Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hele, tady máš můj web a pak mě můžeš urážet ty blbečku! Není to sice nic moc ale od roku 1990 se živím sám, to znamená SÁM, nemám zaměstnance. Koupil jsem před 10 roky barák za 750k a dnes má hodnotu 5mega. žiju si spokojeně a dlužím už jenom 60k a že tebe sere, že mě sere WoT, tak to je tůj problém ale já rozhodně nebudu chválit něco, co má tolik evidentních chyb o kterých ví skoro každý, kdo to hraje víc jak půl rok a které by se daly lehce opravit.

 

 

Kanáre....chápu, že tě ten útok vytočil, ale dát na net svou adresu, mobil, a dokonce fotky, kde jsou vidět i asi vnoučata...ty vole vymaž to...neblázní...co pak víš, jaké hovado to tu čte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně dát pryč 50% rozptyl u dmg a penetrace. To je prostě hovadina...dneska expím...konečně WZ 131, ale ty nulový hity, cinkání tanků zezadu...mě ty udávaný pene přijdou jak na oko... no a co mě dnes nasr, T95 má s goldem 320mm pene. Dnešní medka maj mnohem víc...krásné...

Dneska jsem měl hrůza hry co se do nulových hitů týče u T40.....to už hlava opravdu nebere...to normálně uraží samotné hráče...34 hitů a jen 1800dmg...tři hity ze zadu do papírového čtyřkového brita....jede si dál, nic jsem mu neudělal...

Další hra sice super, 10ks a 2300dmg..jenže zase...z 36střel...Co to kurňa do hry WG zavedlo??? Na co si to hrajou? Si myslí, že jsou lidi uplní debilové? Viděl už někdo, že by tank po třech zásazích 76mm kanonem jel dál? Vše šlo zezadu do věže.....copak už není dost arcádové to okamžité nahození či rychlé opravení pásů? V reálu tank skončil....co je moc to je moc....to nestačí ty tuny retardů? Do konce týdne posílám na WG dopis..slušný, ale tvrdý...stejně budu končit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane Švejk, tohle je to svinstvo...

 

 

 

3. Virtuální produkty ...Veškeré virtuální produkty zůstávají ve vlastnictví společnosti WN. Berete na vědomí, že WN může podle vlastního uvážení v jakémkoliv obecném nebo specifickém případě upravovat vlastnosti, funkce nebo schopnosti kteréhokoliv prvku jakékoliv hry nebo kteréhokoliv virtuálního produktu (v důsledku čehož budou virtuální produktu kromě jiného více hodnotné, efektivní nebo funkční nebo méně hodnotné, efektivní či funkční, běžnější nebo méně běžné nebo budou zcela eliminovány)...."

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To losování je opravdu už směšné protože když se netrefíte jednou a pak třikrát jo a jednou nějak blbě třeba, tak to ještě lze brát jako normální jev. Jenže ono se to děje ve šňůrách a to je pak už nejenom okaté ale navíc pěkně nasrávací. Hrál jsem ráno s Cruiserem a ten pálí pěkně rychle a je i docela přesný. Na stojící tank jsem vystřelil celkem asi 20x a ani jednou ho netrefil. Přitom vyplňoval zeměřovač a běžně na tuto vzdálenost dávám jedoucí cíle a ne stojící. A to jsem v polovině přepnul na autoaim v domění, že to bude třeba lepší. Celá ta bitva byla o tom, že co střela, to vedle. Podle mě WG už dávno zjistilo, že pokud chce aby jedna strana vyhrála, tak nelze nechat všechno na náhodě protože ta náhoda funguje všem stejně. Takže se asi vybere pár hráčů, třeba náhodně a ti pak mají speciálného bulhara. Jinak si ty dlouhé série, kdy se nic nedá trefit nedovedu vysvětlit. Není to rukama a ani náhoda protože za ty stovky bitev už máme každý svůj oblíbený tank v ruce a dobře víme co a na jaké mapě se s ním dá dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mizérie předchozích dní pokračuje i nadále, buď se mi zhoršujou motorický funkce nebo fakt nevím. To že mám v týmu věčně jen rudý (až na čestné výjimky - dneska jsem potkal jednoho co měl EFR 2050) mi k vítězství taky nepřidává. Vykašlu se na expení a pojedu zase chvíli jen s Tigrem nebo něčím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes opět super týmy... jak lamy(včetně mě) ...(samozřejmě na topu tabulky a nejvíc DMG) Tak i opačně.. zase na TOP. Čím to asi bude?..Že by tím co jezdíme v četě?....

