Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak Emil dostal už Top dělo.

Má s ním jen jednu bitvu, tak těžko soudit. Zato se mi povedla taková lamařina. Já na přesnost střelby (tu statistickou) nehraju a tak někdy střílím na slepo do míst, kde je často někdo schovaný nebo do překážejících budov, aby ostatní mohli střílet. Nechal jsem se unést i s Emilem a pak jsem jen čučel. Zapomněl jsem, že to má sakra málo nábojů. No týmu jsem zatajil, že jsem idiot a že jsem 2 minuty před koncem bitvy neměl ani náboj, ale poslední 2 hráči s arty to naštěstí proti třem enemákům uhráli.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jsem po nějaké odmlce oprášil druhý účet na NA serveru a hle 60 day win 63%. Asi to chce hrát opravdu jen občas  :smile: Nové XVM mě poslalo zpět mezi rudochy, což mě trochu překvapilo, ale co nadělám. Nícméně díky Zvedákovi a Crabtrovi za aktualizaci balíčků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosil bych znalé jedince o vysvětlení tohoto jevu,stále nadáváte na hity za 0,ale dneska jsem koupil s objectem 4 střely od JT a IS-6..z toho prošla jen jediná..tu v mantletu chápu,to požral spaced ale ty boky??ding to nebyl a moduly ani nikdo z posádky to nekoupil..to má object nějaký spaced i na bocích??(ani pásy mi nespadly nic)...

fe93210a8684547ad6bc73dc599c49f7.jpg537ba57ba3c4863ef853cadb09409075.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četa ve dvou, sedmičky. Kolega potřeboval vyexpit T20, tak jsem bral E-25. Jenže prvních pár her byla naprostá katastrofa, neuměl jsem se do toho dostat. Po několika hrách jsem se rozhodl koupit něco, co jsem před tím 2x prodal. T-43. Ten tank mě předtím ničím neoslovil. Ale když jsem se do toho dostal, šlo to jako po másle. Opravdu lituji předešlého prodeje. Na topu se s tím dají dělat zajímavé věci.

 

shot_016.jpgshot_017.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím že dnes měla T30 své dny, 6 dokonale zamířených ran na weakspot E5ky, 2x úplně vedle, 4x bounce. V další hře vše lítalo do spodní části zaměřovače, dokonce jsem záměrně mířil nad tank :biggrin: V další hře pak všechny tanky měli místo mantletu černou díru a bylo jedno kam jsem mířil, vše letělo do mantletu.

Celkově tak 35% winrate s T30, ostatní tanky pohoda, ty to snad zvednou na rozumný číslo. Poslední hra se ale povedla, potkal jsem Tesika, dal si 5700 dmg, výhra, spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dneska pocit totální beznaděje. Většinou prohry a to naprosto frustrujícím způsobem. Když výhra tak mnou naprosto nezasloužená. Výjímečně jsem nastřílel přes 1000 dmg. Ani osvědčený tiger I. nepomohl, buď proti devítkám, nebo tým retardů. Njn blíží se mi wr na 52%, tak se WG rozhodlo mi to osladit. Nejvíc mě rozštípla bitva ze screenu - tým plnej fialek, říkám si dobrý to daj, já se stock ISU se svezu, ale zpráskali nás jak čokly.

post-12269-0-72267600-1389825094_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dneska pocit totální beznaděje. Většinou prohry a to naprosto frustrujícím způsobem. Když výhra tak mnou naprosto nezasloužená. Výjímečně jsem nastřílel přes 1000 dmg. Ani osvědčený tiger I. nepomohl, buď proti devítkám, nebo tým retardů. Njn blíží se mi wr na 52%, tak se WG rozhodlo mi to osladit. Nejvíc mě rozštípla bitva ze screenu - tým plnej fialek, říkám si dobrý to daj, já se stock ISU se svezu, ale zpráskali nás jak čokly.

