Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Koukaj Švejku, včera jsem se stavil za dětma a mimo jiné mi má 13 dcera povykládala, jak její spolužáci a jejich mladší !! sourozenci hrají WoT. Nebudu se rozepisovat, ale jedna z věcí, která je mezi nima populární, jest závod, kdo dál dojede. Tedy ne bitva, ale kličkovat a dojet nejdál. 

Také není špatná hra ,,Naser ho,,. To je ta střelba do větších tanků, jako by omylem. 

Já už se nedivím ničemu. 

To jsi mi ani něměl psát .... :Smile_sad::Smile_trollface-3::Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě připadne, že nejlépe se hraje ráno a maximálně do oběda.

Ani omylem....zvláště o víkendu ráno.....fotříci spí a děti nemusí do školy....pár těchto ran jsem uděla chybu a zahrál si...peklo na zemi. Samej nick...pepicek 123, xxxjendaxxx, lenicka2005 , laczek2006......to je fakt cest do Bohnic :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: ty si opravdu myslíš že v noci s hraje líp??? no tos mě teda rozesmál... :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:  po půlnoci mám nejvíc her 1:15, 15:2 apod... nejlepší je vzít co nejvlivnější tank a řezat ty zmetky hned jak přijdou ze školy!

No pak je to spíš :arta: Asi se poměry změnily a v noci to zas hrajou ti, co se vrátili z hospody :Smile-hiding:  nebo je ožralej servr :Smile_blinky: Mě se v noci hrálo asi tak nejlíp, ale už je to taky nějakej tejden, co jsem u Wotu ponocoval. Aspoň, že máš k dětem pozitivní přístup :Smile_teethhappy: , když tak jim to v cíli odmávej :Smile_trollface-3: - hlavní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukaj Švejku, včera jsem se stavil za dětma a mimo jiné mi má 13 dcera povykládala, jak její spolužáci a jejich mladší !! sourozenci hrají WoT. Nebudu se rozepisovat, ale jedna z věcí, která je mezi nima populární, jest závod, kdo dál dojede. Tedy ne bitva, ale kličkovat a dojet nejdál. 

Také není špatná hra ,,Naser ho,,. To je ta střelba do větších tanků, jako by omylem. 

Já už se nedivím ničemu. 

K tomu se hodí scénka, kde je Neo konfrontován se skutečnou realitu a jak se vzpírá uvěřit, až se z toho poblije. Určitě jste viděli Matrix.  :Smile_popcorn1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani omylem....zvláště o víkendu ráno.....fotříci spí a děti nemusí do školy....pár těchto ran jsem uděla chybu a zahrál si...peklo na zemi. Samej nick...pepicek 123, xxxjendaxxx, lenicka2005 , laczek2006......to je fakt cest do Bohnic :Smile_sad:

Soboty, neděle a volna do toho nepočítej, to je jasná věc ale já udělám nejvíc výher dopoledne, to mám vyzkoušené. Jenže já hrával hlavně tier 10 a o tom ty nemáš moc informací protože to moc nehraješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem se těšil, že si dnes večer už konečně po měsíci čekání na výměnu desky zahraju na novém kompu, ale vzhledem k tomu, že czc.cz řeší reklamace poněkud svérázným způsobem a v rozporu se zákonem, jsem i nadále bez kompu a budu pokračovat v hraní na notebooku. Tímto si vás zároveň dovoluji před nákupem u této firmy důrazně varovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám zpátky Tetrarch! protože jsem dřív byl ocas a nevážil jsem si dobrejch tanků na nízkým tieru, tak jsem ho prodal. a kdyby mi ho WG nevrátil, tak by to byla furt jen moje blbost a patřilo by mi to. každpádně ho mám zpátky. nemám na tom zatím nic, jen 75% posádku a ventilačku a po pár hrách říkám, že je to neskutečnej ná***!! tohle je lepší než BT-2. konečně jsem našel něco, co je aktuálně lepší než BT-2! to je skoro nemožný. i s levou posádkou. co z toho bude až ta posádka bude vyježděná? nezastavitelnej požírač malejch tanků? :-D

 

ale by tenhle příspěvek nebyl zas přehnaně pozitivní, tak SU-101, VK-3002, WZ-131, jsou všechny na blití

