Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak to je síla co jsou ti redaktoři schopný napsat.. Vypovídá to i o "úrovni" našich médií.. někdo něco někde vyblil tak to převezmu aniž bych si ověřil pravdivost článku.. Hlavně že to něco hodí.. A možná něco kápne i od WG za reklamu.. Fujtajbl..

Koukal jsem že do diskuze 2x přispěl i Kanár :-) dělá nám tam reklamu na fórko.. :-D Dal bych mu "like" ;-)

Snad někdo nejprve začne zjišťováním informací a nikoliv kupováním Lowe a expením E100. Každý, kdo to udělá bude pro tuhle hru přínosem, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hellcata jo ? Ty a ten stroj mi nějak nepasuje

ani mě se to nějak nezdá ;-) ale on je Švejk v lásce dost nestálej.. Co pamatuju tak byl zamilovanej do Ferdy, T1HT, Pz35S, T40, T18 řádil s VK36.01, PzlV no a teď bude masakrovat enemáky s Hellcatem.. No nechtěl bych ho potkat až bude v četě se Zvedákem.. No vlastně já bych ho nechtěl potkat ani samotnýho a v jakýmkoliv stroji.. :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 her s T110E5...prodělek nepočítám, 2 výhry, 4 pohry, 1 remíza. To je tak trapnej stroj na sólo publik! 80% střel (někdy i více, počítal jsem to) byly podmíráky za cca 360 dmg. Pak se můžu divit, že nejsem schopnej někoho zabít, někoho porádně poškodit, a že prodělávím jako prase. Vždyť i devítky mají snad všechny větší dmg jak já.  A win 40% taky nedokážu zvednout, to je nemožný. Šance na win 60%, ejhle, prohra 3:15 a ještě k tomu si mě vyndal celýho Batchat (čelně) bez jedinýho cinknutí, samozřejmě, já mu dával po 360dmg a 0 dmg...KONEC! Žádná devátá šance pro tenhle stroj, žádná další, bejt za kreténa co dává pecky jako T29 je kokotina.

 

A teď zprovoznit ten patch 1.13 na Diablo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani mě se to nějak nezdá ;-) ale on je Švejk v lásce dost nestálej.. Co pamatuju tak byl zamilovanej do Ferdy, T1HT, Pz35S, T40, T18 řádil s VK36.01, PzlV no a teď bude masakrovat enemáky s Hellcatem.. No nechtěl bych ho potkat až bude v četě se Zvedákem.. No vlastně já bych ho nechtěl potkat ani samotnýho a v jakýmkoliv stroji.. :-D

Jenež já tyhle stroje co jsi vypsal...miluju pořád :-) .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vezmu Pz IV schmalturm, že si poexpím posádku na nový medka

 

Já ti nerozumím... stránku nebo dvě zpátky NADÁVÁŠ na hráče s PzIV / M4 a houfnicí, a tady píšeš, že jsi s tím začal hrát taky... nejsi lehce schizofrenní? :-)

 

hraju Type 58 (6. tier) a má to k vyzkoumání dva motory, snad nejdůležitejší věc u medka - motor. dohromady ty dva motory stojí 27k expů a jediný co přidají je 20 koní a asi o 5% menší šanci na požár. za skoro 30 tisíc expů skvělej kšeft ne? člověk by si řekl, že se na to vykašle a ten šestej tier prostě přeexpí bez zbytečnejch motorů, jenže chyba, čínskej sedmej tier medko (T-34-1) má motory uplně ty samý! takže je docela nutný je vyexpit, protože těch chybějících 20 koní by na dvou tierech po sobě bylo znát. každopádně Type 58 jezdí i s jeho nejlepším motorem jak maus, vyjet někam na kopec v těch 15 km za hodinu je fakt vopruz. vopruz made in china. a další tank bude jezdit stejně tak! omfg. proč tomu sakra nemůžou dát normální motor, vždyť je to medko... to je uplně do očí bijící, jak chtěj aby lidi tyhle tanky rychle přeexpili (nejlíp free expama) aby se dostali na něco hratelnýho. já už jsem teda nadával dřív na ruský medka, což je něco hodně podobnýho, ale ty byly lepší. T-34-85 i T-43 maj mnohem lepší výkon. těžko si představit něco horšího než ruský medka na těhle tierech, ale WG se to povedlo. jednoduše horší kopie toho co tady už je

 

Ty motory jsou vážně porod, taky jsem na to koukal jak tele na nová vrata :-) nicméně mi přijde, že T-34-1 má lepší poměr koní na tunu (nejsem si jist - prostě "řekl bych" :-)) a popravdě - co mě "sejří" výrazně více je deprese děla... pokud lze vůbec mluvit o depresi, páč mám pocit, že to dolů prostě nejde ani o stupeň :-)

 

PS: jak tě tak čtu, tak nechápu, PROČ WoTko vlastně ještě hraješ... vždyť to pro tebe musí být hrozný "porod"... nezačínáš z toho už šedivět? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nerozumím... stránku nebo dvě zpátky NADÁVÁŠ na hráče s PzIV / M4 a houfnicí, a tady píšeš, že jsi s tím začal hrát taky... nejsi lehce schizofrenní? :-)

