Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Odposlechnuto na zahrádce, po tenise. I to pivo nějak dostalo pachuť ....

 

... šak wole, večer mi fotr nadává, že hraju bednu. Co jako... tož tanky pičo, ne. (přidává se třetí) Ty hraješ tanky? Že to nemáš na fejsku. ............ (nepodstatné) ...... já hraju vod podzimu, mi to brácha našel. Ale s e r u  na to, nebaví mě to , sem tam něco trefím, ale na dálku mi to nejde.  ???? No já tu sviňu netrefím, když je daleko, je mrňavej. I když si to přizumuješ? Co jako? No když si přepneš sniper mod. Jakej mod pičo? To je jako co??

 

..... šel jsem raději dovnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím to vážně. Sám jsem kdys v začátcích až po několika hrách s arty zjistil, že se nestřílí na imaginární tečky za kopcem, ale je možný pohled z vesmíru. A nejvíce teorie jsem pochytil právě na tomhle foru, ale musel jsem si ho najít. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem do Grille nacpal goldy a to je prasárna jaxvině.. Dal jsem IS3 na ránu, T29 na dvě, a JgP za 800.. Kdyby mi HEAT nedošly (měl jsem jich 10) tak byl i Válečník a Fadinka.. Ale IS6 mi HE dvakrát cinkla a pak dostala 50 a 70 DMG.. naše T29 mi jí svítila a dopředu mi přála k TopGun, ale zklamal jsem ho.. Po tom co jsem mu napsal, že mi došlo ammo, tak tu IS6 dorazil sám.. Velmi zvláštní zážitek.. Nevím jestli bejt hrdej na to, že jsem týmu pomohl (přes 3500 DMG), nebo se stydět jakým způsobem jsem toho dosáhl.. Každopádně zlatý "M" potěšilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odposlechnuto na zahrádce, po tenise. I to pivo nějak dostalo pachuť ....

 

... šak wole, večer mi fotr nadává, že hraju bednu. Co jako... tož tanky pičo, ne. (přidává se třetí) Ty hraješ tanky? Že to nemáš na fejsku. ............ (nepodstatné) ...... já hraju vod podzimu, mi to brácha našel. Ale s e r u  na to, nebaví mě to , sem tam něco trefím, ale na dálku mi to nejde.  ???? No já tu sviňu netrefím, když je daleko, je mrňavej. I když si to přizumuješ? Co jako? No když si přepneš sniper mod. Jakej mod pičo? To je jako co??

 

..... šel jsem raději dovnitř.

 tohle je bez komentáře http://www.youtube.com/watch?v=WD-mNxl9FTs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím to vážně. Sám jsem kdys v začátcích až po několika hrách s arty zjistil, že se nestřílí na imaginární tečky za kopcem, ale je možný pohled z vesmíru. A nejvíce teorie jsem pochytil právě na tomhle foru, ale musel jsem si ho najít.

 

když jsem začal hrát já nebylo po nějakých návodech a natož v češtině ani památka.. na to že existuje zoom jsem přišel čistě náhodou stejně jako na vesmírnej zaměřovač pro arty.. nebejt tohohle fóra tak jsem byl potrava pro enemy ještě hóóódně dlouho.. Zarážející ale je že dnešní nováčci mají všechny informace na zlatým podnose a ještě dostávají odměny když si to laskavě přečtou či vyzkoušejí.. Každej druhej je v nějakým klanu kde se všechno můžou dozvědět od spoluhráčů a stejně hrajou čím dál hůř..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný video Biggpete, který fakt nemá chybu. A ano je třeba se smířit s tím, že public hru ovládly děti a nečekat od týmu raději vůbec nic. Buď si to člověk musí zařídit sám nebo s kámošema v četě anebo doporučení pro slabší nátury se sklony k infarktu, případně psychycky labilnější nátury raději public vůbec nehrát. Doporučuje 9 z 10 doktorů  :Smile_trollface-3::Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem začal hrát já nebylo po nějakých návodech a natož v češtině ani památka.. na to že existuje zoom jsem přišel čistě náhodou stejně jako na vesmírnej zaměřovač pro arty.. nebejt tohohle fóra tak jsem byl potrava pro enemy ještě hóóódně dlouho.. Zarážející ale je že dnešní nováčci mají všechny informace na zlatým podnose a ještě dostávají odměny když si to laskavě přečtou či vyzkoušejí.. Každej druhej je v nějakým klanu kde se všechno můžou dozvědět od spoluhráčů a stejně hrajou čím dál hůř..

