Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak jsem si odjel dvojnásobky co jsem chtěl a jsem docela spokojen. Poslední bitva super, s WZ-131 jsem si povodil plnou E-75...prej "little bastard"  :Smile_trollface-3:  I když jsem měl kliku, protože mi enemy E-100 jenom shodila pás, nemá střílet goldy na malý šmucky  :Smile_trollface-3:  A jen tak mimochodem jsem ostatním nasvítil něco přes 5000DMG  :Smile-playing:

 

1386870752.jpeg

 

takže spokojenost  :Smile_Default:

Ještě by to chtělo sehnat nějakej slušnej klan abych nemusel furt trapčit na pobliku sám  :Smile_confused:  :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrával jsem rád druhou třídu díky losům, ale po dnešku tak nějak nevím. Dal jsem v nich 4 bitvy a pak se na tu nudu vykašlal.

První dvě celkem dobrý. Třetí tragédie. Win 2:15 a čtvrtá podobně win 3:15 v Himlu. Barvičky nemám a třetí bitvu jsem nestudoval.

Čtvrtou už raději jo. Že je v bitvách dvojek vidět celkem často hráče co mají s něčím v té bitvě naježdíno přes 2k bitev není nic neobvyklého.

MM losu rozdělilo dobře techniku i hráče co měli s tou technikou hodně nahráno. 1xT18+1xCruiser Mk. III. Bohužel na win těch důležitých hráčů to dost haprovalo u T18 byl win hráčů (62:44) v náš prospěch a u Cruiser (54:46) rovněž v náš prospěch. To i nováčci s celkovým win 47 zahrají mnohem lépe, než to co předvedl enemák v T18 a to s ní má 2k bitev.

Ke třetí bitvě snad je to, že jeden enemák ke konci napsal, že mu to ukazovalo šanci na win 5%.

Chápu, že XVM WG nedoporučuje, protože při pohledu na ty losy na začátku už i v druhý třídě by nejeden pan hráč zvracel.

 

Zhodnocení dne. 4 bitvy 100% win a jediný pozitivum je, že jsem nedopadl opačně. Štěstí na losy nic jiného :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě zažil v bitvě maníka, co může soutěžit v disciplíně Vocas roku ve WoT a má hodně velkou naději, že se umístí na některé z předních příček. S ISU na které měl BL-10 střílel proti  tieru 7 a 8 HE ammo :facepalmic: . O omyl nešlo, dokázal tohle zvěrstvo spáchat 4x za sebou. Měl jsem bohužel to "štěstí", že jsem ho viděl v akci z bezprostřední blízkosti, když se mnou "bránil" bazi. Je vidět, že WoT je nekonečným  zdrojem překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak večer už tak labůžo nebyl....Hellcats ještě v poho..když losty díky HT ruďochům, tak byl alespoň dmg.....ale s T30. Chudák TD....nějak se rozmnožily ty teplé zbraně pro holčiky. Prochorovka, na každé straně 3 arty z toho dvě 10. Enemák měl lepší scouty...a ihned jsem si vzpoměl na ty **** hry o ničem z dob nedávných. Tak jsem si 5 minut z těch "heroes" děla legraci, umřeli jsme a šli hrát 5 třídu.

Komu ve hře ty "hrdinské" atom vrhače chyběly? Naštěstí hafo her je naprosto bez nich a to si hru opravdu užívám. Jedno je pravda a já to tvrdím od začátku...kdyby artyny úplně zmilely tak si toho nikdo ani nevšimne..neštěkně po nich ani pes. Ještě že v klanu snima nikdo nehraje. CW nejedeme a všichni tam jsou dobří hráči, kteří je do CW nemusí expit a sami za sebe snima hrát. Páč narozdíl od 70% artynářů WOT umí a nemusí si nic zachaňovat na artynách.

No dneska jsem opět zjistil, že má upřímná nenávist k těmot "hrdiným" strojům je stále stejná. :biggrin: :Smile_veryhappy::nuke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JejKey: mě je jedno jakou škálu či co  a jak to měří. Četl jsem jak to měří, ale je mi to šumák. Pro mě je důležítě, že sám moc dobře vím s čím jak hraju, s čím je hraní těžší a člověk se musí sakra ohánět aby byl platný. Takže když Hellcat má o 500 menší hodnocení než KV1...to mi naprosto stačí. Víc vědět nepotřebuju. S KV1 hraju s 57mm kanonem. For funn. Často jedu goldy páč pene 112 teď dingá snad i T28....stačí KV1 natočit, využít rychlosti kadence a to je celý um. Ten zabugovaný rusák oddingá neskutečně střel....když to srovnám co musím vynaložit umu s Hellcatem.

WN7 byl celkem fajn....do 4 třídy to obecně stroje penalizovalo a bylo to fér. Teď to penalizuje konkrétní stroje....šaškárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby artyny úplně zmizeli tak se bude nadávat zase na TDčka, už teď je to kolikrát na hranici zdravého rozumu...jak nejsou tolik arty tak je zase moc TD...dnes na Himmlu jsem potkal v bitvě 20TD X tieru, 8 MT X tieru a po jednom HT X tieru, opravdu super bitva...ještě, že jsem měl "bebíčkovač"  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby artyny úplně zmizeli tak se bude nadávat zase na TDčka, už teď je to kolikrát na hranici zdravého rozumu...jak nejsou tolik arty tak je zase moc TD...dnes na Himmlu jsem potkal v bitvě 20TD X tieru, 8 MT X tieru a po jednom HT X tieru, opravdu super bitva...ještě, že jsem měl "bebíčkovač"  :Smile_trollface-3:

Tak losy s TD jsou často na palici. To je pravda. Ale kvuli tomu bych teda arty do hry rozhodně nezaváděl....jen zpomalují hru. Jen bych lépe nastavil losy nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře jsem si ve WT zalítal. Ty letadla jsou fakt dobrý. UK s Beaufighterem vedou na plný čáře. 