Pz IV schmalturm je něco krapet jinýho než Pz IV na kterou jde namontovat 105ka. je to prémiák o tier vejš a má jen jediný 75mm dělo, který má dost jiný vlastnosti než ta 105ka, řekl bych že až opačný :D

 

Ty motory jsou vážně porod, taky jsem na to koukal jak tele na nová vrata :-) nicméně mi přijde, že T-34-1 má lepší poměr koní na tunu (nejsem si jist - prostě "řekl bych" :-)) a popravdě - co mě "sejří" výrazně více je deprese děla... pokud lze vůbec mluvit o depresi, páč mám pocit, že to dolů prostě nejde ani o stupeň :-)

 

PS: jak tě tak čtu, tak nechápu, PROČ WoTko vlastně ještě hraješ... vždyť to pro tebe musí být hrozný "porod"... nezačínáš z toho už šedivět? ;-)

šedivím jen z některejch věcí ve hře :D teď zrovna z některejch tanků co jsem se rozhodl přeexpit. občas mi připadá že těch pamrdovin je v cestě prostě moc. jinak mám hru rád, za tu dobu jsem si nasbíral řádku tanků který mě dost baví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pz IV schmalturm je něco krapet jinýho než Pz IV na kterou jde namontovat 105ka. je to prémiák o tier vejš a má jen jediný 75mm dělo, který má dost jiný vlastnosti než ta 105ka, řekl bych že až opačný :D

 

šedivím jen z některejch věcí ve hře :D teď zrovna z některejch tanků co jsem se rozhodl přeexpit. občas mi připadá že těch pamrdovin je v cestě prostě moc. jinak mám hru rád, za tu dobu jsem si nasbíral řádku tanků který mě dost baví

 

Aha, "mae culpa" s tou PzIV... "dvakrát čti, jednou piš" bude moje nové heslo (nejen dnešního) dne :-D

 

EDIT (abych tu pořád jenom neOTčkoval :-)):

Včera hraní jak na houpačce... prvních 5 her expy přes 1000 (bez PÚ a násobku), pak 3 hry, kdy jsem se s expy nedostal do tříciferných čísel... prostě houpačka :-)

Top dělo na ISku mělo svůj "bulharden", pro představu... 3x jsem minul na 150 až 200 metrů PzIV stojící ke mně bokem a napočtvrté jsem mu sundal pásy (divím se, že tam tak dlouho vydrželo stát :-)). Následně jsem dingnul Type58 na 50 metrů (a ani nebyl / nepřišel mi naúhlovaný) a pak jsem mu - pro jistotu - sundal pásy :-)

Nejhorší bitvy včera byly jednoznačně s IS-8, kdy jsem zvítězil a násobil snad až napošesté... přičemž výhra byla z kategorie "nic moc, spíše nic"... a o prohrách se ani nebudu bavit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježííš....dnešek mě zas proplesknul.....potkat hráče z klanu Českoslovenští mladí tankisté apod....s 42%....to je za trest....hlavně že každý kreten musí do klanu.

Charlie kouknul na nějakého hráče z cizího klanu, páč hrál neskutečně špatně....jejich velitel má 19 000 her, a 8000 killů....40% win.....a ostatní v klanu mu zdatně sekundují.....dneska to vypínám. Jejich moc...strašně moc....

Ale něco nepochopím....mě je 35 let..nějaký velký Pc maniak nejsem...vím, že mladá generace na nich vyrostla a tak jsem čekal jak mě v online hrách budou vyndavat....jenže opak je pravdou..v BF2 i ve WOTu .....

Jak je to možný? Přitom fakt nejsem nějaký uber hráč....to ti mladí neumí ani to co dělají celý život? Já v jejich věku lítal po hřišti..celý dny a logicky mi ten fotbal taky šel....oni místo pohybu (samo že né všichni) sedí u PC...ale ani ty hry jim nejdou....no nevím, kde je chyba. Ale WOT už díky nim začínám být hrozněj opruz....ob hru kroutit hlavou nad tím jak nějaký "výkvět" dělá to co by i největší retarda neudělal.....to po čase člověka unaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku, jenže oni hrajou nejen onlinovky. Normálně se dá před akcí sejfnout a když se to nepovede tak si to dáš znova. To tady ani v životě nejde, důsledky konání si neseš dál a blbě se to pak spravuje. Akorát jde tady oproti životu o lejno...napsal bych to jinak, ale oni by mi to vymazali :Smile_Default:

Proč se divíš kvalitě klanu, kterej vznikl z hráčů na publiku, prostě chtějí klan, stejně jako OP tank. Jinak zodpovědně můžu říct, že dokud jsem mohl chodit na volejbal nebo jezdit vodu a lyže bylo mi stokrát líp. A žádnej Wot mi nechyběl ani neničil nadledvinky. On mi přestal chybět už i teď, ono stačí číst od pamětníků aby si člověk udělal názor :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježííš....dnešek mě zas proplesknul.....potkat hráče z klanu Českoslovenští mladí tankisté apod....s 42%....to je za trest....hlavně že každý kreten musí do klanu.

