Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

 

Dneska doexpena E4, T40 už má posádku číslo 7... brzy bude (E4) mít i žárovku. Ale ten stroj je děs. Nemá už ani alfu, je papírovější, strašně nepřesná... dvě bitvy, obě zlé, nic jsem netrefil nebo neprobil, muím se s ní naučit, ale je to zatím nouzovka na CW...

Já ji můžu mít okamžitě. Chybí mi 10k expů a ty mám volné nebo si je za pár her odexpím. Jenže E4 je jen stín toho co bývala. Naprosto chápu, že E4, která vyjela ihned ze začátku, neměla ve WOT co dělat. Ale série nerfů zní udělalo  podprůměrné TD. Snížení alfy to beru, nemusí 10TD dávat pecky za milion. Ale co se týká pancíře, je E4 naprosto dokonalou ukázkou toho, jak papírové údaje stroje, naprosto neodpovídají realitě při hře. Když jedu s T30, tak E4 probiju skoro vždy. Ani nějak převelice nemířím.....I Waflovače musím člověk trefit do nástavby jinak podvozek dingne, JgPzE100 jde mezi nohy taky pěkně, Foch pod dělo taky...snad jen E3 je na delší vzdálenost stále oříšek. E4 má pancíř velice podobná E5, ale čelní odolnost E5 je v reálu úplně někde jinde. WG vždy něco nasadí a pak nerfuje...nerfuje...nerfuje...až takovým způsobem, že staty strojev garáži jsou fraška.

Přemýšlím, že si znovukoupím M103 a doexpím si E5. Uvidím.  Možná E4 zkusím, ale nesnaším kombinaci  nepřesného děla, pomalého stroje a papírového pancíře....co ten stroj pak tedy má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to včera vytáhl třikrát - poprvý ráno s Bedzou, vypadalo to na nadějnej rozjezd, ale po pár winech začal úřadovat RNG (zaměřená KV-2 doprostřed věže a rána letěla těsně nad, spousta lowroll DMG) a když mě plnýho Tigera II sesmahla na ránu artyna, tak sem vypěnil, proklel WG do třetího kolene a vypnul.

 

Odpoledne sem to zapnul, dal dvě hry, obě na dně MM, obě losty (částečně i mým přičiněním), znova vynuto.

 

Večer četa s Lipfertem, to už mi nervy tak nepochodovaly, ale zase prohry, navíc už sem hrál fakt tužku (nějak mě to nebyvilo a nedokázal sem si přinutit nad hrou myslet, takže v topu s KV-1S sem střelil dvakrát a skončil v garáži s nulou), jediný, co sem chtěl odjet byla mise na goldy, nakonec to zařídil Nashorn, sice zase lost, ale 1600 DMG s přehledem stačilo. Dostal sem ten den 35k stříbra, 30 goldů a tři velký nářadí (který stejně nikdy nevyužiju), což je za těch pár bitev naprosto dostačující.

 

Na druhou stranu, zase sem oprášil Bad Company 2, kterou sem dlouho nehrál, a i když lamím (reflexy jsou v haj*lu a návyky taky), tak to jde. Akorát jsem závislej na týmu, když nehraje, tak nedokážu tvořit hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T110E5 je výbornej stroj. Nevím, co jsem proti němu měl, ale je to držák. Určitě si ho doexpi. Jen M103 čeká v 9.0 nerf pancíře xD Teď je lehounce OP :)

Já debil vždy expím tank, když stojí za hhhhhh a naopak...chci si znovu koupit M103 a oni ho nerfnou.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Když jsem jezdil M103, tak to bylo v době, když jí čerstvě nerfli....věž nedingla snad nikdy....hrůza. Proto šla z garáže. A teď, když bych se chtěl vrátiti.....voeeeee :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nerf pancíře M103ku asi docela zabolí: http://ftr.wot-news.com/2014/03/27/9-0-test-new-armor-models/

 

Z tohodle

m103.jpg

 

Na tohle

m103new.jpg

 