 

jo a ještě jedna věc stojí za zmínku - jedu ve VK 3002, tý velký papírový plečce bez děla co se rozjíždí jak vlak. nepřítel má o jednu osmičku víc a celkově lepší sestavu, četu Typů 59 a tak. tak loaduju goldy, i s nima se moje penetrace sotva vyrovná tomu co má Type 59.. tak toho Typa střílím a on dostává náklep, od sedmičkovýho tanku. pak napíše do chatu celou paletu nadávek, jakej jsem gold noob :D on má lepší tank než já, je v četě a já ne, jeho tým má lepší balanc, a on má ještě kecy na to čím střílím? :) to je fakt vtipný. když někdo trolí na pětkách se shermanama tak si nepamatuju že by jim do chatu někdo nadával.. přičemž goldy na tom jsou vzhledem ke svýmu tieru uplně někde jinde než má tohle VK... nechápu uvažování některejch lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soboty, neděle a volna do toho nepočítej, to je jasná věc ale já udělám nejvíc výher dopoledne, to mám vyzkoušené. Jenže já hrával hlavně tier 10 a o tom ty nemáš moc informací protože to moc nehraješ.

Náhodou...před týdnem jsem jel jednou s Objectem 268 ..nebo to bylo v Cw před 14 dny...to to letí :Smile_teethhappy: . Zahrál bych si desítky...i E100 bych koupil zpět.....ale stále platí, že dobrovolné žrádlo pro artyny nedělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám zpátky Tetrarch! protože jsem dřív byl ocas a nevážil jsem si dobrejch tanků na nízkým tieru, tak jsem ho prodal. a kdyby mi ho WG nevrátil, tak by to byla furt jen moje blbost a patřilo by mi to. každpádně ho mám zpátky. nemám na tom zatím nic, jen 75% posádku a ventilačku a po pár hrách říkám, že je to neskutečnej ná***!! tohle je lepší než BT-2. konečně jsem našel něco, co je aktuálně lepší než BT-2! to je skoro nemožný. i s levou posádkou. co z toho bude až ta posádka bude vyježděná? nezastavitelnej požírač malejch tanků? :-D

 

ale by tenhle příspěvek nebyl zas přehnaně pozitivní, tak SU-101, VK-3002, WZ-131, jsou všechny na blití

 

jo a ještě jedna věc stojí za zmínku - jedu ve VK 3002, tý velký papírový plečce bez děla co se rozjíždí jak vlak. nepřítel má o jednu osmičku víc a celkově lepší sestavu, četu Typů 59 a tak. tak loaduju goldy, i s nima se moje penetrace sotva vyrovná tomu co má Type 59.. tak toho Typa střílím a on dostává náklep, od sedmičkovýho tanku. pak napíše do chatu celou paletu nadávek, jakej jsem gold noob :D on má lepší tank než já, je v četě a já ne, jeho tým má lepší balanc, a on má ještě kecy na to čím střílím? :) to je fakt vtipný. když někdo trolí na pětkách se shermanama tak si nepamatuju že by jim do chatu někdo nadával.. přičemž goldy na tom jsou vzhledem ke svýmu tieru uplně někde jinde než má tohle VK... nechápu uvažování některejch lidí

Já jsem Tetrarcha měl rád..a moc. Ve své době měl nejlepší penetraci na svém tieru a byl jeden z mála co vpoho vypnul T18 a minimause....jenže pak přišli britové a Tetrach zapadl do šedi normálu. Cruiser III je o třídu lepší. Tetrarch má tři obrovské nevýhody...

Je to slepouš....nemá dohled. Na svou maximálku pomalu akceleruje a dělo pomalu zaměřuje. mám sním super staty a výborné vzpomínky, ale nechám si od WG vrátit jiný stroj....Tetrarch je překonán, ikdyž je to stále super stroj.

Napsal jsem si o T14....k PzIV je to typologicky naprosto jiný stroj, tak uvidím. Hrálo se mi sním dobře...killů jako sraček, dmg jako sr....ale win...win neskutečných 47%.

A na co dojížděl? PotkávslKV1 ještě se 107mm kanonem....sám bez golů KV1 nedá ani náhodou.....jenže teď jsou goldy k mání...tank je premiový a tak si na ně vydělá.....tím bude jeho největší slabá stránka odtraněna. Páč ten kanon byl porod....jinak to byl dobrý stroj. Snad mi ho vrátí...vůbec netuším jestli jsem to poslal dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek jsem aktivoval prémiák po dopolední debatě o čínských lehounech a ESL, koupil jsem Type-T-34 a pak odpoledne brečel. Nesklopí dělo, fajn. Nemá dmg, dobrý. Reload perfektní, fajn, vyvažuje kadence. Penetrace...expím, goldy když je nutnost. Ale ta doba zaměření? A ještě po výstřelu to udělá takový jelito? ... 20 výher, 30 proher...Hrdinu mám už taky. FUJ! 59-16 prej o nic lepší, dělo asi nechám stejný, ale jako sout si myslím, že by chvilku mohl jet...a teď to přeexpit bez PU...bože, někdy v budoucnu.

