Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem měl dva dny volno. O středě se nebudu zmiňovat, ten den se rozhodl opět můj poskytovatel internetu vyzkoušet mou nervovou soustavu. Včera bylo opět vše v pořádku, tak jsem si hezky zahrál. Suma sumárum nebylo to zlé. Teda WR by mohlo být lepší, ale prostě s tím nikdo nic nenadělá, když má špatně navolené kostky. Můžu se jen snažit, ale to je tak všechno. A bylo to bohužel včera zcela evidentní, kdy máme vyhrát a kdy ne. Vemu namátkou jen pár her s artynou. Když sedmičkovému tanku s devítkovou artynou dám pouze za 762 dmg a on má přitom 765 hp, tak je něco špatně. A pak se trefím v té samé hře do E75 a dám ji za 1000. Samozřejmě že je full hp, takže to přece ničemu nevadí. Když má potom nalosované dobré kostky, tak maže tanky s 1000hp jak nic. No každopádně tak i tak je to v poho, tak co bych si stěžoval. Hlavně když jsem si tak hezky jel s Obj704 na Skryté vesnici, ze spodní báze, do koridoru, ale tou postranní uličkou. A jen co jsem vykoukl, hned jsem svítil, tak jsem rychle zamířil a vystřelil do míst, kde je většinou nějaký ten enemák. A za dvě vteřiny se ozvalo, že jsme je dostali  :woot:. V daném místě kam jsem mířil nebyl nikdo, ale zrovna o kus dál projížděla borec v T25/2 a ten to schytal za full  :cool:. Chudák malej ani nevěděl, za co to dostal. Jinak konečně se mi povede dohrabat se na nějaký tank, který je v akci. Už mi chybí jen 4000XP na VKbéčko. Tu osmičkovou potvoru s radostí pošlu pryč z garáže. Byť teda klasicky posledních pár her je s ní super. Ale nemám nervy na tank, který když se dostanu do MM+1, tak je prakticky k ničemu. A nakonec jsem si dal včera jednu hru s Hellcatem. Dostal jsem sedmičky, totálně rudý tým a k tomu Fjordy. Ok, najel jsem si od začátku do jednoho křáku a čekal jak se to celé vyvine. I enemácký tým nebyl nijak extra skillově nabitý, tak jsem si říkal, že by to mohla být relativně vyrovnaná bitva. A dopadlo to následovně. Zůstali mi poslední 4 náboje, nastříleno 3900 dmg, k tomu naspotováno 2500 a šest killů. On je ten Hellcat pořád hrozná plečka, ale když ho člověk hraje hodně zezadu, tak se to dá, i díky mé posádce. Jediné co mu zůstalo tak je dělo a rychlost kupředu a s tím musí člověk dopředu počítat. Tak si užijte hezký víkend, a moc se nerozčilujte, přeci jen je to pouze hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak jsem si koupil tu T9 veku a tj maso, první 3 bitvy a dmg 3654,553,2896 a 5,2,3 killy. Takto by se mi to libilo furt :D. Jinak konečně jsme s arty zabil scouta a hurá k dalším misím.

Celkově včerejšek šel win 61% ikdyž zpočátku to byla samá porážka, nakonec se to zvedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se zase vezu na prohrávací vlně. Už 4.den za sebou mám WL kolem 40%, včerejší vrchol byl 29%.  Nepomůže nic. Přenesl jsem to i do čety a ve dvou jsme prohráli co jsme mohli. I když jsme nastrříleli co zbytek týmu dohromady, tak samý prohry. A když už padla výhra, tak to bylo úplně za nic. Snad se to brzo otočí, protože tohle mě nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se snažím vyjet tu prémiovou hračku a musím říct, že kromě deprese ze stockových tanků má expení na novém účtu jednu výhodu. Člověk hraje jako kdysi, bez ohledu na statistiky. Svým způsobem je to ta stará radost ze hry, kdy prostě člověk hraje a je mu jedno jak se to odrazí v jeho hodnocení. Cíl je jasný, prostředky jsou určeny, nic jiného nezajímá. Super. :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v téhle bitvě jsem byl spoluhráčem (Verus, obj.704) označen za retarda, protože jsem nešel na pasivní spot a celou bitvu jsem se prakticky nezastavil. po bitvě mě vysvětloval jak jsem to měl hrát. Co jsem udělal špatně? Občas se nestačím divit. :wallbash:

 

0c2f778a8c122d6c18233b508da39b96.jpg

 

a74de8786fc961de1f0d9ea6d3576803.jpg

 

http://wotreplays.com/site/1727210#team

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou jezdím T-34-85 a to je tak neskutečný stroj až to možné není. V šestkách strašná zloba, bohužel tam není dostatek HPček nepřátelských tanků a pokud můj tým něco zahraje, tak se nedostanu ani přes 1500 dmg. Zábavnost se zakoupením tohoto tanku zase zvýšila :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v téhle bitvě jsem byl spoluhráčem (Verus, obj.704) označen za retarda, protože jsem nešel na pasivní spot a celou bitvu jsem se prakticky nezastavil. po bitvě mě vysvětloval jak jsem to měl hrát. Co jsem udělal špatně? Občas se nestačím divit. :wallbash:

 

 

http://wotreplays.com/site/1727210#team

špatně je přece to že si nehrál tak jak chtěl on ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou jezdím T-34-85 a to je tak neskutečný stroj až to možné není. V šestkách strašná zloba, bohužel tam není dostatek HPček nepřátelských tanků a pokud můj tým něco zahraje, tak se nedostanu ani přes 1500 dmg. Zábavnost se zakoupením tohoto tanku zase zvýšila :yes:

 

Pořiď si KV-4 a ona tě ta zábavnost přejde.   :yes:  Zvlášť když ti mm vyšpulí pět klikačů. To je potom zábava, jojo.

 

lkUREhw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pořiď si KV-4 a ona tě ta zábavnost přejde.   :yes:  Zvlášť když ti mm vyšpulí pět klikačů. To je potom zábava, jojo.

 

 

Já myslím že má KV-4 půjde brzo do šrotu a pořídím si místo ní T34-85, hold za goldy přetrénuju posádku. Moje trpělivost s tím krámem se blíží ke konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výsledkově dopadl den špatně, ale parádně jsem si v jedný bitvě zastříle.

S arty M12 asi 35 ran za minutu. Možná by WG  mohlo udělat nějaký volby v bitvě pro barevný odstítny plamenů šlehajících z hlavně. Třeba do modré, zelené atd, aby s člověk mohl udělat ohňostroj, když je ve hře ta střelba k ničemu. Zábavu zkazil nějaký enemák a tak se naládoval možná na 40 výstřel jeden ostrý, aby aspoň malá DMG byla udělená.

http://www.imagehosting.cz/?v=ohnosthhh.jpg

15 takových a už je to okoukané

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte, že je možné, že mi někdo hraje s účtem? Tady v podpisu mám 16232 bitev a dneska jsem odehrál 6, ale když jsem se díval do wotlabs, tak mám odehráno 16244, nestalo se mi to poprvé

 

Údaje v podpisech na wotlabs jsou cca 24 hodin zpožděné. Když si vykmitneš nový podpis, už to tam bude správně.

 

signature.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...