Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já jsem zjistil, že jsem uplný trouba protože nějaké násobky vlastně není třeba vůbec hrát, když neexpím žádný tank a tím pádem se mi velice ulevilo :Smile_trollface-3: . Mám jenom rozjetého Tortoise a s tím je ten násobek hned hotový a dál už se jen můžu vesele bavit s Hetzerem, PzIV a nebo Hellcatem. No, není ten svět hnedle krásný? :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minusy:

 

--- „kvalita“ hráčů během víkendové akce, jen jejich mix a zajistil prohru či výhru.

- nasazování čet do týmů, fakt jsem 100% přesvědčen, že to WG dělá úmyslně, 2 pětky proti sobě mají 3 pětkové artyny a pak už jen 6. A 7. tier, v našich týmech pochopitelně nahoře rudo

 

Plusy:

+  vyexpení Bat Chatillion 155

+ vyexpení a koupě GW Pantheru

+ koupě Pz. Ic

+ roty s klanem

++ nářek Kanára v četě v Mausovi po jeho spotnutí na Prochorovce během arty party, trvalo jim to snad jen 30 vteřin  než ho rozšmelcovaly (ale vyhráli jsme) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není artynama.....

 

Chmm, zajímavý je, že když se artypárty nekoná, tak se zdaleka tak zoufale nekempí a hra je daleko dynamičtější. Že by to bylo skoro VŽDYCKY tak, že pokud je artypárty 5v5 T7/8 artynek, tak to do týmu nalosuje i hustomegavelkej počet noobíků, co se bojí platit ty megadrahý opravy? A naopak, když artyna není, tak tam najednou jsou hráči, co se nebojí vylejzat, nastavit "chlapsky" armor svýho tanku, normálně se jezdí, dělají se obchvaty, tanky se ostřelujou z dálky i potkávaj nablízko atd. atd..? Zatímco když je to artypárty, tak každej zaleze za nejbližší šutr, odkud vidí na nejprovařenější přístupový cesty od "těch druhejch" a prostě se jen čeká, až někomu lupnou nervy, nevydrží čekání a vyjede první?

 

Sorry, normálně s Tebou taky dost často souhlasím, ale to, že 5 artyn na každý straně tu hru kazí, mi nevymluvíš... Přitom by stačilo opravdu málo - omezit max. počet artyn v bitvě na nějakou rozumnější hodnotu... Když jsou dvě až tři artyny, tak se na ně obvykle tolik nenadává, protože tam sice jsou, ale jejich vliv na výsledek bitvy je přiměřený...

 

Ale nehodlám za tohle napadat lidi, co hrajou arrtyny - za tohle můžou ty vypitý mozky z Wargaymingu, protože na nich je, aby tu hru udržovali rozumně hratelnou... A už radši končím, protože jsem si vědom toho, že už se dostáváme pomalu do artyhumusu a k tomu je tu extra debata...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warthunder a nebo počkat na tanky od nich. Také už se na to třesu. Dělat šaška dětem a nebo naopak jim krást svačiny mě už také přestává bavit. Ještě, že dáme nějaké to CW, to je taková uplně jiná hra.

A myslíš, že v tankách od Gaijinu bude public významně menší šaškárna? Random bitva bude prostě vždycky maglajz dětiček na jedný straně a namachrovanejch ultraprofimegahustoveteránů na druhý straně, každej si tam pindí svýho vlastního e-hoňoura a vypadá to, jak to vypadá... A že CW je pak "jiná" hra, to je tedy opravdu "překvápko"... na to myslím nemusím ty CWčka ani hrát, abych tohle tak nějak tušil...

 

Tanky od Gaijinu budou nicméně každopádně zajímavý, ale radši od toho moc nečekám, maximálně pak budu příjemně překvapený, než se na to třást a pak být zklamaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslíš, že v tankách od Gaijinu bude public významně menší šaškárna? Random bitva bude prostě vždycky maglajz dětiček na jedný straně a namachrovanejch ultraprofimegahustoveteránů na druhý straně, každej si tam pindí svýho vlastního e-hoňoura a vypadá to, jak to vypadá... A že CW je pak "jiná" hra, to je tedy opravdu "překvápko"... na to myslím nemusím ty CWčka ani hrát, abych tohle tak nějak tušil...

 

Tanky od Gaijinu budou nicméně každopádně zajímavý, ale radši od toho moc nečekám, maximálně pak budu příjemně překvapený, než se na to třást a pak být zklamaný...

Mě osobně ty lamky zdaleka tolik nevadí. Vadí mi ta loterie. Když jsem hrával Unreal a nebo COD, tak jsem se musel něco naučit abych vůbec přežil. Tady je každá lamka přesvědčená, že je děsný borec protože o statistice neví nic a v bitvách to WG zařídilo tak, že sem tam i něco prostřelí a vyhraje. V takovém COD ta lamka věděla, že je lamka okamžite po zahájení první bitvy. Je jasné, že asi 3/4 lamek to hraní vzdaly, což u WoT nehrozí. Pokud nebude tanková bitva od Gaijinu dobrá, tak se jistě najde něco dalšího. Myslím, že WoT je pro vývojáře jasnou zprávou o tom, že se tyhle hry vyplatí dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

arty párty se konaj protože většina lidí jezdí heavy. kdyby přibylo medek a lightů, což jsou beztak užitečnější tanky, tak ubyde i artyn

A kolik těch medek bys tak jako chtěl do týmu? Normálně tam je 3-4 medka skoro stabilně a víc už pak zas rozhasí vyváženost. Ono by stačilo pokaždé, když je artypárty, tak tam dát skauta ale je to přesně naopak. Zkus hrát s T-50-2 a nepotkáš víc, jak jednu artynu... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trocha chlubení:

Congratulations!