Roty dobrý, čistý štít, ale to expení.

 

Překvapuje mě, kde všude až je kečup. Dnes bylo vzácný potkat zelenýho, pomalu i žlutýho, nekecám. 5-6 tier. To už není hra. Vždyť oni nevědí co dělat. S T-34 jsem na bitvu neměl vliv...to není možný. Zku*** expení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem Tetrarcha měl rád..a moc. Ve své době měl nejlepší penetraci na svém tieru a byl jeden z mála co vpoho vypnul T18 a minimause....jenže pak přišli britové a Tetrach zapadl do šedi normálu. Cruiser III je o třídu lepší. Tetrarch má tři obrovské nevýhody...

Je to slepouš....nemá dohled. Na svou maximálku pomalu akceleruje a dělo pomalu zaměřuje. mám sním super staty a výborné vzpomínky, ale nechám si od WG vrátit jiný stroj....Tetrarch je překonán, ikdyž je to stále super stroj.

Napsal jsem si o T14....k PzIV je to typologicky naprosto jiný stroj, tak uvidím. Hrálo se mi sním dobře...killů jako sraček, dmg jako sr....ale win...win neskutečných 47%.

A na co dojížděl? PotkávslKV1 ještě se 107mm kanonem....sám bez golů KV1 nedá ani náhodou.....jenže teď jsou goldy k mání...tank je premiový a tak si na ně vydělá.....tím bude jeho největší slabá stránka odtraněna. Páč ten kanon byl porod....jinak to byl dobrý stroj. Snad mi ho vrátí...vůbec netuším jestli jsem to poslal dobře.

 

ten dohled je u tetrarcha hroznej, to máš recht. ale z těch map na který mě to hází mi to vadí jen na Province, nebo jak se ta mapa jmenuje. jinak se furt opakuje pár map kde si vystačím i bez něj. na Malinovce by se taky asi hodil. je fakt že ty malý Britové jsou zabijáci. ale ve skutečnosti moc malý nejsou, když se podíváš tak jsou skoro dvakrát větší než Tetrarch :D pancíř je stejně nulovej jak u Tetrarcha tak u Cruisera, jenže Tetrarch se hůř trefuje. těžko vybírat.. oba mě baví hodně.

 

správnej postup tý žádosti by měl bejt zajít na stránky podpory, vytvořit novej incident, a jako podkategorii "problémy s herním zbožím" a tam napsat tu samotnou žádost. když dáš jinou podkategorii tak to vyřeší taky, ale bude to trvat asi dýl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou...před týdnem jsem jel jednou s Objectem 268 ..nebo to bylo v Cw před 14 dny...to to letí :Smile_teethhappy: . Zahrál bych si desítky...i E100 bych koupil zpět.....ale stále platí, že dobrovolné žrádlo pro artyny nedělám.

Píšu, že to bejvávalo, dnes už na to taky prdím abych dělal blbečkům blbečka.... :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím tu akci...přemýšlím. T-127 si vrátit asi nenechám, ta by mohla být za 425 goldíků. Ale jestli ji brát, nějako se mi statisticky nelíbí...ač ji někdo vychvaluje.

 

 105 LeFH18B2 - když nám šoupnou ty artiny jinam a tohle stále bude čtyřka za 750 goldíků, co myslíte?

 

T-15  vypadá jako rychlík, ale bez děla... váhám tedy nad tou artinou. ale vážně. a testu se mi tehdá líbila, ta rychlost zaměřování a reload s přesností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Smile-angry:

 

až budu mít konečně 122-54, tak SU-101 zařadím do zlatý výkladnice největších sraček co jsem ve hře musel přetrpět. sry že jsem dneska tak vulgární, ale jinak se to nazvat nedá. udělat na tomhle 150 tisíc expů? možná by mi z toho nebylo tak zle kdyby jich nebylo potřeba tolik. i na Crusaderovi, jezdící krabičce od sirek, jsem trpěl mnohem míň, protože jsem to jezdil s vědomím že za pár her se toho zbavím. ale tohle? tohle je čistej masochismus. už jsem vyexpil řadu vysokejch tierů, mám tu asi šest nebo sedm X tierů a vždycky to byl běh na dlouhou trať, ale tahle lajna ruskejch TD je jak běh na dlouho trať se sedřenou patou! doufám že SU-122-54 bude fakt prasácky efektivní TD, protože za tohle chci hodně mastnou kompenzaci. bylo by mi celkem jedno že SU-101 dává malej DMG, protože to vždycky vyrovnává rychlost střelby nebo něco, ale kombinace nulový deprese děla, špatný výdrže a ruský nepřesnosti je prostě neomluvitelně *******. a to mluvím o jeho elitním stavu.