 

Perlová řeka. Tam se může stát cokoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, kdybych věřil konspiracím, přišlo by mi podivné, že se poslední 4 tisíce bitev držím stále na winu 55 %. Do těch 55 % to šlo jako po másle, ale od té doby se to vůbec nechce hýbat. Jednou už se mi dokonce povedlo dostat se na 55,6 %, ale rázem jsem další den spadl o 0,2 %. Teď jsem na 55,43 %. Blížím se milimetrovými krůčky, ale bojím se, že se to zase nepovede.

 

EDIT: Jsem se právě dočetl, že

 


- deprese děla je taktéž charakteristikou rovnováhy (ve smyslu vybalancování tanku): např. KV-1S ma -8° depresi 122mm děla, ačkoliv historicky by měla mít -2°.Yurko2F tvrdí, že s historickými údaji by byly sovětské tanky prakticky nehratelné

 

:Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to vcelku šlo dobře, jen JT jsem vyjel až na potřetí dvojnásobek, ty desítky jsou fakt marné, celkem za 3 hry s JT jsme měl 9 tanků a 2 arty bez dmg, proč to lidi hrajou nechápu. Nu a nyní začíná ta akce, takže T40, T49, Stugg,KV 1,  KV1s, ISU , IS-3 , tyhle killeři dostanou nyní přednost, přece jim tam ty kredity nenechám :-)

 

Lovu zdar !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již mnohokrát se mi potvrdilo, že hraní na publiku osamocen je sebemrskačská zábava, určená výhradně pro sadomasochisty, viz včerejší mé bitvy. Stejně si nedám říct a zase to zapnu a vyjedu hrdinský na publik, kde po několika bitvách chytám amok, inu komu není rady ... Jinak včerejšek opět děs, bída atd. atd. atd. už to ani nemá smysl komentovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, historický rusáci by byli nehratelný, proto je uděláme OP a na historii si necháme němce :tongue:

 

Ale vážně - včera byl zajímavý večer, strojčeta s Lipfertem a ještě jednou opicí, první bitva KV-2. S tímhle tankem se mi hraje poslední dobou velice dobře, rozdává NEHORÁZNÝ rány čemukoliv, nemusím řešit penetraci, navíc je pomalej, takže se nemůžu sebevražedně verhnout do čela útoku a dlouho nabíjí, takže enemákům dojde trpělivost a střelí po někom jiným :biggrin:

 

Jeli sme Fjordy, top byly sedmy, já s Lipem v KV-1S sme drželi zatáčku, proti ARL a T1H. Přejeli sme je, mě zůstalo 13HP, a jeli na bázi, tam mě kempící bot T1 dvakrát dingnul a artyna mi splešem sejmula pásy - čili nesmrtelnost pro jednou zachránila mě. Nastříleno, nandaný killy (chudák M5 dostal oneshot na 400m, asi koukal).

 

Celkově se s šetkama dařilo (na KV-1S sem dostal super bulhara, na Malinovce sem snajpil nemáky na bázi jak s německým TD :devil: ), s Nashornem nám to dalo Ensk, ale i tak sem nastřílel cca 900, enemáci pohořeli hrozně rychle :sad:

 

Osmičky zastoupil jen Caern, na tom se snažím odjezdit dvojnásobky, když to jen trochu jde, abych ho dotlačil do TOP, Conqueror je už táákhle blízko :smile: potěšil, nastříleno ke dvoum tisícům, něco málo nasvíceno, a potenciální DMG skoro 4500 - tan tank vydrží neuvěřitelně moc. Krásnej dvojnásobek.

 