  Vítězství (Bitev): 6 (8)    (75%)
    XP (s bonusy):  810     (6 477)
XP (bez bonusu):  810     (6 477)
            Volné XP:  56       (321)
               Kredity:  116 212        (116212/0)

Prvních 10 bitev nemám, restart.. Ono-pomoct týmu zezadu několikrát k vítězství... Ale trolit tu nebudu, Kanár ví čím jezdím nejvíc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první hra s indián panzrem

 

Victory!
Battle: South Coast 14. května 2013 3:12:54
Vehicle: Indien-Panzer
Experience received: 9 365 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 47 265
Battle Achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"

 

nah, vůbec to není OP :Smile_trollface-3: a to tam ani nemám tu devadesátku..

myslím že nerf je dost pravděpodobnej. ale ty hlavní přednosti doufám zůstanou, skvělý dělo a armor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divné. Teda já ho potkal na férovku jenom jednou ale byl v něm nějaký modráček, takže já zeleňáček byl na tom hůř a s Lowem jsem ho vyndal docela v pohodě. On plný, já plný a rozešli jsme se, já na 1/2 a on na 0. Ale může to být tím speciálním nastavením made in WG, kdy určitý tank na jiný určitý tank se chová naprosto netabulkově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se mi vrátilo vše i s úrokem. Losy děs, co mne však vytáčelo nejvíc, je ten vojeb WG. Abych z 8 střel netrefil ani jednou stojící tank, pokud už trefil, tak jen odraz a to vše opakovaně ...... Prostě dle těch opilců v čele s lhářem Serbem, ze dne na den zapomenu mířit, doměřovat, předsadit .... 

Ale jsem optimista, vím, že bude hůř. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první hra s indián panzrem

 

Victory!

Battle: South Coast 14. května 2013 3:12:54

Vehicle: Indien-Panzer

Experience received: 9 365 (x5 for the first victory each day)

Credits received: 47 265

Battle Achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"

 

nah, vůbec to není OP :Smile_trollface-3: a to tam ani nemám tu devadesátku..

myslím že nerf je dost pravděpodobnej. ale ty hlavní přednosti doufám zůstanou, skvělý dělo a armor

 

Jen počkej až tam dáš tu devadesátku...to pak budeš zaměřovat stejně dloho jako nabíjet..... :tongue:  Jinak ten tank je opravdu fajn, ale nijak OP mi teda nepřijde. Jó, kdyby ta 90-tka měla německou přesnost a rychlejší zaměřování, tak určitě ano, ale takhle mi to přijde jako celkem vybalancovaný. Mám pravidelně v lose dost desítek a devítek na které mi třeba přijde o fous lepší T44, páč má nižší siluetu a dá se s ní líp zaškodničit. Na druhou stranu je fakt, že nejsem rozenej "medkař", takže tam může být ta chyba.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se mi vrátilo vše i s úrokem. Losy děs, co mne však vytáčelo nejvíc, je ten vojeb WG. Abych z 8 střel netrefil ani jednou stojící tank, pokud už trefil, tak jen odraz a to vše opakovaně ...... Prostě dle těch opilců v čele s lhářem Serbem, ze dne na den zapomenu mířit, doměřovat, předsadit .... 

Ale jsem optimista, vím, že bude hůř. 

Bohužel mám pocit, že je to den ode dne horší. Takové série, kdy nelze nic trefit jsem před rokem určitě neměl! Myslím si, že toho bude WG litovat. První hra, která bude podobná a nebude to loterie jim vezme 20% hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumím ani tomu co je v tom quotu a co je na zemi, to si lze ohlídat a lze před tím lépe uniknout. Pokud se dostanu do situace, kde nelze nikam, tak tam prostě ztvrdnu, volám o pomoc a musím čekat. TDéčko mě splešem nevyndá.

 

 

Jen malá drobnost, ono tě i to TD spleshí v pohodě vyndá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera cestou z práce jsem se fakt těšil, že si odehraji pár pětinásobků na vozidlech které expím.

 

V četě s kolegou z klanu, celkem se dařilo, ale to přestalo v okamžiku, kdy jsme vlezli do hry s devítkami - to je děs, co jezdí na nejvyšších tirech. Já vím, že se furt opakuji dokola, ale to nejde nekomentovat. 