 

 

 

Edit: Biggpete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Naštvalo mě rozdělování techniky v losech (častěji v neprospěch mého týmu) a tak jsem se šel po delší pouze mrknout do 2 třídy, kde je to vyrovnanější. Zde čekalo překvapení. Z mého pohledu brutálně nevyvážený los. Můj tým převaha ve třídě, technice a počtu čet. Asi 5 sekund po odpočtu se mi reslo PC a než jsem se opět přihlásil, tak si říkám tohle je tutovka, takže o nic nejde. Větší omyl jsem ještě neviděl. Po načtení hry stav 1:8 na což čumím jako blázen a žádný enemák není k vidění. Podle odhadu jsem vyrazil na tu stranu základny, kde jsem si myslel, že to chce trochu víc pohlídat. Rozstřílel mě téměř úplně asi ze 100 m nějaký křovák 1 třídy a než jsem byl doražen, tak jsem mu stihl vrátit jen 35 DMG. Bitva skončila pořádnou prohrou. Tohle byla první bitva o které jsem jasně přesvědčen, že počítala s nějakým měřítkem kvality hráčů či jejich vybavení. U enemáků byla četa hráčů 1 třídy co měla našlápnutý stroje a zkušenosti. MM to kompenzovalo nevyrovnaností tříd v rámci týmů, což v tomto případě nepomohlo, ale snaha to byla očividná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Smile-angry:

 

až budu mít konečně 122-54, tak SU-101 zařadím do zlatý výkladnice největších sraček co jsem ve hře musel přetrpět. sry že jsem dneska tak vulgární, ale jinak se to nazvat nedá. udělat na tomhle 150 tisíc expů? možná by mi z toho nebylo tak zle kdyby jich nebylo potřeba tolik. i na Crusaderovi, jezdící krabičce od sirek, jsem trpěl mnohem míň, protože jsem to jezdil s vědomím že za pár her se toho zbavím. ale tohle? tohle je čistej masochismus. už jsem vyexpil řadu vysokejch tierů, mám tu asi šest nebo sedm X tierů a vždycky to byl běh na dlouhou trať, ale tahle lajna ruskejch TD je jak běh na dlouho trať se sedřenou patou! doufám že SU-122-54 bude fakt prasácky efektivní TD, protože za tohle chci hodně mastnou kompenzaci. bylo by mi celkem jedno že SU-101 dává malej DMG, protože to vždycky vyrovnává rychlost střelby nebo něco, ale kombinace nulový deprese děla, špatný výdrže a ruský nepřesnosti je prostě neomluvitelně zpičená. a to mluvím o jeho elitním stavu.

asi te sklamu předem ale SU-122-54 je pro mě horší než SU101.

1) taky nema depresi 2)pancíř neexistuje 3)strašně strácí rychlost 4)na 9 tier TD to dělo porostě nestačí 5)moc jich nejezdí takže ho moc lidí nemá v esu.

A hlavně kolik jich potkáváš sté druhé lajny ruskejch TD? Lidi je nejezděj protože to sou všechno vraky až do 263

SU122-54 beru jen na x5 i tak je to utrpení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já 122-54 hrál na testu, vlastně na několika testech a nesouhlasím, vím že je to dost dobrý TD. ten gun je naprosto v pohodě, je ještě o dost lepší než má například IS-7, ale pokud snad někdo bere jako stadart tu ultimátní zhovadilost co nosí 704, tak to je pak trochu jinde no.. nedostatek pancíře je daň za lepší pohyblivost a menší velikost, s tím jsem počítal. deprese taky není úžasná ale je rozhodně lepší než u předchůdce a hlavně - SU-122-54 má na svůj tier dobrou penetraci, což je u TD prostě základ. to ti dva předchůdci nemají ani náhodou. že mě někdo chce do esa to mi moc nervy nedrásá. myslíš že bych tenhle očistec dobrovolně absolvoval, kdybych věděl že mě na konci čeká tank kterej nestojí za to, nebo se kterým se mi nehraje dobře? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím tu akci...přemýšlím. T-127 si vrátit asi nenechám, ta by mohla být za 425 goldíků. Ale jestli ji brát, nějako se mi statisticky nelíbí...ač ji někdo vychvaluje.

