Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

 

Mě třebas neskutečně těší a mám výbornej pocit z toho, když nakopeme na rotách zadky nějakých nadopovaných modrásků obyčejnými APčky. To je prostě něco  :thumbsup: Vidět je, jak jim spadla čelist, jak se vztekají, že jim Bulhar dal malou penetraci, jak hledají chyby všude okolo...jo, paráda.

 

 

Tady ale asi záměrně opomíjíš fakt, že ten bulhar není vymyšlená konspiračka ale bohužel tvrdá realita a že pokud ti padá jedna rána za druhou s nejnižší možnou přesností, penetrací a poškozením, tak můžeš být fialový i pod trenclema a ruce pozlacené, tak nedáš ani tu největší lamu, kterou je možné ve WoT najít. Takže radovat se můžeš ale pouze jako výherce ve Sportce.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jedna věc, když s KV-1S neprostřelím čelně na 20 metrů SU-100, která mi naloží za 400 hp, tak druhá včelka co dostane je zlatá, protože druhý cink už si nemůžu dovolit. A řeči o míření s ruským kanónem a RNG jsou zbytečné. Ono kdyby střelba nebyla sázka na neznámou tak by těch goldů nebylo zapotřebí ale když zamířím  a domířím na WS a ono to letí o metr vedle...

Děláš to blbě, s KV-1s se nemíří..musíš se rozjet bokem k enemákovi a v plné rychlosti otočit věž a vypálit..není problém trefovat poklopy :Smile_trollface-3:  :Smile_trollface-3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je přesně ten rozšířený názor, který je pravě hrozně zavádějící a nepravdivý. Nikoho a já zdůraznuji nikoho nebaví jen hrát na staty. Větší nudu neznám. Navíc opět opakuji....ani zásobník goldů úspěch bez dobrých rukou nezaručí. GOLDY STATY NEZVYŠUJÍ!!!!

V klanu hraju se super hráči, ale všihni co hrajeme rádi s M18...nehrajeme proto, že se sní zvýšují staty.....ale protože je to zábava! WN8 penalizuje M18  další super stroje.....ale já na WN8 kašlu a budu M18 hrát dále....ikdyby mi mělo hodnocení spdnou na 500. Baví mě to sní, nějaký vůl se rozhodl penalizovat nějaké stroje.....ok. Já si nebudu vybírat tanky dle schopnosti zvyšovat WN8.....

A takto to dělá 95% fialek! Tak prosím nešiřte tyhle bludy.....kdyby jste věděli jací jsou kluci v klanu pohodáři.....jde jim hlavně o zábavu a adrenalin.

 

Tak hlavně, nemluvil jsem o tobě ale o sobě a o tvém klanu ani o hráčích v něm nepadlo ani slovo. To, že když mně trefí brufen, tak je to většinou goldem je taky fakt. To je všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On také ten červenáček většinou nemá ani na opravy a tak ty goldovky skoro nepoužívá. Hráč, který má pár tisíc bitev, umí hrát a ví s čím se mu hraje nejlépe, tak ten má několik desítek miliónů kreditů a na nějaké té goldovce mu vůbec nezáleží. Nehledě na to, že někdy to prostě nemá cenu přebíjet a fláknete tím, co je v laufu zrovna nabito. Je to skoro pravidlo, že se mi někde vystavuje KV-1S a tak naláduju gold a ta mrcha zaleze a nevyleze a nevyleze ale zatím mi tam defiluje Pz1C :confused: . Nebyl čas, rozkaz zněl jasně !!! Zničit krtka !!! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On také ten červenáček většinou nemá ani na opravy a tak ty goldovky skoro nepoužívá. Hráč, který má pár tisíc bitev, umí hrát a ví s čím se mu hraje nejlépe, tak ten má několik desítek miliónů kreditů a na nějaké té goldovce mu vůbec nezáleží. Nehledě na to, že někdy to prostě nemá cenu přebíjet a fláknete tím, co je v laufu zrovna nabito. Je to skoro pravidlo, že se mi někde vystavuje KV-1S a tak naláduju gold a ta mrcha zaleze a nevyleze a nevyleze ale zatím mi tam defiluje Pz1C :confused: . Nebyl čas, rozkaz zněl jasně !!! Zničit krtka !!! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Souhlas, tedy až na ty miliony kreditů. ty nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heleďte pánové, diskuze o goldech Vás ještě neomrzela?? Já myslel, že vše co jste zde napsali, jste již napsali X krát. Nemáte to jedno? Každý kdo na to má, ať si je používá, kdo na to nemá, má smůlu. Lepšího skillera to z nikoho stejně neudělá. A je jedno kde je vozíte, jestli na Hellcatovi, nebo T1 Cunn. nebo IS7. Je to naprosto fuk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám od kamaráda půjčený účet za účelem vyzkoušení si tanků. Předevčírem jsem tady diskutoval prémiák kolem tieru pět a konečně jsem ho našel. Pár bitev s Excelsiorem a už mám favorita. Neuvěřitelný držák s kulometem místo kanónu. Parádní tančík. :-)