 

Wot... chvíli poblik, četa devítek, no, šlo to, akorát se s WZ-120 nedokážu zkamarádit. Už je i podvozek, ale na medko (bez top motoru) je to zatím líné. Hold zvyklej z T-54 atp...a ta deprese, fuj.

Večer 110 v nějaký random 7 vs 7 (nebo spíš 5 vs 5?)...tak jsem jim musel zase ukázat, jak se to hraje. Ale aspoň jsem vydělával a pak se i vyhrávalo :)

 

Artin pribývá pomalu ale jistě. A stále. Není nad to jezdit medko a vědět, že za chviličku se vysemení francouzskej zásobníček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se znechucením odjety x2 na ARL 44 a IS-3 + konečně dojeta žárovka na T40. Ale tragédie. Jak píšou přede mnou, artyn už je zas čím dál víc a poslední dny jdou z našeho týmu téměř jen po mně.

 

Dnes Hellcat, VIII. bitva na Přístavu, úplný dno v tabulce, blbá horní báze. Tak kam asi jet? Na vzdálenější most, zkusit trápit enemy. Naši jsou na klasických postech, otevřený prostranství, nekrytý, stojí..já jezdim nahoru dolů, kličkuju, furt v pohybu a najednou -> dobrý den, tady popelnice! Hellcat se mi jaksi vypařil na ránu. to si dělá srandu, ne? dalších minimálně 10 mnohem nebezpečnějších cílů, než já a on jde po mně? co to je za logiku? bylo mi úplně jedno, že jim druhá strana padá a jedou na bázi.

 

Nesnášim arty! Když jezdim a slyšim ty výbuchy v blízkosti, jak se mě snaží marně trefit, neodpustim si rejpání v chatu. Včera jsem se musel hrozně vysmát 3 rudým artynám, když mě z asi 15 střel netrefily ani jednou.

 

Dal jsem asi 15 bitev a musel to vypnout, neměl jsem na to nervy. Radši jsem se šel dívat na film, stejně jako včera.

Tak jsem se tu "vybrečel" a můžu jít spát. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby artyny úplně zmizeli tak se bude nadávat zase na TDčka, už teď je to kolikrát na hranici zdravého rozumu...jak nejsou tolik arty tak je zase moc TD...dnes na Himmlu jsem potkal v bitvě 20TD X tieru, 8 MT X tieru a po jednom HT X tieru, opravdu super bitva...ještě, že jsem měl "bebíčkovač"  :Smile_trollface-3:

 

Proto už nehraji tier 10 i když jsou na tomhle levelu parádní stroje a je mi to dost líto. Ale mm na tomhle tieru je naprosto šílený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že je vlákno o avatarech zamčené.
Přemýšlel jsem co vlastně má ten avatar vyjadřovat. Podle mého má identifikovat uživatele fora. Pak jsem si přečetl, že je to "v indické mytologii vtělení boha do podoby člověka nebo jiného tvora".  Jedinné co mě teda napadá je otázka. Kdo je ten bůh co se vtěluje do mě. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva naprosto šílené dny mám za sebou, tak budu doufat, že do třetice už to nebude takový blivajz. Opět se včerejšek nesl v duchu neustálých proher. Občas nějaká ta výhra. Bohužel ani jedna z osmi her s T30 nedopadla vítězně, a tak samo s Hellcatem. Já raději dostanu s kočkou osmičky, protože si člověk zastřílí a zahraje docela fajn. Ale včera jsem dostával jen šestky a týmy byly neuvěřitelné. Ale co mě nejvíc dostalo, tak na Fjordech se postavím k šutru do křáku, abych nasvítil co pojede do průrvy k jezírku. A po deseti vteřinách svítím. Co to??? A až dostanu ránu od Veky, tak se přede mnou objeví T34-85. To jsem se musel opravdu hoooodně smát. A ne, neměli tam nikoho blíž. Nasvítil mě opravdu jedoucí T34-85 borec, který měl odjeto 3000 bitev. Takže určitě měl posádku naskillovanou a ještě k tomu vidí za roh  :tongue:. Ale jinak až na ty prohry jsem byl vcelku spokojen. 

Zahrál jsem si skvělé bitvy a nejvíce mě potěšila hra s Vámi tak nenáviděnou artynkou. Dostal jsem svou první a myslím že na dalších 9K bitev poslední medaili Nájezdníka. Ale bylo to o prsa korejské ženy, páč enemy artynka začala capovat dřív než já. No tak já zkusil zamířit na ty bedny uprostřed a ono se povedlo. Měli ještě jednu artynku, která místo aby capovala, tak 50 vteřin před koncem vyjela za mnou. Hrálo se Jižní pobřeží, takže už nestačil dojet. A ještě jsem si zahrál skvělé hry s E5. Ani jsem nevěřil, že může být desítkový HT tak zábavný. Na Westfieldu jsem sundal komplet IS7. Díky vycvičené ruce z M103 vím, že prostě musím vystřelit a pak se hýbat ať má enemák co nejvíc problémů zamířit bambulku. A i když mě trefovali do palice, tak bambulku trefili málokdy. Ten tank je oproti IS7 podle mě daleko lepší. Ale samozřejmě je to o tom, jak komu co sedne do ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...