 

 105 LeFH18B2 - když nám šoupnou ty artiny jinam a tohle stále bude čtyřka za 750 goldíků, co myslíte?

 

T-15  vypadá jako rychlík, ale bez děla... váhám tedy nad tou artinou. ale vážně. a testu se mi tehdá líbila, ta rychlost zaměřování a reload s přesností.

T127 mě taky napadla,dostal jsem jí od WG v akci darem a po dvou hrách šla.....kolega v četě sní hraje....ale nechci jí. Nemá kanon a tak kolega v lose s pětkama a často i s se čtyřkama končí, ani si neprdne. Tohle už jsem zažil s S35 a silně to nedoporučuji. To je neskutečná bezmoc, vědět ještě před odpočtem, že nepenetruju 90% enemáků na mapě..a to ani goldy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Smile-angry:

 

až budu mít konečně 122-54, tak SU-101 zařadím do zlatý výkladnice největších sraček co jsem ve hře musel přetrpět. sry že jsem dneska tak vulgární, ale jinak se to nazvat nedá. udělat na tomhle 150 tisíc expů? možná by mi z toho nebylo tak zle kdyby jich nebylo potřeba tolik. i na Crusaderovi, jezdící krabičce od sirek, jsem trpěl mnohem míň, protože jsem to jezdil s vědomím že za pár her se toho zbavím. ale tohle? tohle je čistej masochismus. už jsem vyexpil řadu vysokejch tierů, mám tu asi šest nebo sedm X tierů a vždycky to byl běh na dlouhou trať, ale tahle lajna ruskejch TD je jak běh na dlouho trať se sedřenou patou! doufám že SU-122-54 bude fakt prasácky efektivní TD, protože za tohle chci hodně mastnou kompenzaci. bylo by mi celkem jedno že SU-101 dává malej DMG, protože to vždycky vyrovnává rychlost střelby nebo něco, ale kombinace nulový deprese děla, špatný výdrže a ruský nepřesnosti je prostě neomluvitelně *******. a to mluvím o jeho elitním stavu.

 

 

 

Edit: Biggpete

No já sní jedu zatím jen se stockovou 122 a když je třeba....jako že je skoro pořád, tak rvu goldy, páč 175pene je neskutečně málo. A díky 390dmg a rychlému reloadu je vlivná dost. Ale paradoxně se bojím topového kanonu....reload skoro stejný, ale dmg je na osmičky úsměvný....no uvidím. Jen jí chci zkusit a pak jít dál...nechvátám. Na funn mám Ferdu a ISU...SU101 není špatná, ale ani v topu určitě nebude lepší jak Ferda či ISU..ani jako Mle48...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslušně hlásím že včera nic moc..

Začal jsem se v PzlV cejtijt nesmrtelnej a neporazitelnej a začal jsem pěkně lamit.. dostával jsem na *****.. Vychutnávaly si mě KV1S, M4, AT2.. na některejch mapách jsem se ani nedokázal rozhodnout kam jet.. no prostě bída, děs a utrpení.. byl jsem i nazván noobem a ani jsem se nenaštval páč jsem hrál fakt blbě.. Na Prochorovce mi píše Hetzer abych nejezdil na kopec že počkáme až budou enemáci sjíždět dolů.. ne, já hrdina vyjedu až nahoru, dám T1HT za 400 a o vteřinu později umírám pod palbou 4 dalších tanků.. další mapa Arktida.. jedu pod horu.. za zatáčkou se rozsvítí 3heavyny a Stug, za mnou akorát Hetzer a nějakej pidižvík.. vyjede KV1 dostane za 0 vyjede zbytek enemy a opět je ze mě vrak.. Hetzer si ani neprdnul a bylo taky po něm.. A už se to hrnulo na náš cap..

Bylo i pár dobrejch bitev ale musím si na to dávat bacha.. Asi budu muset vzít nějakej stroj s klovátkem abych si připoměl že bejt OP díky DMG taky není všechno ;-)

Jinak je neuvěřitelný co všechno může požrat KV1 do boků.. 6x goldem pene a DMG 0 !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...