Jediná opruz bitva byla se sedmičkovým AT, tam nás to naházelo na dvo losu s třetinou desítek apár devítkama, Lip dostal pecku od JgPzE100, mě ustřílel Centurion a devítkovej Waffen (ale toho centuriona sem slušně nahitoval, zbylo mu pár %). Pak sem vypnul, W/L minimálně 80%, to mi stačilo :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komentář ke včerejšku bude podobný jako ten k úterku. Můj tým vyhrával, zatímco já jsem byl prakticky k ničemu. A přesně podle toho se potom vyvíjejí čísla. Jenže na rozdíl od úterý se to po 7mi hrách nezměnilo. Včera jsem nebyl schopný to nijak otočit. Hlavně mi chyběly mrtvolky do sbírky. co na tom, že má člověk relativně dost nastříleno, když nemá killy. To tomu týmu moc člověk nepomůže. Artynka měla včera taky den. Kluci si asi pořádně přihli, protože co hra, co výstřel to to letělo úplně jinam. Netrefil jsem ani jeden tank. Všechno jsem to valil splaschem. T-44 opět nezklamala. 3 hry 3x X. Takže jsem ve všech hrách zahrál prd, a ještě k tomu všechny prohra, takže dvojnásobek jsem neodjel. Navíc jsem s ní už neměl nervy. Zato Pershing se včera ukázal v dobrém světle. A je to zvláštní, když dostanu s T-44 X, tak jsem v té bitvě marný ale s Peršanem se toho tolik nebojím. Byť je to prostě fullgold hra, tak je ten tank poměrně lepší. Teda aspoň pro mě. Jediná pořádná hra byla s T-28 proti V. Dal jsem 5 killů, 1500dmg a 800 nasvítil. Ukroutil jsem tři tanky a byl spokojen. Jsem zvědav, jak bude vypadat publik během akce. Mám z toho docela strach. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je akce jen na prachy...těch mám dost.

Tak jsem překousl své přecevzetí a po dlouhém přemýšlení jedu na AMX100. Páč jsem vždy rád hrál 8 třídu a teď skoro nehraji, páč nemám s čím. Zásobníky beru jako UFA, nesnáším je a nemají ve hře co dělat. Takže jdu druhou cestou..nebudu na ně nadávat, ale pořídím si ho :biggrin: . 100% mi bude vyhovovat....má vše co potřebuju a na nové mapy je jak dělaný.

Nebudu chvátat..pěkně pomalučku si ho vyjedu. Nechci celý den hrát jen to co potřebuji expit....to člověka nebaví. Do března bude můj.

S BDR mám jen 4 bitvy. A můžu říct, že mě ta stodola celkem pozitivně přesvědčila. S tím druhým rychlopalným kanonem je celkem legrace. Tedy mezi 5 třídou...pene 101 na 6 a 7 nestačí. Poslední dvě hry jsem jel jen proti 7 a stačil jsem 4x penetrovat Tigra....pak jsem lehnul. Top gun bude jíné kafe. Nikam se s BDR nehrnout, uvědomit si že nemám Hellcata a bzdy jsem na ARL44.....vždy dát denně dvě tři hry s expícím takem, pak zas hrát se "štamgasty" z garáže a expení jde pak bez nervů.

Jak budu mít AMX100 tak budu mít super mašinky na všech tierech. 10 TD budu mít E4, ale stejně tuhle třídu nehraju, tak mi to je jedno. Můj dream team cross všechny třídy:

MKIII

Chi-ha

T40

T49,KV

M18

T29

?AMX100

T30

10 mi jsou u zadele.....

A pak zas dlouze budu kašlat na expení. Nejlpší je mít své stroje. Člověk je umí, má je našlapané....to se to pak hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, kdybych věřil konspiracím, přišlo by mi podivné, že se poslední 4 tisíce bitev držím stále na winu 55 %. Do těch 55 % to šlo jako po másle, ale od té doby se to vůbec nechce hýbat. Jednou už se mi dokonce povedlo dostat se na 55,6 %, ale rázem jsem další den spadl o 0,2 %. Teď jsem na 55,43 %. Blížím se milimetrovými krůčky, ale bojím se, že se to zase nepovede.

 

Jestli to není tím, že jsi narazil na hranice svých možností, holt všichni nemůžou hrát Ligu mistrů, zato seš hvězda v župním přeboru :smile: . Já se zasekl na ER1625 a W/L 54,5%, už to jen kolísá kolem těchto hodnot asi 1/2 roku. Považuju to za svůj vrchol a sólo hraním na publiku už to asi nezvednu.

To není konspirace, to je statistika. Tvůj podíl na výsledku bitvy je 1/15, tj 6,7% (čistě matematicky, bez počítání dalších faktorů) a průměr na servru je W/L 49%, kam by ses chtěl ještě dostat? Už teď patříš mezi 1-2% nejlepších hráčů v Evropě (takže vlastně tu Ligu mistrů hraješ!).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...