Tomu nerfu moc nerozumím, není to tak dlouho, co jsem s T29 prostřelil čelně věž M103 v 80% střel a on mě tu věžičku prostřelil jen jednou. A prémiovou munici jsem ani nepotřeboval, takže teda vážně nevím. Jestli toto je lehce OP, tak pak nevím co je teda ST-1....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem expil M103, hnedka po přidání,  byl to krám. Dobrý dělo, ale papír. Potom mu přidali pancíř na podvozek i vanu, takže i vana cinkala. Potom jí snížili pancíř vany, takže už necinkala. Věž byla vždy slabá. Po doexpení ji buffli věž. No a teď ji jdou vrátit do původního stavu. V dnešních dnech ji čelně nerad potkávám, cinká až běda. Kámoš ji teď expí a moc si ji chválí. Ale už jsem ho varoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že víkend byl hnus fialovej. Totální zmar skoro u všech strojů, v sobotu win 11/25 a v neděli ještě lepší 13/30. Zkoušel jsem všechno možný i četu se synkem, který má horší statistiky, ale nic nepomáhalo. Bulhar, týmy rajčat, které chcípaly při pohledu na soupeře a vymetal sem dno MM. Až na vyjímky MM vždy o +2T, klidně sem byl jediná T8 mezi T10, když sme dali s klukem IS-3, tak sme byli dole dva :wallbash: .  U některých strojů sem vůbec 5xnásobky nedal, hru sem vypínal, měnil servery, ale prostě to nešlo.

Včera večer jsem měl už velmi silné nutkání dát uninstal WOT, ale ono to jednou přijde a já to smáznu a bude klid v duši. :Smile_blinky: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, já mám za víkend slušný WR, zato WN tragický, některý bitvy byly fakt haluzný, včera se mi hra dokonce 2x kousla, asi mi dávala najevo, že mám jít chrápat. Vyjezdil jsem si 150 goldů v sobotu a 180 včera, chybí mi jedna výhra na 3 denní prémko, ale ani nevím, jestli ho chci, určitě zase nebudu mít čas na hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle vás je snad OP všecko, co má armor... Jakej smysl ta hra má, když co střela, to DMG?

Opatrně, tady musíš držet    "lajnu"    , jinak dostaneš "držkovou"......znáš to.....sice tu naprosto svobodně můžeš vyjádřit svůj názor, ale pořád platí, že.....kdo chce s vlky býti, musí....... :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opatrně, tady musíš držet    "lajnu"    , jinak dostaneš "držkovou"......znáš to.....sice tu naprosto svobodně můžeš vyjádřit svůj názor, ale pořád platí, že.....kdo chce s vlky býti, musí....... :whistling:

 

Ale né, takhle to není. Armorovaný věci problém nebyly, dokavad se nechaly objet a střílet do boků (KT, E-75 a další stroje v dávných dobách sedmičkový hry). Problém je, že v těch novejch koridorech dost často nemůžeš flankovat, navíc některý stroje dingaj i z boku a zezadu (ST-1 a pár dalších dárečků)...

 

Haúúúúú... stejně nás všechny vyndaj Borsigova monstra :pinch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opatrně, tady musíš držet    "lajnu"    , jinak dostaneš "držkovou"......znáš to.....sice tu naprosto svobodně můžeš vyjádřit svůj názor, ale pořád platí, že.....kdo chce s vlky býti, musí....... :whistling:

Ne, o tom to není, pouze nechápu, proč někdo začne komentovat, jak se pořád píše o OP strojích, když se zmíníme, že M103 je teď výborná, možná víc jak E-75, a že ji čeká srážka.

 

Ale to už je na posouzení každého jedince, limity máme každý jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem málem, moc nechybělo, prokousnul klávesnici, myš a vše ostatní, málem i svého psa. Mapa: Murovanka, my spodní base. Jejich Amx 13 75 zajelo na A1 a v té kolébce si nás spotilo. Člověk má v týmu 4 artyny a ani jeden trotl, fakt to tak musím říct, nestřelil ani jednou do toho místo, 3-4 minuty jim to zběsile ukazuju. Ale oni nééé, na co taktika. Arty inteligenti vidí chumel HTček (ten jsme v pohodě drželi od sebe, přestřelovali jsme se a to docela úspěšně), a hned to střílí na ně. Takže to dopadlo tak, jak jsem očekával. Na chvíli na nás začala padat artynálož od konkurence. Po pár salvách vymalováno - a proč? Protože jsme pořád svítili a ten scout nešel trefit (já to zkusil 4x a nic...) Hlavně, že arty byly po bitvě (dle DMG) na horní části tabulky, protože si to nastříleli do chumlu. Kdyby ale ti **** (nejde to říct jinak) používali mozek, tak se to dalo v klidu vyhrát, takhle to byl masakr, asi 15:3.

 

Artyny mi nevadí, občas si zahraju FV304, ale tohle byla parta bezmozků... To už by větší službu udělali v HT - sice by brzo "odešli", ale alespoň by chytali DMG a dalo by se přes ně střílet... Ach jo, já dnes těch posledních 7 WIN v TOP 5 na posledních 60g asi nedám .. Nervy mi pochodují... :wallbash: Se mi zdá, že je na T8 je snad více bezmozků než na T10...