Thank you for participating in our Second Anniversary Contest: Razer ’ s Edge. We are happy to announce that you were of the few participants that won our contest. Please feel free to review your account and find the appropriate
reward.
Your EU Community Team

Získal jsem 2000 zlaťáků za 5. - 8. tier..
Bohužel nevím s čím ....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, počkejme si na finální výsledek, ona stejně dobře může být loterie i v Gaijinovské verzi tanků, jen trochu jiná... O srovnání s CoD nebo Unrealem se tu bavit nebudu, protože ty hry mají uplně jiný koncept i ekonomický model. Společné mají tak leda to, že se tam střílí a hrajou tam proti sobě lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik těch medek bys tak jako chtěl do týmu? Normálně tam je 3-4 medka skoro stabilně a víc už pak zas rozhasí vyváženost. Ono by stačilo pokaždé, když je artypárty, tak tam dát skauta ale je to přesně naopak. Zkus hrát s T-50-2 a nepotkáš víc, jak jednu artynu... :Smile_blinky:

často se mi stane, že tam jsem v medku jedinej. většina lidí jezdí heavy. čim víc statickej tým, tím hůř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vliv "velkých"  akcí na hraní je neskutečně velkej a přiláká to opravdu až neskutečné množství příležitostných hráčů. Tento víkend jsem byl opravdu náležitě potrestán a za víkend mám win tak max 40%. Zase na druhou stranu se člověk opravdu kolikrát zasměje, páč když vidíte človíčka v IS7, jak jen kroutí věží a nechá do sebe střílet...... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkendové hraní nic moc.. Zkusil jsem 5násobky.. u 4 strojů napoprvé, u 6 strojů na podruhé u Stuga jsem byl díky MM v pr... tak to šlo až 6 hru a s SU26 jsem vyhrál až 11!!! hru a skončil jsem u ní na 4/17 w/l. Lost i s válečníkem a pěkně si mě vyndavali ty nemecký rychlíci s kulometem..

Tak jsem se to pokusil vykompenzovat hraním s PzlV, ale díky šílenostem v MM, kdy jsem byl několikrát jediná pětka mezi 6. a 7. tierem, jsem si moc nepolepšil. Tak jsem to restartnul a pak už to šlo... Celkem odehráno 177bitev.. (já jsem fakt asi nemocnej 0:) )

 

Co se ocenění týká, tak taky žádná sláva.. Několik válečníků mi zkazili spolubojovníci.. sestřílíš si tank na ránu, pak přiletí pozdrav od arty, nebo ho vyžere nějakej rychlík.. tak potěšila alespoň ta Lehvaslaiho mejdajle, kdy jsem si sám bez pomoci, na Prochorovce pod kopcem, vyndal full IS a JgP ;-)

IS snipila někam za koleje, kde se mu schovávala naše Pz3/4, tak jsem jí vzal z boku a než se vzpamatovala, měla 25% a zbytek shořel.. JgP mu vyrazil na pomoc, tak jsem ho vesničkou objel, zničil jsem ramem SU5 a nachytal jsem ho zadkem ke mě.. nevim jestli mi tim chtěl naznačit že jsem mu u prde.., ale nevyplatilo se mu to.. zkusil se otočit tak pásy dolů a hotovo.. Krásnej win a pochvala od týmu a myslím že jim bylo jedno že to bylo golovou hovnicí :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě udělala radost taky Lehvaslaiho medaile s Centurionem I. v osobním souboji s činským WZ121-chlapec zapomněl, že střílím dvakrát rychleji a přesněji a pak mě podcenil ruskej T62 spolu s 4970dmg to byla pěkná hra. Ten stroj mě baví víc než Peršing co ho jezdím současně. Poslední v tabulce a nejvíc nastřílenýho dmg. Ale jinak co druhou hru mě zničila artyna-to je jediný, co v tý hře nesnáším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi proměna jednoho " uplakánka na random " vstupem do klanu, kdy mu šlo nahoru nejen sebevědomí, stats ale i příspěvky jsou " jiné " :-)))

už jsem mu taky chtěl napsat něco štiplavého, ale chápu to jako lehkou provokaci pro nás uplakánky, tak ho nechávam být ;-) a je dobře že se tomu nejmenovanému hráči (Lipfert) daří :-) alespoň tu bude veseleji ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že trochu odbočím k tomu kempení. Bodejť by se nekempilo, když k tomu ta hra hráče vede. Stačí se podívat co za mapy dostanou nováčci - až na Himlhergot to jsou mapy, kde se prostě kempí (a ono to vlastně jde i na Himlu). Navíc se tam často venčí skilleři a nováček se bojí vystrčit nos. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...