 

Vítězství!
Bitva: Fjordy 9.2.2014 15:14:07
Vozidlo: Excelsior
Získáno zkušeností: 4 098 (x3 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 52 624
Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Odstřelovač, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec
3 killy
1865 dmg (na pátém tieru luxus)
 
 
Porážka
Bitva: Útesy 9.2.2014 19:26:06
Vozidlo: Excelsior
Získáno zkušeností: 894
Získáno kreditů: 37 923
Úspěchy v bitvě: Hlídka
 
 
:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ale epická bitva byla asi před 14 dny. Enemy četa obsadila ten balkon za jejich base v té nové zimní mapě......jejich tým jsme vymlátili, ale vykouřit je nebyla žádná legrace. Zvládli jsem to jen díky faktu, že od začátku byli moc v campu a nerozdávali dmg ihned. Tím jejich tým lehnul moc brzo a skoro bez boje....takže nám ještě pár kolegů mimo četu zůstalo. Samotný "vykuřovací" boj byl velice těžký a oni to hráli skvěle. Měli každá na M18 přes 5000her. Ale jejich špatná celková taktika převážila jejich bojové schopnosti...prostě jsme měli ve výsledku takovu hp převahu, že to nemohli dát. Kdyby rozdávali dgm od začátku a pak se stáhli na balkon....lostli by jsme.

Musíš být trpělivý......někdy jsou týdny, kdy máš okolo sebe jen reds army......ale ono se to otočí.

Tu bitvu si pamatuju.....závěr byl celkem infarktovej :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... bez dobrých rukou nezaručí. GOLDY STATY NEZVYŠUJÍ!!!!

V klanu hraju se super hráči, ale všihni co hrajeme rádi s M18...

Pardon, ale dle tvých nadšených příspěvků to tak skoro nevypadá :laugh: , takže už jsem jen u toho, že mě změna tvého herního stylu zklamala, vše tedy v pohodě  :thumbsup:

 

Ale rád bych oponoval - hrát na staty nemusí být nuda. T-127, E-25. Bez goldů cca 3000WN. Kdybych to nabil goldama, chtěl bych vidět ty čísla. A to beru jen jako příklad. Když se podíváš na poblik, jak zelení hráči jedou full gold a ani na 5. výstřel do tvého Borsiga nepřebijou na AP či HE, případně vidíš, jakou jedou taktiku, nekryjí se nic, prostě jedou, zastaví a střílí, nedejbože aby jsi na ně vyjel, to už jsou bezradní a když ne, tak ti to rádi naperou do mantlu, tak ti nemůže připadat, že by byli zelení díky tomu, že by uměli víc jak ostatní.

 

Mohl bych dát jeden den full gold a ukázal bych ti, jak se nezvýší staty  :laugh:  Samosebou, člověk s goldama musí vědět, že se má střílet a mířit na tank a ne vedle, pak by mohl vědět, že obecně není dobrý střílet přes mantl a do pásů.

 

Tady ale asi záměrně opomíjíš fakt, že ten bulhar není vymyšlená konspiračka ale bohužel tvrdá realita a že pokud ti padá jedna rána za druhou s nejnižší možnou přesností, penetrací a poškozením, tak můžeš být fialový i pod trenclema a ruce pozlacené, tak nedáš ani tu největší lamu, kterou je možné ve WoT najít. Takže radovat se můžeš ale pouze jako výherce ve Sportce.... :biggrin:

Bulhar není vymyšlená konspiračka. Je to fakt a já to vím. A jelikož teď dost jezdím roty a hraju se svou sestavou tak vidím, jak často (téměř pořád) se střílí goldy. Když máš zelenej tým proti, tak se často stává, že se enemy IS-3 budou přestřelovat s vyjíždějícíma a zajíždějícíma T32 na hulldownu a doufají, že probijou. Oni prostě stojej a zkoušej to. Když maj ultra Bulhara, tak co rána, to poklop, ale na to by stačilo i AP, jinak prostě cinkají. A cinkají tak dlouho, dokud se nezačnou stahovat, protože jsou solidně nahitovaní a naše T32 jsou relativně celé. Modré týmy vědí, že proti 3 zalezlým T32 se hodí jiná taktika a zkusí občas i vyjet. No a ne vždy dojedou  :Smile_trollface-3:

A o to tu jde.

