Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

když jste u toho dmg, docela dost mi rve koule, jak málo dostanu expů s TD když nastřílím fakt hafo dmg. jo, už se to tu řešilo snad stokrát, ale stejně! expím to ruský TD který fakt nenávidím, nastřílím kotel dmg a říkám si že mi to s ním snad začíná jít, pak mi v garáži vyskočí ta tabulka s expama a nenávidím ho ještě víc. jo, vím že část expů jde tomu kdo ten target spotuje. ale proč do psí prdele nejdou ty expy oběma? to jako že když někdo něco spotne tak to znamená že já si ty expy nezasloužím, když to trefím? to nedává vůbec žádnej smysl.

 

a co se týče nějakýho nahánění EFR, jak píše Dritt, to je mi ukradený. mám efr 1550 a tolik bitev, že už se to moc posunovat nebude, leda že bych si našel nějakej bohatej buzna klan jako PTS nebo HAMI a nejezdil v ničem jiným než v op četách, všechno si vyfreexpil a nestřílel nic jinýho než gold. no a jestli si ho někdo chce nahánět nějakou svojí cestou, tak ať, mám ten konfig na XVM nastavenej tak že vidím jejich celkový win ratio, počet bitev s tím tankem a pak win ratio s tím tankem. takže když má někdo win ratio 55%, ale jede v typu 59 a má s ním 1000 bitev a win ratio jen 45%, tak je mi jasný že týmu moc nepomůže. takovej člověk si může nahnat celkový EFR třeba na 2500 ale já budu vědět že v tom konkrétním tanku jezdí blbě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na staty kašlu. A navíc expím a rotím, takže to leze zas rapidně dolu, takovej je život. ale závidím těm, kterým to na rotách zatím ještě stoupá  :Smile_teethhappy: Ale ve výsledku bych měl radší EFR 800. Mít na publiku trochu volněji a ne být cíl č.1.

 

59-16 je pojízdnej šrot. Trošku ho začínám chápat, ale chce to tým co něco zahraje.

 

Včerejší roty, o byl mazec, koukali jsme, co to proti nám házelo, včera nehrály žádný sračky. 

Nějaký maštění ega? Ať se jde Cruiser bodnout, roty ho překonaly:

Xl9Ms.th.jpg

Artině to lítalo jako nikdy a na to jak nepřítel tlačil a měl na mapě převahu mu to moc nevyšlo. Já bohužel zařval desetinku sekundy po spotu, krásně se na mě domluvili a vystřelili v jeden čas...Ale výhra  :Smile_glasses:

Tady se bojovalo do psoledního dechu, škoda, že jsem seděl zrovna v arty, veka zůstala plná:

 

6ePqd.th.jpg

 

Ale příště to dopadne  :excl:

 

A na závěr večera T29, to je prostě monstrum. Radost hrát i proti osmičkám.

 

Abych nezapomněl, včera jsem jel s 59-16 (nezadařilo se). Nakonec zbyla T32 s 49HP proti 2 osmičkám a Grillu. Pak se ozvalo, že heavy jsou AFK (ač jedna měla dva kousky). Tak se k nim pomalu rozjel (na Stepi) a najednou Grille proti němu. To Grille dojelo k velkýmu šutru a 5 minut do konce hry kolem něj jezdili. Takovou trapou remízu jsem ještě neviděl   :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JHfr3aku, bohužel je ta posádka předělaná s Mikromause a tam střelec nebyl, takže ho teď musím doexpit. Usoudil jsem, že s Mikromausem není už žádná zábava, prodal ho a koupil PzIV. Myslím, že jsem udělal dobře. To je zatím nejlepší tank na výhry i když v týmu je 14 lamek. Není problém naflákat 2000 damage a vyhrát i když další za mnou nemá ani 500 damage, pak 3-4 mají kolem 200 a zbytek týmu má nula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JHfr3aku, bohužel je ta posádka předělaná s Mikromause a tam střelec nebyl, takže ho teď musím doexpit. Usoudil jsem, že s Mikromausem není už žádná zábava, prodal ho a koupil PzIV. Myslím, že jsem udělal dobře. To je zatím nejlepší tank na výhry i když v týmu je 14 lamek. Není problém naflákat 2000 damage a vyhrát i když další za mnou nemá ani 500 damage, pak 3-4 mají kolem 200 a zbytek týmu má nula.

No, ale to jen v případě, že je dobrý los....sám proti sedmičkám či četě KV1S nebo T150 winu nedosáhneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JHfr3aku, bohužel je ta posádka předělaná s Mikromause a tam střelec nebyl (...)

Jasně, ale být tebou, tak střelce vyresetuju a hodím mu jako první to BIA - takhle ti nebude fungovat, dokud mu nedokončíš druhý(?) skill, což mi přijde celkem škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Už mi bylo ukončilo prémko z bonus kódu. Čtyři násobky dnes ráno jsem uhrál tak tak za 2 hodiny, abych se vešel ještě do prémka. Během prémka se objevilo několik na mém účtu nevídaných sérií proher 7 a více (zajímavé, že takové win série nemám) u strojů co měli po několika týdnech občasného hraní nastřádán lepší win jak 55%. Prémko jsem využil k expení Churchill I, který byl také takto postižen. U něj se win po velkém počtu bitev vrátil skoro na původní hodnotu. Asi se WG zdálo, že by w/l 3/20 za den nevypadal dobře. U stroje co měl špatný win nebyla ze strany hry vidět žádná snaha o normalizaci (zlepšení) směrem k 50%, takže stále špatný. Win za trvání prémka celkově několik procent pod 50%, ale co se expů týká, tak lepší než bez prémka s win trochu nad 50. Doufám, že zas delší dobu nebude bonus na prémko co by mě nabádalo k většímu hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, ale být tebou, tak střelce vyresetuju a hodím mu jako první to BIA - takhle ti nebude fungovat, dokud mu nedokončíš druhý(?) skill, což mi přijde celkem škoda.

Asi tomu nerozumíš ale BiA perk funguje až když je 100% a navíc ho musí mít každý člen posádky, takže bych musel vyházet BiA u všech členů a čekat, až střelec dosáhne 100% prvního perku a ten pak zaměnit za BiA a pak všechny ostatní a to by bylo dost drahé, takže počkám a vyměním pouze střelci ten první perk za BiA, až bude na 100%. Teď mi BiA nefunguje, takže je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkám a vyměním pouze střelci ten první perk za BiA, až bude na 100%. Teď mi BiA nefunguje, takže je to jedno.

Vím jak funguje BIA, ale neumím předvídat tvé kroky... jestli to máš v plánu vyměnit hned jak bude na první skill 100%, tak si rozumíme. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...