 

Dali jsme 3 hry, já s E-75, on s britským HT, každou hru jsme měli oba 4000-5000 dmg, suverénně nejlepší z týmu, ale prd platné, 2 prohry jedna remíza.

 

Vrcholem byl borec s AMX 50B, WR 39%, WN6 218 (sic!) to je humus velebnosti - s tím AMX měl WR 34%, to už musí snad tu hru sabotovat, aby tohodle dosáhl.

Na Rybářském přístavu spolehlivě vjel do křoví v rohu mapy, kde celou hru jen točil věží. Psal jsem do chatu, když to bylo 6:13, aby ho reportovali jako bota, namachrovaní pitomci odnaproti se jen posmívali, nějak jim asi nedošlo, že příště ho mohou mít v týmu oni.

 

Ta hra skutečně přestává být hratelná, já si dal více než měsíc pauzu, Švejk chce skončit, Bad Boy je taky z té loterie otrávený, to není náhoda, že ta hra nutně otráví, hráče, kteří něco umí (já se mezi ně nepočítám, jsem jen poučená lama). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen malá drobnost, ono tě i to TD spleshí v pohodě vyndá :)

Tak to leda v Loltraktoru!!! :tongue:  Ještě jsem neviděl aby TD něco dalo spleší a v pohodě už vůbec ne. Odrazem od skály, to jo ale spleš to nemá žádnou.

 

Zdeňku, já včera potkal tier 8 s EFR 64 !!!! Byl to samozřejmě bot ale ono jich je asi dcela hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera som sa doslova len zúčastnil jednej zaujímavej "bitky" - Prochorovka, Stretnutie. Som upaľoval s JagdPantherom na ten kopec na východe a zrazu len nabehla červená linka a behom cca 15 s bolo po bitke. Všetci eenmáci capovali, pričom naši takticky šli po ceste na západe akože vpadnúť do chrbta, len pár šlo na decap, ale márna snaha... ja kým som sa vyhrabal hore som si stihol vystreliť len raz, trafil som chalupu, ako ináč...

najlepšie na tom bolo to, že prežili VŠETCI 30-tim hráči! toto sa mi stalo po prvýkrát za tých cca 20k bitiek... my sme mali menej ako 100 expov, enemáci maximum cca 200.

k päťnásobkom - včera hneď prvá bitka s JP, víťazná za cca 9000 :-), prehodil som posádku do Dicker Maxa, jedna strela, viťazstvo a päťnásobok za cca 500 :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že po dvou vcelku dobrých dnech se mi WG odvděčilo neskutečným očistcem. Většina losů s predikcí okolo 30%. Přesto jsem úspěšnost "udržel" okolo 50%. Násobky jsem u všech tanků však nedojel. Vypnul jsem to, když jsem se neúspěšně snažil rozhodnout bitvu doražením T-29. Rána na jistotu kolmo do jeho zádi z 20 m, po doměření se mi odrazila a pak jsem se neměl kam schovat, takže prohra. Proboha, on ten zadní plát zafungoval asi jako výplet tenisové rakety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně, nedáš TDéčkem nic pořádného co je na full. To bys musel střílet asi tak celou bitvu do toho místa. Tvrdit, že dám něco spleší na 30 výstřelů je poněkud mimo, nemyslíš?

Kanárku ty věčný trolle  fakt se nauč trošku vyjadřovat :) První napíšeš , že jsi neviděl aby TD dalo něco splashí a ted chceš dávat splashí tanky z full? Podle mě 3,5 metrů splash u TD s poměrně vysokou přesností jde dost dobře použít. Ten blbej anglán ti dá splashí v pohodě za 400 , což je kolikrát i více než od arty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanárku ty věčný trolle  fakt se nauč trošku vyjadřovat :) První napíšeš , že jsi neviděl aby TD dalo něco splashí a ted chceš dávat splashí tanky z full? Podle mě 3,5 metrů splash u TD s poměrně vysokou přesností jde dost dobře použít. Ten blbej anglán ti dá splashí v pohodě za 400 , což je kolikrát i více než od arty.

Kdes toto proboha viděl?! Hraju za TD asi tak často, jako lamka za artyny a nikdy jsem s žádným TD nedal spleší ani jedno HP!!! Tabulkové bláboly od WG nejsou pro mě a nikdy nebyly směrodatné ale pouze to co vidím a zkusím ve hře sám. 400HP na spleš?! Panebože, to je artyna ne?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...