toho důvodu, že nebylo vidět letadlo na obloze ani na kilometr, což je docela blbé a nebylo tam hráčů. Teď je to upravené a hraje se to konečně docela dobře a hráčů kupodivu přibývá. Co lamka svede a nebo ne je vedlejší protože pokud něco svede, tak už to pak není lamka. Tím výrazem "lamka" mám na mysli hráče, kteří se nechtějí nic učit a těch je ve WoT asi víc, jak 80% a je to proto, protože jim to ta hra nejen umožňuje ale přímo je k tomu nutí. Myslíš, že hra, která by hráče postupně nutila se něco učit nemá na trhu šanci? Vždyť i uplně blbé střílení marťanů na ATARI 800 mělo postupně těžší a těžší úrovně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cykliku na joystick... pedály na rotaci joysticku.... Ale kam s kolektivem??? Pokud nemáš joy se samostatnou plynovou pákou (jako např Hotas) tak se ta helikopotvora řídí na joyi dost divně... Nehledě na to, že když dáš kolektiv na plynovou páku, tak kam pak dáš plyn??? 

 

Mluv česky :biggrin: na joyi kvedláním naklápění do stran (čili směr letu), svislá osa mi dělá otáčení, a throttle si dám na klávesnici. Zbytek musí obstarat palubní počítač, od toho tam je :tongue: Já to nehraju kvůlivá lítání, ale kvůli střílení na ty mrňavý tančíky a autíčka a pajduláky co běhaj po zemi :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...