Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Na druhou stranu, dneska se mi v jedné bitvě 4:5 arty podařilo v druhé minutě prolomit s M103 obranu nepřítele a vjet tempem 35 km/h přímo mezi nepřátelské artyny a čtyři z nich rozstřílet. Spoluhráči využili zmatku v řadách nepřítele a rozstříleli jsme je na kousky. Radost byla mnohem větší než z takového top gunu.

 

...jenže to se stane jednou za 200 her. Většinou mi jen přistávají na hlavě ty bomby, protože mě kempení moc neba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanar: Lamky budou lamky pořád, ale i nelamkující hráči hrají dost jinak v non-arty hrách, hrách s rozumným počtem artyn a v arty-orgiích... Ono přece jen, když víš, že ta atomovka odněkud přiletět může, tak si prostě dáváš trochu bacha... 

Když tam nejsou hyeny, tak si teprve hru užívám na plné pecky protože si hlídám pouze to co je na zemi a mohu se po mapě pohybovat naprosto volně. Ten styl hry je naprosto jiný, volný a krásný. Můžu vystratovat někomu do boku a nebo ho objet. Mohu vyjíždět z krytu protože vím, že chytnu jednu a nebo dvě od toho, či onoho tanku a že to ustojím, což s artynami nejde protože je to na 99% sebevražda. Na mapách je spousta míst, které se dají využívat pouze při absenci artyn a naopak, je jenom pár míst, které zná každá lama, kde se dá existovat při artypárty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tam nejsou hyeny, tak si teprve hru užívám na plné pecky protože si hlídám pouze to co je na zemi a mohu se po mapě pohybovat naprosto volně. Ten styl hry je naprosto jiný, volný a krásný. Můžu vystratovat někomu do boku a nebo ho objet. Mohu vyjíždět z krytu protože vím, že chytnu jednu a nebo dvě od toho, či onoho tanku a že to ustojím, což s artynami nejde protože je to na 99% sebevražda. Na mapách je spousta míst, které se dají využívat pouze při absenci artyn a naopak, je jenom pár míst, které zná každá lama, kde se dá existovat při artypárty.

 

 

by mě teda zajímalo proč to nikdo nedělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tam nejsou hyeny, tak si teprve hru užívám na plné pecky protože si hlídám pouze to co je na zemi a mohu se po mapě pohybovat naprosto volně. Ten styl hry je naprosto jiný, volný a krásný. Můžu vystratovat někomu do boku a nebo ho objet. Mohu vyjíždět z krytu protože vím, že chytnu jednu a nebo dvě od toho, či onoho tanku a že to ustojím, což s artynami nejde protože je to na 99% sebevražda. Na mapách je spousta míst, které se dají využívat pouze při absenci artyn a naopak, je jenom pár míst, které zná každá lama, kde se dá existovat při artypárty.

 

"2 artyny nikoho k obezřetnosti nedonutí", přesto sám píšeš, že když nejsou arty ve hře vůbec, tak máš uplně jinej pocit i styl hry... No, to mi asi stačí ;-) Ale tys to určitě "myslel uplně jinak", viď  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co jsi popsal Kanáre , má zkušenost je taková, že když nejsou arty žádné, všichni jen zalezou tak at mají kryté podvozky, případně do nejhlubšího křoví a ani se nehnou, obvzláště markatní to je u fialových skill z elitních klanů.

Tak to já nevím, já tohle nepozoruju protože se snažím si zahrát podle sebe a užít si hru bez hyen. Je to možné, že se to děje ale mě je to jedno protože zakempený tank vím kde je a můžu s tím počítat. Jestli někdo kempuje protože tam nejsou artyny, tak je to jeho věc. Navíc mi to připadne jako totální hovadina protože když jedu s Mausem, tak se před artynami nijak nezachráním a to asi s žádným pomalým tankem, ne? Mimochodem, tohle není COD, takže dojet někam, počkat tam, podle situace se zase přesunout a tak furt dokola je snad princip hraní s HT a TD, ne? Lítat po mapě musí akorát LT a medka. A Pictusi tobě vůbec nerozumím o čem píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontext neřeš, reaguju na to, co je v quote :-)

 

A fakt nevim, jakej je rozdíl, jestli budeš kempit za šutrem proto, že je vzadu jgpz E-100 + FV215b(183) nebo dvojice artyn...

Vlastně selský rozum říká, že v případě, kdy tam budou čekat dvě TD, bys měl kempit ještě víc, protože u TD je nesrovnatelně větší šance na hit a pořádnej nášup. Že tahle dvojka smahne vše krom Mause na salvu asi netřeba zdůrazňovat :-)

Nerozumím ani tomu co je v tom quotu a co je na zemi, to si lze ohlídat a lze před tím lépe uniknout. Pokud se dostanu do situace, kde nelze nikam, tak tam prostě ztvrdnu, volám o pomoc a musím čekat. TDéčko mě splešem nevyndá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontext neřeš, reaguju na to, co je v quote :-)

 

A fakt nevim, jakej je rozdíl, jestli budeš kempit za šutrem proto, že je vzadu jgpz E-100 + FV215b(183) nebo dvojice artyn...