 

Možná je to tím, že ze začátku hrálo více těch, co je bavilo hrát právě s tanky. Dnes je děckám jedno, v čem a proč jede. Hlavně, že to jede rychle a střílí to. Oni více nepotřebují. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klany bych v tomto směru moc nezdůrazňoval protože je to snad ještě horší, když jeden osel stádo vede.... :tongue: . Se zkuste přihlásit do některé roty, kterou založil "velitel" s EFR kolem 500. A že jich není málo! Pak stačí jenom poslouchat o čem si povídají a připadáte si, jako kdyby hráli jinou hru a nebo byli všichni zhulení. Tolik nesmyslných dogmat, podle kterých se řídí a kterým věří jste ještě neviděli! Proti tomu jsem se svými konspiračkami uplný břídil. :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 tohle je bez komentáře

"škoda, že tu není něco co mi to dobije dokonce"

"už jenom přežít, máme jednoho sestřelenýho"

"když přežiju tak ať si tu základnu klidně vemou"

"přežil jsem jo"

 

škoda, že se honím za nějakýma statama damage a pod. Tohle je prostě balzám na duši, žádný nervy jen pohoda ze hry, a tak by to mělo být :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klany bych v tomto směru moc nezdůrazňoval protože je to snad ještě horší, když jeden osel stádo vede.... :tongue: . Se zkuste přihlásit do některé roty, kterou založil "velitel" s EFR kolem 500. A že jich není málo! Pak stačí jenom poslouchat o čem si povídají a připadáte si, jako kdyby hráli jinou hru a nebo byli všichni zhulení. Tolik nesmyslných dogmat, podle kterých se řídí a kterým věří jste ještě neviděli! Proti tomu jsem se svými konspiračkami uplný břídil. :devil:

To můžu klidně podepsat páč dřív kdž měl hráč za nickem klanovou značku tak to v 95% znamenalo že si na něj mmusí dát majzla páč to nebude žádný vořezávátko.. Za posledního půl roku jsem dostal asi 7 pozvánek do klanu a to i mailem ale VŠICHNI velitelé, jejich zástupci a další členové vedení měli velmi špatné výsledky (slušně řečeno).. Pokud bych někdy vstoupil tak určitě někam kde se můžu něco naučit a né abych musel učit já je..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne votravujou s klanem prakticky denně, minimálně pozvánka na cvičnou mapu přijde  :ohmy:

to neřeším, ale řekl bych že uroven klanovych hracu opravdu jde dolu, drive jakmile jsem byl s dalsima treba 3-4 hraci v 9-10T bez klanu, proti nam samy klanovky jeste v cete, to byl skoro jasny lost... ted relativne +-   :cool:

 

poslušně hlásím LeoA v garáži :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že se WG dnes rozhodlo, že budu vyhrávat. Začal jsem Stugem a už jsem z něho nevysedl. Po 12 bitvách win 82%, dva válečníci, dva spojenci. Trefuju se přes celou mapu, trefuju se za jízdy v zatáčce, dingám IS. Asi to zavčas vypnu, než si to někdo nahoře uvědomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem zahrál přesně jako největší lama, noob, retard .._§! Vyjel jsem s IS-8 ( s kterou mi to moc nejde :down: ) a vyhrál 4x po sobě. Při načítání páté bitvy jsem se začetl do denního hlášení, no a když jsem se přepnul zpět do hry, tak jsem koukal na tabulku o prohře :sweat: . Ani si nechci představit, co mi tam spoluhráči psali do chatu. Byl jsem top.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...