Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jo na tohle si člověk musí dát pozor.....taky jsem párkrát takto zamachroval a během minuty hořel :Smile_teethhappy: Naposledy, když jsem včera dostal super los(zázrak) s M18....nadržený a s očima zalitý krví jsem se hrnul killovat sičáky.......jenže M18 to praská skoro 70km....naši byli kilometr zamnou a já se ocitl mezi šesti enemáky....vypustil jsem jednu "zastrašující" na první tank a během dvou vteřin jsem lehnul....o to větší potupa, že mě sundal poslední ranou M3Lee....jo "hero" efekt je nebezpečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposled "hero" efekt s PZ IV na dolech, že si vyjedu ke kopci a trefím něco co pojede a zmizím. Výstřel naslepo, couvám a pár sekund po spotu to vyřešila Grilla...celkově mám s PZ IV problém s artinami. Když to jde, tak to přiletí. A jak přesně.

 

Svejku: Jezdíš vůbec někdy sólo? Co roty, CW? Jak jezdíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Denní win 50%.

To jsou zase některý losy. Když to ty blbý dvě topky 8 třídy neuhrajou, tak se může jít zbytek týmu 12 strojů ze šestek a čtyřek jít klouzat. Posledních pár dní ke hře sedám už jen z povinnosti několika násobků. Zítra zkusím asi bonus kód. Už teď se z toho opeřuju. :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposled "hero" efekt s PZ IV na dolech, že si vyjedu ke kopci a trefím něco co pojede a zmizím. Výstřel naslepo, couvám a pár sekund po spotu to vyřešila Grilla...celkově mám s PZ IV problém s artinami. Když to jde, tak to přiletí. A jak přesně.

 

Svejku: Jezdíš vůbec někdy sólo? Co roty, CW? Jak jezdíš?

Sólo jezdím často. Do 5 třídy skoro pořád, ale vyšší třídy moc ne...to už je očistec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odježděny 5x na US serveru, win 9 z 11, takže už se bojím hrát dál.. Asi odměna, že jsem zase chvíli nehrál nebo tam při akcích nehraje tolik dementů... Kromě dneška mi tam vytrvale klesá win, ale co už.

Doma je nový komp, ale zatím jen přetahuju data, takže hraní až zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dopoledne chvilku expil 59-16...win tipuju pod 33%, ať scoutím sebelíp, do enemáků prostě nikdo střílet nechce.

 

Večer roty, to byla srandá. Dneska jsme trochu experimentovali a hráli si, ale i tak byl win kolem 80%, což je moc fajn.

Dnes jsme nechali Nájezdníka naší artině, hrdinně jsme ji bránili vlastními těly, aby nebyla spotnutá, tři z nás hrdinně padli pod palbou nepřátelského KV-1S (který ani nevědělo, že to Hellcatova mantlu se nestřílí).

FHKTO.th.jpgBqP3O.th.jpg

No a poté jsme potkali tým se skillery, šance na win 34%, my s experimentálním složením na pobavení, naštěstí sedla mapa. Nepřátelé byli rozneseni na kopytech s velkým přehledem. No a potom jsme chtěli dát artince druhého nájezdníka.

6r4Ld.th.jpg

Chudák tohle nečekal. Snažil se zabít výstřelem do skály, ale byla daleko. Nejdřív nadávali do polských "všeho"...poté jsme jim řekli, že to je pouze maskování, takových nadávek na všechny strany, dělali z nás teplá stvoření...možná proto, jak jsme se na jejich grillu lepili...Poté jsme zjistili, že artinka byla dříve spotnutá. Tak aspoň ten útočník. 

 

Proboha, ty šestky jsou strašná zhovadilost a maximálně si to užívám. A kluci určitě taky  :Smile_smile:

 

A nakonec něco...nepozitivního... S T34 jsem dal 80% podmíráků a to co jsem dával za nula jsem dlouho neviděl...

 

Už jen pár hodin a koupím tu FR prém arty, moc se těším :)

 

Myšlenka: Teď jsem expil Type T-34, posádka 75%, po doexpení win 42%. teď jedu 59-16. Win 27%. T-49 65% win, Hellcat 70% win, ELC 61% win .Nemyslím si, že bych zapomněl mapy či nevěděl, jak hrát. Jasně, do těch low winů se počítá expení (Typ šel převážně za volný, 59-16 motor a pásy za volný). Se stroji vím, jak bych měl pracovat a jak s nimi hrát. Teď by mě ale zajímal rozdíl v % winu. Někdo podotkne počet bitev. Ale já to beru, jak to je (S T49 atp si ten win držím aktuálně stejnej nebo vyšší). Takže když to tak vemu. T49, Hellcat i ELC = vlivný stroje, mají pozitiva. T-34, 59-16, stroje s minimálním vlivem díky vlastnostem. Pointa: Jak je možný, že má jedinej člověk takovej vliv na hru? Kdybych místo v type seděl v T49, věřím, že win by byl právě kolem 60% a výše. Když sedím v tanku bez posádky a ještě k tomu v tragickým tanku, tak bitvu ovlivním minimálně a win je kde je. Vemu vlivnou a perfektní T49 a win je tam, kde byl. Tam není žádný "S T49 jsi měl lepší týmy, zatímco s Type jsi měl horší.", ti lidi jsou mizerní stále více a je to stále. Jak je možný, aby měl jedinec tak extrémní vliv na hru? Jak je tohle možný? Mezi patnácti lidma je jeden, kterej téměř dokáže ovlivnit výhru? Mezi patnácti o tom rozhoduje jeden, dva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlásím že mám furt zlomenej palec na noze takže jsem furt doma.. a tak pařím videohry, nebo koukám na hokej, nebo.. to vás nemusí zajímat :) i když je venku hezky, tak mi to může bejt šumák, protože nemůžu chodit