Vlastně selský rozum říká, že v případě, kdy tam budou čekat dvě TD, bys měl kempit ještě víc, protože u TD je nesrovnatelně větší šance na hit a pořádnej nášup. Že tahle dvojka smahne vše krom Mause na salvu asi netřeba zdůrazňovat :-)

 

LOL, to už si děláš srandu, ne? :-D Co třeba takovej drobnej rozdíl, že ten JPZ a FV na mě musejí střílet přímo a přímo mě taky zasáhnout (viz poznámka Kanara ke splashi), zatímco artyna mě může sesmahnout,  zatímco bude sedět někde vzadu v rohu a v klidu pít kafíčko? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dnešní pětinásobky ubohý. Převážně mezi 1750- 2200. Co taky člověk může dostat, když se někde snaží zdržet přesilu 3-8 násobnou. Denní win nad 50%, což je jediný pozitivum. Dnes jakoukoliv vadu hry zastínila hra mých týmů :(.

Ze zajímavostí jen to, že mi dával v jedné bitvě zabrat jeden expert v tanku, co jsem ho neviděl a vždy když prostřelil, tak mi sundal člena posádky+modul. Nemám páru čím střílel, ale už to zas dlouho vidět nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S číňanama se mohou soudit až do konce světa :tongue: , to jim přeju! Aspoň poznají co to je za bezmoc. WG si banuje hráče jak chce a kdy chce a tito nemají šanci se vůbec nějak bránit. Teď se bude bránit WG a utratí za to nemalé peníze, přičemž z číňanů nedostanou ani dolar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to obvykle baví takové ty ředitele zeměkoule, co nikdy nic moc sami pořádně nevymysleli a nedokázali, sice jako pyčo voni by to šecko dokázali sami, ale jako nic neni dost čelenž že jo... Ať tě to baví nebo ne, tak tě okradli o pár měsíců života za poslední dva roky a nějaké ty peníze, takže jakkoliv podle tebe ta hra je naprosto pitomá, lidi v ní jsou zhusta lamy, kindoši atd. a dělá ji banda vypitejch ruskejch mozků, tak na Tobě uspěli, zjevně nejsi tak náročný :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katastrofa....udělám si svou metu...1000 topgunů, za 54 dnů ukončím prémko a jdu jinam.

WOT má jednu extrémní nevýhodu...oproti jiným hrám...i přez snahu WG je to stále v jádru takticky velice těžká hra, která vyžaduje o několik třídy více přemýšlení než jiné hry....WG šel logicky cestou masovosti a teď tu hru hrají většinou hráči, kteří na to nemají.....ale ani omylem. A mě už dávno došla trpělivost, ať si s tím sajrajtem hraje kdo chce....tolik dmg i přes třetinu hitů za nula a stejně často hra končí losty....hra musí bavit a né nervovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to obvykle baví takové ty ředitele zeměkoule, co nikdy nic moc sami pořádně nevymysleli a nedokázali, sice jako pyčo voni by to šecko dokázali sami, ale jako nic neni dost čelenž že jo... Ať tě to baví nebo ne, tak tě okradli o pár měsíců života za poslední dva roky a nějaké ty peníze, takže jakkoliv podle tebe ta hra je naprosto pitomá, lidi v ní jsou zhusta lamy, kindoši atd. a dělá ji banda vypitejch ruskejch mozků, tak na Tobě uspěli, zjevně nejsi tak náročný :-D

Hele, tady máš můj web a pak mě můžeš urážet ty blbečku! Není to sice nic moc ale od roku 1990 se živím sám, to znamená SÁM, nemám zaměstnance. Koupil jsem před 10 roky barák za 750k a dnes má hodnotu 5mega. žiju si spokojeně a dlužím už jenom 60k a že tebe sere, že mě sere WoT, tak to je tvůj problém ale já rozhodně nebudu chválit něco, co má tolik evidentních chyb o kterých ví skoro každý, kdo to hraje víc jak půl rok a které by se daly lehce opravit.

 

http://www.rvfstudio.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vývojáři World of Tanks žalují čínskou společnost. Hru prý vykradla

 

 

http://bonusweb.idnes.cz/kopie-world-of-tanks-0lk-/Novinky.aspx?c=A130513_121811_bw-novinky_anb

 

Je sice jasný, že časem WG někdo odstřelí..to je zákon konkurence, ale takhle okatý plagiát hry umí snad jen Číňani....nebo spíše si ho můžou dovolit jen Číňani....

Ale, když bude lépe fungovat systém hry a hra bude levnější... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...