 

No, tak jsem se vypsal, trochu uklidnil, jdu uvařit večeři pro rodinku. Večer to zapnu, abych si dojel mise, snad to bude lepší a "babyplayers" už budou povinně spát... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nerf pancíře M103ku asi docela zabolí: http://ftr.wot-news.com/2014/03/27/9-0-test-new-armor-models/

 

Z tohodle

m103.jpg

 

Na tohle

m103new.jpg

 

Proč to jako nerfujou? Pod věž jde vždy výborně....to samé platí i na E5, ale tam je větší hrneček na hlavičce :laugh: .  Spodek dingá oprávněně...to bude jak E4....voee. Na všechno hned hrabou, ale na ty svoje CCCP obludy ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nerf M103 nechápu, nepřijde mi nějak OP, hlavně že ta obluda STI zůstane, ta by potřebovala nerf. U M103 mi přijde že i hrozně šidí dělo, za 400 a víc dám jednou za uherák. Bez věže proti 10tkám to bude zážitek, zlikvidujou můj oblíbený tank. Určitě by měli ještě bufnout Waflovače, zásobník na 10 nabojů, přebíjení za 1s a doměření za 0,5 a dmg na ránu aspoň za 800.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen zvidavy dotaz, vy na zaklade techto nakresu bez popisku tloustky v jednotlivych zonach poznate, zda je to nerf nebo ne?

Vy na zaklade teto zmeny ocekavate, ze nekdo ted zacne honem sypat na nejakej tenkej prouzek na vezi?

Je tam odkaz na originální článek kde jsou jednotlivý změny popsaný i číslama tlouštky pancíře.

 

IMO mu ale nejvíc ublíží ta změna UFP, protože teď ho tam budou párat no brain no skill gold noobove.

 

edit: měkčí velitelská věžička (137->102) a turret ring (127->107) taky nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem oprášil Ferdu....celou garář asi 13 tanků jsem dal skoro napoprvé, ale Ferdu až na 5 pokus.....on za to  nemohl, materiál ....ten materiál....5 a 8 třída. Asi největší počet herního odpadu.

Ale jinak žádná změna....a šup s Ferdou do garáže. Zamáčknout slzu po vzpomínce na staré časy......

Nebudu se bavit o pancíři..golds doba je jasná....ale asi největší změna u Ferdy, ale i vlastně u všech strojů je dmg.

Dva roky jsem dával PzIV na ránu. 460 dmg jako bonus....bylo mi jich líto. Dmg se obecně držel kolem průměrné hodnoty. Ale to u všech strojů. Pak WG příšlo s 25% ouchylkou ...zvanou RNG...a ejlhle po tom patchy dá najednou Ferda jen za 380...a další střela za 405....a konec. Pryč jsou doby, kdy Ferda dával kolem 500 .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si sám sólo doexpil E4. Bitva na obrázku byla poslední...taková ta třešnička. Ale těchto bitev moc není. Zvláště s 10 t. Předtím jsem vymlátil ceou jednu stranu enemáků a pak mě vyndá během pár vteřin OP UFO Waflovač. A teď pozor.....vše v hulldovnu...goldy před palici.Ani se nerozsvítil.... Navíc velice mnoho her bylo s 3 a více artynama....humus. Jouda s 49% a dal s Waflovačem 6000dmg....klasika. S jiným tankem je poloviční....

Takže v klidu doexpím AMX50100, na E50 se vykašlu a budu jezdit hlavně 5,6 a7 tier. 10 nechci ani vidět. Bohužel u 10 vůbec nejde o skill. Jsou tam obrovské technologické a nevyvážené rozdíly. I blb stím šášou zahraje..s artynou ani nemluvm. To budu raději jezdit s T29 proti devítkám. Hrál jsem dneska hodně her s 10 třídou. Jako už dlouho ne a je to nejnevyrovnanější a nejdomrvenější tier ze všech deseti. Já WG styl držet nebudu..abych chvatně expil to co je v módě a nové....pač to je vždy OP.

Fakt mohu jen dodat...zlatá beta....na E4 kašlu...

 

Na té bitvě mě nejvíce potešil metál za tři ulovené artyny. Šly po mě od začátku....neskutečně střel....hned je mi krásně...šmejdi růžový :laugh:

 

1397504337.jpeg

 

1397503769.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...