 

nainstaloval jsem jen tak z hecu Neverwinter. ne to starý Neverwinter nights, ale jen Neverwinter. když nepočítám Guild Wars, tak je to první MMORPG který mě zaujalo (všechny ostatní stojí za vyliž). proč? protože by mělo fungovat na stejnejch pravidlech dungeons and dragons jako starý dobrý Neverwinter nights, který mělo RPG systém naprosto dokonalej. tak to nainstaluju, spustím, vypadá to docela hezky, docela dobře se to hraje, vedle mě hopsá nějaká šukézní elfka, vraždíme kostlivce a tak. jenže když to hraju asi půl hodiny, tak si začínám všímat jednoho smutnýho faktu: s Neverwinter Nights to nemá skoro nic společnýho!! jak to? jak do pytle můžou vydat hru, která se jmenuje skoro stejně, funguje na stejnejch pravidlech, ale přitom je uplně jiná!? RPG systém je tu naprosto zjednodušenej a okleštěnej. je asi jen šest ras a pět povolání. pak jsem si všiml, že to dělá uplně jiná firma. ale nevadí, je to jen beta, takže to nemůžu kritizovat moc, třeba se to dostane do nějaký podoby kdy se to bude hrát jak D&D.

 

jdu ještě vytáhnout na pár her Tetrarch než půjdu chrápat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak dle očekávání.

Použil jsem bonus kód.

Mimo jediného tanku šel win u všech pěkně do háje. Když už něco vypadlo dobře, tak to zvoral často nějaký méně bystrý hráč. Říkal jsem si, že se smůla časem při větším počtu bitev zlomí. Omyl. Ani po čtyřech hodinách hraní. Poslední sérii 7 proher ukončil můj provider jak je jeho zvykem, když je aktivované prémko. Ping se začal pohybovat kolem 350-3200, což na hraní není a tudíž se mi nepodařilo zjistit konečnou hodnotu rekordní série proher dnešního dne. Z veselejších věcí snad jen to, že arty 2 třídy týmu hodně pomůže proti tankům šesté třídy. Bohužel ta legrace byla jak je zvykem v mém týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to dneska dává do dementních týmů. druhej tým má většinou lepší hráče a mnohem líp spolupracuje, XVM to jen potvrzuje. proč to dává dementy jenom ke mě? pravidelně jsem na topu ve skóre ale furt prohrávám, to bych se na to ******.

 

každopádně za tu dobu co hraju sólo jsem dostal několik nabídek ke vstupu do klanu, tak to jdu probrat a někam vlezu, protože dnešek mě přesvědčil že sólo se zkrátka hrát nedá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

------

Proboha, ty šestky jsou strašná zhovadilost a maximálně si to užívám. A kluci určitě taky  :Smile_smile:

------

 

Hraju nejvic tier 6 a 5, jsou to jasne nejzabavnejsi tanky pro me.

Zoltar: Taky bych vlezl nekam do klanu, ale nemam rad sluchatka - s kamosem nam staci chat okno v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych pouzit jen mic, ale hraju pres velky bedny a jeste do nich zaroven poustim hudbu, takze se bojim zpetny vazby a neesrozumitelnosti. Navic nechci dalsi komunikator na pozadi, ten ve WoT by stacil snad...ale me staci i chat okno, no mozna casem nazor zmenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě z toho dnes trefí. Jenom prohry, já prohrávám i s KV-1 a Pz IV :facepalmic: . To, že sejmu 5 tanků nepomůže. Jsem rád, když mám v teamu někoho s XVM okolo 600. Před okamžikem jsem měl v teamu četu dvou Tigrů, XVM 450 - jak se proboha dostali na Tigra.

 

PS: změna, právě mě schodila do vody vlastní T1 - XVM 248, potom napsal že jsem noob, protože jsem mu blokoval cestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska tak trochu rozpačité hry s E-50, ne vyloženě průšvihy, ale výkony nic extra, navíc asi třikrát z šesti bitek artyparty typu 5-6 artyn na každé straně, takže "srandy kopec" :-) Zvlášť když po člověku jdou jak slepice po flusu, protože je top tank :-D

 

Tak mě to krapet otrávilo, inu vytáhl jsem tedy T-29, se kterou jsem toho zatím moc nenajezdil, a to je balzám na duši, naprostá paráda, losy uplně luxusní, víceméně jsem potkával pořád do T7 a tam T29 docela slušně kraluje, navíc, když šlo zhusta o arty-free hry :-)

 

Bitky typu 3700 dmg rozdáno, kolem 3000 odraženo a dalších 2700 dmg díky nasvícení, to potěší :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska tak trochu rozpačité hry s E-50, ne vyloženě průšvihy, ale výkony nic extra, navíc asi třikrát z šesti bitek artyparty typu 5-6 artyn na každé straně, takže "srandy kopec" :-)

 

Pozoruju ten samý jev. Taky si WG mohlo odpustit udělat akci na vyšší tiery ruku v ruce s akcí na artyny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...