 

 

A k dennímu hlášení: 

Odpoledne jsem zkusil založit 6. rotu. No, zezačátku to bylo tuhé. Půlka publik hráčů, ale dvojmístné WN se vybralo nad 50. Díky úrovní šestkových rot to šlo. Po 6 hrách jsme už byli komplet z obou klanů a na TS, takže už úplná pohoda. Objevily se i vyrovnaný či mírně statisticky lepší teamy, ale dobrý. 12:0. Naprostá spokojenost.

Co jsem šílel, dvakrát Arktida, strana bez balkonu... podruhý kluci vzali techniku, jakou chtěli a ...arktida, proti zeleno modří, Hellcati, FV304 a nějaký medko. Balkón měli oni, takže mi bylo jasný, kde budou. To byla bitva. Dostali na *****, ale ať mi prostě nikdo neříká, že strana s balkonem nemá výhodu... může si krýt obě strany současně a ještě mají poslední defenzivní bod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes hlavně klanové čety 15 her, 13 výher wn7/ wn8 2320/2968, takže spokojenost :-) Matroš na topkách nelze komentovat, co hra to super topky, naštěstí četa dobrých hráčů dokáže tyhle hráče zastoupit.To pak stoupá win ratio pěkně, navíc jsou to dobré bitvy. Dokonce  není třeba ani TS, zkušenej hráč ví co a jak i bez toho aby mu to někdo musel říkat. Klan se rozrůstá a to je dobře, zahrát si v četách, pobavit se, účel to plní.A jelikož se nic nemá přehánět, vyvenčím psi a mrknu na nějakej film . Po stránce herní byl víkend solidní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heleďte pánové, diskuze o goldech Vás ještě neomrzela?? Já myslel, že vše co jste zde napsali, jste již napsali X krát. Nemáte to jedno? Každý kdo na to má, ať si je používá, kdo na to nemá, má smůlu. Lepšího skillera to z nikoho stejně neudělá. A je jedno kde je vozíte, jestli na Hellcatovi, nebo T1 Cunn. nebo IS7. Je to naprosto fuk. 

No hurá....tak nějak se to má ukončit. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi WG odepsalo. No trochu se tato odpověď liší od předešlých.....tato je silně o ničem. Arogantní jako kráva. Zvláště ta odpověď o UFO tancích.....jak mi ten floutek vysvětluje, že UFO je lítající objekt... :biggrin:

Myslí si jak mi to natřel....ale nenatřel...už 2 měsíce neplatím prémko a díky této aroganci už do hry nikdy nedám ani korunu. A co je zdarma..."darovanému koni na zuby..". On jednou WG ten hřebínek spadne....

 

Dobrý den milý Tankisto,

děkujeme, že jste se rozhodl kontaktovat technickou podporu hry World of Tanks. Jméno mé je Daniel Koudelka a tento problém se pokusíme vyřešit pod mým drobnohledem.

1. Ufo = unidentified flying object. Chtěl bych zde podotknout, že se jedná o létající objekty, nikoliv o objekty pohybující se po zemi. Zde je více informací o tanku WT auf E-100 (http://ftr-wot.blogspot.fr/2013/04/waffentrager-e-100.html). NAši vývojíři přidávajé do hry tanky, které byly navrhovány(výkresy) nebo postaveny. Není zde nic vymyšleného.

2. https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/341/18/how-penetration-mechanism-works
3. Lagy momentálně nejsou. Může se jednat o problém s vaším připojením. Abychom toto zmapovali, tak bychom potřebovali výpis z PingPlotter logu. https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/73/30/how-to-create-a-pingplotter-file
4. https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/119/18/spotting-mechanics-and-camo-factor

Pevně doufám a věřím v to, že jsem Vám zodpověděl Vaše dotazy týkající se hry World of Tanks. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Vždy Vám rádi všechno zodpovíme, popřípadě pomůžeme s jakýmkoliv problémem. Také doufám, že se brzo uvidíme nejen ve hře World of Tanks, ale také v dalších projektech společnosti Wargaming.

S přáním hezkého dne. Zdraví
Daniel Koudelka
Customer Service
Wargaming EU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejk - on ti napíše že WT E-100 je historickej a dá ti link na článek kde se hned v druhý větě píše, že cituji "víme že tohle vozidlo je kompletně nehistorické". Oni sou fakt uplně blbí.

 

No ale dneska zajímavé - nejdřív četa v klanu, nic moc, STRAŠLIVĚ SEM LAMIL, chudák geko0202 si se mnou vytrpěl svoje. Pak šel na CW a já jen tak ze starý známosti napsal Kanárovi, přidal se ještě ViruzShell a dali sme průřez sudými tiery - no nakonec sme to dotlačili až na 15 winů, takže sem splnil všechny tři četový mise a vydělal si opravdu solidní peníze. Zvlášť hry 1xKV-1S (já) a 2x Hellcat byly na závěr velice vypečené.

 

Díky kluci! :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...