Charlie kouknul na nějakého hráče z cizího klanu, páč hrál neskutečně špatně....jejich velitel má 19 000 her, a 8000 killů....40% win.....a ostatní v klanu mu zdatně sekundují.....dneska to vypínám. Jejich moc...strašně moc....

Ale něco nepochopím....mě je 35 let..nějaký velký Pc maniak nejsem...vím, že mladá generace na nich vyrostla a tak jsem čekal jak mě v online hrách budou vyndavat....jenže opak je pravdou..v BF2 i ve WOTu .....

Jak je to možný? Přitom fakt nejsem nějaký uber hráč....to ti mladí neumí ani to co dělají celý život? Já v jejich věku lítal po hřišti..celý dny a logicky mi ten fotbal taky šel....oni místo pohybu (samo že né všichni) sedí u PC...ale ani ty hry jim nejdou....no nevím, kde je chyba. Ale WOT už díky nim začínám být hrozněj opruz....ob hru kroutit hlavou nad tím jak nějaký "výkvět" dělá to co by i největší retarda neudělal.....to po čase člověka unaví.

Koukaj Švejku, včera jsem se stavil za dětma a mimo jiné mi má 13 dcera povykládala, jak její spolužáci a jejich mladší !! sourozenci hrají WoT. Nebudu se rozepisovat, ale jedna z věcí, která je mezi nima populární, jest závod, kdo dál dojede. Tedy ne bitva, ale kličkovat a dojet nejdál. 

Také není špatná hra ,,Naser ho,,. To je ta střelba do větších tanků, jako by omylem. 

Já už se nedivím ničemu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si spíš myslí, že když už k tomu švejku sedneme chceme si zahrát a tak k tomu i přistupujeme. Já včera chtěl využít premium na 24hodin, za začátku to bylo super, celkem se dařilo. Pak jsem vytáhl T95, konečně vyexpil T110E3 a poslední bitva? Nějaký retardi z ČS klanu ( jméno si nepamatuju a i kdyby tak to nebudu šířit ) od začátku psali do chatu jestli tu je nějaký čech, pak klikali jak hovádka na minimapu, potom si psali jak půjdou o víkend chlastat ( byli to bohužel naše 3 top tanky s průměrem 39% WIN rate, 10.000 bitev, jejich hodnota EF( nebo jak je to přesně ) cca 600 - 800, samozřejmě chcípnuli jak první a do konce bitvy psali jak jsme noob team atd. Podle mého prostě skočí do bitvy, prohrajou během prvních dvou minut, skočí do jiného tanku atd. atd. tatínek jim platí premium účet, takže jim prohra zase tolik nevadí..........je to spíš k pláči. Je pravda, že poslední dobou je to čím dál tím horší, před rokem to byla bída, ale to co se teď děje na publicu je hnus fialovej. Ještě že mám pár tanků, kde mi debilita 3/4 teamů nevadí, hlavně když si pořádně zahraju, udělám pár kilů a neprodělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukaj Švejku, včera jsem se stavil za dětma a mimo jiné mi má 13 dcera povykládala, jak její spolužáci a jejich mladší !! sourozenci hrají WoT. Nebudu se rozepisovat, ale jedna z věcí, která je mezi nima populární, jest závod, kdo dál dojede. Tedy ne bitva, ale kličkovat a dojet nejdál. 

Také není špatná hra ,,Naser ho,,. To je ta střelba do větších tanků, jako by omylem. 

Já už se nedivím ničemu. 

Móc díky, že jsi to napsal! Radši budu hrát proti počítači. Ten aspoň ví, co dělá :Smile_Default: Lemming train je v tom případě závodní pole ženoucí se přetrhnout cílovou pásku :Smile_trollface-3: A "naser ho", jestli je to navíc do vlastních :Smile_sad: tak taky dobrý. Varování výrobce: z důvodu udržení duševního zdraví doporučujeme hrát hru jen pozdě v noci...a schizofrenici vůbec.

Edit: Po přečtení debaty na offiku ohledně nových medailí se nedivím ničemu. Ve vedení výrobce jsou notorici a za mě, pokud to vůbec ještě budu hrát, tak jen pozdě večer a pokud by rozumní hráči hráli opravdu chodili třeba jen na EU1, pak by se o tankové bitvě ještě dalo mluvit. Patrně se skutečně někdo někde praštil do hlavy o strop. Nové dvě medaile "dřevorubec a plenitel pomníků" jsou výplodem choré mysli(viz vlákno odpovědi vývojářů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z důvodu udržení duševního zdraví doporučujeme hrát hru jen pozdě v noci...

:Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: ty si opravdu myslíš že v noci s hraje líp??? no tos mě teda rozesmál... :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:  po půlnoci mám nejvíc her 1:15, 15:2 apod... nejlepší je vzít co nejvlivnější tank a řezat ty zmetky hned jak přijdou ze školy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...